Co ciekawego na Święta w tv?

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7370
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: Piter »

Michal pisze:ja ogladalem "Rogate ranczo" :D
Ja też- nudy.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: Aro »

magdamiecz pisze:A teraz zdziwie ArO [i vanity chyba tez :D ] - znam ten film i oglądałam go chyba ze 100 razy - jeden z niewielu polskich filmow ktore moge oglądać i oglądac :D
Jestem w szoku. :lol:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: Estratos »

Moje wielkie greckie... duzo traci z lektorem, kiedy nie slychac angielskiej sciezki dzwiekowej :D

A tak poza tym to w TV nic nie bylo ciekawego. Wstawalem o 12, wiec mnie poranne westerny omijaly :d A pozniej ogladalem filmy na DVD, zmuszajac rodzicow to nudzenia sie i czytania napisow przy "Podziemnym Kregu", "W rymie serca", "Blizej", "Match Point" :D
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: Marcin A. »

Michal pisze:ja ogladalem "Rogate ranczo" :D
Wg mnie pani Bożena Dykiel genialnie podłozyła głos Magdalenie. :)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: Estratos »

Dykielowa w ogole jest swietna :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: Aro »

A teraz przyszedł czas na podsumowanie świąt w telewizji. Kto zgadnie, co było najchętniej oglądane? :D
Telewizja: "M jak miłość" wygrało z "Pasją"

Statystyczny Polak spędził w święta przed telewizorem 5 godzin i 3 minuty, czyli o 16 minut mniej niż rok temu. - Może ludzie mieli już dość długiej zimy i nie mogli doczekać się świąt, by wyjechać do rodzin i spędzić czas poza domem - zastanawia się Edyta Łyszkowska z AGB Nielsen Media Research.


Najchętniej oglądanym programem okazał się serial "M jak miłość" (TVP 2) - ok. 8,9 mln widzów. Imponujące, choć daleko do rekordów. W dodatku oglądało go mniej, niż wynosi średnia oglądalność - 10,7 mln.

Królem Wielkiej Soboty był głośny i kontrowersyjny film Mela Gibsona "Pasja" - 7,5 mln widzów. Być może miałby więcej widzów, ale w chwili nadawania - godz. 20 - Polacy tłumnie odwiedzali kościoły. Jednak "Pasja" i tak zdecydowanie wyprzedziła nadawane w tym samym czasie w innych stacjach głośne filmy: "Nigdy w życiu" w TVN na podstawie bestsellerowej powieści Katarzyny Grocholi - 4 mln widzów; "Rycerza króla Artura" (Polsat) - 2,1 mln czy "Nell" (TVP 2) z Judy Foster - 2,1 mln.

Które stacje wybierali Polacy w czasie świąt? Z danych AGB Nielsen Media Research najczęściej TVP 1 - 24,73 proc. udział w rynku telewizyjnym (0,39 pkt proc. więcej niż rok temu). Potem TVP 2 - 22,04 (2,27 pkt proc. mniej niż rok temu), potem TVN - 17,24 (0,96 pkt proc. więcej); Polsat - 16,05 proc. (0,21 pkt proc. więcej).
"Pasja" z dobrym wynikiem. W święta 'M jak miłość" ogląda tak ok 9-10 mln więc trudno żeby miała więcej.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: Estratos »

Rodzice ogladali "Nell". Ja juz kiedys widzialem, wiec sobie czytalem w pokoju zalegla prase :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Święta 2006 w TV

Post autor: Aro »

Święta w Telewizji Polskiej

Jedynka na święta proponuje kino w gwiazdorskiej obsadzie. W Dwójce święta pełne ciepła i dobrego humoru.


TVP 1

Hitem TVP 1 będzie animacja „Gdzie jest Nemo?”. W polskiej wersji językowej wystąpili tam: Krzysztof Globisz, Joanna Trzepiecińska, Olaf Lubaszenko, Paweł Wawrzecki i Kajetan Lewandowski. Z innych propozycji filmowych Jedynka poleca obrazy: "Tylko Ty", "Pozew o miłość", "Bez litości", "Pół żartem, pół serio", "Miłość w Nowym Jorku", "Pole rażenia".

