Sugababes

Trio z UK

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Sugababes

Post autor: Kamui Shiro »

Zgadzam się, Heidi jako jedyna jeszcze jest dosyc fajna, zaś Keisha dawno mi zbrzydła, mam wrażenie, że jest fałszywa. Amelle jest mało efektowna, ma nieprzyjemny głos i przykre sekrety związane z przemocą w klubach. I ciągle się wypina ;o Z Mutyą było dobrze, z Amelle jest tez dobrze, ale gorzej.

A nowe piosenki Sugababes... cóz, jak dla mnie, ten zespół jest na wymarciu. Możliwe, że jeszcze się wykopia, ale póki co, nagrały jakąś tandetną piosenkę o zmianach, która brzmi jakby niechcący inspirowana No Angels sprzed roku ;o (mowa o Change)
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: Sugababes

Post autor: lisa »

Kamui Shiro pisze:przykre sekrety związane z przemocą w klubach.

Bijatyka sprzed roku, teraz podobno znowu w areszcie siedziała bo komuś autko poobijała i "zakłóca porządek" , nie mówiąc już nawet tej obrzydliwej i odpychającej sprawie gwałtu na siostrze. Ja np. nigdy w życiu nie wróciłabym do chłopaka, którego moja RODZONA siostra oskarżyła o coś takiego. I jeszcze żądać od niej przeprosin? Absolutnie wykluczone. Nie wiem czy ta dziewczyna zdaje sobie sprawę z tego, że takie afery mają wpływ na wizerunek całej trójki. Wolność, wolnością, ale bycie w zespole do czegoś zobowiązuje, mimo wszystko.
Zawsze przepadałam za Sugababes, potrafiły w świetny sposób łączyć zwykłe popowe bity, z jakimiś hip-hopowymi, oldschoolowymi dźwiękami ( chodzi mi przede wszystkim o dwie pierwsze płyty nagrane z Heidi "AWDF" i Three"). Teraz zaczynają się rozmieniać na drobne i tylko od nich zależy co będzie dalej. Tzn. dwie ostatnie płyty mi się także podobają, to dobry pop, na wysokim poziomie, ale... Ale.

Blondyneczka jest skazana na sukces. Jeśli zespół się rozpadnie, tylko ona zdoła zrobić coś sensownego na własną rękę, jestem tego pewna. Najlepsze warunki wokalne, uroda, uśmiechy rozdawane na lewo i prawo. To przekonuje ludzi. Mnie też.

"Change"( w sensie że piosenka) mi się podoba. Może dlatego, że w życiu nie słyszałam o czymś takim jak No Angels? :lol:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Sugababes

Post autor: Kamui Shiro »

Najwyższa pora poznać, też nie najgorszy girlsband. A ich nowa płta jest, o dziwo, lepsza niż ta Cukrowych Babek xD
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: Sugababes

Post autor: lisa »

Jakoś mnie nie ciągnie. Nie słucham popu prawie wogóle, omijając piosenki, które aktualnie katują stacje radiowe i telewizyjne. Wyjątkiem w tej kwestii są wykonawcy, którzy mnie interesują w jakiś szczególny sposób. A do girlsbandów to już wogóle mam jakiś niewytłumaczalny uraz i "Cukrowe Babki" są w tej kwestii wyjątkiem potwierdzającym regułę.
I myślę sobie, że jak się coś robi, to nie chodzi o to, żeby nie być najgorszym, ale żeby być dobrym. Jak najlepszym.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Sugababes

Post autor: Kamui Shiro »

Mnie tam się ich muzyka ogromnie podobała, ale za czasów trzech pierwszych płyt. "Caught In A Moment", "Freak Like Me", "Stronger", "Too Lost In You" i "In The Middle" to do dzisiaj jedne z moich ukochanych piosenek. Potem zaś stały się coraz bardziej przeciętne i skupione na wyglądzie, zamiast na muzyce. Chyba po prostu chcą być numerem jeden jeszcze bardziej niż dotychczas, jednak to i tak im raczej nie wyjdzie, a niepotrzebnie sprowadziły się do wspólnego mianownika z wykonawczyniami niższego rzędu. Te gorsze wychodza na tym lepiej, bo nigdy nie udawały Simon Collins wie kogo.
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: Sugababes

