Edyta zrobiła sobie tatuaż?

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Edyta zrobiła sobie tatuaż?

Post autor: LaFidelite »

Anu$$ia pisze:Ja będę z nią dopóki będzie śpiewała tak pięknie jak teraz, czyli mam
nadzieję, że zawsze :)
Jeszcze trochę i będzie 'pięknie śpiewała' Glam Pop 8P
Anu$$ia pisze:No to teraz się zacznie obwinianie Majki za czyny, które popełniła Edyta.
Owszem Edyta, tyle że pod czyimś wyraźnym wpływem.
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Edyta zrobiła sobie tatuaż?

Post autor: Anu$$ia »

LaFidelite pisze: Owszem Edyta, tyle że pod czyimś wyraźnym wpływem.
No,ale bez przesady, Edyta ma 38 lat! Chyba wie co robi? Jakoś nie sądzę, że Maja ją namówiła, że jak zrobi tatuaż to jej kariera się rozwinie...
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Edyta zrobiła sobie tatuaż?

Post autor: caterina78 »

To nie o to chodzi, mysle, ze Edi byla w pewnym okresie tak zafascynowana Maja, ze przyjela jej pewne poglady byc moze za swoje, zachlysnela sie kims, kto byc moze dalej Jej imponuje, to jest fascynacja, nie wiem na ile silna, ale jesli spytasz Edi, to Ci zapewne powie, ze zrobila tatuaz z wlasnej woli, nigdy nie powie, ze Ja tak bardzo zafascynowala Maja i jej styl bycia, zycia, tu jest problem, Edi byc moze nawet nie wie jak chlonie, myslac, ze to Jej samodzielna decyzja, ja mam tylko cien nadziei, ze Edyta mysli nad tym co robi, zanim pod wplywem emocji zrobi to lub tamto i ze slucha Swojej Intuicji... Przynajmniej jeszcze wierze...
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta zrobiła sobie tatuaż?

Post autor: Madlen »

Anu$$ia pisze:No,ale bez przesady, Edyta ma 38 lat! Chyba wie co robi? Jakoś nie sądzę, że Maja ją namówiła, że jak zrobi tatuaż to jej kariera się rozwinie...
Zgadzam się z Anią, Majka ma napewno na Edytę duży wpływ, jest jej agentką, ma pomysły na promocję, itp. itd. ale to są tylko jej sugestie, jak na razie widzimy że Edyta wdraża je w życie, czego przykładem jest pewnego rodzaju świeżość, artystyczna czy nie, nawzijcie to jak chcecie, w końcu coś koło Edyty się dzieje. Jubielusz był tego przykładem. I tylko dziwi mnie jedno... wszyscy tu tak poniżają Majkę, Edytę, a kto na spotkaniu w Sopocie mówił "Maju, dziękujemy, dziękujemy", gdy Edyta pokazała tatuaż "Wow, super, świetny". Nie ubliżam tu nikomu, bo pewnie sama bym się tak zachowała, to był Jej dzień.

Ale co Wy teraz robicie? Każecie Maję za czyny Edyty! Wiem, z boku to wygląda jakby Maja naprawdę chciała zrobić z Edyty 'debiutantkę', 'celebrytkę', 'gwiazdkę', ale pomimo wszystko wierzę, że Edyta jest poważną osobą i nie da sobą manipulować po tym co przeszła, chyba dorosła, dojrzała kobieta, matka, zdaje sobie sprawę z tego co robi! Też miałam wątpiwości, też byłam sceptycznie nastawiona do tauażu, TzG, ale przemyślałam, staram się rozumieć.

Nie znacie powodów, a tymbardziej konkretnej przyczyny - błagam, nie osądzajcie tak pochopnie! Gdzie podziała się Wasza wiara w Edytę, czy Wasze narzekanie, straszenie, że "Jeszcze jeden tatuaż i to koniec Edyty Górniak!" ma jakiś sens? Jak narazie nic pozytywnego z tej waszej gadaniny nie wyszło, a zrażacie swoją postawą innych.

Pozdrawiam, więcej wyrozumiałości życzę 8)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta zrobiła sobie tatuaż?

Post autor: Michael »

Anu$$ia pisze:No,ale bez przesady, Edyta ma 38 lat!
Ale co z tego?! :> Można mieć nawet ponad 40 i posiadać mentalność nastolatki lub nastolatka :lol:. Kiedyś Ela Zapendowska nawet mówiła, że Edyta nieadekwatnie odbiera bodźce.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5907
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta zrobiła sobie tatuaż?