Jedynka to także kino familijne i wiele programów dla najmłodszych widzów m.in. cykl dla dzieci utrzymany w magicznym klimacie i bajkowej konwencji pt. „Magiczne drzewo”, autorstwa Andrzeja Maleszki. TVP 1 w Święta i podczas świątecznych ferii zaprezentuje cały 7-odcinkowy cykl. W Wigilię i I Dzień Świat – odcinki premierowe. Filmy imponują licznymi i wiarygodnymi efektami komputerowymi oraz wykorzystaniem nowoczesnej techniki. W każdym z odcinków dzieci poznają niesamowitą historię przedmiotu magicznego drzewa oraz ludzi, do których trafił wywołując w ich życiu lawinę tajemniczych zdarzeń. Serial został uhonorowany licznymi nagrodami na międzynarodowych festiwalach filmowych.

W Wigilię zobaczymy koncert „Kolęda, hej kolęda...”. Jest to uroczysty koncert kolęd nagranych w Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie. Najpiękniejsze polskie kolędy wykonane zostały przez wybitnych polskich śpiewaków: m.in. Małgorzatę Walewską, Iwonę Hossę, Pawła Skałubę, Roberta Gierlacha i Jacka Laszczkowskiego. Usłyszymy m.in. „Wśród nocnej ciszy”, „Lulajże Jezuniu”, „Jezu malusieńki”, „Gdy śliczna Panna”. W poniedziałek zaś czwarta część koncertu pt. „Święta, święta”, w którym dwunastu polskich artystów, m.in. Maryla Rodowicz, Ewa Bem, Mieczysław Szcześniak, Krzysztof Kiljański zaśpiewają zarówno polskie świąteczne utwory, jak i światowe hity w polskich aranżacjach.

W Jedynce będą także specjalne świąteczne wydania seriali: „Klan” i „Plebania”, a także specjalne wydania programów m.in. „Jaka to melodia”.

Sylwester z Jedynką będzie muzyczną podróżą po świecie. W krainę największych światowych przebojów przeniosą nas Tatiana Okupnik, Katarzyna Cerekwicka, Andrzej Piaseczny, Piotr Cugowski, Ania Dąbrowska, Ewelina Flinta, Andrzej Krzywy, Kasia Kowalska. Bohaterem wieczoru i przewodnikiem będzie Borys Szyc.

TVP 2

Dwójka w święta zaprasza widzów na aż trzy odcinki serialu „M jak miłość”, a także dwa programy specjalne, w których o Teresie Lipowskiej, Kasi Cichopek i Małgorzacie Kożuchowskiej opowiedzą ich znajomi i współpracownicy.

Będą świąteczne programy rozrywkowe: m.in. Marzenia Marcina Dańca „Szczęśliwa 13”, Zagrajmy w kabaret – pojedynek gigantów, Kabaretowa Scena Dwójki - Parodie, parodie. W programie najciekawsze parodie osób publicznie znanych, o których się mówi i pisze na pierwszych stronach gazet, w wykonaniu najlepszych kabaretów młodego pokolenia.
Kabarety: Kwartet Okazjonalny Słuchajcie, Paranienormalni, kabaret Skeczów Męczących oraz Jerzy Kryszak, Piotr Bałtroczyk i Steffen Möller.

W święta zobaczymy specjalne wydania "Familiady", a także programów "Duże dzieci", "Podróże z żartem", "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza".

