Sylwester 2015/2016 z Edytą

TVN - Kraków

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
humerti
Make it happen
Make it happen
Posty: 130
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:53
Ulubiony album: EDYTA GÓRNIAK
Ulubiona piosenka: LINGER
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: humerti »

Magia, czary, ciary... taka Ja kocham!!!

-- Dodano: 1 sty 2016, o 00:27 --

I slicznie wygladala...
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4871
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: Marek »

Edyta ładnie. Można się czepiać repertuaru ale zaśpiewała w stylu za który ludzie ją polubili.

Reasumując, te zabawy sylwestrowe w tv stają się nudne. Każdego roku to samo.

Szczęśliwego nowego roku :d
alternatywna
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 249
Rejestracja: 27 cze 2015, 11:26
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Your high Glow On
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: alternatywna »

Justyna nieźle rozzruszala publiczność. Chyba musiała być trochę wzięta. Edyta przebiła tym występem wszystkie gwiazdy i sylwestry 2015 . Zycze nam więcej pozytywnych zaskoczen z Edi. Kocham ja a wy .... ?
weronka
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:46
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: weronka »

Madlen pisze:Najpiękniejsze wykonanie "Nie proszę o więcej" od... nie wiem kiedy. <3
dla mnie najlepsze... <3
alternatywna
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 249
Rejestracja: 27 cze 2015, 11:26
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Your high Glow On
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: alternatywna »

E ludzie Justyna znowu śpiewa. Przesadzili z nią z całym szacunkiem ale na drugi rok chyba nikt nie przyjdzie. Sylwester z Kraków to porażka. Na drugi raz chyba jednak Wrocław cofam wszystko co tam o Wrocławiu napisałam.

-- Dodano: 1 sty 2016, o 02:06 --

W tym roku Edi rzeczywiście chyba na sylwestrze zależało. A mam pytanie czy to pierwszy sylwester Edi z nie proszę o więcej ?
Awatar użytkownika
Piotrek
Hope for us
Hope for us
Posty: 15
Rejestracja: 10 kwie 2011, 21:02
Ulubiony album: E.K.G.
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: Piotrek »

https://m.youtube.com/watch?v=G1h0X0KvT9U

... mamy drugie wejście naszej kochanej... Edi szczęśliwego Nowego Roku 2016
Ostatnio zmieniony 01 sty 2016, 1:15 przez Piotrek, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: Nuklodem »

O tak zdecydowanie jeden z najlepszych występów sylwestrowych Edyty. Co najważniejsze głos był i to w takich warunkach, czułem jako słuchać że ma zapas i może spokojnie więcej, dokładnie prosta nie zmanierowana Edyta która właśnie tak potrafi zaczarować. <3
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: adaś »

Drugie wejscie genialne dla mnie najlepsze z Edytowych wystąpień telewizyjnych w 2015 :-D . :edi: Przyćmiła wszystkie sylwestrowe ,,gwiazdy". Nawet cała moja rodzin(która delikatnie mówiąc ,za Edytą nie przepada ) gdy mieliśmy iść o 12 na dwór jak usłyszeli Edyte powiedzieli że taki występ to trzeba obejrzeć do końca i wszyscy już w kurtkach bujali się przy :edi: To było piękne <3
Ostatnio zmieniony 01 sty 2016, 2:10 przez adaś, łącznie zmieniany 1 raz.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: ray »

Witajcie w nowym roku! Pamiętajcie, że "wszystko, co najlepsze przed nami jeszcze jest"! :-)
A jednak Edyta zaśpiewała aż 6 piosenek w całości... :shock:
Pierwsze wejście Edyty oceniam jako słabe. Ale Bohdan Gadomski powinien być zadowolony - Jestem kobietą z syrenami + wielkie kolorowe skrzydła, dla odmiany nie tęczowe, tylko czerwono-różowe. :roll: Jeśli chodzi o stylizację, to marynarkę, aksamitkę i spódniczkę oceniam na plus, tylko różowe szpilki wyglądały kiczowato. Mnie dzisiejsze wykonanie Your high się nie podobało, uważam wręcz, że ze wszystkich telewizyjnych wykonań tej piosenki, dzisiejsze było najgorsze. Za najlepsze w pierwszym wejściu uważam Nie było, choć zgadzam się, że na koncertach wypadało lepiej.
Drugie wyjście dużo, dużo, dużo lepsze. Okazuje się, że Edyta jak najbardziej może śpiewać na sylwestra takie "niesylwestrowe" piosenki jak To nie ja czy Nie proszę o więcej. Bardzo dobra wersja To nie ja - wielki plus za skrzypce i w ogóle za ten wstęp instrumentalny, jak na 20-leciu. Tylko te nauszniki trochę psuły dobre wrażenie...
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 570
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: Margaret »

