Oświadczenie Edyty

Wiadomości na temat Edyty.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: loveedyta »

123fan=]123 pisze: Tak samo jest w przypadku Edyty i Darka. Gra w zespole to mogłoby wystarczyć, a nie management, aranżer i producent/wydawca... Może to opłacalne ale jak skutek...
dokładnie też tak myślę, co za dużo to nie zdrowo :P
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Estratos »

Kilka "newsow":

1. Darek z Allanem w Fakcie to czysta ustawka.
2. "Info koleżanki" (które zamieścił na razie pomponik) to odpowiedź Edyty i jej 'piaru' na punkt 1.
3. Może obecni na koncercie w Warszawie poinformowali resztę o tym co Edyta mowila na scenie?
4. Zapowiada się brudna walka :(
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: vanity »

Estratos pisze:1. Darek z Allanem w Fakcie to czysta ustawka.
dzizes :( tracę szacunek dla gwiazd, nawet do tych, do których przejawiam jeszcze jakąś sympatię
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: DeathlySilence »

Estratos pisze:Kilka "newsow":

1. Darek z Allanem w Fakcie to czysta ustawka.
2. "Info koleżanki" (które zamieścił na razie pomponik) to odpowiedź Edyty i jej 'piaru' na punkt 1.
3. Może obecni na koncercie w Warszawie poinformowali resztę o tym co Edyta mowila na scenie?
4. Zapowiada się brudna walka :(
Z 1 i 2 mógłbym się zgodzić - tak to wygląda, jednak jaka jest prawda ostateczna?
3 - nie byłem, nie słyszałem - wiem kto był, ale jeśli nie chce powiedzic publicznie, nie bedę go naciskał.
4 - mam nadzieję, że do tego nie dojdzie (brudna walka - choć już mamy jej początki). Rozwód O.K. - nie moje życie.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Estratos pisze:Kilka "newsow":

1. Darek z Allanem w Fakcie to czysta ustawka.
2. "Info koleżanki" (które zamieścił na razie pomponik) to odpowiedź Edyty i jej 'piaru' na punkt 1.
3. Może obecni na koncercie w Warszawie poinformowali resztę o tym co Edyta mowila na scenie?
4. Zapowiada się brudna walka :(
Niestety , tak to odrazu wyglądało...

Kilka tygodni temu Edyta opowiadała dla Party jak jest cudownie...
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Estratos »

KrzysiekF pisze:Kilka tygodni temu Edyta opowiadała dla Party jak jest cudownie...
Tia, a teraz "Party" sadzi, ze Edyta z Kasią Sowińską ten teges :D
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Madlen »

Estratos pisze:Tia, a teraz "Party" sadzi, ze Edyta z Kasią Sowińską ten teges
nie no sądzić to sobie mogą, mi się wydaje, że Kasia nie miała z tym nic wspólnego, tzn. generalnie nic wspólnego :P Bo jaka jest prawda to nikt nie wie 8)
Jak ja bym chciała, żeby zakończyły się już te wszystkie spekulacje, domysły, w sprawie rozstania Darka i Edyty. To już się robi nie do zniesienia co te wszystkie portale internetowe i kolorowe gazetki wyprawiają 8P najbardziej wkurza mnie, że jak jeden portal np. Pudelek zamieści jakieś "newsy" to potem leci łańcuszek o tym samym na innych... Litości :x
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: magda s »

Estratos ja się pytam KTO Ci takie newsy dostarcza?? :?
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: KrzysiekF »

magda s pisze:Estratos ja się pytam KTO Ci takie newsy dostarcza?? :?
Newsy pewnie sprawdzone, list koleżanki Edyty do mediów jest żałosny..jak tak ma wyglądać walka Edyty i Darka w mediach to ja nie mam więcej pytań :(
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Robik »

