Michael Jackson

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Michael Jackson

Post autor: LaFidelite »

Może warto żebyście obejrzeli ten dokument i sami zobaczyli, że jest dość zabawny ;-)

tutaj ciekawy fragment o kłamstwach w tym docu (uwaga! treści groźne dla zaślepionych)
https://www.youtube.com/watch?v=zYx0vLfpRYY&t=1679s
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Michael Jackson

Post autor: Gosia1423 »

spot_me pisze:
Gosia1423 pisze:moja platoniczna miłość, Karolina Korwin Piotrowska
Trudno mi to nawet skomentowac. Chyba po tym Twoim wyznaniu dolacze do obozu Pitera i Endevena mimo ze nie bylem stronniczy do tej pory. Na serio.
Spot_me ale to nie ja napisałam... Pomyliłeś się w cytowaniu ;)
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 665
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Michael Jackson

Post autor: lena7 »

LaFidelite pisze:Może warto żebyście obejrzeli ten dokument i sami zobaczyli, że jest dość zabawny
Zabawny?? jesli bawi Cie wykorzystywanie seksualne 7-mio latkow albo lzy matek, ktore nie moga sobie wybaczyc swego zaslepienia, to swiadczy to tylko o Tobie i Twoim poczuciu humoru.
https://www.wprost.pl/swiat/10197440/la ... at-90.html
„Teraz zatrzymaj się na chwilę, zastanów się i powiedz mi, dlaczego 35-letni mężczyzna zabiera małego chłopca, aby został z nim na trzydzieści dni? A potem wziął następnego chłopca i był z nim przez pięć dni w pokoju i ani razu z niego nie wyszedł? Jak wielu ludzi wzięłoby małe dzieci i zrobiłoby to samo? Dzieci, które mają dziewięć, dziesięć, jedenaście lat? Kocham mojego brata, ale to jest niewłaściwe. Nie chcę widzieć, jak one cierpią”
Dodano po 13 minutach 39 sekundach:
ray pisze:Tym bardziej, że moja platoniczna miłość, Karolina Korwin Piotrowska film widziała
Wredna, pozbawiona skrupulow, pijawka zyjaca z upokarzania innych jest Twoja platoniczna miloscia??
Kiedys gdy Edyty napisala o niej przykre slowa na swym fb pomyslalam, ze przesadzila i ze to ponizej jej klasy. Dzis z perspektywy gdy wiem ile osob upokorzyla Piotrowska, czesto tylko i wylacznie dlatego, ze sa 'celebrytami' wiec nie zasluguja jej zdaniem na zwyczajnie ludzki szacunek, juz rozumiem Edyte. Gdybym spotkala ta pania to bym sie nie powstrzymala w twarz powiedziec jej co o niej mysle. Tak jak ktos tu juz wspomnial - dokladnie tak samo czuje do Krystyny Pawlowicz.
ray pisze:Mimo że sąd uniewinnił Jacksona, Ty nawet nie zakładasz, że być może sąd się pomylił, tylko - że na pewno się pomylił.
Dokument przedstawia kilka postaci z tej lawy przysieglych i to jak bardzo nieprofesjonalni byli, wrecz groteskowi w swych pogladach. Zreszta, Michael w tamtym czasie byl symbolem Ameryki, duma narodowa. Wiec jak wybrac obiektywne osoby do lawy przysieglych by nie trafic na jego fanow podczas gdy 90% Amerykanow go ubostwia. Poza tuym matka chlopca, ktory byl swiadkiem w tamtej sprawie nie byla wzorowym obywatelem (delikatnie mowiac) i to wlasnie jej patologia zawazyla na tym ze krzywda jej syna zeszla na trzeci plan i pozostala zwyczajnie olana przez przysieglych.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Michael Jackson

