Jak postrzegamy Edytę...

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5911
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Kopaneek »

Himcia pisze:Kiedyś przejrzałem kilka postów na temat Edytowego "Listu" na oficjalnym wielojęzycznym forum CD...myslałem ,że mnie wyniosą...co za chamstwo.. ;/
Jakiś chory (dosłownie) fan Celiny, w prywatnej wiadomości na YT wysłał mi esej o tym, że Edyta jest dobrą wokalistką ale nie tak doskonałą jak Celina. :lol3: Nie mam pojęcia skąd oni mają czas i energie na pisanie takich "smętów". :trans: Odpowiedziałem mu w trzech zdaniach. :lol: Jego odpowiedź znów była tak samo długa i o tym samym. 8P Widać było, że pisał to raz jeszcze. :aaaa: Może ma kilka gotowców... :lol3:

Komentarze na Onecie pisze jedna i ta sama osoba. 8P Zawsze jak jest jakiś news o Dion, pojawiają się te idiotyczne komentarze z cyklu: "Fani Edzi...". Nawet jeśli nic nie jest napisane o Edycie. :lol:

Cytat z forum Dion: Ja jej nienawidzę! (Edyty)
Komentarz innego użytkownika: I to jest prawidłowa postawa.

:lol:
Awatar użytkownika
Paula25
Sit down
Sit down
Posty: 74
Rejestracja: 27 sie 2009, 0:31
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Polska

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Paula25 »

Dzisiaj miałam rozmowę z kumpelą na temat Edyty. Tak jakoś zeszło przy okazji tego żenującego programu w Polsacie. Jest postronną osobą taką jak i ja, tzn nie jest zagorzałą fanką lecz sympatykiem, który mniej więcej zna dorobek Edyty i docenia jej talent. Powiedziała, że część jej znajomych, która nie czyta brukowców, nie żyje plotkami, nie może przeżyć, że Edyta nie robi takiej kariery jaką powinna robić. Uważają, że to największy zmarnowany skarb polskiej muzyki. Że wszystkie gosie andrzejewicz, kasie anie itd sztuczne twory, mogą czyścić jej buty. Josie, rankingi gwiazd są dobre dla paulli itp osób. Ja również podzielam tą opinię i serce boli patrząc na fakt, że chyba sama Edyta nie do końca zdaje sobie sprawę kim jest. Jest Gwiazdą. Z największym talentem jaki pojawił się w Polsce, niedocenionym, poniekąd zniszczonym. Na pytanie po co jej to każdy wie jaka jest odpowiedź: kasa. Bo innej nie jestem w stanie odpowiedzi sobie wyobrażać. Postrzegam ją jako Gwiazdę światowego formatu, lecz zmarnowaną.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: loveedyta »

Kopaneek pisze:Jakiś chory (dosłownie) fan Celiny, w prywatnej wiadomości na YT wysłał mi esej o tym, że Edyta jest dobrą wokalistką ale nie tak doskonałą jak Celina.
tak samo Ty mu powiesz, że Edyta nie jest tak doskonała jak Celine, nie oczekuj od fana Dion, że będzie twierdził, że jest gorsza lub równa z Edytą, dla niego zawsze będzie lepsza. Zresztą Celine nie jest byle jaką gwiazdką i śpiewa genialnie, pozostaje kwestia odbioru, dla mnie Edyta zawsze będzie śpiewała z większymi emocjami, ale to nie znaczy, że dla fana Celine nie będzie odwrotnie.

W tym co pisze Paula25, jest bardzo dużo prawdy.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5911
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Kopaneek »

loveedyta pisze:tak samo Ty mu powiesz, że Edyta nie jest tak doskonała jak Celine, nie oczekuj od fana Dion, że będzie twierdził, że jest gorsza lub równa z Edytą, dla niego zawsze będzie lepsza.
Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że albo przeczytałaś moją wypowiedź bez zrozumienia albo masz mnie za idiotę. 8P

Ja to wszystko wiem. :PP Chyba w dość dosadny sposób dałem do zrozumienia w swoim komentarzu, że chodzi tutaj o fanatyzm i chorobliwe podejście. 8) Zwyczajnie nie mógł strawić tego, że myślę inaczej niż on. :trans: Nie potrafił zaakceptować tego, że mam swoje zdanie. :? Zasypywał mnie wspominanymi esejami o tym, że Dion jest lepsza, dodawał 150 linków, odpisałem, że zdania nie zmienie a on znowu swoje... 8P W końcu przestałem reagować. :lol:


