Koncert Edyty 19.11.2005

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Koncert Edyty 19.11.2005

Post autor: monia80 »

Marek pisze:Jeżeli chodzi o prezent dla Edyty i wyjście na scenę fanów to muszę przyznać rację że choć madziorek trochę się zakręciła to i tak gratuluję odwagi. Było dobrze.... padły piękne słowa :)
Natomiast niektórzy napisali że było słychać nieprzychylne komentarze za plecami gdy fani stali na scenie... tak to prawda. Były to niemiłe komentarze odnośnie wejścia fanów na scenę... ktoś głośno z tyłu mówił że ciągle jedne i te same osoby wychodzą na każdym koncercie Edyty.... itd. Był to głos kobiecy, możliwe że jakaś Fanka skoro wie kto wchodzi na scenę na koncertach Edyty. Trzeba to olać i tyle.... a niech sobie gadają :roll:

To prawda że było trochę zamieszania w wytypowaniu kto ma wyjść na scenę do Edyty. Najpierw było mówione że wychodzą admini czyli ja z Kingą.... [pomijam szczegóły jak i kto na ten pomysł zareagował] mnie na tym aż tak bardzo nie zależało, zresztą podszedłem i powiedziałem o tym, widziałem że więcej osób chciało wyjść... Titter powiedziała do mnie że najlepiej zrobić loterię kto ma wyjść, poszedłem powtórzyłem ale niestety ktoś tam wypalił że to był ich pomysł, że to ktoś wpadł na to aby kupić coś Edycie, że loteria będzie niesprawiedliwa... itd. Pomysł nie przeszedł chociaż na prezent składaliśmy się wszyscy...i w rezultacie wyszło jak wyszło, trudno się mówi.
Najważniejsze jest to że Edyta i Darek byli zaskoczeni i zadowoleni z tego gestu Fanów
To tyle jeżeli chodzi o wyjaśnienia, niektóre osoby były ciekawe jak było naprawdę więc myślę że już wszystko jest wiadome. Chyba że ktoś inaczej odebrał tą sytuację... proszę, niech napisze

To kiedy kolejny koncert :?: ;)
Pozdrawiam :)
mnie niestety nie bylo na koncercie :sad: ale obiecalam sobie ze napewno to juz ostani koncert Edytki ,ktory opuscilam -przesliczne zdjecia.
a do czego zmierzam oj tu sie zgodze z osoba nie wiem o kim mowa ,ale jakas osoba ponoc krzyknela ze sceny, ze wiecznie i tesame osoby wychodza do Edyty prosze bez urazy naprawde ,ale dokladnie moja reakacjia zanim nawet przeczytalam tu jakiekielwiek jeszcze opinie ,bo najpierw rzucialm sie oczywiscie na foty- patrze nie no coo to Edyta Gorniak ma tylkoo to jedna krotka scieta czarna dziewczyne jak ja znowu zobaczylam to myslam ze pierdykne nie no to znowu ona ta od miotly no dajcie spokoj - ta dziewczyne co krzyknela ze sceny miala napewnoo duzo racji i zalu zpewnoscia takie osoby tez trzeba widziec bo naprawde porobila sie tu niezla ekipa ktora jest od wreczania prezentow dla edzi a reszta papa, bo przeciez dajcie szanse tez innym ty mialas juz krotkowlosa np.okazjie widziec edzie z bliska ktos tez zapewne jedzie szmat drogi kazdy by chial tym bardziej ze ta dziewczyna pisze ze na kazdym koncercie tylka ty wreczasz :roll: -edyta se wkoncu pomysli ze tylko tyle ma fanow niech zobaczy edzi tez nowe twarze w nie cigle jedne i te same -w sumie mnie nie bylo ale najbardzijej sprawiedliwym byla loteria przeciez wszyscy skladaliscie sie na prezent -nie rozumiem dlaczego od edyty sa tak zwanii dyzurni wieczne te same osoby widze na fotach.