Post autor: ray »

lena7 pisze: https://www.wprost.pl/swiat/10197440/la ... at-90.html
„Teraz zatrzymaj się na chwilę, zastanów się i powiedz mi, dlaczego 35-letni mężczyzna zabiera małego chłopca, aby został z nim na trzydzieści dni? A potem wziął następnego chłopca i był z nim przez pięć dni w pokoju i ani razu z niego nie wyszedł? Jak wielu ludzi wzięłoby małe dzieci i zrobiłoby to samo? Dzieci, które mają dziewięć, dziesięć, jedenaście lat? Kocham mojego brata, ale to jest niewłaściwe. Nie chcę widzieć, jak one cierpią”
La Toya Jackson powiedziała po latach, że została wtedy zmanipulowana przez swojego ówczesnego męża. Dziwię się, że "Wprost" pominął ten fakt.
lena7 pisze:Wredna, pozbawiona skrupulow, pijawka zyjaca z upokarzania innych
Myślę, że gdyby dokładnie tymi samymi słowami ktoś określił tutaj Edytę, zaraz byłaby burza, że :edi: jest obrażana i hejtowana.
Powinniśmy traktować wszystkie osoby publiczne równo. Krytykujmy, ale nie obrażajmy. :)
Korwin Piotrowska nie żyje z upokarzania innych, tylko raczej z prowadzenia programów (w Antyradiu i Canal+) i szkoleń medialnych. Ja ją od lat bardzo lubię i cenię. Byłem na trzech spotkaniach autorskich z nią, i jeśli wyda kolejną książkę o show-biznesie, to pewnie znów kupię, i na kolejne spotkanie autorskie też pójdę. Nie ze wszystkim, co ona pisze, się zgadzam, ale ze zdecydowaną większością - tak.
lena7 pisze:Dokument przedstawia kilka postaci z tej lawy przysieglych i to jak bardzo nieprofesjonalni byli, wrecz groteskowi w swych pogladach. Zreszta, Michael w tamtym czasie byl symbolem Ameryki, duma narodowa. Wiec jak wybrac obiektywne osoby do lawy przysieglych by nie trafic na jego fanow podczas gdy 90% Amerykanow go ubostwia. Poza tuym matka chlopca, ktory byl swiadkiem w tamtej sprawie nie byla wzorowym obywatelem (delikatnie mowiac) i to wlasnie jej patologia zawazyla na tym ze krzywda jej syna zeszla na trzeci plan i pozostala zwyczajnie olana przez przysieglych.
Powiedziałbym, że w 2004-2005 Michael już nie był dumą Ameryki. Przecież jego kariera wtedy już od dłuższego czasu miała się znacznie gorzej.
Nawet Edyta powiedziała ostatnio na Insta o tym filmie: "Ponoć bardzo jednostronny i zastanawiam się, czy to oglądać". Mhmmm... Jestem tego samego zdania. :)
m&m
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2019, 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Michael Jackson

Post autor: m&m »

Ja nie wierzę w te wszystkie oskarżenia. Moim zdaniem ktoś stara się zarobić wielkie pieniądze na ostatnich doniesieniach. Michael zawsze będzie Królem :-)
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 949
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Michael Jackson

Post autor: ediva »

Z tego dokumentu wynika, że matki tych chłopców same pchały ich do sypialni Michaela w zamian za luksusowe prezenty i wizję wielkiej kariery ich pociech w show-biznesie. Wade i James, nie dość, że pozwalali Michaelowi na co miał ochotę, to jeszcze byli zazdrośni o innych chłopców u boku "króla" i bywali mocno przygnębieni gdy ten przez długi czas ich nie zapraszał ponownie. Za ten stan rzeczy odpowiedzialni są pazerni rodzice tych dziaciaków, którzy ani razu nie powinni byli pozwolić im nocować w sypialni MJ. Tymczasem dopuszczali do tego dziesiątki razy. Michael był mocno zaburzony psychicznie i jeśli te historie są prawdziwe, w równym stopniu winne są mamuśki, które do tej pory z rozanieleniem wsominają wizyty w Neverland, jak i dziwnie "nieobecni" ojcowie.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Michael Jackson

Post autor: Kamui Shiro »

Filemon2 pisze:
Obrzydliwy ten komentarz.

Bo życie jest obrzydliwe.
I polega na tworzeniu mitów - kiedyś tworzono je o bogach, teraz o sławach. A sławy miewają też za uszami.
Na miejscu ewentualnych winnych zdecydowałbym się, czy z całym zdarzeniem było/jest mi dobrze czy nie i o co mi chodzi. I czy naprawdę na kogoś z zewnątrz warto zwalać wszystkie swoje demony. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o pieniądze.
Nigdy nie można ślepo wierzyć w jedną stronę, prawda zwykle leży pośrodku.
I nic nie zmienia faktu, że Jackson był ogromnym talentem. Wymazywanie go minie się z celem. Ludzie i tak go uwielbiają i 'kupili' go z całym mrokiem tajemnic, dzięki którym zapewne też zdobył tyle serc. Ludzie pragną skrajności i niedopowiedzeń. Kim innym jest gwiazda w sypialni, po zdjęciu peruki, makijażu, nosa, kim innym na okładce albumu - jednak wciąż jest tą gwiazdą, w której blasku dzieją się niewyobrażalnie dobre i niewyobrażalnie złe rzeczy.

