Wysokie Obcasy

Dodatek do "Gazety Wyborczej"

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4871
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Marek »

Obrazek
www.gazeta.pl pierwsza strona
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Estratos »

Dzieki Titter i Gosiaczek. A kto te zdjecia robil?? :D Podstawowa informacja :D
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: mancia »

Michal pisze:Dzieki Titter i Gosiaczek. A kto te zdjecia robil?? :D Podstawowa informacja :D
Luknij wcześniej z dwie strony :evil: :mrgreen: :mrgreen:

Albo i nie może fotograf nie był zadowolony i wysłał na obstrzał asystenta
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2006, 15:13 przez mancia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: ANETA »

Marek pisze:Obrazek
www.gazeta.pl pierwsza strona
Zdjecie śliczne :) Grzeczna Edytka. W wywiadzie za to pokazała ile ma w sobie żalu (jadu ... :roll: )
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Titter »

Michal pisze:Dzieki Titter i Gosiaczek. A kto te zdjecia robil?? :D Podstawowa informacja :D
no tak jakby nie bylo napisane :roll: albo ja slepa jestem :D
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Estratos »

Titter pisze:no tak jakby nie bylo napisane :roll: albo ja slepa jestem
moze pod tytulem, nie wiem :D Szukajcie a znajdziecie (to nie jest reklama Allegro.pl) :D

[ Dodano: 2006-04-18, 15:19 ]
onet znalazl cos co moze zacytowac z wywiadu :D http://muzyka.onet.pl/mr,1307825,wiadomosci.html
witold
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 260
Rejestracja: 05 lut 2005, 0:42
Lokalizacja: Europa

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: witold »

kinga pisze:Powtórzę się, skoro wg Was Edyta jest juz na samym dnie i straciliście do niej resztki szacunku to "zajmijcie" się inną osobą, innym artystą. Po co tracić czas ( i jeszcze dokopywać) komuś, kto i tak już Was malo obchodzi (poza muzyką ). Ale fajnie jest tak kogoś obgadać i powyżywać się, prawda? Taaak...
Kinga, nikt nie twierdzi, ze Edyta-piosenkarka jest na samym dnie, moze niektorzy mieli na mysli, ze to co Edyta obecnie prezentuje medialnie nalezy na dno. A to juz co innego. Nikt z bardziej krytycznych fanow nie twierdzi, ze stracilismy do niej resztki szacunku i jesli Edycie ktos dokopuje, to ona sama to robi. Nasze posty czyta paredziesiat osob, a jej wywiady ktorymi sie dokopuje - krytykujac lepszych od siebie - miliony w calej Polsce. Wracajac do Twojego cytatu: "fajnie jest tak kogoś obgadać i powyżywać się, prawda?" - Mylisz sie, poniewaz my jako jej fani, ktorzy od lat stalismy za nia i ona z naszego wsparcia w wieloraki sposob korzystala, mamy poniekad prawo do uzasadnionej krytyki. Inaczej bedzie tak jak pisze ArO i tu przyznaje mu racje, ze forum te staloby sie miejscem bezkrytycznych wielbicieli Edyty Gorniak.

Ale nie o to przeciez chodzi. Jezeli sie artyste wspiera od poczatku jego kariery i tenze ciagle profituje ze wsparcia fanow, to taki uklad jest zawsze ze wzajemnoscia (chyba nie myslalas ze jest inaczej?). Mam wrazenie, ze nie odrozniaz konstruktywnej krytyki od dokopywania komus i powtarzajac Twoj cytat z poczatku postu po raz drugi chcesz albo zamknac nam usta albo nagiac nas do Twego punktu widzenia albo kazesz nam poszukac sobie innego artysty.
Kinga, poniewaz mam szacunek dla kazdego czlowieka, obojetnie czy sie ze mna zgadza czy nie, wiec nie bede komentowal tego co nam zalecasz :sad: :oops:

Mylisz sie w Twojej wypowiedzi, twierdzac ze Edyta "i tak już Was malo obchodzi (poza muzyką "
Chyba cos zle zrozumialas, bo wlasnie niektore z Was twierdza, ze tylko muzyka je interesuje :shock: Mnie, jak juz wspominalem interesuje cala Edyta tzn. taka jaka sie medialnie prezentuje (nie jej zycie prywatne!). I w tej medialnej Edycie sa miedzy nami takie nieporozumienia.

