Agnieszka Włodarczyk

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: GosiaczeQ_14 »

flame pisze:niestety poskąpiła obu Paniom.
Ja tak nie uważam. Obie panie mają talent. A każda ma głos jedyny w swoim rodzaju. :smile:
Scyntia
Sit down
Sit down
Posty: 69
Rejestracja: 13 cze 2007, 17:04
Ulubiony album: kaŻdy
Ulubiona piosenka: To nie ja, Dotyk
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: Scyntia »

Zgadzam sie z Gośka! Agi nie lubie natomiast spiewac umie, Natasza za to spiewa przepieknie. Kazdy ma inny gust i co tu bedziemy debatowac.. nie ma sensu/
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: flame »

DeathlySilence pisze:
flame pisze:Dla mnie żenujący jest sam fakt, że w programie gdzie w głównej mierze liczy się śpiew obie panie zaszły tak daleko.
Żenujący jest sam fakt wypowiadania się o czymś, co się zdołało tylko liznąć przez szybe wystawową. 8)
Doprawdy? A na jakiej podstawie Ty, światły umyśle, snujesz swoje przypuszczenia a propos tego co ja liznąłem i gdzie?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: Piter »

Płomyczku, ale to był program typu IDOL. Chodziło o kasę, przychody z reklam. Nie nastawiałeś się chyba, że znajdziesz perły w kurniku?
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: flame »

Piter pisze:Płomyczku, ale to był program typu IDOL. Chodziło o kasę, przychody z reklam. Nie nastawiałeś się chyba, że znajdziesz perły w kurniku?
Wiem Słońce i właśnie to dla mnie jest żenujące ;).
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: DeathlySilence »

flame pisze:Doprawdy? A na jakiej podstawie Ty, światły umyśle, snujesz swoje przypuszczenia a propos tego co ja liznąłem i gdzie?
Chyba wypada się zrewanżować równie miłym epitetem: ostojo finezji intelektualnej. :?

Do takiego 'przypuszczenia' zawiodła mnie twoja wypowiedź, którą przeczytałem/zacytowałem. Wynika z niej jednoznacznie, że nie masz pojęcia o gwiazdach seriali, które brały w tej edycji udział, o ich warunkach wokalnych i ich występach. A co za tym idzie, podstaw do wyrażania takiej opinii. A oto ta wypowiedź:
Flame pisze:Dla mnie żenujący jest sam fakt, że w programie gdzie w głównej mierze liczy się śpiew obie panie zaszły tak daleko.
Prosze bardzo o wskazanie mi innych uczestników, którzy swoimi występami i talentem, zasługiwali na walke w finale. Bo ktoś musiał sie w nim znaleźć.
Twoje stwierdzenie sugeruje, że ktoś inny zasługiwał na to, więc czekam...
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: flame »

DeathlySilence pisze:
flame pisze:Doprawdy? A na jakiej podstawie Ty, światły umyśle, snujesz swoje przypuszczenia a propos tego co ja liznąłem i gdzie?
Chyba wypada się zrewanżować równie miłym epitetem: ostojo finezji intelektualnej. :?

Do takiego 'przypuszczenia' zawiodła mnie twoja wypowiedź, którą przeczytałem/zacytowałem. Wynika z niej jednoznacznie, że nie masz pojęcia o gwiazdach seriali, które brały w tej edycji udział, o ich warunkach wokalnych i ich występach. A co za tym idzie, podstaw do wyrażania takiej opinii. A oto ta wypowiedź:
Flame pisze:Dla mnie żenujący jest sam fakt, że w programie gdzie w głównej mierze liczy się śpiew obie panie zaszły tak daleko.
Prosze bardzo o wskazanie mi innych uczestników, którzy swoimi występami i talentem, zasługiwali na walke w finale. Bo ktoś musiał sie w nim znaleźć.
Twoje stwierdzenie sugeruje, że ktoś inny zasługiwał na to, więc czekam...
Nie uważam wcale, że inni uczestnicy bardziej zasługiwali na udział w finale, nie to miałem na myśli. Masz rację, ktoś się musiał w nim znaleźć i to dla mnie jest żenujące - robi się wielki show, w jury zasiadają prawidziwe autorytety wokalne (Edyta + Ela) a pod ocenę daję im się osoby o bardzo przeciętnych warunkach głosowych. Moja babcia w kościele w każdą niedzielę o 11:30 demonstruje lepszy wokal niż Nataszka.

Ja wiem, że to nie był program typu "Idol", itd, ale szlag mnie trafia kiedy się miernoty wynosi na piedestał.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: Marrcino »

flame pisze:Moja babcia w kościele w każdą niedzielę o 11:30 demonstruje lepszy wokal niż Nataszka.
Nie przesadzaj. Natasza spiewa bardzo dobrze. Wlodara tez. :P
flame pisze:Ja wiem, że to nie był program typu "Idol", itd, ale szlag mnie trafia kiedy się miernoty wynosi na piedestał.
To nie zawsze sa miernoty. 8P Gdyby nie Idol nie byloby Brodki, Dabrowskiej albo Kelly Clarkson. :d
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: flame »

marrcino pisze:
flame pisze:Moja babcia w kościele w każdą niedzielę o 11:30 demonstruje lepszy wokal niż Nataszka.
Nie przesadzaj. Natasza spiewa bardzo dobrze. Wlodara tez. :P
Nie słyszałeś mojej babci... ;)

Ja nie mam nic do Idola - sporo talentu stamtąd wyszło. Ale nie chcesz chyba zestawić Nataszy i Agnieszki z dziewczynami pokroju Ani Dąbrowskiej czy Kelly Clarkson?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: vanity »

flame pisze:Ja nie mam nic do Idola - sporo talentu stamtąd wyszło. Ale nie chcesz chyba zestawić Nataszy i Agnieszki z dziewczynami pokroju Ani Dąbrowskiej czy Kelly Clarkson?
ale to chyba nie powód by je zestawiać z Mandaryną i jej podobnym.

obie laski - Natasza i AGA - potrafią śpiewać i to nawet nieźle, śpiewają rozrywkę i klasykę, do tego na żywo. robią coś czego Mandi czy Gosia A nie wykonałyby na przyzwoitym poziomie.
Scyntia
Sit down
Sit down
Posty: 69
Rejestracja: 13 cze 2007, 17:04
Ulubiony album: kaŻdy
Ulubiona piosenka: To nie ja, Dotyk
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: Scyntia »

vanity ma swieta racje. Chociaz nie lubie Agnieszki ma ona dobry glos jak na kogos kto nigdy nie zajmowal sie tym profesjonalnie. Natasza wiadomo nie trzeba mowi jaka jest dobra:).
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: Michael »

Ostatnimi czasy jakaś dziwna cisza zapanowała odnośnie Agnieszki. W trakcie nagrywania JOŚ była na świeczniku, a teraz zero jakichkolwiek informacji w mediach nt. płyty :hmmm:
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: Łukasz »

z.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2008, 19:35 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: Marrcino »

Ółgarz pisze:Czyżby zapatrywała się na jedną z jurorek?
Agnieszka chociaz ma kontrakt. Nasza jurorka tylko nagrana plyte :hellobaby:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: DeathlySilence »

Występ na TopTrendach i Pikniku Cauntry to Jej ostatnie artystyczne wyskoki. :wink:

Płyta zostanie wydana kiedy wytwórnia tak orzeknie, nie Agnieszka. Niestety taka jest specyfika tego typu 'wygranych'.
ODPOWIEDZ