Post autor: lisa »

Taaak, trzy pierwsze płyty to było coś. Nowatorskie brzmienia, zaskakujące łączenia styli i wyjątkowo wysoki jak na girlsband poziom wokalny. I do tego tyle niezapomnianych dla mnie hiciorów. Na domówkach po dziś dzień rządzi u mnie "Hole in The Head"^
Dwie ostatnie płyty również mi się podobają, "About You Now" to bardzo chwytliwy i przyzwoity numer podobnie jak "Push the Button"... Tyle, ze to już nie to samo. to nie to do czego nasz Cukiereczki przyzwyczaiły na poprzednich płytach.
Zgadzam się, teraz ich głównym celem jest chyba szturmownie list przebojów... Trochę szkoda. Ale zawsze będę miała do tych dziewczyn sentyment. Mimo wszystko.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Sugababes

Post autor: Kamui Shiro »

ja też, jednak nie mam ochoty teraz ich oglądac w nowych teledyskach przez jakieś 18 lat
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Sugababes

Post autor: Virtual Tom »

A ja chciałbym na singlu "Never Gonna Dance Again" to dla mnie najlepsza piosenka z ostatniej płyty :wub:

http://pl.youtube.com/watch?v=JrqryB--6-k
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Sugababes

Post autor: Kamui Shiro »

A ja chcę, żeby porwali je Marsjanie, żeby nie mówić: żeby umarły na jakiś czas xD Ile można? Ani chwili nie mozna odpocząć od tych wiedźm :/ Od tego wszystkiego w końcu ich nie lubię, a to były moje idolki niemal parę lat temu jeszcze xD
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Sugababes

Post autor: Virtual Tom »

Kamui Shiro pisze:A ja chcę, żeby porwali je Marsjanie,
Kamui to nie "Dynastia" :hahaha:

Musisz pogodzić się z faktami :lizak:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Sugababes

Post autor: Kamui Shiro »

Co Ty tak wszędzie z tym lizakiem? *podejrzliwość* :/

Och, szkoda, że to nie Dynastia. A Heidi nadaje się na karierę solową. Tylko Keisha się boi rozpadu zespołu xD a propos - wiecie, że keisha jest kuzynką czy tez siostrą tego czarnoskórego boya z Blue?
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Sugababes

Post autor: grzechoo »

Kamui Shiro pisze:Co Ty tak wszędzie z tym lizakiem?
Może lubi lizaki jak Kojak
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: Sugababes

Post autor: lisa »

Tomek, fantastyczna piosenka, zamawiam ją sobie na 4. singiel :hellobaby:

Widział kto teledysk do "Denial" :
http://pl.youtube.com/watch?v=-ZzaxQmUGHg

Przekombinowany, ale świetnie zrobiony. No i te ciuszki... Żywcem wyjęte z Vogue'a czy innego ekskluzywnego magazynu

Kamui w naszej galaktyce takie rzeczy się nie zdarzają :lol:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Sugababes

Post autor: Virtual Tom »

lisa pisze:Tomek, fantastyczna piosenka, zamawiam ją sobie na 4. singiel
Ja również, mam nadzieje, że się doczekam :taniec:

Chociaż zamiast "Denial" miało być "My love is pink" i obawiam sie, żeby tego nie dali jako kolejny :mama:

My Love Is Pink
http://pl.youtube.com/watch?v=Fno9kSjfxRc
Marcin83
Sit down
Sit down
Posty: 92
Rejestracja: 12 paź 2007, 14:43
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Hold on Your Heart

Re: Sugababes

Post autor: Marcin83 »

My Love Is Pink jest download-only singlem, klip nie powstanie...

"Never Gonna Dance Again" is the twenty-second single by the British girl group Sugababes, and the fourth official single to be taken from their fifth studio album Change. Heidi Range confirmed in a televised interview on the 21 January that "Never Gonna Dance Again" would be the fourth single and "Time Flies" would be the B-side. The single was chosen due to its popularity with fans.


big:D
ODPOWIEDZ