Pisalem w poprzednim poscie, ze piosenkarz dzisiaj w przemoznym swiecie mediow "nie sklada sie" tylko ze spiewania, ale tez z tego, jak prezentuje sie medialnie. Co zreszta najbardziej owocuje tym, ze taki piosenkarz staje sie popularny i trwa w swojej popularnosci, najlepszy przyklad Madonna :!: :wink:

Ja juz kiedys wspominalem, ze na tym forum jest miejsce dla obydwoch stron (sposob spojrzenia na Edyte) i niekoniecznie musisz probowac nam cos nakazywac, zalecac, podpowiadac, poniewaz kazdy z nas jest dorosly i jak napisala Monika23:
Mysle, ze mam na tyle rozumu, ze do mnie swoich madrosci kierowac nie musisz
:wink: :lol: 8)
Teraz ja powiem "Sorry" Ale dlaczego Wy macie prawo jeździć po niej, a my nie mamy prawa mówić tego, co myślimy??
Dlatego, ze my nie jezdzimy po was i nawet nie po Edycie - bledne okreslenie. :(

Alez oczywiscie, mowicie co myslicie o Edycie i jak napisal ArO, nikt Was nie krytykuje za Wasza niezlomna wiare i "fanatyczne" oddanie Edycie, dlatego dziwi nas, ze Wy tak zawziecie nas atakujecie za nasz punkt widzenia.

Nie lepiej byloby zyc w symbiozie? Jedni konstruktywnie krytykuja oczywiscie nie przeginajac i gdy sa ku temu powody, a inni zachwalaja. :) :razz:
Najlepiej nie atakowac sie nawzajem, bo te forum sluzy do wymiany zdan i opini o Edycie i swiecie i tylko do tego. ;)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: vanity »

witold pisze:kinga napisał/a:
Powtórzę się, skoro wg Was Edyta jest juz na samym dnie i straciliście do niej resztki szacunku to "zajmijcie" się inną osobą, innym artystą. Po co tracić czas ( i jeszcze dokopywać) komuś, kto i tak już Was malo obchodzi (poza muzyką ). Ale fajnie jest tak kogoś obgadać i powyżywać się, prawda? Taaak...
po pierwsze jak się Edycie kibicuje od 94 roku (w moim przypadku) i szanuje za talent, ciężko po tylu latach wziąć swoje zabawki, obrazić się i trzasnąć drzwiami.... Edyta to talent, a w przypadku utalentowanych artystów nie tak łatwo znaleźć sobie substytuty... do kogo mam odejść? do Mandaryny?
ja zawsze miałam do Edyty takie podejście: piękna i utalentowana, prawdziwy diament - bardzo jej kibicowałam w robieniu kariery światowej. oczywiście lubię Whitney i Meraykę, ale miałam nadzieję, że Edyta jako dziewczynka z Polski, dobrze wychowana nie wybierze jednak gadania w mediach o pupie marynie jak wymienione koleżanki, ale skupi się na muzyce, i miało być pięknie.... pięknie nie było, kariera nie wypaliła, ale w Polsce mogła być divą nad divami... swoją postawą i wiecznymi "brakami zawodowymi" doprowadziła do tego, że zamiast być cenioną piosenkarką jest uważana za idiotkę.... myślę, że jako osoba która interesuje się twórczością Edki mogę chociaż wtrącać się i wymagać od niej by chociaż tej idiotki z siebie nie robiła... nie jest to ani zawiść, ani zazdrość ani nic innego.... bo gdyby np moja najlepsza przyjaciółka nagle zaczęła się zachowywać jak idiotka to bym jej to powiedziała... przyjaciele (wiem to za dużo powiedziane, ale fan jednak darzy sympatią swego idola) to nie wazeliniarze, przyjaźń to nie wazeliniarstwo, ale wspieranie w trudnościach i walenie po łbie w "durnościach"....
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Titter »

Michal, znalazlam :D

Wielkimi literami napisane: ZDJECIA: JACEK PIOTROWSKI :lol2:
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: 1316gosiaczek »

Michal pisze:onet znalazl cos co moze zacytowac z wywiadu http://muzyka.onet.pl/mr,1307825,wiadomosci.html

to chyba jeden z nielicznych wypowiedzi Edyty w tym wywiadzie, ktory nie budzi kontrowersji :sad:
http://img209.imageshack.us/img209/3169/m32810616yj.jpg
czy to zdjecie tez pochodzi z sesji dla GW?
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Estratos »

