''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Wiadomości na temat Edyty.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: Monika23 »

Marta W. jest very szczupla i co?? :P
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: Marcin A. »

Monika23 pisze:Marta W. jest very szczupla i co?? :P
Moniko-jestes GENIALNA.Nic mnie dzisiaj tak nie rozbawiło,jak Twój post. Pękam ze smiechu.Dziekuję Ci bardzo...
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: ANETA »

Oczywiscie, jak ktos ma odmienne zdanie to trzeba go zniszczyc - to jest strategia tego forum.
W ,,Drodze do gwiazd" Edyta zaspiewała ładnie ale nie było to wykonanie najwyzszych ,,Dotykowych" lotów - o to mi chodzi !!!!! Ja nie twierdze ze Edyta źle spiewa, chodzi mi o to ze nie zaspiewała w ,,Od przedszkola..." tak czysto i pieknie jak potrafiła to zrobic jeszcze 5 lat temu.
I nie uwazam się za druga Zapendowską - naprawde, nawet w 1/4 nie mam takiego doswiadczenia jak ona ale sama spiewam wiec wiem co i jak mozna zaspiewac !! Ze da sie lepiej niz nam to Edyta zaprezentowałw w programie - i wcale nie mówie o sobie bo zaraz wyskoczycie z tym ze sie przechwlam, chodzi mo mozliwowcie Edyty sprzed lat. Mimo ze na koncercie w Łomzy mnie zaskoczyła i zaprezentowała sie własnie tak jak chce :D Przyjmijmy ze w tym programie miała nienajlepszy dzien (jak dla mnie, bo wy sie zachwycacie)

A Mandaryna spiewac nie umie wiec czy jest chuda czy gruba jej juz nic nie pomoze, ja pisze o Edycie, kobiecie która ma nieprzeciętny głos ale lepiej brzmi gdy jest szczuplejsza. Czemu wy tego nie rozumiecie ? Ja naprawde o tym duzo czytam, czemu sie wiecznie upieracie i nie dacie nic wytłumaczyc ?
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2005, 16:10 przez ANETA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: B@r »

Tusza ,ktorej i tak Edyta juz nie ma nie ma tu nic do rzeczy.
Ona nagrała Lustro jak miała 26lat!! To dzieciak jeszcze był...
Kazdemu czlowiekowi zmienia sie barwa glosu z wiekiem.Inny Edyta miala głos jak zaczynała, inny u szczytu kariery i inny ma teraz.Siła i barwa głosu nie musi zawsze zalezec od wagi.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: marlena »

Aneto nikt cie nie krytykuje za twoje oddmienne zdanie tylko sposób w jaki je wyrażasz! jestes bardzo nieuprzejma ( dla mnie np ta wypowiedz była z pogardą - tak to odebrałam i chyba nie tylko ja z tego co widac)! gdybym była edyta i to przeczytała to zrobiłoby mi sie bardzo przykro! mylisz krytykę z ocenianiem innych! poza tym skoro jak sam mówisz nie masz doświadczenia to nie wypowiadaj się na temat głosu!

ale cóz jestes jeszcze mołda i musisz się wiele nauczyć!
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2005, 16:29 przez marlena, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: vanity »

jak już ktoś wspomniał - program był nudny. ścięta piosenka (pierwsze moje myśli - playback), powiedziała 2 razy po 2 zdania. myślałam że jak Edka będzie to będzie kilka piosenek a w finale edka z jakimś dzieciakiem zaśpiewa. a na końcu edka mogła tylko zatańczyć. dzieciaki fajnie zaśpiewały, i to nawet fajne piosenki, ale miałam inne wyobrażenie skoro przez cały program miała być edka...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: B@r »

No wlasnie wracajac do samego programu to rowniez jestem zawiedziona.
Myslalam ze bedzie "Kolorowy wiatr" i inne bardziej znane piosenki.
Lustro sciete w najlepszym momencie-a szkoda bo to piekny utwór.
No i wogole jakos chlodno bylo,a Edyta to nie wiem ,chyba za dekorację tam robiła:)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: ANETA »

marlena pisze:Aneto nikt cie nie krytykuje za twoje oddmienne zdanie tylko sposób w jaki je wyrażasz! jestes bardzo nieuprzejma ( dla mnie np ta wypowiedz była z pogardą - tak to odebrałam i chyba nie tylko ja z tego co widac)! gdybym była edyta i to przeczytała to zrobiłoby mi sie bardzo przykro! mylisz krytykę z ocenianiem innych! poza tym skoro jak sam mówisz nie masz doświadczenia to nie wypowiadaj się na temat głosu!

ale cóz jestes jeszcze mołda i musisz się wiele nauczyć!
Naprawde uwazasz ze zawsze wiek swiadczy o wiedzy ? :roll:
Nie uwazam aby moje posty były chamskie, Edyta sama wie kiedy zaspiewa cudnie a kiedy nie. Uwielbiam Ją ale mam prawo stwierdzic ze jakies wykonanie nie do końca mi sie podobało. Mentalnosć Polaków mnie przerasta :?