Ciekawie zapowiada się przewidziany drugiego dnia świąt program „Arie ze śmiechem”. To koncert zrealizowany w Operze Wrocławskiej. Znani polscy wokaliści rockowi i popowi zmierzą się z trudnym i nietypowym dla siebie repertuarem muzyki klasycznej - ariami Bizeta, Moniuszki, Verdiego, Pucciniego, Straussa, Offenbacha i Kalmana. Towarzyszyć im będzie orkiestra pod dyrekcją Marcina Nałęcz Niesiołowskiego oraz chór Kaudium Uniwersytetu Wrocławskiego. W koncercie wystąpią: Paweł Kukiz, Justyna Steczkowska, Andrzej Lampert, Kasia Cerekwicka, Maciej Miecznikowski, Szymon Wydra, Anna Wyszkoni, Maciej Maleńczuk, Tatiana Okupnik, Paweł i Łukasz Golec, Andrzej Piaseczny, Georgina Tarasiuk, Maciej Silski. Prowadzenie: Bogusław Kaczyński i Krzysztof Skiba.

W Dwójce kolędować będzie rodzina Pospieszalskich, która gościć w studio będzie reprezentantów różnych stylów muzycznych: od muzyki popularnej przez hip hop po folklor i klasykę. W koncercie zobaczymy Annę Marię Jopek, Ryszarda Rynkowskiego, Staszka Soykę z braćmi, zespół Wałasi i Full Power Spilit. W programie osiem specjalnie zaaranżowanych tradycyjnych kolęd i cztery nowe świąteczne utwory.

Wieczór sylwestrowy zatytułowano „Sylwester Pod Dobrą Gwiazdą”. W tym roku miastem-gospodarzem jest Wrocław, gdzie na rynku zabłyśnie konstelacja gwiazd polskiej sceny muzycznej, które zaśpiewają swoje największe przeboje. Na scenie pojawią się: Beata Kozidrak i Bajm, Kombii, Urszula, Piasek, Tatiana Okupnik, Szymon Wydra i Carpe Diem, Kasia Cerekwicka, Ania Dąbrowska, Gosia Andrzejewicz, Kaszmir a także artyści zagraniczni: Danzel, Velvet i Kate Ryan. Zabawę poprowadzą m.in. Grażyna Torbicka i Katarzyna Poksińska oraz Norbi.
/Wirtualne Media/

Ja czekam na "Gdzie jest Nemo?" bo nie miałem okazji oglądać no i na koncert "Swięta, Swięta". :)
Ostatnio zmieniony 07 gru 2006, 23:59 przez Aro, łącznie zmieniany 3 razy.
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: Święta 2006 w TV

Post autor: Krystian »

ja czekam na Pół żartem, pół serio oraz koncert z Edyta i Jaka to melodia?
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Święta 2006 w TV

Post autor: Virtual Tom »

To ja tak jak Krystian.

A co oferują stacje spoza obrębu żenującej Telewizji Wildsteina? :) Niesttety jeszcze nie miałem okazji aby się zorientować :B a jak łatwo się zorientować to może być o wiele ciekawsze :lody:


[ Dodano: 2006-12-07, 23:31 ]
Aro pisze:W Dwójce kolędować będzie rodzina Pospieszalskich
:szok: Broń Panie Boże !!!!!!!!!!!!!!!! :nienie:
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Święta 2006 w TV

Post autor: Cypix »

Kiła i mogiła w TV się zapowiada :beczy: Filmy - żenada i jeszcze same bisy, prawie nic nowego. Oby komercyjne telewizje dały czasu, ale wątpię... Kevin po raz setny :?: Normalnie nie miałbym nic przeciwko, ale kupiłem sobie ostatnio na DVD za 19.99 ;)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Święta 2006 w TV

Post autor: Aro »

Tom pisze:A co oferują stacje spoza obrębu żenującej Telewizji Wildsteina? :) Niesttety jeszcze nie miałem okazji aby się zorientować :B a jak łatwo się zorientować to może być o wiele ciekawsze
No faktycznie ciekawiej. Bedziesz sobie mogl zobaczyc Taniec z gwiazdami, Sopot, Powrót do przyszłości, Masz wiadomość i całą masę innych nowości.