Titter pisze:Michal, znalazlam :D

Wielkimi literami napisane: ZDJECIA: JACEK PIOTROWSKI :lol2:
Dzieki. Ja never heard of him :D
witold
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 260
Rejestracja: 05 lut 2005, 0:42
Lokalizacja: Europa

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: witold »

vanity pisze:przyjaciele (wiem to za dużo powiedziane, ale fan jednak darzy sympatią swego idola) to nie wazeliniarze, przyjaźń to nie wazeliniarstwo, ale wspieranie w trudnościach i walenie po łbie w "durnościach"....
Vani, ladnie powiedziane... i nawet z rymem :!: :P :)
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: 1316gosiaczek »

Titter pisze:Wielkimi literami napisane: ZDJECIA: JACEK PIOTROWSKI
ale numer :P obie pisalysmy a zadna z nas tego nie zauwazyla :lol: :lol:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Piter »

witold pisze:Kinga, nikt nie twierdzi, ze Edyta-piosenkarka jest na samym dnie
Ja ośmielam się tak twierdzić. Zresztą hasło o gnijącym trupie było chyba dosyć jednoznaczne. Edyta jako piosenkarka wegetuje, w mojej i nie tylko mojej opinii. Pozwolę sobie również powiedziec, że powtarzanie po Edycie bzdur na temat Madonny jest chyba związane z tym, że niektórzy wielkie G wiedzą na temat Madonny. Madonna to ponad 20 lat na scenie i żeby się o niej wypowiadać trzeba dobrze znać owe 20 lat. Przykre jest to, że niektórzy są tak ślepi albo bezmyślni, że bez zastanowienia jak pieski szczekają, powtarzając po swojej idolce rozmaite bzdury. Gadanie o Madonnie, że jest beztalenciem jest demagogijne i tanie. Przypomina mi to ciągłe przywoływanie hymnu w przypadku samej Edyty. A przecież Edyta to nie tylko hymn, tak samo jak Madonna to nie tylko ostatnie lata i fałszywe dźwięki wyśpiewane na żywo. Proponowałbym, żeby najpierw wziąć się solidnie za twórczość Madonny, sięgnąć po teksty (przy których "Sexuality" Edyty to twórczość dla przedszkolaków), może też sięgnąć po biografię Madonny. A co do wulgarności to patrzenie na Madonne w ten sposób pod wpływem erotycznych akcentów w jej szeroko rozumianej twórczości jest co najmniej żałosne. Tak to na to może patrzeć jakiś Rydzyk, albo inna niepełnosprawna umysłowo starowinka. Madonna przede wszystkim zawsze prowokowała do dyskusji, łamała tabu, w pewnych kwestiach nauczała, wyśmiewała twarde, konserwatywne, katolickie rozumowanie, otwierała się na ludzi, ich duszę i potrzeby. Co więcej we wszystkich skandalach Madonna świetnie potrafiła się odnaleźć. Nie uciekała przed tym, co zrobiła i nie skamlała jak pies, czy też sama Edyta. No, ale żeby o tym wiedzieć to trzeba znać temat, znać twórczość Madonny itp. A jak się nic nie wie, to najlepiej milczeć, żeby nie robić z siebie jeszcze większego debila niż się nim jest. Dla mnie Edyta tą wypowiedzią przegięła. Nie pierwszy raz pokazała, jaką jest ignorantką i zwyczajnie nieokrzesaną oraz niewychowaną idiotką (po co przebierać w słowach?). I tak jak pisał Flame, jak się ma 4 oktawy (czy więcej, to już mało ważne) to Bozia odbiera dla równowagi z rozumku. Tyle, że przykładowo Celine Dion nigdy po innych artystach nie jeździ. Nie musi rozładowywać swej żałosnej frustracji kosztem innych, a Edyta... szkoda gadać. Wszystko jednak ma swój kres... Być może niedługo wywiady z Edytą Górniak będą ozdabiać szalety miejskie, bo tam pasują wyśmienicie.
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: mancia »

Uuuuuuuu no to teraz pojechałeś.
:lol: :lol:

Będą gromy, tylko nie obraź się jak dostaniesz upomnienie :lol: :lol:
ODPOWIEDZ