Loving you

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Loving you

Post autor: Virtual Tom »

Michal pisze:
pijej1 pisze:mam wersje z tv
sa identyczne :P
Nie prawda :P w TV było "Loving You (Brawa 'Live' Edition) :jezor:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Loving you

Post autor: B@r »

Mam pytanie. Który tytuł jest właściwy?From Loving You czy Loving You?Dlaczego różnie są podawane te tytuły?Czy poprostu obydwa tytuły są właściwe?
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Loving you

Post autor: DeathlySilence »

Też wcześniej zadawałem to pytanie, jednakże odpowiedzi się nie doczekałem...
W wywiadzie w Gali podali "From Loving You", w rozgłośniach radiowychi na samej Gali Róż skrócili do "Loving You"...i chyba taki jest poprawny :wink:
Choć sam mam na dysku przypisaną jako "(From) Loving You" :-)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Loving you

Post autor: B@r »

Deathly Silence Dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Loving you

Post autor: vanity »

DeathlySilence pisze:Też wcześniej zadawałem to pytanie, jednakże odpowiedzi się nie doczekałem...
W wywiadzie w Gali podali "From Loving You", w rozgłośniach radiowychi na samej Gali Róż skrócili do "Loving You"...i chyba taki jest poprawny
Choć sam mam na dysku przypisaną jako "(From) Loving You"
może to jest jak z "To nie ja" i "To nie ja była Ewą". na płycie pisze "To nie ja" a dziennikarze dokańczają z tą Ewą... jedna chwała...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Loving you

Post autor: Piter »

vanity pisze:
DeathlySilence pisze:Też wcześniej zadawałem to pytanie, jednakże odpowiedzi się nie doczekałem...
W wywiadzie w Gali podali "From Loving You", w rozgłośniach radiowychi na samej Gali Róż skrócili do "Loving You"...i chyba taki jest poprawny
Choć sam mam na dysku przypisaną jako "(From) Loving You"
może to jest jak z "To nie ja" i "To nie ja była Ewą". na płycie pisze "To nie ja" a dziennikarze dokańczają z tą Ewą... jedna chwała...
Na płycie Live'99 namazali: "to nie ja byłam ewą".
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Loving you

Post autor: Robik »

Wie ktoś jak wygląda okładka singla "Loving you" :?:
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Loving you

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

singiel dostepny jest tylko w formie elektronicznej!!! nie ma plyty ani okladki ;)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Loving you

Post autor: DeathlySilence »

Singiel jest wydany iwyłącznie w formie elektronicznej :wink: Jak narazie. I tak trafia do rozgłośni radiowych, jako wysokojakosciowa mptrójka :hellobaby:
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Loving you

Post autor: Robik »

DeathlySilence pisze:Singiel jest wydany iwyłącznie w formie elektronicznej :wink: Jak narazie. I tak trafia do rozgłośni radiowych, jako wysokojakosciowa mptrójka :hellobaby:
O dzięki, nie wiedziałem
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Loving you

Post autor: grzechoo »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:nie ma plyty ani okladki
Ależ jest, ja sobie zrobiłem, taki minialbum :PP
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Loving you

Post autor: B@r »

Rozumiem, ze singiel jest elektroniczny, bo to coraz powszechniejsze. Niemniej czy to tylko empetrojka dla radia czy mozna go sciagnac w sieci (w sensie legalnie zakupic)?
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Loving you

Post autor: Estratos »

Recenzje radiowcow ze strony www.radionewsletter.pl
Dobrze, że Edyta Górniak wraca z piosenką z klasą.OK, może nie jest to nic odkrywczego, bo ile już istnieje podobnych ballad, ale słucha się tego z dużą przyjemnością. Szkoda tylko że nie po polsku. Rafał Freyer, Radio Zet
Po intro ciekawie zaaranżowanym na smyczki i całkiem przyzwoitej frazie odegranej przez flet spodziewałem się czegoś więcej. Nic bardziej mylnego. Piosenka do bólu przewidywalna. Następstwo akordów typu Tonika – Tonika III – Subdominanta [dur/moll] i Dominanta już naprawdę w dzisiejszych czasach chyba się może znudzić. Tym bardziej,że linia wokalu zaczyna się od tercji... a i dalej nie zachwyca..?! O podobieństwach nawet nie wspominam, bo co druga ballada jest taka. Rozumiem, że siła tkwi w prostocie, ale po takich utworach jak Kasztany, czy nawet ostatnio Sexuality spodziewałem się, że powracająca Edyta wciśnie mnie kompozycyjnie w fotel. Mam prawo wymagać. Nic z tego. Owszem, piosenka ładna – – ot taka jak wiele innych - zwykła. Jest i już. Oczywiście co do strony radiowej idealna – bardzo bezpieczna. Wszystko brzmi zgrabnie, choć jak dla mnie brakuje w aranżu czegoś, co podtrzyma subtelność całości. Co prawda smyczki gdzieś tam dają całkiem przyzwoite plamy dźwiękowe na drugim planie, ale gdy z przodu prezentuje się 'suchy werbel' jakby z trochę inne bajki, mam dysonans. Rozumiem, że taki był zamysł kompozytorski i liczę się z tym, choć mam także prawo do swojego zdania. Niby utwór o miłości, ale jakoś wcale nie wyzwolił we mnie 'ciepłych' uczuć - raczej znudzenie. A to że kulminacją w piosence staje się modulacja, to tego już pojąć nie mogę. Toż to najłatwiejszy chwyt z możliwych !!! Podsumowując. Osobiście żałuję, że teraz Edyta może mi się kojarzyć z dobrą produkcją od strony realizacyjnej i warsztatowej, ale nie kompozycyjnej. Szkoda. Z drugiej strony wiem, że po nazwisku Górniak mogę mogę spodziewać się czegoś w całości muzycznie imponującego. Wiem, i dlatego wymagam. Trzymam kciuki i czekam... Tomasz Kasprzyk, Radio Plus
Tak właściwie to nie ma specjalnie o czym pisać. I przyczyną nie jest zła piosenka Edyty Górniak, przyczyną jest jej PRZEWIDYWALNOŚĆ. Jak każdy (no może prawie każdy) artysta również Edyta Górniak miała swoje wzloty i upadki. Kiedy wydawało się, że już puka do światowej ekstraligi, stanie w jednym szeregu z Celine Dion czy Shakirą, to kariera (ta światowa) załamuje się i słyszymy dużo o Edycie, ale nie ma to nic wspólnego z muzyką. Następnie pojawia się 'światełko w tunelu' czyli piosenka Lunatique nagrana z grupą Mathplanete. I przyznam się, że to była dla mnie nowa jakość, nowa Edyta Górniak, jakże inna od piosenek, które wcześniej śpiewała. Loving You jest powrotem do tego co słyszeliśmy przez lata. A może po prostu Edyta Górniak najlepiej czuje się jednak w roli divy i w takim właśnie repertuarze? Czas pokaże, czy była to słuszna decyzja. Piosenka sama w sobie jest ładna i fani będą zachwyceni, ale ja mam wrażenie, że już nawet Celine Dion takich 'pieśni' ostatnio nie nagrywa. Sylwester Podgórski, Radio Koszalin
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Loving you

Post autor: B@r »

Dzieki, bardzo ciekawe recenzje.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Loving you

Post autor: Marrcino »

Mysle ze w tych recenzjach jest duzo racji, bo piosenka choc jest przyjemna i "z klasa" to jednak czuje sie jakby byla z poprzedniej dekady. :P Taka malo nowoczesna-no ale coz Edyta nie nagrywa juz w Londynie z najlepszymi. 8)
ODPOWIEDZ