Telekamery 2008

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Telekamery 2008

Post autor: Matiz99 »

Alita pisze:Edyta nie raz wspominała że koncerty zaczną się latem, mówiła to nawet tuż po ukazaniu się płyty, więc nie obiecywała niczego wcześniej! chyba lepiej bawić się latem w ciepłe noce na koncertach niż marznąć z zimna 8) ehhh ..................................
Chyba temat pomyliłaś :PP
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Telekamery 2008

Post autor: Alita »

nie pomyliłam, odniosłam się do wypowiedzi Anety i RobertaR ;)
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Telekamery 2008

Post autor: Ewa_P »

izusia pisze:Po prostu za mało głosowaliśmy i tyle...
A mi się wydaje, że takie nagrody zdobywa się dzięki głosom tzw.szerszej publiczności, nie tylko fanów. A te zdobywa się wzbudzając u publiczności sympatię. Edyta, mając taki głos i taki talent, budzi u wielu ludzi uznanie, a nawet zachwyt, ale ze zjednywaniem sobie sympatii ma ewidentnie problem. Tu nie wystarczą pojedyncze zachwyty, jak np. po "Stop" w JOSiu. Tu potrzeba czegoś więcej - zwykłego ludzkiego "lubienia", a nie tylko podziwu dla warunków głosowych.
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Telekamery 2008

Post autor: diuk69 »

KrzysiekF pisze:Feel 162 978
Doda 70 238
Myslovitz 57 287
Justyna Steczkowska 51 320
Edyta 45 364
Jak 100 ludzi na Forum glosowalo po 100 razy dziennie,za 10 dni to by dalo 100 000 glosów,więc coś tu się nie zgadza.Chyba że policzyli tylko sms-y i kupony ;( Bo te liczby w erze internetu są jednak za male.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Telekamery 2008

Post autor: Matiz99 »

diuk69 pisze:
KrzysiekF pisze:Feel 162 978
Doda 70 238
Myslovitz 57 287
Justyna Steczkowska 51 320
Edyta 45 364
Jak 100 ludzi na Forum glosowalo po 100 razy dziennie,za 10 dni to by dalo 100 000 glosów,więc coś tu się nie zgadza.Chyba że policzyli tylko sms-y i kupony ;( Bo te liczby w erze internetu są jednak za male.
Też mi się tak zdaje.Wystarczy spojrzeć na ilość osób biorących udział w różnego rodzaju sondach na popularnych portalach. :?
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Telekamery 2008

Post autor: grzechoo »

A skąd wiadomo jak głosy internetowe były liczone? Jeśli brali po IP to mozna było sobie i 100 razy dziennie głosować a i tak by to nic nie dało
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Telekamery 2008

Post autor: vanity »

diuk69 pisze:Jak 100 ludzi na Forum
ile?
diuk69 pisze:po 100 razy dziennie
ile?

Nie przesadzaj. nie da się wycisnąć takich wyników. wątpię w tę głosującą setkę, a już na pewno w setkę głosów dziennie od łebka! ja jak głosowałam raz dziennie to dobrze.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Telekamery 2008

Post autor: GosiaczeQ_14 »

A to z netu też się wliczało?? Bo dużo osób napewno dużo głosów oddawało :P Ja dawałam przez pewien czas codziennie po kilkadziesiąt 8P
RobertR
Sit down
Sit down
Posty: 79
Rejestracja: 08 mar 2006, 11:07
Lokalizacja: ...

Re: Telekamery 2008

Post autor: RobertR »

ANETA pisze:
RobertR pisze:Marzy mi się, by Edyta nagrała w tym roku nową płytę, taką, której nie będzie się musiała wstydzić. No i oczywiście na koncerty, które rozpoczną się tuż po premierze płytki, a nie pół roku po jej wydaniu! Wtedy będziemy mogli powalczyć o pierwsze miejsce w Telekamerach
:lol3: Dziękuje, dawno nic mnie tak nie rozbawiło :lol3:
Miło, że mogłem Cię rozweselić :)

[ Dodano: 2008-02-13, 17:55 ]
Alita pisze:Edyta nie raz wspominała że koncerty zaczną się latem, mówiła to nawet tuż po ukazaniu się płyty, więc nie obiecywała niczego wcześniej! chyba lepiej bawić się latem w ciepłe noce na koncertach niż marznąć z zimna 8) ehhh ..................................
Może i Edyta wspominała, że koncerty zaczną się latem... Właśnie. Edyta za dużo "wspomina", a za mało robi. A że nic nie obiecywała, to i tak nic nie zmienia. I tak efekt jest ten sam.
Co do koncertów w zimie, to wcale nie muszą się odbywać na powietrzu. Np. w Sali Kongresowej w PKiN lub w Katowickim Spodku lub innej sali nie jest chyba aż tak zimno, że publiczność będzie marzła. Ja wolałbym iść na koncert i posłuchać "świeżych" piosenek ze "świeżej" płyty niż słuchać same odgrzewane kotlety, ale to moje zdanie.

