Problem z komputerami

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Problem z komputerami

Post autor: Matiz99 »

vanity pisze:well, u mnie jest tak: albo avast albo.... nic.
tak, tak, bo jest darmowy :wink2:

[ Dodano: 2007-08-23, 08:08 ]
magdamiecz pisze:chce kupić jakiegoś atywirusa. niezbyt drogiego ale dobrego. Widziałam Kasperskiego 7.0 Home edition.. Chwalicie Kasperskiego czy więc ta edycja byłaby ok? jak uważacie?
Nie wiem czy oplaca sie wydawać kase na wersje podstawową.Kaspersky ostatnio osiadł na laurach i już nie ma takiego monopolu jak wczesniej ale nadal ma swoja klasę, więc możasz inwestować w kaspera napewno Cie nie zawiedzie.Ale tak jak mowie G Data najlepszy, ten program jest aktualizowany praktycznie co godzine lub czesciej.Inne programy pod tym wzgledem mogą sie schować. :) plus dwa skanery pracujące i aktualizowane niezależnie (Kaspersky i Avast a wczesniej kasper i BitDefender) otrzymał już bardzo wiele nagród.To już pisałem ale napisze jeszcze raz.Polecam również F - secure jest dość lekki a zarazem skuteczny.Ma bardzo dobrego firewalla jeśli chodzi o pełną wersje security.Pozdro :edi:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Problem z komputerami

Post autor: vanity »

Matiz99 pisze:tak, tak, bo jest darmowy
tak, tak, czasem tak jest że nie ma kasy.

a jak cenowo wychodzą programy które polecacie? płaci się tylko przy kupnie czy też w ciągu roku?
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Problem z komputerami

Post autor: Magda M »

mam taki problem:
ostatnio dostałam jakis plik tekstowy. Była tam użyta czcionka której nie miałam więc po wyświetleniu komunikatu "czy chcesz trwale zastąpić te czcionką inną?" kliknełam na TAK. Teraz, gdy zainstalowałam właściwą czcionkę ten plik nadal ma tamtą którą wcześniej zastosowałam.... i jeśli zmieniam ją ręcznie to tylko na chwilę. Moje pytanie brzmi: gdzie mogę zrestartować te ustawienia" ??

Dodam że plik ściągnęłam po raz drugi ale i tak czcionka została zastąpiona tą niewłaściwą czcionką.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Problem z komputerami

Post autor: Natu$ »

Mam problem. :?
Poruszając się po "Moim komputerze", po różnych folderach wszystko jest OK, ale gdy "wejdę" do jednego (folder z wszystkimi plikami Edyty 8P ) to pokazuje mi się taki komunikat

-> Obrazek

i wszystko na moment znika, pozostaje pusty pulpit, a dopiero po chwili pojawiają się ikonki. 8P W ogóle nie mogę korzystać z tego folderu i nie wiem, czym jest to spowodowane. Jedyne, co przychodzi mi do głowy to rozmiar, bo folder ma ok. 20 GB. Mam już tak od paru dni.

Help!!! ;(
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Problem z komputerami

Post autor: Marecki »

Coś się dzieje po kliknięciu w "wyślij raport..."? u mnie wyskakuje wtedy strona z opisem błędu.
Natu$ pisze:W ogóle nie mogę korzystać z tego folderu i nie wiem, czym jest to spowodowane. Jedyne, co przychodzi mi do głowy to rozmiar, bo folder ma ok. 20 GB.
Spróbuj podzielić go na kilka folderów, otwórz akcesoria>eksplorator windows jeśli się nie da, jakimś programem do ftp np. FlashFXP. Jeśli masz tak tylko z tym folderem - wina rozmiaru.
Natu$ pisze:Mam już tak od paru dni.
Możesz przeskanować wirusy, może to pomoże. Polecam kasperskiego.
ODPOWIEDZ