to tyle ja Marku naprzykad nie znam wogole Titer a piszesz ze chiala bardzo dziewczyna wyjsc trzeba Jej bylo dac szanse przeciez a nie typowac wiecznie tych samych to zroumiale ,ze wtedy mozna czuc sie pokrzywdzanym.

do nieznanej fanki, ktora krzyknela najprawdziwsze wkoncu slowa -sluchaj ja bym na Twoim miejscu to olala ii sama pociala na scene dac edzi prezent nie przejmuj sie -tak juz jest wszedzie poczwszy od szkoly ,pracy, ze ci co maja jakies tam wtyki zawsze sie pchaja a tych "szarkow" :sad: -nie martw sie ja mysle ,ze edytka napewno nie dzieli fanow na lepszych i gorszych -trzymaj sie pozdrawiam.

[ Dodano: 2005-11-25, 13:01 ]
Tom pisze:Wiecie w tym wszystkim trzeba się cieszyć, ze nie zaczeliście sie bić... w koncu był tam "Fakt" :D

Bardzo fajne relacje Kinga, Marek, Aguss ;)
kinga ,aguss ladne relacjie tyle osob tu ladnie sie postarlo a ty tylko ich wymieniasz znow nie wiedziec dlaczego :roll:

mi z koleji najbardziej podobaly sie relacjie Egraty super fajnie Titer Frymik i anety ,pawla zrealcjonowali a i magda s,dawno sie tak nie usmialm fajnie z tym watkiem o jasiu fasoli myslam ,ze pierdykne tu super dzieki.

a Tom na tym forum jest nie tylko aguss i kinga tak jak na koncerttach wiec troche glupio tak podwac znowu te osoby ze tylko one i one wiecznie i przy edycie jak sie dowiedzialmm od pewnej osoby tez znowu na sordku byla hmhm a ...sa tez naprawde inni.

nie zla paczka sie tu zrobila(nie bede rzucac slow na wiatr wiec potwierdzem w lutym bardzo chcialam mysle ,ze nie tylko ja obaj z trzypionem poszlismy za edzi po koncercie okzalo sie wyszla menadzerka ze edzia tylko da autografy ale przez nia i ze nie wyjdzie do nas rozmawiliscy z fanami ico tu zrobic i ja prztlyslam pamietam na kinge jarecckiego i mowie trzypionowi ty bo oni napewno do niech pojda pilnuj ich ale w sumie ktos powiedzial ze edzia juz pojechal wiec poszlismy a tu na drugi dzien kinga jareccki ladnie zdjecia z edzia a wystarczylo powiedziec droga paczko ze idzie -nie miejcie tylko edzi dla sibie) . krzyknal ktos edyta nie wyjdzie chodzmy do domu ..a jednak...wiem ze szczerosc tu nie mile widziana tylko slodzenie ale sory wkurzylo mnie to i mysle ,ze mam prawo wyrazic co czuje, bo byc moze ktos nie ma odwagi i pozniej takie wlasnie sytuacjie wychodza na koncertach ,ze trzeba wykrzyczec cos co na forum nie mozna ,bo cie zabanuja gdyz nie masz wtykow byc moze u adminow -przez co wlsnie stracilismy super kolege Trzypiona -ale nie ma co wracac do tego trrudno.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Koncert Edyty 19.11.2005

Post autor: Magda M »

Marek pisze:Tez poproszę nr tel na PW, jezeli ktoś ma, a wiem że TAK
kto ma????? przyznac ze!!!!!! podzielcie sie i :511: czeeeekam :D
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4868
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Koncert Edyty 19.11.2005

Post autor: Marek »

Magda, jeszcze nie dostałaś nr tel Obrazek :?:
ja też nie Obrazek

Zadzwonie Do Pana Macka i się zapytam jaki ma nr tel, ok :?: Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 lis 2005, 18:50 przez Marek, łącznie zmieniany 1 raz.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Koncert Edyty 19.11.2005

Post autor: Titter »

