Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1052
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

Margaret pisze: Dokładnie, a z tego story wynika, że chyba znów pracują razem, albo przynajmniej czas spędzają wspólnie. Pogodzili się? A może tamta informacja to fake news, po to by śmieciowe portaliki o tym pisały?
To :edi: powiedziała na live Instagram, że zakończyła współpracę z Marcinem Wieczorkiem, ale wciąż jest dla niej jak brat. Więc się bratają :d
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

A teraz te story opublikowała jako post i pyta się ludzi, co się robi w sylwestra, gdy się nie pracuje, bo zapomniała...
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 484
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

Gosia1423 pisze:A teraz te story opublikowała jako post i pyta się ludzi, co się robi w sylwestra, gdy się nie pracuje, bo zapomniała...
nic w tym dziwnego skoro to uroczy sarkazm a'la Edi :edi: fajnie, ze w ten Nowy Rok bedzie mogla po prostu wypoczac :)
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Nie ma w tym nic uroczego, to zwykłe szukanie atencji :roll:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Bob »

Sylwester TVP to dramat ,upadek tvp,realizacja muzycznych marzeń i gustu z lat młodości Kurskiego, spłacanie długu wobec discopolowców z czasów przeróżnych imprez i kampanii wyborczych na przestrzeni kilku dekad ,gdzie gorzała lała się strumieniami i całość marketingowo wspierał min. debiutujący Zenek o głosie kastrata z kozim autotune ..Wystarczyło postawić chociażby na byłych uczestników Voice,....Wczorajszy zestaw przebrzmiałych wykonawców nieznośny,okropny,obrzydliwy...
Tylu artystów głoduje a w beszczelny sposób pompowana jest kasa w milionerów oderwanych od rzeczywistości,prostaków ,wmawiając narodowi, że to artyści z najwyższej półki. Kreowanie propagandy sukcesu i alternatywnej rzeczywistości podobnie jak w przypadku żenującej reklamy Apartu ...
Co do Edyty ....Cóż czułbym się nieswojo gdyby koło nosa przeszło by mi kilkadziesiąt tysięcych złotych...Czy były jakieś propozycje ,czy nie były tego pewnie się nie dowiemy...Jest to niestety zła zapowiedź nowego roku i następstw ograniczeń w pandemicznej rzeczywistości ....Nie sądzę żeby posypały się jakieś kontrakty reklamowe,imprez biznesowych też raczej do wiosny czy przedsionka lata nie będzie...Chociaż Edyta jako królowa dram i kontrowersyjnych wypowiedzi wychodziła z niejednej beznadziejnej sytuacji,w tym roku popełniła wiele,zbyt wiele medialnych sepuku od wproszenia się do stacji ,której nazwy nie wymienię,wspierając Trumpa itd.....Żeby jeszcze mogła bronić się muzycznie nowym materiałem na cd,DVD,blu ray,obecnością na Netflixie itd.Z miłości do muzyki,fanów,dla podniesienia ludzi na duchu można wystąpić za symboliczne honorarium,czy przygotować projekt on line ...
Co do obecnego lokum Ed....
Górale są ,,życzliwi "dopóki widzą kasę ,podobnie jak mieszkańcy Tajlandii z przyklejonymi uśmiechami,turystę traktują jak potencjalny bankomat,gdy zasoby się kończą każą grzecznie z tym fałszywym uśmiechem na twarzy wypierdala...ć....
Obejrzałem wywiad przeprowadzony przez 2 blondyny. Edyta mówi sensownie,ja mam podobne przemyślenia na temat Boga jako fan serii Starożytni kosmici.Natomiast jest mi niezmiernie przykro słuchać bredni na temat fałszywej pandemii i wcześniejszych koślawych ,kołtuńskich wywodów w tej materii.Nasuwa się jeden wniosek....Ona jest jednak potwornie samotna i ma bardzo wąskie grono znajomych skoro nie zna nikogo kto zmarł w męczrniach na Covid czy wyszedł z choroby z poważnymi powikłaniami jako kaleka wymagający wielomiesięcznej rehabilitacjii itd...
Ostatnio zmieniony 01 sty 2021, 14:14 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
DrzewkoBonsai
Sit down
Sit down
Posty: 57
Rejestracja: 30 paź 2020, 18:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on
Lokalizacja: POLSKA

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: DrzewkoBonsai »

Sylwestra TVP nie ogladałam - widziałam urywki, przebitki. To, co widziałam bardzo mi zazgrzytało - słowem nie moja bajka. Szczudła, Cleo i Roksana Węgiel zawieszone w powietrzu na linach..... To sa numery z cyrku, dla osób, które nie znaja się na sztuce..... Częsci ludzi sie to podoba. I to jest myslę tym osobom serwowane.

Fajnie wypadł moim zdaniem Polsat. Umiejętnie wykorzystał potencjał gwiazd. Małgorzata Walewska to klasa sama w sobie. Akcja z Czadomanem mniej. Chyba, że ktoś się domyślił, o co w tym chodzi.

Udanego 2021 roku wszystkim.

