Telewizje w Polsce

Wszystkie forumowe ankiety.

Jaką stację telewizyjną oglądasz najchętniej?

TVP 1
4
12%
TVP 2
1
3%
Polsat
4
12%
TVN
21
64%
Inną (napisz w poście jaką)
3
9%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: ANETA »

Ja najchetniej wybieram TVN, potem TVN Style, Viva i dopiero na koncu gdzies tam czasem rzuce okiem na TVP1, TVP2 i Polsat ...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Aro »

A potem sie pytacie kto to jest Giertych. Ja sie nie dziwie...
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2005, 17:44 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: ANETA »

Nie kazdego interesuje polityka i Giertych, ale ja wiem kto to jest tak nawiasem mówiąc :wink: wiec az tak źle nie jest z moją wiedzą
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Magda M »

Jak mozna go nie znac... :lol: taki inteligentny i oczytany :lol: niedługo zagosci na wizji TVN Style :lol:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: ANETA »

Ja bym sie go przestraszyła jakbym spotkała na ulicy, nie tylko postura ale i głos budzi lęk ;)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Aro »

Podsumuje króciutko. 61% użytkowników karmi się plastikiem na TVN. To przykre.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Virtual Tom »

Hmmm Arku,a le to nie jest tak do końca, ja np. musiałbym się mocno zastanowić bo najczęsciej oglądam, TVN, TVN24 i TVP ale to nie oznacza, ze te wkurzajace ranne i wieczorno-nocne programy oglądam, bo ich nie oglądam.
TVP bardzo podupadło po zmianie prezesa, usunięcie z ramówki kilku programów w tym "Kabaretu Olgii Lipińskiej" było fatalnym posunięciem. "Wiadomości" upodobniły się do "Faktów" nie tylko jeżeli chodzi o sposób przedstawiania informacji, ale także o dziennikarzy. Dorota Wysocka jest beznadziejna i nie dorówna nigdy Pieńkowskiej, na szczęście dołączyła Dorota Gawryluk, ale ostatnio po prostu nie oglądma już w ogóle "Wiadomości" tylko "Fakty"
To co w TVN najbardziej razi (poza głupokowatymi pozycjami programowymi) to oczywiście bloki reklamowe, ale taki już niestey przywilej stacji prywatnej.
Jednak ogólnie można podsumowac, że ostatnio TVP uwsteczia się, a TVN rozwija - wiedzą jak przyciągnąć widzów i rywalizować na rynku medialnym (ostatnie doibre przykłady "Dzień dobry TVN", nowe seriale, program publicystyczny)
Póki co więc wstrzymam się z oddaniem głosu, ponieważ zarówno tu i tu widze plusy i minusy i nie mogę opowiedzieć się jednoznacznie po któreś ze stron :P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Aro »

Tomku Dorota Wysocka została odsunięta od prowadzenia głownego wydania "Wiadomości" jakies 3 tygodnie temu. :)

To nie jest tak, ze TVP nie ma nowości. Są tylko, ze one nie pojawiają się tak hurtowo we wrześniu. TVP 1 z tego, co wiem w weekendy pokazywać będzie jakiś nowy polski serial (nie pamiętam tytułu). W czwartki mieliśmy ostatnio dwa polskie seriale sensacyjne. Leciał też przed wakacjami jakiś nowy polski serial później wieczorem. TVP 2 rozpoczęła emisję "Talki i reszta". To chyba serial komediowy. Nie potrafie wymienić wszystkich nowych seriali bo ja ich nie oglądam. Jedynie "M jak miłość".

Z tego, co wiem TVP organizuowała przetarg na 3 nowe seriale więc wkrótce pojawią się kolejne.

A TVP to nie tylko seriale przecież. Wkrótce pojawi się nowy program rozrywkowy który poprowadzi Steffen Mooler z Anną Popek. W ciągu tego sezonu na pewno jeszcze coś się pojawi.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Magda M »

No własie... minusem TVNu sa te badziewnie długie przerwy reklamowe... O ile dobrze pamietam nie glosowałam na TVN... Ale jak dla mnie ostatnio kazdy program podupadł... na TVP 1 jedyne co oglądam to Telexpress i Wiadomosci i CZASAMI jakies filmy...A no i mecze siatkarzy/siatkarek oczywiscie choc tez nie zawsze transmitują.... Na TVP 2 to chyba nic nie leci.... M jak milosc - ale i to sie juz nudzi..... Polsat - tutaj tez sie namnozyło jakis dziwnych programow, "interwencje", "brawo", 500x jakies wiadomosci, filmow wogole prawie nie ma - kiedys o ile pamietam to polsat miał fajne filmy... jakies ciekawe.... A jak jest z tvn to pisałam... No a inne programy to ja bym tu dorzuciła TV 4 - któa jest teraz lepsza od swojej "rodowitej" stacji i TVN 7.... i muzyczne - Mtv Polska :) Bo 4funTv woła o pomste do nieba :lol:

Ps. Ano apropo tego tvn jeszcze to rzeczywiscie on walczy o widza jak to napisł Tom - showy Majewskiego, magda m, na wspolnej, taniec z gwiazdami - to chyba bajlepsze nowosci ostatnimi czasy .... :D