[ Dodano: 2008-02-13, 18:01 ]
Ewa_P pisze: A mi się wydaje, że takie nagrody zdobywa się dzięki głosom tzw.szerszej publiczności, nie tylko fanów. A te zdobywa się wzbudzając u publiczności sympatię. Edyta, mając taki głos i taki talent, budzi u wielu ludzi uznanie, a nawet zachwyt, ale ze zjednywaniem sobie sympatii ma ewidentnie problem. Tu nie wystarczą pojedyncze zachwyty, jak np. po "Stop" w JOSiu. Tu potrzeba czegoś więcej - zwykłego ludzkiego "lubienia", a nie tylko podziwu dla warunków głosowych.
No właśnie. Niestety wiele osób Edycie nie może darować tego nieszczęsnego "Mazurka Dąbrowskiego" zaśpiewanego w Korei. Poza tym jest jeszcze wiele innych powodów, dla których Edyta nie jest lubiana dlatego powinna się skupić wyłącznie na karierze muzycznej i nie wdawać w żadne skandale, za co będę trzymał kciuki.
Awatar użytkownika
Nei
The story so far
The story so far
Posty: 432
Rejestracja: 10 lis 2008, 10:28
Ulubiony album: Dotyk ,EG
Ulubiona piosenka: Gone Będe ¦niła
Lokalizacja: Z naszej planety

Re: Telekamery 2008

Post autor: Nei »

Wponiedziałek w tele tygodniu będą podane nominacje do telekamer 2009 mam nadzieję ,ze Edyta bedzie nominowna.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Telekamery 2008

Post autor: Blur »

Nei pisze:mam nadzieję ,ze Edyta bedzie nominowna.
Co takiego zrobiła??
W ubiegłym roku wydała E.K.G, ale w tym NIC NIE ZROBIŁA, nie było trasy, żadnego specjalnego koncertu, jedynie występowanie w programach rozrywkowych.
Edyta prędzej dostanie nominację w kategorii "OSOBOWOŚĆ TELEWIZYJNA" niżeli "MUZYKA".
Carrie
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 319
Rejestracja: 20 paź 2008, 23:33
Ulubiona piosenka: Znajdzie sie kilka :]
Lokalizacja: south PL

Re: Telekamery 2008

Post autor: Carrie »

maleo pisze:Edyta prędzej dostanie nominację w kategorii "OSOBOWOŚĆ TELEWIZYJNA" niżeli "MUZYKA".
Nie da sie nie zgodzic :lol3: ale kto tam wie zobaczymy jutro <jak to ma byc jutro> :PP
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Telekamery 2008

Post autor: tomiks78 »

No i po dyskusji. Nominacji BRAK. Jak co roku od ładnych paru lat :(
Szkoda. A tak obiektywnie, to zamiast Stachurskiego powinna byc Edyta.
Chociaż i tak z góry wiadomo, że wygra FEEL.........
http://film.interia.pl/telewizja/wiadom ... 26649,3604
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Telekamery 2008

Post autor: Aro »

tomiks78 pisze:Jak co roku od ładnych paru lat
Przecież w zeszłym roku była nominowana. Zajęła ostatnie 5 miejsce w swojej kategorii z liczbą 45 364 głosów. Zwycięski Feel zdobył 162 978 głosów.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 484
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Telekamery 2008

Post autor: audarya »

Nie pomyśleliście, że Edi jest człowiekiem i ma w życiu swoje pragnienia? Nie sądzę, by ich spełnieniem było miejsce w jakiś tam Telekamerach.
To poważna osoba, która ma swoje życie. Nie jest przedstawieniem, które skonstruowane jest tylko dla przyjemności widzów i słuchaczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Są ważniejsze rzeczy niż praca i spełnianie zachcianek tzw. fanów :evil:
ODPOWIEDZ