Kilka ostatnich postów nie na temat wylądowało w koszu.
Natu$
Ostatnio zmieniony 13 lut 2010, 12:19 przez Kopaneek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marta;)
Invisible
Invisible
Posty: 5
Rejestracja: 09 kwie 2010, 15:44
Ulubiony album: dotyk
Ulubiona piosenka: impossible
Lokalizacja: sokołów podlaski

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: marta;) »

nie znam edyty więdz nie wiem jak jest naprawde :-D
przecierz gazeta i media nie pokażą nam tego :smile:
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: caterina78 »

Przepraszam, ze nie na temat , zanim Marto cos napiszesz zajrzyj wczesniej do slownika, mam nadzieje, ze to tylko nieuwaga....
Awatar użytkownika
ronald-21
Invisible
Invisible
Posty: 9
Rejestracja: 26 kwie 2010, 19:41
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: Legnica

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: ronald-21 »

Edyta ... podatna na wpływ innych osób (tak mi się wydaje)
Hubi11
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 02 kwie 2010, 18:59
Ulubiony album: EG,MY
Ulubiona piosenka: DDD, Glow On
Lokalizacja: UK

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Hubi11 »

Sledze kariere Edyty od czasu jej wystepow w Teatrze Studio Buffo gdzie byla nieziemska.Pozniej swoim wykonaniem" To nie ja" na Festiwalu Piosenki Eurowizji powalila mnie na kolana i tkwie w tej pozycji do dzis.
To artystka wyjatkowa,najlepsza.Kobieta zjawisko.Marze tylko by czesciej nagrywala plyty.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: ANETA »

Nie wiem czy dobry temat wybrałam ale chciałabym poruszyć jedną sprawę. Zauważcie, że w teledysku do ,,It must have been love" wokalistka Roxette, Marie Fredriksson ma bardzo podobne ruchy i fryzurę do Edyty (z dawnych lat). Myślę, że Edyta mogła i może nadal się na niej wzorowałać. Dosłownie ruchy identyczne, widać to zwłaszcza w klipie ,,When you come back to me".

Zgadzacie się ze mną?

Teledysk do ,,It must have been love"
http://www.youtube.com/watch?v=vbCWOC5szfk&feature=fvst
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Emila555 »

ANETA ja nigdy nie zwracałam na to uwagi, ale jak obejrzałam przed chwilą teledysk Roxette to chyba faktycznie coś w tym może być :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: ANETA »

Pragnę zaznaczyć, że się nie czepiam, po prostu widzę ogromne podobieństwo. Wątpię aby było przypadkowe.
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Himcio »

Jakbym widział Edytę...obejrzałem też jej wykonania live..bardzo podobna do Edyty,a raczej Edyta do niej :)
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: beniu »

jak postrzegamy Edyte?

naszło mnie straszne spostrzeżenie... ostatnio pewien forumowicz poruszył temat 'anty-religijności' w utworach Edyty... przez większość (jak i przeze mnie) został sprowadzony na ziemie, że zrobił nadinterpretacje i tak dalej... chciałbym zwrócić jednak uwagę na najnowsze zdjęcia Edyty... te z wczoraj:
http://zyciegwiazd.onet.pl/156559,0,osz ... etail.html

dlaczego krzyż jest do góry nogami? :?
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: ja30 »

beniu-taka moda teraz noszenia krzyzy,rożańców. teraz faceci nosza różańce.
edyta wyglada bosko. nie szukac dziury w calym. nie robmy sie jak babki mocherowe :)
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: beniu »

button - nie krzyż jest tutaj problemem... ale jego forma... odwrócona.
''Krzyż odwrócony (odwrócenie = zaprzeczenie), stosowany w obrzędach okultystycznych i satanistycznych, nierzadko noszony przez wyznawców tychże "światopoglądów".
ImageKrzyż odwrócony (odwrócenie = zaprzeczenie), stosowany w obrzędach okultystycznych i satanistycznych, nierzadko noszony przez wyznawców tychże "światopoglądów".''

to nie pierwszy raz kiedy w życiu Edyty pojawia sie motyw 'anty-chrześcijański''
ODPOWIEDZ