Nie myślałem, że kiedykolwiek to na piszę, ale po 15 latach bycia fanem Edyty, po raz pierwszy stwierdzam, że Edyta zaczyna wariować.
Najpierw walka z "Faktem" i "Super expressem" - teraz wywiady dla nich; najpierw miłość (nawet w następnym życiu mieli się odnaleźć - "Błekit myśli") i szczęście rodzinne nad karierą (brak skupienia na scenie przez myslenie o rodzinie) - teraz kariera i oskarżenia.
Edyto opamiętaj się :!: Nie znajdziesz większego Anioła chodzącego po ziemi niż Darek.
Wiem, że niektórym z Was podpadłem, ale trudno, tak czuję.
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: alicja »

Robik, niestety muszę się z Tobą zgodzić.
W sumie, nic nowego, od początku mogliśmy obserwować jak niezrównoważona emocjonalnie jest Edyta i chyba nikt z Was nie ma co do tego wątpiwości.

Mam ogromny szacunek do jej talentu, niestety patrząc na nią z duzym juz dystansem odrzucają mnie jej kłamstwa, robienie pod publiczkę, jakaś niewyobrażalna zmienność poglądów, infantylność, brak konsekwencji, zwykła głupota.
Starałam się ją jakoś zawsze tłumaczyć, przymykałam oko, trochę pewnie z sentymentu do niej. Chyba juz nie mam dluzej na to ochoty. Czar prysl juz dawno, po ogromnej sympatii do Edyty, zostal mi jedynie podziw dla jej glosu i sposobu interpretacji piosenek.

I jeszcze cos...przez 5 lat nie przeszkadzało jej, ze Darek o wszystkim decyduje a teraz raptem przeszkadza? TEN Darek, ktory wycieral jej nos jak zapalakana nie mogla zniesc tych okropnych brukowcow, ktorym teraz tak radosnie udziela wywiadow. TEN dzieki ktoremu znow odzyskala sens zycia - tak o nim mowila...żałosne.
Awatar użytkownika
Dawid
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 385
Rejestracja: 31 gru 2005, 13:07
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: dziękuję Ci
Lokalizacja: Katowice

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Dawid »

niestety jak kariera jest słaba to trzeba nadrabiac plotkami - i tak niestety wygląda ostatnio kariera edyty - tylko plotkarskie pisma i wyśmiewanie jej przez wiekszość ludzi ..

ja nie wiem jak to jest międzynią a darkiem, może coś pękło, aniol nie anioł miłość najczęściej gaśnie - więc tego nie analizuje, ale Edyta mołgaby sobie darować mówienie o tym publicznie ... widać potrzebuje tego a szkodzi sama sobie krzywdząć innych...

tak robią źli ludzie
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Marcin A. »

Żal i smutek ściskają moje gardło. Nie potrafię opanować złości, kiedy czytam, jak osoba bliska memu sercu popełnia takie błędy. Wiedziałem, że pewnego dnia historia z Darkiem dobiegnie końca, a mimo to jest mi z tym źle. Ciekawe, kogo teraz Edyta będzie wynosiła ku niebiosom, aby potem zrównać z ziemia w bulwarówkach??!!

Edyto- proszę Cię, opamiętaj się i nie opowiadaj o prywatnym życiu, nawet jeśli boleśnie Cię doświadcza.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Madlen »

Dawid pisze:tak robią źli ludzie
mam nadzieję, że nie sugerujesz, że Edyta jest złym człowiekiem, bo to napewno nie prawda. Poprostu sie pogubiła, musi się na nowo odnaleźć, choć to nie będzie proste.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: vanity »

Kocham Edytkę pisze:mam nadzieję, że nie sugerujesz, że Edyta jest złym człowiekiem, bo to napewno nie prawda. Poprostu sie pogubiła, musi się na nowo odnaleźć, choć to nie będzie proste.
Pogubiła się? :? Ze 36 lat trwa w tym stanie..... Uda jej się odnaleźć zanim położy się do trumny?
ODPOWIEDZ