Edyta w "Tak to leciało"

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: ja30 »

No to rozwalila mnie na lopatki . Power of love genialnie wykonany. brakuje mi slow aby napisac cos wiecej :edi:
Nex
Make it happen
Make it happen
Posty: 187
Rejestracja: 08 kwie 2006, 11:26
Ulubiony album: KaŻdy jaki jest
Ulubiona piosenka: To nie ja (Cyganeria)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Nex »

Power of love - ...................... (cicho bo jeszcze nie przestałem słuchać) ......
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: BAdam »

dorota pisze:
Lady_M.M pisze:J\Jak Edi śpiewała POWER OF LOVE to nawet moja Mama była zachwycona:
:hellobaby:
a moja powiedziała: a ta się znowu drze!!! :):):)


A moja mama: "Faktycznie to jest nasza perła narodowa"
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: ANETA »

Mój tata który jest noga z muzyki i nigdy nie dostrzega piękna w piosenkach Edyty tym razem uznał, że ładnie zaśpiewała tę ,,angielską piosenkę" :) Miał na myśli ,,Power of love" oczywiście :)


Program dla mnie był zdecydowanie za krótki, czekałam na Rihannę i się nie doczekałam :)

Praktycznie przez cały czas trwania programu miałam gęsią skórkę, jak Edi wchodziła na wyższe rejestry to ,,ciągnęłam je z nią" :)

Oby sporo osób się do niej przekonało po tym nagraniu :)

Boże, jak dobrze, że my Ją mamy :-D
lucky_charm
Hope for us
Hope for us
Posty: 41
Rejestracja: 04 cze 2010, 9:08
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby, NPOW
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: lucky_charm »

O wykoaniu "The Power of love" napisano już chyba wszystko, więc pewnie będę mało oryginalny i napiszę tylko - GENIALNIE!!! Edyta udowodniła, iż jest mistrzynią w przekazywaniu emocji oraz iż takie utowry są wprost stworzone dla niej. Mistrzostwo. Dla porównania obejrzałem sobie wykonanie tego utworu przez Celine i z całym szacunkiem dla jej talentu i możliwości wokalnych ale Edyta (moim zdaniem) zostawiła ją daleko w tyle tym bardziej, iż wykonała to " z marszu", bez wcześniejszych prób. Poprawne zaśpiewanie z ozodbnikami to jedno, natomiast umiejętność operowania emocjami w utworze to zupełnie inna bajka. Edyta opanowała do perfekcji tak jedno jak i drugie. Oglądałem to w kółko niezmiennie z ciarami na ciele i mokrymi oczętami :) Pozostaje tylko teraz marzenie, tudzież prośba, by utwór ten znalazł się na koncertwoej track liście. Usłyszeć to na żywo - potem mogę już umierać :D
Edyta- gratulacje!!!
Ostatnio zmieniony 10 paź 2011, 12:24 przez lucky_charm, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: fanusia_anka »

Zobaczyła bym z chęcią jeszcze raz ten odcinek. Edyta cudownie, pięknie śpiewała wszystkie piosenki. Mi się najbardziej podobało Co mi panie dasz Bajmu genialnie wykonane, fajne że drugi raz zaśpiewała, czekam z niecierpliwością na drugą część.
Fajnie że się tak miło na temat Beaty Kozidrak i jej muzyki wypowiadała, też bardzo lubię Bajm i Beatę.


EDYTA :edi: JEST REWELACYJNA <3 <3 :love: <3 <3
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: milencia1992-mk »

No i kto ma najbardziej zajebiaszczego Idola??
- My, Fani Górniak!!

POL, wymiotło!
Nie będę się powtarzać, bo powyżej wszystko jest już napisane!
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Emila555 »

Po tak fantastycznych występach jak ten w Tak To Leciało tyle chciałoby się powiedzieć, ale tak naprawdę brakuje mądrych słów, które w pełni oddałyby to co teraz czuję, to jak jestem zachwycona, szczęśliwa, pełna dumy, i szacunku dla Edyty.