Dodam tylko na deser ze nieciepie tego programu, zawsze jest nudny a prowadzacy .... ahhh powstrzymam się od komentarza... Wiem ze to program dla dzieci i musi byc słodki az do bólu.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: marlena »

a gdzie ja napisałm ze twoje posty są chamskie?

tak, uważam ze wiek swiadczy o wiedzy szczególnie tej życiowej!

dobra nie chce mi sie juz na ten temat wiecej pisac bo widze ze nie ma sensu!

wracajac do programu to faktycznie szkoda ze nie było zadnej z piosenek Edyty i sama Edyte mało pokazywali! ale niestety co tydzien tak jest!

njwiększa szkoda ze przerwali piosenkę, a to chyba jedyne wyknanie tej piosenki na zywo przez edytę! w ogole jedyne wykonanie!
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: FRYMIK »

Ja się zgadzam z Anetą, co do wykonania- tego dnia brakowało Edzi powietrza, ścinała frazy i brzmiała tak, jakby miała chore gardło.

A co do wypowiedzi Anety w sprawie "tuszy- śpiew", to źle to poprostu ujęła- jednak ma rację- ludzie, którzy poprawnie śpiewają, czyli używają przepony, w języku wokalistów "gumki", zdecydowanie lepiej rezonują dźwiękiem gdy nie mają zbyt grubych brzuszków. To jest logiczne- wystarczy popracować przeponą a nie będzie się trzeba sprzeczać i "wyzywać" od "Zapędowskich".
Wiem, wiem.... pomyślicie pewnie teraz, że (przepiękne, najcudowniejsze, naj, naj, naj... moim zdaniem) murzyńskie głosy " otoczone pięknymi fałdkami na bębenku" nie podlegają tym regułom.... I macie rację... Cuda sie zdarzają, a oni poprostu tacy sie rodzą, i dobrze :D :D

Pani Ewa Bem, z przykrością muszę stwierdzić, choć uczyła mnie w szkole- w obecnym wieku to tylko skrzypi, a nie śpiewa. Teraz pozostało jej nauczanie innych, bo sama fatalnie brzmi. Ja nie mówię, że przez wagę, bo jak była chudziutka, to było tak samo.

Możecie na mnie i na Anete skakać słówkami, ale ja na pewno nie zmienię zdania, bo za dużo miałam z tym do czynienia we własnym zyciu
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: kinga »

Dla mnie tez program byl nudny :roll:

Edyta zaśpiewala pięknie, ale szczerze mówiąc tak jak Was wkurzyli mnie z tym ucięciem piosenki, bo wlasnie ten moment jest w calej piosence najlepszy :!: A jeszcze na żywo to już w ogóle...tak chcialam to uslyszec :sad:
Anula
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 14 gru 2004, 11:13
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: Anula »

Aguss pisze:Tusza ,ktorej i tak Edyta juz nie ma nie ma tu nic do rzeczy.

I na tym dobrze zakończyć ten temat, poruszany jest do znudzenia - dla kobiety naważniejsze jest dziecko, a nie związana z tym waga. Co to w ogóle za temat ... niektórzy wchodzą "butami" w Edyty życie, jak poszczególni dziennikarze. Mnie to "gadanie" drażni, a co dopiero samą Edytę.



Aguss pisze:
Ona nagrała Lustro jak miała 26lat!! To dzieciak jeszcze był...

... 26 + 1 ... hmmm, czy to komplement ... :wink: ?
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: Kasia »

Kiedy bedzie powtórka?? Nie widziałam. Chyba byłam wtedy akurat w drodze powrotnek z Zakpoanego.

Jeśli w ogóle dobrze myśle, że to dzisiaj było?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: vanity »

jeśli dobrze pamiętam dawno dawnto temu przeczytany artykuł, to maria callas na ostatnie tchnienia operowe powróciła odchudzona strasznie i ponoć najlepiej brzmiała w całej swojej karierze.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7370
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: Piter »

Ciekawe dyskusje tu toczycie. Ja powiem tylko tyle, że nie mam głębszych zastrzeżeń do tego wykonania Edyty, poza kilkoma wpadkami dykcyjnymi.

Wydaje mi się też, że nie ma reguł na to, czy dobrze się śpiewa z brzuszkiem czy bez i wydaje mi się, że brzuszek nie jest przyczyną spadku formy u Edyty. Poza tym nie zgadzam się również z opinią Frymik, że Ewa Bem teraz skrzeczy, ale to tylko moje zdanie, nic nieznaczące. :)
ODPOWIEDZ