Dodano po 3 minutach 18 sekundach:
Kozi autotunes - kocham to określenie.
Teraz już wiem, co mnie wnerwia:)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Bob »

:winko: :menel: :stereo: Polsat zdecydowanie lepiej,Beacia,Maryla,Majewska,Doda ,Walewska...
Co do Czadomena to obejrzałem wszystkie wejścia z TTBZ i kopara mi opadła,ma power w głosie i zasłużną wygraną,a Gosia Andrzejewicz też pozytywnie mnie zaskoczyła...
Zdrówka wszystkim życzę ,spokoju ducha,dużo dobrej muzy w różnych gatunkach,rychłego spotkania na koncertach Edyty i innych idoli...
Sylwester bez Maryli to rzeczywiście mogła być zapowiedź końca świata i nieujawniona tajemnica z Madżjugorie,która wyciekła w ostatniej chwili....Sylwester bez Edyty... :shock: :beczy: też się boję chociaż nie wiem jakich kataklizmów jest to zapowiedź...Za chwilę odpalam kolejnego szampana i otwieram obłędne wytrawne wino,bo nie wiadomo co jutro przyniesie :browar: :taniec: :kastaniety:
DrzewkoBonsai
Sit down
Sit down
Posty: 57
Rejestracja: 30 paź 2020, 18:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on
Lokalizacja: POLSKA

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: DrzewkoBonsai »

I muzykę do wina!
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1052
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

Bob pisze:...
Obejrzałem wywiad przeprowadzony przez 2 blondyny. Edyta mówi sensownie,ja mam podobne przemyślenia na temat Boga jako fan serii Starożytni kosmici.Natomiast jest mi niezmiernie przykro słuchać bredni na temat fałszywej pandemii i wcześniejszych koślawych ,kołtuńskich wywodów w tej materii....
Co do blondyn, to doszły jeszcze 2 części, dla :edi: Internet chyba jest wyrocznią, ciągle powtarza wystarczy poczytać w internecie. Wszędzie widzi manipulację, ale w tym internecia jakoś nie?

Część 2: :edi: mówi z calym przekonaniem o szczepionkach, że jej połączenie z 5G prowadzi do sterowania człowiekiem- wystrczy przeczytać w Internecie! No i nasze rodziny galaktyczne nam się nie pokazują, bo wiedzą, że się ich boimi, ale to już wkrótce, to już się dzieje - jest dużo filmików w internecie! A obejrzałem tylko połowę, niesamowite :shock:

https://youtu.be/e-CItVrHrDE

Część 3 - nie oglądałem jeszcze:

https://youtu.be/tkaSPeAFsTQ


Aaa teraz już wiem, po obejrzeniu 3 części, :edi: jest wstanie poświęcić wszystko, siebie, by uratować ludzkość, żeby jak najwięcej z nas się przebudziło. To jej misja, więc nie miejmy pretensji, że muzyka jest traktowana po macoszemu. Tak jak jakaś fanka napisała: jest Pani kobiecą buddą 8)
Ostatnio zmieniony 01 sty 2021, 18:17 przez max28, łącznie zmieniany 2 razy.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Gosia1423 pisze:A teraz te story opublikowała jako post i pyta się ludzi, co się robi w sylwestra, gdy się nie pracuje, bo zapomniała...
Ojej... straszną ma sklerozę, skoro nie pamięta, co robiła kilka lat temu. Nie w każdego sylwestra pracuje. Raz, pamiętam, poleciała z prawnikiem do Tajlandii.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

I były lampiony

Ale to juz nie wróci. Nawet to.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1724
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Bob, dobrze to ujales. Jedno jest pewne - obojetnie co Edyta tam opowiada w internecie, to dobrze, ze wymiksowala sie z tego Sylwestra, takiej kaszany juz dawno nie serwowali w TV na koniec roku. To jest po prostu masakra. :hellobaby: Byc moze bylo tak jak z Maryla, ze jest za droga, a nie chciala zejsc ze stawki.
DrzewkoBonsai
Sit down
Sit down
Posty: 57
Rejestracja: 30 paź 2020, 18:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on
Lokalizacja: POLSKA

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: DrzewkoBonsai »

Steffie pisze:Bob, dobrze to ujales. Jedno jest pewne - obojetnie co Edyta tam opowiada w internecie, to dobrze, ze wymiksowala sie z tego Sylwestra, takiej kaszany juz dawno nie serwowali w TV na koniec roku. To jest po prostu masakra. :hellobaby: Byc moze bylo tak jak z Maryla, ze jest za droga, a nie chciala zejsc ze stawki.
Ja sadze, ze to był pretekst, aby rzucic cene zaporowa. Podziekowali jej, czyli ułatwili jej wymiksowanie sie z tej historii w intelegentny sposób.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 570
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Margaret »

max28 pisze:jest wstanie poświęcić wszystko, siebie, by uratować ludzkość, żeby jak najwięcej z nas się przebudziło. To jej misja, więc nie miejmy pretensji, że muzyka jest traktowana po macoszemu.
nie oglądałam jeszcze nowych części, ale po tym co napisałeś przykre jest to, że nowa misja zastąpiła starą czyli dawanie ludziom radości i miłości poprzez muzykę i koncerty.

PS. może niech połączy 2 misje w jedną i niech nagra płytę o tematyce przebudzenia? :PP
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1052
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

Margaret pisze:
PS. może niech połączy 2 misje w jedną i niech nagra płytę o tematyce przebudzenia? :PP
"To jej misja, więc nie miejmy pretensji, że muzyka jest traktowana po macoszemu" - to była moja konkluzja po wysłuchaniu, Edyta na pewno uważa, że w muzyce robi maratony.
ODPOWIEDZ