Post autor: Kopaneek »

Madlen pisze:Ale co Wy teraz robicie? Każecie Maję za czyny Edyty!
Edyta bez Mai "Nigdy nie oszpecę się tatuażem" - Edyta z Mają "Zobaczcie mój tatuaż".

Dwa... nikt Jej jeszcze nie ukarał - narazie zbiera nagany. :PP Wyrażamy swoje zdanie.

Miała być: muzyka, muzyka, muzyka... A są "zapchaj dziury". TzG, tatuaże, wizerunek a'la późna Marina...
Madlen pisze:Wiem, z boku to wygląda jakby Maja naprawdę chciała zrobić z Edyty 'debiutantkę'
Bo robi! :/ "Tworzy" Edytę od nowa. Chyba zapomniała, że Edyta na scenie jest od 20 lat i wykreowała sobie pewien wizerunek, do którego przyzwyczaiła fanów/Polaków, który był przeciwieństwem obecnego...
Madlen pisze:w końcu coś koło Edyty się dzieje
W końcu coś i znowu niemuzyczne coś... :beczy:

Edyta: opamiętaj się! Wierzymy w Ciebie! :wink:
Ostatnio zmieniony 12 sie 2010, 16:26 przez Kopaneek, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Edyta zrobiła sobie tatuaż?

Post autor: caterina78 »

Ja wierze w Edi, gdyby tego mi zabraklo to po liscie otwartym do dziennikarzy, juz nigdy bym nie wrocila, problem jest nastepujacy, ze ja mam wciaz obawe, ze Edi podejmuje swoje decyzje pod wplywem chwilowych, dluzszych, czy trwalszych fascynacji, to mnie martwi, tego sie obawiam, naprawde stad te wieczne prosby do Niej , by sluchala Swojej Intuicji, by nie zatracala sie w imie niczego i dla nikogo pod zadnym pozorem.
Z calym uczuciem milosci jako fana do Niej i wiary w Nia, czuje te obawy i nie osadzam Mai ani tym bardziej Edyty, zwyczajnie jak w puzzle elementy sie nie lacza, to nie jest spojny obraz, jednak moj optymizm sprawia, ze szukam usprawiedliwienia dla obydwu stron, choc bardzo mnie to dziwi...

Edi mimo wszystko nawet z tymi obawami ja wciaz wierze w Ciebie :)
Ostatnio zmieniony 12 sie 2010, 16:18 przez caterina78, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta zrobiła sobie tatuaż?

Post autor: Michael »

Kopaneek pisze:"Tworzy" Edytę od nowa. Chyba zapomniała, że Edyta na scenie jest od 20 lat i wykreowała sobie pewien wizerunek, do którego przyzwyczaiła fanów/Polaków, który był przeciwieństwem obecnego...
:klaszcze: otóż to! No cóż...jak tak dalej pójdzie, to fani i sympatycy, którzy są z nią od samego początku kariery odwrócą się od niej, a zdobędzie nowych wyznawców wśród dzieci neo :lol:.
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Edyta zrobiła sobie tatuaż?

Post autor: Anu$$ia »

Michael pisze:a zdobędzie nowych wyznawców wśród dzieci neo :lol:
Czy Ty masz jakąś manię z tymi dziećmi neo?! Już któryś raz z kolei o nich piszesz.

Madlen pisze:wszyscy tu tak poniżają Majkę, Edytę, a kto na spotkaniu w Sopocie mówił "Maju, dziękujemy, dziękujemy", gdy Edyta pokazała tatuaż "Wow, super, świetny". Nie ubliżam tu nikomu, bo pewnie sama bym się tak zachowała, to był Jej dzień.
To jest właśnie anonimowość na forum. Tutaj każdy mówi mądre rzeczy, ale żeby je powtórzyć przy Majce albo Edycie to nikt nie potrafi.

Może w ten sposób Edyta chce dotrzeć do młodzieżowego grona, ale nie wiem czy to się uda. Wśród swoich Fanów ma wiele nastolatków, którzy pokochali Ją za muzykę i emocje.

Poza tym w sumie Edyta jakoś nie odsłania tych tatuaży, w sensie, że nie zwraca na nie uwagi ludzi. Tylko tyle co pokazała nam po jubileuszu... Raczej są takie dyskretne.
Awatar użytkownika
co4en
Make it happen
Make it happen
Posty: 163
Rejestracja: 25 sie 2007, 17:52
Lokalizacja: to tu to tam :]

Re: Edyta zrobiła sobie tatuaż?

