Gwiazdy na żywo

mp3 i video

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Michael »

Jeszcze coś odnośnie nagrania Mandaryny...jestem pełen podziwu dla jej
angielskiego :wink: :D
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Dobi »

Mandaryna to prawdziwa "gwiazda". Jeżeli tak zaśpiewa w Sopocie to ma zwycięstwo w kiezeni 8)

Oto recenzja najnowszej płyty Mandaryny:
Piosenkarka Margaryna, czyli nowe disco polo
Tak się zastanawiałem - gdzie się podziało disco polo, tak bliskie sercu każdego Prawdziwego Polaka? Otóż ma się dobrze, dostało nowy, chirurgiczny biust, teksty w jakimś tajemniczym lingwidżu, bo nie jest to ani polski, ani hiszpański, ani tym bardziej angielski... no i everybody jest szczęśliwy, a raczej, jak śpiewa Margaryna, evrybodi. I tak to w Polsce można zrobić coś z niczego, czyli wielką gwiazdę z kogoś, kto nie umie śpiewać, nie umie tańczyć, i jest ogólnie, pardonnez le mot, głupim jak but, nijakim zerem... Polak potrafi.
:lol:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: ANETA »

Kto dał taką recenzje ??? :roll: Troszke to obrazliwe...


A co do pliku z koncertu - hahahahahahahahahha :D :D :D :D Nie moge sie powstrzymac, pusciłam to przez głosniki i cała moja rodzina lezy i sie smieje :D z drugiej jednak strony nie wiedziała ze to nagrywają wiec sie nie starała i smiepwała na odwal... wiec troszeczke mozna jej wybaczyc ale ta angielszczyzna :D i boskie wyciągniecia wysokich dźwieków.... no i dziewczyna do tego tanczy przeciez... smiech... ale mozna jej wybaczyc

Najlepsze jest to - Arrrrivavavriivariva :D
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Virtual Tom »

Mandaryna jak to jej się ostatnio często zdarza - powaliła mnie na łopatki :razz:

Ja póki co dam jeden link, rapid odmówił posłuszeństwa 8)

Kylie Minogue - I should be so lucky (Intimate & Live) tzw. wersja kabaretowa, z towarzyszeniem fortepianu :D

Miłego słuchania

Chcialem dać kilak utworków z programu An Audience with Kylie, ale zrobię to później jak się rapidowi odwidzi 8)
Ostatnio zmieniony 31 sie 2005, 14:00 przez Virtual Tom, łącznie zmieniany 2 razy.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Monika23 »

ANETA pisze:z drugiej jednak strony nie wiedziała ze to nagrywają wiec sie nie starała
to po co wogole wychodzi na ta scene?? tragiczna jest po prostu i powinna skonczyc z tym badziewiarstwem :shock:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Bob »

Spiewa jak by była ostro nawalona, Bursztynowy Słowik należy w 100 % do niej.Powodzenia :D
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4869
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Marek »

1999 - Oprah Winfrey Show - When You Believe
http://rapidshare.de/files/4549766/1999 ... e.mp3.html

Mariah i Whitney :)
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Robert »

jedna piosenka jest za mala zeby pomiescic dwa takei glosy

jedna chce "przespeiwac" druga, pokazac ze ejst lepsza i zamiast cudownego dziela wychodzi takie cos bez sensu, niepoukladane......
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Aro »

Obrazek
Zamach na Mandarynę

Komu zależy na zniszczeniu Marty Wiśniewskiej?

Szok! Tuż przed festiwalem w Sopocie radio wypuszcza nagranie kompromitujące jedną z głównych kandydatek do Bursztynowego Słowika. Sama Mandaryna (27 l.) twierdzi zaś, że była szantażowana!


Mandaryna wykosiła starających się o występy na Sopot Festival 2005 wokalistów Emi, Goyę, Makosa, a nawet Pawła Stasiaka z Papa Dance. Coraz głośniej zaczęto mówić, że jest niekwestionowaną kandydatką na zwyciężczynię konkursu o Bursztynowego Słowika, a tu nagleÉ Radiostacja puszcza "Every night" Mandaryny. Głos niby ten sam, melodia prawie, a jednak fałsz i bełkotliwy angielski wskazują na kompletne beztalencie. Brzmi to jak śpiew Enrico Iglesiasa, który kilka lat temu pojawił się w Internecie. Tamto wycie pogrążyło niegdysiejsze bożyszcze nastolatek w niepamięci.

Czy to samo czeka Mandarynę?