Obejrzałam przed chwilą na szybko :disco: :bojka: :dance2: ale uważam, że jak na warunki atmosferyczne, ubiór i drętwą publikę oba wejścia były dobre. "Nie było" nie wyjdzie takie jak w Kielcach bo to nie te warunki pogodowe, ale wyszło super. W pierwszym wejściu efekt psuły krzywe skrzydła, ale zaśpiewała poprawnie. Drugie wejście znacznie lepsze. Bravo Edi. <3 Gratulacje :)

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :)
Awatar użytkownika
milan
Hope for us
Hope for us
Posty: 46
Rejestracja: 01 sty 2013, 13:41
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: warszawa

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: milan »

Pierwsze wejscie to porazka, proba udawania ze w stylistyce disco jest rownie przekonywujaca co w balladach. Drugie wejscie to mistrzostwo, dostojnosc, profesjonalizm. Tak jakby to byly zupelnie inne osoby.
Mam wrazenie ze bylo to bardzo przemyslane pod wzgledem PRowym, zeby ludzie zobaczyli taka "stara" Edyte, dive, ktora pieknie wyglada i przepieknie spiewa wielkie ballady. Trzeba byc slepym zeby nie widziec jak bardzo odbior sie rozni
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: karen »

OMG,naprawde niczego nie oczekiwałam po tym występie, a tu proszę jakie PIĘKNE zaskoczenie !!!
Pisze oczywiście o drugim wejściu-Edyta ZACZAROWAŁA !!! DIWA jest tylko JEDNA, i wczoraj to potwierdziła. Wszyscy znajomi (których zmusiłam poniekąd do oglądania TVN) zachwyceni, oczarowani, rozkochani :edi:
Piękne zamkniecie roku! I ciesze się jeszczę ze to właśnie KONIEC roku JUBILEUSZOWEGO (a następny za 5 lat) ;-) Oby teraz poszła do przodu, koncerty, nowa muzyka, nowe wyzwania (oby nie Eurowizyjne tylko)
Same koncerty sylwestrowe NUDY jakich mało-rok w rok to samo, zero zaskoczeń, zero nowości... Nie dziwie się odrętwiałej publiszcznosci- zwłaszcza w Krakowie-nawet nie na trzeżwo się to ciężko oglądało ;)
najbardziej zawiodła Rodowiczka-tak nuuudnych banalnych stlizacji w jej wydaniu daaawno nie było :twisted:
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2874
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: Wojtuś »

Pierwsze wejście mi się podobało choć YH faktycznie jedno z gorszych wykonań tej piosenki. Natomiast drugie wejście to magia w czystej postaci. Edyta pięknie śpiewała i pięknie wyglądała <3 ! To chyba najlepsze (i najdłuższe) wystąpienie sylwestrowe Edyty. Publiczność strasznie drętwa. Oglądałem tylko fragmenty ale największą porażką był występ Chylińskiej, więcej gadania i biegania niż samego śpiewania.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: grzechoo »

Słabiutko. Tylko To Nie Ja w miarę się broni.
Pablo93
Make it happen
Make it happen
Posty: 169
Rejestracja: 27 sty 2012, 20:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Kasztany
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: Pablo93 »

Było Pięknie. Oba wyjścia mi się podobały. Szkoda że skrzydła jej się przekrzywiły. :( Na pewno czuła z tego powodu dyskomfort ale pomimo tego skupiła się na występie. Wokalnie Bardzo dobrze ! No i mega mega lepiej niż poprzedni sylwek we Wrocku gdzie były tylko 2 piosenki i było tak jakoś skompo
ODPOWIEDZ