Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 659
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: lena7 »

wodawodnista pisze:w Polsce też są manekiny. Tylko trzeba dokladnie caly filmik obejrzec. Caly i dokladnie zobaczyc co manekinowi spada z twarzy. To nie sa cwiczenia tylko inscenizacja.
https://www.youtube.com/watch?v=ndHVXGxTIyQ
To sa cwiczenia!!!!
To, ze pozwolono to nagrywac panu z tv znaczy, ze cwiczenia staly sie tez inscenizacja na potrzeby udokumentowania, ze sluzby medyczne sie szkola!!!
Jprdl! Wlacz myslenie!
Teraz wiem co Edytce podeslali fanusie (lub Allanek). Rece mi opadaja!
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Buahahahhahahahha. #CIACH# tysiące :edi: :edi: :edi: :edi: Widzę post o uszanowanie kogoś zdania nie zadziałał, Margaret :hellobaby:

Ale masz racje, wszystko cala pandemia to jedno wielkie "cwiczenie" :edi:
Sławek_
Sit down
Sit down
Posty: 54
Rejestracja: 18 lip 2018, 18:53
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: pomorskie

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Sławek_ »

lena7 pisze:Dokladnie to samo pomyslalam - po oczach widac jak to przezywa i jak bardzo musi ja to duzo kosztowac - wyobrazcie sobie przeczytanie 2000 zlych opinii i wywalanie tych uzytkownikow - przeciez to nieprzespana noc. Boje sie o nia, jestesmy swiadkiem upadku naszej idolki. Mam nadzieje, ze tylko w kwestii kariery i ze jako czlowiek podniesie sie z tego choc mam wrazenie ze to cos niedobrego ba
Ja myślę, że cały ten szum jest dla Edyty zbawienny. Przykry, ale potrzebny. Miała okazję bez złudzeń zobaczyć, komu zaufała. Przecież to było spotkanie w zamkniętej grupie, w której spodziewała się życzliwych sobie fanów. Prawda natomiast jest taka, że każda z tych osób, które wyniosły wypowiedzi Górniak w świat, to zwykłe szmaty. Tak, szmaty, bo nie sposób inaczej nazwać tych, którzy miło się uśmiechają i piszą słodkopierdzące wiadomości - jacy to są zauroczeni idolką - a po cichaczu zwyczajnie zdradzają. Te szmaty jednak nie pomyślały, że pokazali Edycie swe prawdziwe oblicze. A ona wreszcie będzie mogła pozbyć się ze swego otoczenia tej zgnilizny.

Ja osobiście uważam, że chwilami Edyta co prawda odjechała, ale zwróciła uwagę na wybitnie ważne problemy, które większość ignoruje. Nigdy, absolutnie nigdy nie ma w mediach jednej słusznej prawdy. Bo medialna prawda zawsze ma czemuś służyć. Tak jak strajk kobiet zagłuszył straszliwe w skutkach decyzje rządu. Ktoś je masowo zauważył? Nie, bo jedynym słusznym tematem jest strajk. I nieważne, że oficjalnie krzyczą o zagrożone ciąże, a mniej głośno przyznają, że prawie 90% aborcji do tej pory to były te na żądanie, czyli traktowane jako obrzydliwa antykoncepcja i objaw totalnej nieodpowiedzialności.
Edyta jak mantrę powtarza - kochani myślcie, wyrabiajcie własne zdanie. Niczego nie narzuca, zachęca natomiast to zgłębiania wiedzy i wyrabiania osobistej opinii. Co w tym jest złego? Nic, bardziej sensacyjnie jest skupić się na teoriach spiskowych i wyśmiewać oregano, o którym każdy dietetyk mówi, jak jest zdrowy.