A propos, schodząc na ziemię, Jacksonowski show w Chicago właśnie odwołano i będzie zastapiony musicalem z piosenkami Britney.
Filemon2
Sit down
Sit down
Posty: 71
Rejestracja: 26 lis 2017, 0:03
Lokalizacja: Polska

Re: Michael Jackson

Post autor: Filemon2 »

m&m pisze:Ja nie wierzę w te wszystkie oskarżenia. Moim zdaniem ktoś stara się zarobić wielkie pieniądze na ostatnich doniesieniach. Michael zawsze będzie Królem :-)
Pewnie, że był i zawsze będzie królem. Nikt tu nie kwestionuje jego mega talentu. Ale był też pedofilem (no dobra, na 99,9 procent ;-) ). Więc nie dziwcie się, że stacje radiowe zaczęły się zastanawiać, czy wypada go grać. A to że dopiero teraz? Lepiej późno niż później. (chociaż sama uważam, że powinno się oddzielać dzieło od twórcy i wpisywanie utworów Jacksona na jakąś listę "ksiąg zakazanych" byłoby absurdem)

Tak na marginesie, mam nadzieję, że wszyscy zaprzeczający z takim przekonaniem jego winie nie mają dzieci. W ogóle nie pracują Wam czułki intuicji i znalazłszy się w podobnej sytuacji, dalibyście sobie zamydlić oczy pewnie jeszcze łatwiej od tych dwóch matek.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Michael Jackson

Post autor: spot_me »

LaFidelite pisze:Może warto żebyście obejrzeli ten dokument i sami zobaczyli, że jest dość zabawny
Slyszalem juz od znajomych, ze plakali, byli oburzeni, sa tacy ktorzy nie potrafili wytrwac do konca poruszeni przedstawionym matrialem, ale by ktos ten dokument odebral jako 'zabawny' to absolutna nowosc. Mysle, ze jestes jedna na milion.
Filemon2 pisze:mam nadzieję, że wszyscy zaprzeczający z takim przekonaniem jego winie nie mają dzieci.
To moze byc jeden z kluczy w postrzeganiu tej sprawy. Jesli ktos nie ma swoich dzieci lub w wlasnie takich malolatow w swej rodzinie albo po prostu mlodszego rodzenstwa, to jego intuicja nie obudzi alertu. Ponad 30 letni mezczyzna zamyka sie z moim 10 letnim bratem w pokoju na tydzien i na krok z niego nie wychodza. Spia razem w jego lozku, biora razem prysznic. Kto przy zdrowych zmyslach uwierzy, ze przez caly ten czas sie tylko bawia zabawkami i ogladaja kreskowki jak zapewnial Michael?
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Michael Jackson

Post autor: Gosia1423 »

spot_me pisze:Kto przy zdrowych zmyslach uwierzy, ze przez caly ten czas sie tylko bawia zabawkami i ogladaja kreskowki jak zapewnial Michael?
Odpowiedź jest prosta: Michael był zaburzony i to mogła być prawda...

Sprawa jest zbyt złożona, żeby ocenić ją jednoznacznie, bo nie zawsze to co białe jest białe, a czarne jest czarne.

P. S. Nie jestem fanką MJ, ani jego obrońcą i wcale nie wykluczam, że był pedofilem.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1730
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Michael Jackson

Post autor: Steffie »

Filemon2 pisze:
m&m pisze:Ja nie wierzę w te wszystkie oskarżenia. Moim zdaniem ktoś stara się zarobić wielkie pieniądze na ostatnich doniesieniach. Michael zawsze będzie Królem :-)
Pewnie, że był i zawsze będzie królem.
Polubilam Twojego posta z wyjatkiem pierwszego zdania. Mysle, ze legenda MJ jako "krola" upadnie szybciej, niz niektorzy mogliby sie spodziewac. Wystarczy sledzic spokojnie bieg wydarzen. Mysle, ze wielu osobom ostatnie rewelacje duzo uswiadomily i mimo ze wielu wciaz wierzy w wyrok sadu sprzed 14 lat oraz "niewinnosc" MJ, to tlumy odwroca sie od jego osoby oraz spuscizny muzycznej. Przypadki swiadczace o jego "niewinnosci" mnoza sie, to raczej tez cos mowi o tym, jaki byl "niewinny".

