EURO 2012 w Polsce!

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: witcher »

Winowajcą jest Górniakowa, która zaśpiewała coś na kształt hymnu w przerwie na reklamę. Polacy się zdekoncentrowali no i wyszło jak wyszło. Górniak do domu!

Nie no, szkoda naszych, gdybyśmy wykorzystali okazje z pierwszej połowy, wszystko potoczyłoby się inaczej. Tak ładnie nam szło, a tu jeden mecz w plecy i do domu. Tak samo mogą powiedzieć Rosjanie. Futbol nie jest sprawiedliwym sportem, nawet jeśli dzisiaj nie zagraliśmy na 100%.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: Matiz99 »

Ktoś się zdziwił że nie wygraliśmy? Bo ja nie :P Zawsze wierzę w polskich sportowców takowi muszą się wiele natrudzić żebym przestał w nich wierzyć. Reprezentacja polski w pilce nożnej dokonała tego 3 lata temu. Od tamtej pory ich nawet nie ogądam (gdyby euro nie było rozgrywane w polsce również bym nie oglądał :-) ) Wolę popatrzeć na siatarzy grających właśnie w lidze światowej niż na trzech polskich piłkarzy z bramkarzem i dziewięciu amatorów 8P

Przez najbliższe 10 lat nic się tu nie zmieni. Potrzeba zmiany pokolenia i może te szkółki piłkarskie które zaczęto budować na hura ze względu na euro przyniosą skutek :P

Przed euro obstawiałem że o mały włos nie wyjdziemy z grupy (jak zwykle) Polacy poszli jednak krok dalej i zakończyli turniej na ostatnim miejscu :PP Fakt że dzięki dzisiejszej wygranej grecji...
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: Meg »

Jest mi cholernie przykro...
No ale cóż mimo wszystko dziękuję im za to że dali nam te wspaniałe chwile radości i wiary że będzie dobrze.
Jesteśmy z Wami!
Dziękujemy!

Ps. a to że Rosja odpadła to już dla mnie kompletny szok...
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: theshape »

Michael pisze:Nonsens. Ta kadra była jeszcze niedoświadczona, krótko ze sobą grali, nie mieli na swoim koncie tego typu wielkich turniejów piłkarskich, w których występowaliby w tym składzie,...
Dlatego wlasnie zawiedli, bo krotko ze soba grali, prawie w ogole sie nie znali, nie mieli wycwiczonych akcji, mieli slaba forme - byli w stanie szalec jedynie przez pierwsze 20 minut, nie strzelali bramek... Wszystko to sa bledy, ktore doprowadzily do tego, co zawsze, bez znaczenia, ze nie jest to ta druzyna co wczesniej!
Jesli podejscie do szkolenia pilkarzy nie zmieni sie w Polsce na lepsze, to przyszle pokolenia beda nas tak samo zawodzic.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: Aro »

Michael pisze:Nie sądzę, aby wzrosła. Polacy nie są dziś w nastroju do śpiewania, a tym bardziej słuchania Górniak, która irytuje znaczny odsetek narodu :lol:.
Ojej i wzrosła. Wczoraj było 37289, a teraz 42933. :lol:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: vanity »

theshape pisze:Jesli Polacy nie sa w stanie wygrac meczu we wlasnym kraju, na wlasnym boisku, to nigdy nie beda w stanie tego zrobic i wyjsc z grupy na turnieju typu EURO.
KIedyś ogrywaliśmy największe reprezentacje świata, nie były to przypadkowe wygrane, ale standardowa gra w wykonaniu naszych piłkarzy. Być może problemem jest poziom gry piłkarzy, być może charyzmatyczny następny trener stulecia (raczej jego brak), a być może jeszcze coś innego, ale od rozwiązania tej zagadki jest PZPN.

Szkoda, że nie gramy dalej, w końcu to nasza impreza, ale cóż, nie nastawiałam się na to, że wyjdziemy z grupy. Może następnym razem coś więcej uda się zdziałać.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: Aro »

Mimo tego, że mecz kiepski, a Dwójka pokazywała równocześnie mecz Rosjan i Greków to wczorajsze zmagania Polaków z Czechami oglądało ponad 14 mln widzów http://media2.pl/euro2012/93173-TVP-Mec ... idzow.html
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: Fan25 »

Ostatnie miejsce w najsłabszej grupie. Nie wygraliśmy żadnego meczu, chociaż wszystkie odbyły się w Polsce.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: Michael »

Aro pisze:
Michael pisze:Nie sądzę, aby wzrosła. Polacy nie są dziś w nastroju do śpiewania, a tym bardziej słuchania Górniak, która irytuje znaczny odsetek narodu :lol:.
Ojej i wzrosła. Wczoraj było 37289, a teraz 42933. :lol:
Wow :szok:, to naprawdę imponujący wzrost, wziąwszy pod uwagę fakt, że mecz oglądało ok. 14 mln Polaków :lol:.
Awatar użytkownika
paulina_17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 284
Rejestracja: 21 wrz 2007, 14:04

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: paulina_17 »

Meg pisze:Jest mi cholernie przykro...
No ale cóż mimo wszystko dziękuję im za to że dali nam te wspaniałe chwile radości i wiary że będzie dobrze.
Jesteśmy z Wami!
Dziękujemy!

Ps. a to że Rosja odpadła to już dla mnie kompletny szok...
mam dokładnie takie same odczucia ....

oj, szkoda, a do końca liczyłam na wygraną Polaków... ;(
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: ja30 »

tak mi przykro :) coz niech sie ciesza rosja tez odpadla :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: Aro »

Michael pisze:Wow :szok:, to naprawdę imponujący wzrost, wziąwszy pod uwagę fakt, że mecz oglądało ok. 14 mln Polakó
Zważywszy, że przez 2 tygodnie oglądano to tylko 37 tysięcy razy, a przez kilkanaście godzin zobaczono już ponad 6,5 tysiąca to całkiem sporo. :) Po wpisaniu "Nic się nie stało" w wyszukiwarkę YT wykonanie Edyty jest dopiero na 7 pozycji więc nikt się cudów nie spodziewał. :)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: Michael »

Matiz99 pisze:Wolę popatrzeć na siatarzy grających właśnie w lidze światowej niż na trzech polskich piłkarzy z bramkarzem i dziewięciu amatorów 8P
Uwierz, że do reprezentacji zostali wybrani najlepsi piłkarze w Polsce, więc pracujemy na tym, co mamy.
Nie czepiałbym się samych piłkarzy, bo za ich przygotowanie i taktykę gry odpowiedzialny jest trener, a wielu komentatorów sportowych (także tych kumplujących się prywatnie z piłkarzami reprezentacji) twierdzi, ze F. Smuda zawiódł na wielu płaszczyznach.
W przeciwieństwie do wiecznych malkontentów, ja widzę w tej drużynie potencjał. Większość tych piłkarzy gra w znanych, europejskich klubach. Potrzeba im tylko dobrego trenera, sztabu profesjonalnej opieki, sponsorów oraz czasu i jeszcze nie raz nas zaskoczą w przyszłości pozytywnie.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: ja30 »

niemcy do przodu - znow wygrali :)
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: DAAMI »

Portugalia wygrała z Czechami 1:0

do bramki trafił jak zwykle .... Ronaldo 8P
ODPOWIEDZ