Takich fanów pełnych jadu i fałszu na cenić Edyta? Mam nadzieję, że wyłapie ich wszystkich i wyrzuci każdego z nich na zbity pysk.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Sławek, odpowiedź elit forum brzmi: włącz myślenie, to tylko ćwiczenia!!!! wszystko to tylko ćwiczenia :)

I tak niech Edi wyrzuca wszystkich, blokuje i zabija. Niech odchodzą od jej stołu skoro ma takich fanów.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 659
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: lena7 »

Słąwek pisze:Takich fanów pełnych jadu i fałszu na cenić Edyta? Mam nadzieję, że wyłapie ich wszystkich i wyrzuci każdego z nich na zbity pysk.
To by znaczylo, ze musialaby zostawic z 400tys followersow moze z max kilka tysiecy. To, ze ludzie kulturalnie milcza nie znaczy, ze sie z nia zgadzaja i nie mysla ze potrzebuje terapii, no ale ona najwyrazniej w to wierzy, ze brak krytyki = przytakniecie. Nagle poczula sie profetka i chce pozostawic w gronie fanow tylko tych, ktorzy zgadzaja sie z jej nauczaniem. Jak w ogole artysta moze wywalac fanow swojej muzyki tylko dlatego ze ktos napisze ''to nieprawda, ze w szpitalach sa statysci''. Czy to jest normalne?
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

To ze milcza nie oznacza tez sie nie zgadzaja :edi: Sprytnie to obeszlas, ale nie wyszlo :edi:
Sławek_
Sit down
Sit down
Posty: 54
Rejestracja: 18 lip 2018, 18:53
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: pomorskie

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Sławek_ »

lena7 pisze:Czy to jest normalne?
Tak, to jest normalne. Na zamkniętej grupie ma prawo mieć zaufanych, bliskich swemu myśleniu ludzi. Nikogo, absolutnie nikogo nie odcina przecież od swej twórczości. Muzyka Edyty jest dostępna dla każdego. Ale ma prawo mówić do wybranych, takich, którzy jej nie zdradzają. Ci, którzy wrzucili prywatną rozmowę na zewnątrz, są gnidami. Pomyśl, jak Ty byś się poczuła, gdyby Twoja przyjaciółka Waszą rozmowę telefoniczną wybitnie osobistą transmitowała na przykład na fb? Pomyśłałabyś, że nic się nie stało i jest ok? Nie sądzę.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Edyta na prezydenta!

Edi 2025
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5044
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

Przynajmniej by sie ładnie prezentowała i zna biegle angielski :PP :lol3:
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Oregano by rozwoziła i swoje okładki Playboya z opaską na ramieniu "doda krowa" :edi:
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 502
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: mpjp »

EG obserwuje profil Donalda Trumpa. Kolejny spiskowiec... No to już znamy Jej poglady...
Ostatnio zmieniony 11 lis 2020, 22:19 przez mpjp, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Słusznie robi.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Marrcino »

[quote="Michael”]
Zastanawiam się, gdzie w tym wszystkim jest Allan. Chłopak ma już 16 lat i nie widzi, że matka sobie szkodzi?!
Gdyby moja matka gadała publicznie takie bzdury, to dla jej dobra zlikwidowałbym jej konta w social mediach.[/quote]

Przecież on myśli to co ona i uważa tak samo.
Awatar użytkownika
Stukus
Sit down
Sit down
Posty: 52
Rejestracja: 08 lis 2018, 1:29
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Stukus »

Dziewczyna napisała do Edyty:
„Pani Edyto, mój tata umiera w szpitalu zakażony koronawirusem. Nie manekin, statysta, tylko mój ukochany tata. Żal, że tacy ignoranci jak Pani nie leżą na miejscu tych 'statystów”
Edyta, która miała zrobić sobie detoks od Internetu odpisała:
„Przykro mi, że nosisz w sercu taki ból. Kiedy kogoś słuchasz jednak, ważne, abyś słuchała uważnie każdego słowa, nie tylko tych, które Ci pasują do obecnego stanu emocji. To pozwoli Ci mieć szersze spojrzenie i zaobserwować, że kłamstwo i prawda czasem leżą obok siebie. Nie generalizuj, że wszystko jest albo jednym lub drugim. Nie szukaj winnego tutaj, bo tu go nie znajdziesz. I proszę zadbaj o swój spokój i Modlitwę. Poproś Boga o siłę i wiarę dla Taty. Przesyłam Światło”
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

A co Edyta jest winna że kogoś tata umiera? Gosia napisała jedną rzecz, którą zastosujcie sami do siebie. Najpierw napisała, że grypa to nie choroba zakaźna a potem napisała, że rozumie przez to, że nie aż tak zakaźna jak covid. Analogicznie. To, że Edyta mówi, że w szpitalach są statyści nie oznacza, że nie wierzy, że są pojedyńcze prawdziwe przypadki. Tyle. I tak napisała cyt "nie generalizować"
ODPOWIEDZ