Odcinek 13 / FINAŁ (02.06.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).

Kto wygra pierwszą edycję JOŚ?

Czas głosowania minął 02 cze 2007, 15:00

Robert Moskwa
2
6%
Natasza Urbańska
11
32%
Agnieszka Włodarczyk
21
62%
 
Liczba głosów: 34

Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Niech sobie Edi śpiewa co chce. Ważne że wogóle zacznie znowu śpiewać :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: vanity »

jeśli Stop to niedobrze - aż tak jej nie lubię, pozatym jest na Live 99, pozatym nie uważam że wykonanie najlepsze z wszystkich - wolę Sam Brown - jednak.
żałuję troszkę, że skoro cały program jest scoverowany przez wykonawców to Edka nie scoveruje czegoś fajnego - na zasadzie - po raz pierwszy i może i ostatni, ale coś czego my jeszcze z jej ust nie słyszeliśmy.
najlepiej by było aby coś z nowej płyty zaczęła śpiewać, może rzeczywiście na Top Trendach się zacznie. oby! oby!
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: grzechoo »

Magda pisze:Wrzucilam to na YouTube i bardzo duzo pozytywnych komentarzy o tym wystepie ludzie zostawiaja.
DYZIO_MARZYCIEL pisze:mnie sie tez podobal ten wystep
Nigdzie nie pisałem o tym, że występ był nieudany czy że mi się nie podobał. Jedyne co nie wyszło to końcówka, aż chciałoby sie jej ulzuyc w cierpieniu, przy okazji cierpią uszy
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Michael »

grzechoo pisze:Jedyne co nie wyszło to końcówka, aż chciałoby sie jej ulzuyc w cierpieniu, przy okazji cierpią uszy
grzechoo, może ta koncówka wynikała z fascynacji Edyty twórczością Bonnie Tyler, a Ty się czepiasz :wink2:
tomasz
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 364
Rejestracja: 08 gru 2006, 21:27
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Śląskie

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: tomasz »

grzechoo pisze:Nigdzie nie pisałem o tym, że występ był nieudany czy że mi się nie podobał. Jedyne co nie wyszło to końcówka, aż chciałoby sie jej ulzuyc w cierpieniu, przy okazji cierpią uszy
mi się podobało od początku do końca, każda sekunda wykonania ;)

Co do wykonania "Stop" w JOŚ, to nie wypadałoby by Edyta źle to zaśpiewała, skoro wcześniej oceniała amatorów i udzielała im rad jak śpiewać. jeśli wykonanie będzie takie jak podczas trasy z 1999 roku, to będzie super, jak dla mnie oczywiście :d
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: grzechoo »

tomasz pisze:Co do wykonania "Stop" w JOŚ, to nie wypadałoby by Edyta źle to zaśpiewała, skoro wcześniej oceniała amatorów i udzielała im rad jak śpiewać.
W tym pies pogrzebany, o to mi chodzi, jakies potknięcie i juz mógłby sie ktoś czepiać
Michael pisze:może ta koncówka wynikała z fascynacji Edyty twórczością Bonnie Tyler
Hehe, dobre, no ale niestety ona po prostu niewyrabia, w Plazie przeciez też jej to niewychodziło i się "wycofała"
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Marcin A. »

Koniec marudzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!
HURA-Edka zaśpiewa live-MIODZIO.
Co do "To nie ja", to wspomniane przez Was wykonanie jest wg mnie jednym z lepszych. Edka ma w nim taki dojrzały, szlachetny głos, a ta chrypka jest pięknym dodatkiem....
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: kinga »

Ja się cieszę, że w ogóle zaśpiewa i wiem, że w tym momencie będę szczególnie dumna, że jestem wlasnie Jej fanką :)

A co do TNJ z Miss World to chyba te brawa w trakcie piosenki mówią same za siebie...
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

tez tak sadze a co do potkniec to przy ewentualnych jesli wystapia to prosze MORDKI W KUBEŁEK :lol3: ... bo gluche zje....y z brukow tego nie uslysza i tak a jak Wy napiszecie ze bylo zle to oni temat podlapia... 8P
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: tomiks78 »

Ja również zagłosowałem na Agę. Mimo że ostatnio nie zachwiciła mnie. Ale faktycznie biorąc całokształt - to Ona była NAJLEPSZA :D
A poza tym, myślę, że Natasza czy wygra czy nie i tak napewno nagra płytę. A Aga jeśli nie wygra programu, to myślę, że płyty nie nagra. Chyba żeby zapropnowała to Jej jakaś Wywórnia Płytowa.
Ale czy tak , czy siak - ZASłUżYłA NA WYGRANIE!!!!!
Schooffik
Make it happen
Make it happen
Posty: 180
Rejestracja: 12 wrz 2006, 21:44
Lokalizacja: Radom

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Schooffik »

A ja mam ogromną prośbę do jakiegoś dobrego forumowicza ;)

Jako że w sobotę i w niedzielę mam dwudniowe zawody i nie będę mogła obejrzeć finału JOŚ... mam ogromną prośbę. Czy znalazłby się ktoś taki kto nagrałby mi cały program? Jeśli jest taka osoba to zapraszam na PW :) Domówimy szczegóły.
Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: DeathlySilence »

Aro pisze:Szkoda, że Stop, a nie coś nowego. W związku z tym jak dla mnie może w ogóle nie śpiewać w sobote.
A niech Cie licho :hellobaby:
grzechoo pisze:Tylko żeby się tak nie wyłożyła jak z TNJ na Gali Powitalnej Miss World, głos juz nie ten
Zaraz padne. :shock: Życzę Jej oby się TAK wyłożyła. TNJ z GPMW to majstersztyk okraszony gruzem. :)

Sobote zapowiada się obficie. Flinta na Gali Elite Model Look, Edyta na koncercie w Wa-wie i w JOŚku. Żyć nie umierać :D
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: grzechoo »

DeathlySilence pisze:
grzechoo pisze:Tylko żeby się tak nie wyłożyła jak z TNJ na Gali Powitalnej Miss World, głos juz nie ten
Zaraz padne. :shock: Życzę Jej oby się TAK wyłożyła. TNJ z GPMW to majstersztyk okraszony gruzem. :)
I o ten gruz właśnie chodzi, dla Ciebie może być to majstersztyk a dla mnie końcówka jest okropna, niemiło jej się słucha i tyle
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7370
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Piter »

Niezależnie od tego, kto wygra, myślę, że kariery wielkiej nie zrobi. Bo poza enklawą ów programu są naprawdę lepiej śpiewające gwiazdy. A wszystkie Idole-srole są jedynie pożywką mediów - w gruncie rzeczy programy te produkują miernoty.

Edyta - nie wiem, czemu śpiewa "Stop". Uwaga Michała może być cenna, zwłaszcza, iż Edzia wiele razy zwracała uwagę uczestnikom na angielski. Ale i tak, nawet jeśli będzie miała wpadkę, usłyszą ją głównie forumowicze.
TNJ na gali MW, może i majstersztyk, ale nudny.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Chill-out »

Piter pisze: Niezależnie od tego, kto wygra, myślę, że kariery wielkiej nie zrobi.
Żadnej kariery nie zrobi...
Piter pisze: A wszystkie Idole-srole są jedynie pożywką mediów - w gruncie rzeczy programy te produkują miernoty.
No nie do końca.
ODPOWIEDZ