Monia80, ja nie chcialam wyjsc na scene.. Marek chyba tak nigdzie nie napisal.. Ja tylko zaproponowalam losowanie wsrod tych ktorzy chcieli - a wiem, ze tacy byli
( gdyby sie nawet odbylo, nie wzielabym w nim udzialu ). Tyle sprostowania.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4868
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Koncert Edyty 19.11.2005

Post autor: Marek »

Nigdzie nie napisałem że Titter chciała wyjść na scenę. Titter zaproponowała loterie i powiedziała że Jej aż tak bardzo nie zależy na wyjściu do Edyty. Tak jak juz wspomniałem mi na tym też aż tak bardzo nie zależało, po pierwsze przyjechałem z Maritą 11-letnią bratanicą i wiadomo że nie zostawiłbym jej sam, po drugie problem z okiem.... były inne osoby które również składały się na prezent dla Edyty i sprawiedliwie byłoby przeprowadzić loterie wśród tych osób.
Zresztą dajmy już luz temu, to już nic nie zmieni :) Edyta była zadowolona a to najważniejsze ;)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Koncert Edyty 19.11.2005

Post autor: Titter »

Koniec kropka.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Koncert Edyty 19.11.2005

Post autor: Magda M »

amen :D
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Koncert Edyty 19.11.2005

Post autor: Titter »

i kropke musisz Magda postawic :D:D :P:P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert Edyty 19.11.2005

Post autor: B@r »

monia80 pisze:Tom na tym forum jest nie tylko aguss i kinga
Poczekaj Monia jak bedziesz kiedys ZNOWU prosila te SAME osoby zeby przekazaly cos od Ciebie Edycie.To tak na marginesie.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Koncert Edyty 19.11.2005

Post autor: Magda M »

Titter pisze:i kropke musisz Magda postawic
kropkaaaaaaaaa Obrazek
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Koncert Edyty 19.11.2005

Post autor: Titter »

DZIZYS MAGDA :D:D:D:D To jakis KROPOL wielki :D:D:D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Koncert Edyty 19.11.2005

Post autor: Magda M »

no tak na wypadek gdyby ktos nie zauwazył hehehe :DDDDD
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Koncert Edyty 19.11.2005

Post autor: magda s »

Monia wiesz, że jesteś super??????????????/boshe jedyna szczera osoba!!ahah brawo dla Ciebie!!!!!!!!!!!!! :grin:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4868
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Koncert Edyty 19.11.2005

Post autor: Marek »

monia80 pisze: nie zla paczka sie tu zrobila(nie bede rzucac slow na wiatr wiec potwierdzem w lutym bardzo chcialam mysle ,ze nie tylko ja obaj z trzypionem poszlismy za edzi po koncercie okzalo sie wyszla menadzerka ze edzia tylko da autografy ale przez nia i ze nie wyjdzie do nas rozmawiliscy z fanami ico tu zrobic i ja prztlyslam pamietam na kinge jarecckiego i mowie trzypionowi ty bo oni napewno do niech pojda pilnuj ich ale w sumie ktos powiedzial ze edzia juz pojechal wiec poszlismy a tu na drugi dzien kinga jareccki ladnie zdjecia z edzia a wystarczylo powiedziec droga paczko ze idzie -nie miejcie tylko edzi dla sibie) . krzyknal ktos edyta nie wyjdzie chodzmy do domu ..a jednak...wiem ze szczerosc tu nie mile widziana tylko slodzenie ale sory wkurzylo mnie to i mysle ,ze mam prawo wyrazic co czuje, bo byc moze ktos nie ma odwagi i pozniej takie wlasnie sytuacjie wychodza na koncertach ,ze trzeba wykrzyczec cos co na forum nie mozna ,bo cie zabanuja gdyz nie masz wtykow byc moze u adminow -przez co wlsnie stracilismy super kolege Trzypiona -ale nie ma co wracac do tego trrudno.
co to był za koncert :?: ....niezle :570:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Koncert Edyty 19.11.2005

Post autor: Magda M »

magda s pisze:Monia wiesz, że jesteś super??????????????/boshe jedyna szczera osoba!!ahah brawo dla Ciebie!!!!!!!!!!!!!
dziekujemy
Zablokowany