Post autor: co4en »

Anu$$ia pisze:
Michael pisze:a zdobędzie nowych wyznawców wśród dzieci neo :lol:
Czy Ty masz jakąś manię z tymi dziećmi neo?! Już któryś raz z kolei o nich piszesz.
Michael zapewne ma na myśli to, że znaczna część fanów Edzi to dzieci lub początkująca "młodzież" :)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta zrobiła sobie tatuaż?

Post autor: Michael »

Anu$$ia pisze:Czy Ty masz jakąś manię z tymi dziećmi neo?! Już któryś raz z kolei o nich piszesz.
Jeśli masz z tym problem, to dodaj mnie do ignorowanych :wink2:.
Większość zasiedziałych forumowiczów wie, o co chodzi 8).
co4en pisze:Michael zapewne ma na myśli to, że znaczna część fanów Edzi to dzieci lub początkująca "młodzież"
No właśnie jeszcze nie, ale tak wkrótce może być, jeśli "stara" gwardia się od niej odwróci pod wpływem obecnych ekscesów wizerunkowych.
Madlen pisze:kto na spotkaniu w Sopocie mówił "Maju, dziękujemy, dziękujemy", gdy Edyta pokazała tatuaż "Wow, super, świetny".
Nie wiem kto, z pewnością nie ja 8).
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Edyta zrobiła sobie tatuaż?

Post autor: milencia1992-mk »

Kopaneek pisze:Madlen napisał/a:
Ale co Wy teraz robicie? Każecie Maję za czyny Edyty!


Edyta bez Mai "Nigdy nie oszpecę się tatuażem" - Edyta z Mają "Zobaczcie mój tatuaż".
Może wytypujemy kolejną rzecz jaką zrobi Edyta przez swojego kolejnego managera??

W 1996 Eda powiedziała coś takiego ""Playboy" od kilku lat proponuje mi sesję zdjęciową, co roku podwyższając stawkę, ale nie można mnie kupić".
02.2006 Edyta w "Playboy'u" (czasy Krupy)

STOP!!
To, że zachowuje się jak rówieśniczka Allanka to nie znaczy że będziemy każdego menagera obwiniać za jej postępki, ma rozum czy nie?? Podobno tak?
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Edyta zrobiła sobie tatuaż?

Post autor: Fan25 »

milencia1992-mk, czyli jak Edyta mówi, że nie wyjdzie już za mąż, to znaczy, że wyjdzie za mąż. Wesele Edyty i Piotra?
Awatar użytkownika
VanityFair
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 244
Rejestracja: 29 gru 2007, 23:20
Ulubiony album: EG/Perła
Ulubiona piosenka: Perfect Moment
Lokalizacja: far away

Re: Edyta zrobiła sobie tatuaż?

Post autor: VanityFair »

Michael pisze:Można mieć nawet ponad 40 i posiadać mentalność nastolatki lub nastolatka
jakoś 10 lat temu mentalność Edyty nie przypominała mentalności nastolatki. przynajmniej w zachowaniu, nie wiem, czy wewnętrznie też. czyli z wiekiem to się zmienia, tak?


nie zdziwiłoby mnie, gdyby Edyta nagrała piosenki a'la Chylińska z Modern Rocking. komercja i marketing przede wszystkim. fani mogą się nacieszyć nagraniami live z koncertów, z wszystkim dobrze znanymi utworami, na nowych płytach już niekoniecznie.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Edyta zrobiła sobie tatuaż?

Post autor: caterina78 »

Ja wciaz twierdze, ze to tylko chwilowa fascynacja, po takiej traumie jakim byl zwiazek z Darkiem - klatka, Edi zachlystuje sie wolnoscia, eksperymentuje, zwyczajnie pozwolila sobie na zachowanie wedlug Was nastolatki, co nie znaczy, ze nie potrafi zachowac sie madrze i wedlug was jako dorosla Osoba, po prostu pozwolila sobie byc moze specjalnie na to.... W kazdym z nas jest czastka dziecka...
A dwa jak wiesc niesie, teraz jest na etapie buntu wobec obiektu fascynacji wiec wszystko jest w normie, objaw nad wyraz zdrowy. Emocje i zachlysniecie sie wolnoscia opadly, teraz czas na pytanie czy to jest to czego chciala stad byc moze ta forma protestu jakim jest ten bunt...
ODPOWIEDZ