Święta w TVN

Wigilia:
W ten dzień o 13:20, można będzie zobaczyć powtórkę Finału Finałów Tańca z gwiazdami, tuż po niej o 16:20 film przygodowy "Powrót do przyszłości", następnie kolejny odcinek "Heli w opałach". Ramówka między godzinami 19 a 20 bez zmian. Po "Uwadze", czyli o 20:05 TVN wyemituje filmową adaptacje książki "Harry Potter i komnata tajemnic", a po filmie o małym czarodzieju, coś dla starszych widzów, produkcję sensacyjną "Ostatni sprawiedliwy".

I dzień świąt:
W ten dzień w TVN rządzić będą filmy, od godziny 8 rano stacja kolejno wyemituje: "Grinch: Świąt nie będzie", "Babe: Świnka z klasą" oraz "Powrót do przyszłości II", popołudniu świąteczne wydanie "Maratonu uśmiechu" i znów porcja filmów: "Uciekające kurczaki" i "Głupi i głupszy". Tuż po godzinie 20, na antenie TVN komedia "Showtime", następnie świąteczne wydanie programu "Szymon Majewski Show", a o 23:00 melodramat "Kapitan Corelli".

II dzień swiąt:
W samo południe ostatnia - trzecia część filmu "Powrót do przyszłości", następnie "Kulisy Tańca z gwiazdami" i filmy: "Córka prezydenta" i "Masz wiadomość". Wieczór rozpocznie doskonała komedia "Poznaj mojego tatę", a zakończy film sensacyjny "Specjalista".

Sylwester:
Zabawę sylwestrową w TVN zapewni powtórka Sopot Festival 2006, która rozpocznie się tuż przed 23 i trwać będzie do 1 w nocy, prócz tego w sylwestrową noc w TVN pojawią się filmy: "Plotka", "Niezaliczona" i "Karaluchy pod poduchy". Wieczorem natomiast zobaczymy film "Kasamowa" i talk-show Kuby Wojewódzkiego. Popołudniu "Hela w opałach", "Taniec z gwiazdami" i "Superniania".

Nowy rok:
Pierwszy dzień 2007 roku w TVN, upłynie pod znakiem filmów, zobaczymy takie produkcje jak: "Wyprawa na Mount Everest", "Casper", i "Czy to ty, czy to ja" - to w pasmie familijnym, wieczorem natomiast "Forrest Gump" i "Jackie Chan: Przyjemniaczek"
/Tvnmaniak/
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Święta 2006 w TV

Post autor: Virtual Tom »

Aro pisze:Zabawę sylwestrową w TVN zapewni powtórka Sopot Festival 2006
:blink: czy oni zakładają, że to taka atrakcja? Czy też może uważają że już większość będzie albo spała, czy też bwiła się w najlepsze - także poza domem :B
lumumba
Sit down
Sit down
Posty: 80
Rejestracja: 08 gru 2004, 9:43
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ojojoj trudne pyt :)
Lokalizacja: Poznań

Re: Święta 2006 w TV

Post autor: lumumba »

Aż się dziwie że Bodyguard nie ma w ofercie naszych wspanaiłych stacji telewizyjnych :PP
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Święta 2006 w TV

Post autor: Aro »

Czyli sylwester z Krakowa na Polsacie. Może to i lepiej bo na TVN na pewno by go przerywali długimi blokami reklamowymi. Polsat TOP Trendów tak nie tnie więc i może sylwestrowy koncert będzie można spokojnie obejrzeć. :P Na Dwójce też zapowiada się jakaś fajna zabawa z Wrocławia. Trzeba będzie skakać między kanałami.

Jeśli chodzi o swieta w Polsacie to jeszcze nie znalazłem zadnych informacji na ten temat. Nie spodziewam się jednak niczego wielkiego. Kevin będzie pewnie jak co roku. Telwizje od lat karmią Nas powtórkami w czasie w którym my spodziewamy sie fajnych filmów i do tego nowości. Problem jednak w tym, ze w swieta mniej ludzi ogląda tv no i stacjom premiery sie nie opłacają.
ODPOWIEDZ