Telekamery 2008

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Telekamery 2008

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Mi chodzi o to, że ludzie kierują się tylko tym kto jest teraz na topie...a jeżeli Telekamery na tym polegają to dla mnie są głupim konkursem i już 8P
RobertR
Sit down
Sit down
Posty: 79
Rejestracja: 08 mar 2006, 11:07
Lokalizacja: ...

Re: Telekamery 2008

Post autor: RobertR »

Zgadzam się z surfermanem. Myślę, że nagranie płyty to trochę za mało by otrzymać nagrodę. Czy poza nagraniem płyty, na której wydanie fani czekali od 2002 roku, Edyta zrobiła coś, co mogłoby zmotywować ludzi do oddawania głosów właśnie na nią? Nie, nie zrobiła absolutnie nic, a szkoda.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Telekamery 2008

Post autor: Joan »

GosiaczeQ_14 pisze:Mi chodzi o to, że ludzie kierują się tylko tym kto jest teraz na topie
We wszystkich konkursach tak jest ;(
RobertR
Sit down
Sit down
Posty: 79
Rejestracja: 08 mar 2006, 11:07
Lokalizacja: ...

Re: Telekamery 2008

Post autor: RobertR »

GosiaczeQ_14 pisze:Mi chodzi o to, że ludzie kierują się tylko tym kto jest teraz na topie...a jeżeli Telekamery na tym polegają to dla mnie są głupim konkursem i już 8P
Edyta przecież mogła się postarać o to, by być na topie.
Nic jednak w tym kierunku nie zrobiła, więc nie rozumiem czemu winisz za to Telekamery?
Edyta dostała tyle ile jej się należało, a więc nominację. Chociaż bardzo lubię Edytę, to uważam, że na nic więcej nie zasłużyła.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Telekamery 2008

Post autor: Piter »

RobertR pisze:Zgadzam się z surfermanem. Myślę, że nagranie płyty to trochę za mało by otrzymać nagrodę. Czy poza nagraniem płyty, na której wydanie fani czekali od 2002 roku, Edyta zrobiła coś, co mogłoby zmotywować ludzi do oddawania głosów właśnie na nią? Nie, nie zrobiła absolutnie nic, a szkoda.
A co miałaby zrobić?

Według mnie Telekamery są beznadziejną nagrodą. Pewnie dlatego, że mój gust mocno się mija z gustem narodu i gdy widzę nagrodę dla Niani, reaguję zupełnie jak Halinka z Plebanii.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Telekamery 2008

Post autor: Matiz99 »

surferman pisze:nagroda jak zauważyłem była za rok 2007, nie za całokształt twórczości
Skoro tak twierdzisz to powiedz mi za co Myslovitz zajelo trzecią pozycję :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Telekamery 2008

Post autor: B@r »

Matiz99 pisze:Skoro tak twierdzisz to powiedz mi za co Myslovitz zajelo trzecią pozycję
Lubie Myslovitz, niemniej tez mnei zdziwila nominacja dla nich. Z tego co wiem, plyte wydali w 2006, w 2007 jedynie jakies single byly, ale chyba dosc cicho o nich bylo. Mam wrazenie, ze w PL swiatku muzycznym doi sie tych samych wykonawcow, np. Heya czy Nosowska - mam wrazenie, ze czy nagrywaja, czy nie, zawsze nagrody dostaja.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Telekamery 2008

Post autor: vanity »

Magda pisze:Heya czy Nosowska - mam wrazenie, ze czy nagrywaja, czy nie, zawsze nagrody dostaja
Nosowskiej można wybaczyć bo dużo pracuje, choć nie zawsze na swoje konto. 8P
GosiaczeQ_14 pisze:Mi chodzi o to, że ludzie kierują się tylko tym kto jest teraz na topie...a jeżeli Telekamery na tym polegają to dla mnie są głupim konkursem i już
joasia55 pisze:GosiaczeQ_14 napisał/a:
Mi chodzi o to, że ludzie kierują się tylko tym kto jest teraz na topie


We wszystkich konkursach tak jest
Edyta kiedyś też była na topie, więc pewnie kilka nagród dostała za udział w owych głupich konkursach. 8P
surferman
The story so far
The story so far
Posty: 547
Rejestracja: 28 gru 2005, 18:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Telekamery 2008