Michael Jackson 'innocent' adverts to be removed
http://www.bbc.com/news/newsbeat-47551316

Michael Jackson 'never loved Lisa Marie Presley and used her for Elvis access
http://www.mirror.co.uk/news/us-news/mi ... a-14131113

‘He spoke about masturbation’: Michael Jackson’s 1979 phone call to Terry George
http://www.news.com.au/entertainment/mu ... f81d921190
Filemon2
Sit down
Sit down
Posty: 71
Rejestracja: 26 lis 2017, 0:03
Lokalizacja: Polska

Re: Michael Jackson

Post autor: Filemon2 »

Nie wiem, czy takie Smooth Criminal albo Billie Jean da się zupełnie zepchnąć do podziemia. Ja mam zawsze ciary, gdy po dłuższej przerwie słyszę pierwsze takty... Niezależnie od tego, co myślę na temat wykonawcy. :? Jackson nie będzie pewnie grany przez ważniejsze stacje radiowe, telewizyjne programy rozrywkowe nie będą wykorzystywały jego muzyki, ale ludzie zawsze będą do niego wracali (nawet jeśli z pewnym niesmakiem), a magazyny muzyczne będą regularnie wypuszczały artykuły w stylu "psychol, ale geniusz". Tak sobie myślę...
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Michael Jackson

Post autor: Gosia1423 »

Fragment wywiadu z MJ odnośnie pedofilii z 1996 roku
https://youtu.be/JSj_hJlxDl8

Dodano po 27 minutach 27 sekundach:
Zabawy w Neverlandzie
https://youtu.be/raw96oUPGLk
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Michael Jackson

Post autor: Angie29 »

Ja natomiast śledzę losy Wade Robsona od lat 90 tych za czasów współpracy z Britney i jego programami na Mtv i mocno mi się wydaje ,że jego kariera upadła i próbuje teraz wyłudzić kasę od rodzinki . Czemu tyle lat bronił Jacksona teraz gdy kasy brak nagle bez niczego opowiada o tym co przeżył . Czemu nie poszedł do Sadu
Tylko opowiada historię swojego życia w wywiadach .
Biega po telewizji Oprah W. I inne stacje już maja z nim wywiady . Koleś zawsze był ambitny a teraz już najlepiej zarobić na niezyjacym facecie . Kawał gnoja z tego Robsona . Michael był dziwny i miał coś nie tak z psychiką ale opowieści tego gościa są totalnym kiczem.
Ten drugi koleś natomiast podczas wywiadu tak trzyma ta obraczke która jest dla niego taka cenna bo kochal Michaela Molestowany człowiek nie chce mieć nic wspólnego ani mieć żadnych rzeczy takiej osoby a wiem co mówię bo mam dwie koleżanki molestowanew dzieciństwie i brzydza się tym tematem i ludźmi . Sru tu tu tu pęczek drutu .gdyby byli oboje molestowani to dawno by skarzyli rodzine lub Jacksona za życia .
Teraz najlepiej wydebic kasę bo łatwa kasa w Ameryce.
Nie wierzę w ani jedno ich słowo bo jak już wspomniałem oglądam Robsona od dziecka i znam jego charakterek i rządzę sławy . Niby Aaron Carter lub Kevin sam w domu haha oboje też spali z Michaelem ale go bronią ze nigdy nic im nie robił. Naturalnie są spekulacje ,że oboje byli znani popularni i Jackson wiedział co robi nie molestujac ich . Rownie dobrze można twierdzić iz Wade Robson kłamie dla kasy .Molestowany chłopak zakłada rodzinę i ma dzieci a psychika dopiero przypomniała sobie po tylu latach o tragedii . Dla mnie to dno i wodorosty dla kasy . Nie dowiemy się nigdy jak było a Michael bronić się już nie może .
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 415
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Michael Jackson

Post autor: fookmetoo »

Fajny ten upadek MJ.

To że ofiary MJ mają swoje rodziny nie oznacza że nie mogą nagle mówić o tym co ich spotkało. Przeszłość zawsze pozostaje w nas, ale nie musi zamykać przyszłości.
ODPOWIEDZ