Edyta na festiwalu w Opolu 2008

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Edyta na festiwalu w Opolu 2008

Post autor: Marrcino »

Jeszcze oficjalne oswiadczenie TVP:

Bardzo żałujemy, że nie doszło do porozumienia z Edytą Górniak. Szanujemy Jej decyzję. Jednak z powodu przyjętej w tym roku formuły Festiwalu wypracowanej przez Program 1 w porozumieniu z Biurem Programowym i Agencją Produkcji Telewizyjnej nie mogliśmy spełnić oczekiwań Artystki. Pani Edyta Górniak nie zaakceptowała zaplanowanej godziny występu wynikającej z formuły Festiwalu.

http://miasta.gazeta.pl/opole/1,35086,5 ... Opolu.html

Posprzątane.
Nie ma to jak zrobić kupe na środku salonu.
Dobi zamknąłby salon na pół roku, zamiast go posprzątać.
Duża część postów wylądowała w koszu, gdzie po tygodniu ulegną całkowitemu unicestwieniu/rozkładowi.
DS
Ostatnio zmieniony 30 maja 2008, 14:57 przez Marrcino, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4871
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Edyta na festiwalu w Opolu 2008

Post autor: Marek »

Sary May na swoim blogu wypowiedziała się na temat tegorocznego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Piosenkarka nie szczędzi słów krytyki pod adresem artystów, którzy wystąpią na scenie opolskiego amfiteatru.

Wokalistka skomentowała wycofanie się Edyty Górniak z festiwalu ze względu na narzuconą jej przez telewizję porę koncertu.
"Wokalistka tej rangi co Górniak nie może pozwolić sobie na półśrodki. Podoba mi się że kobieta się ceni i nie leci na każde skinienie palcem" - czytamy na blogu Sary May. "Według co niektórych jest kapryśna i zbyt wymagająca. Hmmm... a co? wolelibyście, żeby była w siódmym lub dziesiątym niebie i całowała organizatorów po rękach za to, że w ogóle zaproponowali jej występ na tej nadal ponoć prestiżowej opolskiej scenie?"
"Zespół Bajm, który katuje nas od tylu lat na tym samym festiwalu zgodziliby się pewnie nawet na występ o 14.00 a i pewnie na 9.00 rano też, byleby tylko uraczyć widzów a raczej zamęczyć widzów swoim wątpliwej klasy talentem. Niektórzy zrobią to co im będą kazać inni, zgodzą się na wszystkie warunki, a Górniak pokazuje że ma zasady i trzyma poziom. Artystka-nonkonformistka... nic dodać nic ująć. Takich ludzi lubię i cenię. (...) Maryla Rodowicz która też będzie miała swoje festiwalowe przysłowiowe »5 minut« zaśpiewa po raz milionowy »Niech żyje bal« i »Małgośkę« i gwiezdnego cyrku będzie full"
www.muzyka.onet.pl/10172,1759104,newsy.html

Szkoda że nie będzie Edyty...
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1129
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta na festiwalu w Opolu 2008

Post autor: Pawel »

Ta sara ciągle coś na swoim blogu komentuje, ze tez ją onet cyluje... dziwi mnie to, chyba chcą ja na sile wypromowac, albo nie maja o czym pisac...
Moglaby plyte nową nagrać, bo ta z 2006 bez zadnego echa przeszla 8P
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Edyta na festiwalu w Opolu 2008

Post autor: flame »

Edyta serio powinna zatrudnić kogoś kto by się zajmował jej PR...
Pusiex
The story so far
The story so far
Posty: 440
Rejestracja: 22 sty 2008, 15:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Będę ¦niła
Lokalizacja: Dubeczno
Kontakt:

Re: Edyta na festiwalu w Opolu 2008

Post autor: Pusiex »

Coraz bardziej podoba mi się ta Sara May :lol:

P.S. Mam nadzieję, ze tegoroczne Opole będzie udane ;)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta na festiwalu w Opolu 2008

Post autor: vanity »

Pusiex pisze:P.S. Mam nadzieję, ze tegoroczne Opole będzie udane
nie będzie udane, bo świateł nie będzie widać. poziom śpiewu ma tu drugorzędne znaczenie. :?
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta na festiwalu w Opolu 2008

Post autor: Estratos »

To znaczy, ze gwiazdy Edyty na rynku opolskim tez nie odslonia i tytulu Ambasadora Opola tez jej nie wrecza?
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta na festiwalu w Opolu 2008

Post autor: Chill-out »

Tytułu ambasadora pewnie teraz nie przyznają.Ciekawi mnie tylko czy Edyta pojawi się na odsłonięciu gwiazdy czy chwilowo obrażona na cały świat w ogóle się nie pojawi...
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta na festiwalu w Opolu 2008

Post autor: Estratos »

Tytul ambasadora juz jej przyznali, musi go jedynie odebrac.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta na festiwalu w Opolu 2008

Post autor: Chill-out »

Estratos pisze:Tytul ambasadora juz jej przyznali, musi go jedynie odebrac.
To miałem na myśli ale sformułowanie "musi odebrać tytuł" jest raczej niepoprawne.Tytuły się przyznaje.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta na festiwalu w Opolu 2008

Post autor: Estratos »

ok, muszą jej go WRECZYC, bo odpowiednia uchwala rady miasta zostala juz podjęta, teraz pasi?