Nie umie śpiewać

Maciej Durczak, były menedżer Mandaryny, nie jest zdziwiony. - Marta nigdy nie ukrywała, że nie potrafi śpiewać. Jest doskonałą tancerką i robi znakomity show - przyznaje. - Materiał, który trafił do radia, odkrywa nagą prawdę.

Cios zadany tuż przed najważniejszym dla Mandaryny występem. Zagranie jak z kampanii wyborczej na prezydenta - równie brudne i zaskakujące, choć dotychczas w świecie muzycznym nie do pomyślenia!

Katarzyna Kanclerz, szefowa Uniwersalu, jest wzburzona. - Nagranie pochodzi sprzed dwóch miesięcy. Obecnie Mandaryna śpiewa tylko na żywo, przygotowując się do występu w Sopocie. To, że ten materiał ukazał się na kilka dni przed konkursem, to dowód, że mamy do czynienia z profesjonalistami. Z robotą czarnego PR-u - nowa menedżer zdradza sensacyjne informacje. - Martę nakłaniano do zapłacenia dość wysokiej kwoty za nieujawnianie tego nagrania.

Nie ulega terrorystom

- Wiem, że to ktoś z moich najbliższych współpracowników - mówi Marta Wiśniewska. - Od trzech tygodni byłam szantażowana, ale z terrorystami się nie negocjuje.

Dlaczego puścili?
- Nasi DJ-e sami znaleźli ten kawałek na ogólnodostępnym portalu joemonster.org. W ramach żartu puścili to, bo ogólnie mamy zasadę, że nie gramy tego rodzaju muzyki - mówi Anna Wenham z Radiostacji. - To nie był atak na Mandarynę. Nikt z nas nie wiedział o szantażu.

- Nie będziemy szukać winnych, bo mamy świadomość, że zdradził jeden z nas - kończy dramatycznie rozmowę Katarzyna Kanclerz.

Ona jest na celowniku

Marcin Bisiorek, dyrektor muzyczny Radia Eska:

- Tuż przed festiwalem w Sopocie, na którym wystąpi Mandaryna, ktoś robi taką akcję i wypuszcza utwór w sieci. To nie dzieje się przypadkowo. Chcą ją zniszczyć. W Polsce, gdy tylko pojawi się osoba odnosząca sukces, to zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce jej dokopać. Mandaryna to typowy przykład na tę tezę.

Abstrahuję od tego, czy jest dobrą, czy złą wokalistką. U nas istnieje zapotrzebowanie na taką muzykę, jaką ona wykonuje. Może niektórych denerwuje to, że jej płyty cieszą się powodzeniem także w Niemczech i Japonii? Mnie to smuci - dziś Mandaryna, ale jutro ktoś inny znajdzie się na celowniku!

Kto stoi za tym szantażem - czytaj w jutrzejszym "Super Expressie"
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Robert »

super


a ma ktos ten plik od ENRIQUE?

chetnie bym przesluchal :>

[ Dodano: 2005-08-31, 03:15 ]
o znalazlem :)

milego sluchania :)

http://dowcipy.prosiak.pl/?typeID=NULL& ... lemID=2846


masakra :) btw jesli to enrique - jego angielski jest nie lepszy od mandarynowego co by mnie zdziwilo niezmiernie :]
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Michael »

ArO pisze:Obecnie Mandaryna śpiewa tylko na żywo, przygotowując się do występu w Sopocie
Najbardziej podoba mi sie ten kawałek.Kto by pomyślał,że ona na żywo śpiewa... :P

ArO pisze:Może niektórych denerwuje to, że jej płyty cieszą się powodzeniem także w Niemczech i Japonii?
Mnie to ani ziębi ani grzeje.Jednak podczas pobytu w Niemczech miesiąc temu ani razu nie słyszałem jej piosenek w radiu,a sluchalem go codziennie.Podobnie rzecz sie ma z niemieckimi stacjami muzycznymi-jeszcze nie widzialem jej klipu 8) Tak więc Marcin Bisiorek trochę ubarwia karierę Mandaryny 8)Właściwie to mu się nie dziwię,bo Marta została wybrana przez słuchaczy Radia Eska piosenkarką roku i gdyby powiedział,że jest beee,to jego popularność wśród słuchaczy mogłaby ulec spadkowi.

P.S.Wykorzstane cytaty pochodzą z artykułu.Tego nie pisał ArO.To tak dla formalności :wink:
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: marlena »

Czy może ktoś umieścić Mandarynke jeszcze raz?

a ja zaraz poszukam czegoś live na swoim kompie ;) i zamieszcze :)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Virtual Tom »

Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Virtual Tom »

Super! Dzięki :) szczególnie za "Kto może to dać" i "Starciłam swój rozsądek" moje ulubione
ODPOWIEDZ