Edyta jest niesamowitą osobą <3
Dla mnie niedościgniony wzór pod każdym względem.
Jedyna w swoim rodzaju <3

Wykonania piosenek świetne! Edyta każdą piosenkę przemieni w bezcenną perełkę.
Power Of Love MISTRZOSTWO :klaszcze2: Słuchało mi się lepiej niż oryginału. Magia
:wub:

Wielkie wrażenie zrobiło na mnie również wykonanie utworu Co mi panie dasz :wub:

Do tego ogromne poczucie humoru Edytki i dystans do siebie. Powaliła mnie z nóg :buahaha:

Bardzo podobało mi się to jak Edyta po każdej piosence skrupulatnie liczyła ile ma już pieniędzy :ha: Niechby ją pan Maciek spróbował oszukać :wink2: :lol3:

Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka.

Kochana Edytko dziękuję Ci za to, że Jesteś <3 Nie wiem jak wyglądało by moje życie, jaką byłabym osobą gdyby nie Ty i Twoja muzyka, która jest ogromną częścią mnie i towarzyszy mi w każdej chwili.
Jesteś cudowna, nigdy nie powinnaś wątpić w siebie, bo na całym świecie nie ma wspanialszej osoby! <3
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: adiX »

Jak miło się czyta Wasze opinie :d POL wyszło BOSKO tak samo jak reszta piosenek :) Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek :D
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Joan »

Piosenki świetne. Czasami można było usłyszeć Edyta śpiewającą tak lekko jak za dawnych lat.
Oczywiście TPOW oraz CMPD :wub:
Edyta stanowczo za dużo mówiła. Za dużo gadania - przez ten czas moglibyśmy usłyszeć 3-4 nowe piosenki.
Czekam na wszystkie piosenki :D
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: perła6 »

BYŁO CUDOWNIE! :D
Edi z każdej piosneki potrafi uczynić dzieło. 'The power of love' mnie rozwaliło. :shock: Co za boski wykon!!! Powinniśmy namówić Edkę żeby nam na koncertach śpiewała. :wink2: Ach... rozpływam się... 'Co mi panie dasz' - był CZAD <3 Już się nie mogę doczekać kolejneg odcinka. :wink2: Edi, I <3 ;*
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Charlie »

Edytka się zestresowała :D albo zapomniała okularów do czytania :D gdyby w 6 edycji josia nie czepiała się uczestników o mylenie słów w karaoke, to bym się nie czepiał :D ale Edytko: KTO CIĘ UCZYŁ CZYTAĆ? :D pięknie wszystko zaśpiewałaś ale radzę czytać więcej bajek na dobranoc Allanowi :) a poza tym szczególikiem to była najwspanialsza niedziela od czasu premiery teledysku do OTR :) Dziękuje Ci za to <3 <3 <3
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Anu$$ia »

Ja cały czas mam ciary, ludzie.... Co ta kobieta sobie w ogóle myśli wprowadzając mnie w taki stan! :d
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Dobi »

dorota pisze:mam pytanko: czy faktycznie Edyta nie znała wczesniej piosenek i spiewała bez przygotowania..... 8)
Oglądając wczoraj program miałem wrażenie, że wszystko jest z Edytą uzgodnione i bieda musi udawać, że nie zna teksu.
Szczególnie widać to było przy zbliżeniu na jej twarz gdy śpiewała "The Power Of Love". Odniosłem wrażenie, że Edyta doskonale zna tekst ale uśmiechnęła się i zaczęła się gra w zgadywanie.
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Charlie »

http://www.youtube.com/watch?v=xbO3dfF9uuE&ob=av3n z całym szacunkiem do Celine, ale skoro ona mogła się przygotować do tej piosenki, to w porównaniu z wykonaniem Edyty w wersji karaoke Celine spada z piedestału ustępując miejsca Edycie :) Edyta włożyła w tą piosenkę całą siebie i dała jej serce :)
ODPOWIEDZ