POzdrówki :)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Virtual Tom »

ArO pisze:Tomku Dorota Wysocka została odsunięta od prowadzenia głownego wydania "Wiadomości" jakies 3 tygodnie temu. :)
No proszę nawet tego nie wiem, i bardzo dobrze, trudno byłoby znaleźć drugi przykład kogoś kto tak bardzo nie nadaje się do takiej funkcji 8)

Ale jak juz wpsominałem, ten fakt nie przekreśla w moich oczach TVP - TVP3 bardzo ładnie ewoluowało dzięki czemu jej serwisy informacyjne mogą śmiało konkurować z TVN.
Ten nowy serial TVP, o którym wspominasz to niestey chyba jakies za przeproszeniem komediowe pierdodły i tu dochodzimy do kolejnej kwestii - promocja. TVN potrafi zachęcić, zaciekawić do obejrzenia nawet tak głupiutkich produkcji jak "Anioł Stróź" (dwie główne aktorki ratują tutaj sytuację, Fraszyńska jest rewelacyjna) natomiast zwiatuny TVP nie (co z tego że lepiej oddają charakter audycyji).

Co jeszcze można wytknąć - Program Moniki Olejnik - przeciez to powtóka z rozrywki (z tych samych powodów odeszła z TVN) w TVN swego czasu przesunięto jej "Kropkę nad i" na porę kiedy większośc Poalków śpi, drzemie lub ogląda cokolwiek co nie jest programem publicystycznym.
W TVP najpierw audycję Olejnik dano o godzinie 20-stej kiedy wiadomo że kilka milionów w tym samym czasie śledzi losy Mostowiaków i Spólki, później na krótką chwilę "Prosto w oczy" nadano zaraz po "Teleekspresie" po czym przesunięto ją na 23-cią (i później) to świadczy tylko i wyłącznie o głupocie nowych władz TVP 8)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: vanity »

trudno jest ocenić co jest najlepsze. no bo jeśli ja oglądam na polsacie Gotowe na wszystko, w tvp dokumenty, a w tvn szymona majewskiego - to jak mam wybrać na tej podstawie swój ulubiony kanał? lepiej wymienić co na jakim kanale oglądamy i chyba tyle...
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Krystian »

Malo ogladam tv, ale jezeli juz to TVP 1(polityke- bo to mnie interesuje i faktycznie jezeli juz cos ogladam to wlasnie programy polityczne, teatr tv-teraz tylko raz w miesiacu, czasem jakis film i od 8 lat "jaka to melodia?"-moze kiedys sie odwaze i pojade na eliminacje :) ). Na tvp2 ogladalem wideoteke doroslego czlowieka, ale oststnio nie ma tego programu, szkoda.Rowniez ogladalem opery w niedziele wieczorem-tez juz nie ma. Na polsacie co z ta polska i wydarzenia(uwazam ze jest to najlepszy program informacyjny). Na tvn nic nie ogladam. Wole czytac sluchajac muzyki :) niz ogladac tv.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Aro »

Tom pisze:W TVP najpierw audycję Olejnik dano o godzinie 20-stej kiedy wiadomo że kilka milionów w tym samym czasie śledzi losy Mostowiaków i Spólki, później na krótką chwilę "Prosto w oczy" nadano zaraz po "Teleekspresie" po czym przesunięto ją na 23-cią (i później) to świadczy tylko i wyłącznie o głupocie nowych władz TVP
Monika pojawiła sie o 20-tej bo tak wynegocjowała w kontrakcie. Miała szansę pojawić się tuz po "Teleexpressie". Gość Jedynki emitowany zamiast "Prosto w oczy" miewał 4 mln widzów własnie po "Teleexpressie", ale Monika Olejnik się nie zgodziła. Ona mówiła, że nie będzie prowadziła programu popołudniu ani w nocy (te godziny wtedy jej proponowano). Jak widać zgodziła się na godziny nocne. To chyba tylko i wyłącznie jej zasługa.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Virtual Tom »

A to ciekawe, Ty Arku jesteś lepiej poinformowany, bo bardzo się tym interesujesz.
Ta informacja mnie zaskoczyła, czyżby Monika przygotowywała się do przejścia np. do POlsatu? :shock: Przecież to niekonsekwentne :? Może to ploty hmmm
Poszukam artykułu jednego jesli jeszcze go mam o posunięciach dyrekcji TVP.
Olgii Lipińskiej i nie tak nie odżąłuję :(
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Aro »

Moniczka sama nie wie czego chce. W czwartki kiedy nie było "M jak miłość" jej program miewał o 20-tej ponad 3 mln widzów, a teraz jak sprawdziłem tuż przed 23 ma... 700 tysięcy. Sama tego chciała...

Kabaret Lipińskiej jest bardzo krytykowany na przykład na forum Wyborczej. Tam sie cieszą, że wreszcie z Lipińską zrobiono to, co dawno należało. Ja tego programu przyznam nie oglądałem zbyt często, ale powody dla którego zniknął z anteny są podobno takie, że był za bardzo upolityczniony.
ODPOWIEDZ