Post autor: surferman »

Matiz99 pisze:
surferman pisze:nagroda jak zauważyłem była za rok 2007, nie za całokształt twórczości
Skoro tak twierdzisz to powiedz mi za co Myslovitz zajelo trzecią pozycję :P
nie wiem, może użytkownicy z forum o Myslovitz głosowali po 30 razy dziennie na swoich wykonawców nie tylko 20? może mamy głupi i tandetny naród? a może za mało pisali o nich na Pudelku? może są zbyt mało popularni i nie potrafią tworzyć skandali? kto wie co ludzie w nich widzieli...
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Telekamery 2008

Post autor: Joan »

surferman pisze:to wie co ludzie w nich widzieli...
Na pewno to, że są dobrym zespołem :( Niestety można powiedzieć że Edyta przez nich nie weszła do pierwszej trójki ;( :beczy:
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Telekamery 2008

Post autor: Monika23 »

Matiz99 pisze:Skoro tak twierdzisz to powiedz mi za co Myslovitz zajelo trzecią pozycję
Moze dlatego, ze nagrywaja fajne plyty bez skandali, opowiesci o swoich bylych, kochankach, zonach, dzieciach itp?moze dlatego, ze sa fajnymi ludzmi, nie zawistnymi .. moze to ludzi ujelo, to sie podoba i takich wokalistow sie ceni??( Dode pomijam 8)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Telekamery 2008

Post autor: Bob »

RobertR
Sit down
Sit down
Posty: 79
Rejestracja: 08 mar 2006, 11:07
Lokalizacja: ...

Re: Telekamery 2008

Post autor: RobertR »

Piter pisze:
RobertR pisze:Zgadzam się z surfermanem. Myślę, że nagranie płyty to trochę za mało by otrzymać nagrodę. Czy poza nagraniem płyty, na której wydanie fani czekali od 2002 roku, Edyta zrobiła coś, co mogłoby zmotywować ludzi do oddawania głosów właśnie na nią? Nie, nie zrobiła absolutnie nic, a szkoda.
A co miałaby zrobić?

Według mnie Telekamery są beznadziejną nagrodą. Pewnie dlatego, że mój gust mocno się mija z gustem narodu i gdy widzę nagrodę dla Niani, reaguję zupełnie jak Halinka z Plebanii.
Tak się właśnie zastanawiam i jednak dochodzę do wniosku, że coś w tym jest.
Beznadziejny film, jakim jest Niania, beznadziejna i sztuczna Agnieszka Dygant - odtwórczyni głównej roli w Niani dostają pierwsze miejsca... Szkoda słów.
A jeszcze Doda, która bez gaci paraduje w sukni z rozporem do ...
Ta mogłaby być z powodzeniem nominowana w kategorii "Gwiazda p...".
Zdjęcie można było obejrzeć w SE (gazecie, której zwykle nie czytam, ale dla Dody i jej najintymniejszej części ciała zrobiłem wyjątek ;)) I taka plasuje się na drugim miejscu... Ci, co na nią głosowali chyba pomylili kategorie.

Pytasz co Edyta miałaby zrobić? Koncerty, koncerty, koncerty... i nie mówię tu o koncertach "dla wybranych".
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Telekamery 2008

Post autor: Joan »

RobertR pisze:Pytasz co Edyta miałaby zrobić? Koncerty, koncerty, koncerty... i nie mówię tu o koncertach "dla wybranych".
Ale tylko zazwtczaj tylko takie są :P
RobertR
Sit down
Sit down
Posty: 79
Rejestracja: 08 mar 2006, 11:07
Lokalizacja: ...

Re: Telekamery 2008

Post autor: RobertR »

joasia55 pisze:
RobertR pisze:Pytasz co Edyta miałaby zrobić? Koncerty, koncerty, koncerty... i nie mówię tu o koncertach "dla wybranych".
Ale tylko zazwtczaj tylko takie są :P
Niestety Edyta ostatnio nie dba o fanów i jeśli zdarzy jej się dać koncert, to jest to koncert zamknięty, na który zwykły, najzwyklejszy fan nie ma wstępu.
Nie widzę więc powodu, by głosować na Edytę skoro Edyta nie widzi powodu, by w końcu zaśpiewać dla szerszej publiczności a nie na jakimś bankiecie.
ODPOWIEDZ