Chyba zaczynam rozumiec Edyte. Pewnie chciala zrobic podobne przedstawienie:

http://pl.youtube.com/watch?v=YDcMUl4mmrc

a TVP jej uniemozliwila :(

:twisted:
Awatar użytkownika
Matis
Make it happen
Make it happen
Posty: 130
Rejestracja: 18 mar 2007, 14:42
Lokalizacja: Katow!ce

Re: Edyta na festiwalu w Opolu 2008

Post autor: Matis »

Sara jest żałosna, żal jej #CIACH# ściska że jej nigdzie się nie zaprasza heh to siedzi na necie i wypisuje swoje marne wypociny, wokalistka za dyche pfff. Ja uważam że Edzia dobrze zrobiła, jęsli chciała coś przygotować specjalnie to organizacja powinna jej iść na reke a nie blokować, tak samo jest z Dodą która musi ocenzurować piosenke która chce zaśpiewać po prostu żałosne.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta na festiwalu w Opolu 2008

Post autor: Bob »

DS pisze:Z innej beczki - przeraża mnie to, że Edyta i jej świta nie potrafią tak zarządzać, by swoich porażek negocjatorskich nie upubliczniać, a przynajmniej wychodzić z nich z twarzą.

Kompromitacja. Druga po supporcie przed Celine Dion.
Kompromitujące na całej linii są wymówki menagera Edyty. Lepszą oprawę świetlną typu lasery, dymy nasza Diva będzie miała w zapowiadanej hucznie trasie koncertowej 2008 typu: Reduta, Promenada, Złote Tarasy itd ....Litości...
W normalnym życiu także w tym zawodowym trzeba iść często na kompromis.Tym bardziej, że poza Polsatem Edyta właściwie medialnie nie istnieje -w radio , TV na listach przebojów...
Ostatnio zmieniony 31 maja 2008, 16:49 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta na festiwalu w Opolu 2008

Post autor: ANETA »

DeathlySilence pisze:Jedynym dla nich ratunkiem było zerwanie negocjacji z jedną gwiazdką i tym samym zastraszenie tym faktem reszty. Padło na Edytę - i tak jej pół Polski nienawidzi, więc oglądalność festiwalu nie ucierpi. To tylko moja chora wyobraźnia. :wink:
To bardzo możliwe.

Bajm również sie zastanawia ale tylko po Edycie jak zwykle jeżdżą media a nawet jak sie okazuje jej ,,fani". Darek podał argumenty które jeszcze bardziej przekonały mnie że to Edyta ma rację.

Kinga ma rację. TVP dała d....
Bob pisze:Lepszą oprawę świetlną typu lasery, dymy nasza Diva będzie miała w zapowiadanej hucznie trasie koncertowej 2008 typu: Reduta, Promenada, Złote Tarasy itd ....Litości...
:ha: :ha: :ha: To bardzo w jej stylu i pewnie tak bedzie
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Edyta na festiwalu w Opolu 2008

Post autor: DeathlySilence »

Estratos pisze:Chyba zaczynam rozumiec Edyte. Pewnie chciala zrobic podobne przedstawienie:
http://pl.youtube.com/watch?v=YDcMUl4mmrc
:lol3: Tak, na pewno. :wink2: Doda miała kłopot z wykorzystaniem na scenie kanapy w kształcie ust ( :?: czy to na pewno było w Opolu, może w Sopocie :?: ) - co przerosło wyobrażenia reżysera festiwalu - miała wyjść, zaśpiewać i sobie pójść, a ona kanapę przytargała z najbliższego sklepu z sieci Ikea. 8P
Przy wizji artystycznej Edyty (niczym spektakularnego widowiska Jean Michel Jarre'a) organizatorzy wymiękli, ponieważ Edyta zarządała 20minutowego zaćmienia Słońca w czasie Jej recitalu, a na finał (śpiewając 'To nie ja' - wers - 'ogrzać niebo marzeniem) - deszczu meteorytów. :-) Jak show to show.
Bob pisze:Kompromitujące na całej linii są wymówki menagera Edyty. Lepszą oprawę świetlną typu lasery, dymy nasza Diva będzie miała w zapowiadanej hucznie trasie koncertowej 2008 typu: Reduta, Promenada, Złote Tarasy itd ....Litości...
W normalnym życiu także w tym zawodowym trzeba iść często na kompromis.Tym bardziej, że poza Polsatem Edyta właściwie medialnie nie istnieje -w radio , TV na listach przebojów...
Ty to wiesz, ja to wiem, Krystyna z gazowni i jeszcze pare osób. :hellobaby:
Rozumiem, że Edyta chciała stworzyć nastrój - zapewne galowy jak przy występie w coverze 'Sorry Seems To Be The Hardest Word'.
W 2002 roku była gwiazdą o formacie większym, niż teraz - tuż po 'cudzie' w Korei - jakoś dała w Opolu recital i na pewno nie o zmroku. 8)
ODPOWIEDZ