Premiera "To nie tak jak myślisz" - Radio ZET 20.10.2008

Nowy "filmowy" singiel Edyty

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: niuto »

ja32 pisze:juz nie musi wiadomo kim jest i co dala polsce itp.
moim zdaniem po osiagnieciu tego co Edyta trzeba calkiem sie usunąc z blasku fleszy zeby nie zacierac dobrego wrazenia, albo dalej zajmowac sie muzyka na powaznie.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: ja30 »

beda koledy oczekiwane ponad 15lat wiec chyba to dobry znak

[ Dodano: 29-11-2008, 22:41 ]
niuto pisze:
ja32 pisze:juz nie musi wiadomo kim jest i co dala polsce itp.
moim zdaniem po osiagnieciu tego co Edyta trzeba calkiem sie usunąc z blasku fleszy zeby nie zacierac dobrego wrazenia, albo dalej zajmowac sie muzyka na powaznie.
wiesz co. ona nam to robi nie dla ludu. a ze nowych fanow bedzie miala to duzy plus

Proszę skończyć tą dyskusję, bo ima się tematu jak pięść do nosa.
DS
Ostatnio zmieniony 29 lis 2008, 23:31 przez ja30, łącznie zmieniany 1 raz.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: Magda M »

Komentarze odnośnie tej piosenki ( forum)
nom musze przyznac ze Edytka postarała sie Super nucia


strasznie mi sie spodobała


Kolejny fajny kawalek Edyty, a bylo ich tak naprawde niewiele<trafionych>, ale ten wedlug mnie udany


według mnie bardzo fajny kwałek ... nie pobieram bo już posiadam dzięki uprzejmości jednej osoby


Super kawałek bardzo,ale to bardzo mi się podoba


No proszę co za superaśna nucia zaśpiewana przez Edytę ...


jak na Edzie to spoko


Nie bardzo ją lubie ale ta nuta niczego sobie



jak dla mnie to średniak
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: Marecki »

http://www.s2o.tv/tvbox.aspx?MediaID=39470
ta nuta jest poprostu boska. osobiście nienawidze Górniaczki ale tu bardzo ładnie wygląda


Nienawidze górniaczki ale poprostu jest przepiekna na tym teledysku w rozpuszczonych włosach. xDD a co do nuty bo$$ka
jak widać przekonuje do siebie ludzi :)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: Magda M »

też mnie cieszą takie recenzje. Zawsze rano podłączam mp3 pod sprzęt muzyczny i piosenka się przyjęła. niektórzy nawet nie poznają kto to śpiewa, a gdy mówię że Górniak to są pozytywnie zaskoczeni :)
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: rafal22 »

Ja Wam opowiem taką sytuację:

Wczoraj leciała piosenka TNTJM w Radiu Zet odkręciłem trochę radio z sprzątaczka podlatuje i mówi "słucham tej piosenki z dzieciakami codziennie na komputerze, kto to śpiewa ?" A ja na to że Górniak a ona Górniak ?????? Niemożliweee

Ale sie uśmiałem heh
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: Chris »

kurcze te komentarze cieszą, piosenka naprawdę jest hitem u mnie w okolicy wszyscy znają :) moim zdaniem to powrót Edyty po urodzeniu Alana powinien rozpocząć się właśnie od takiej przyjemnej piosenki a nie od show i niszowych singli. No ale lepiej późno niż wcale Edyta wróciła na szczyt muzycznych list przebojów i może to przekona ją do tworzenia piosenek dla "mas" :lol:
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 484
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: audarya »

123fan=]123 pisze:kurcze te komentarze cieszą, piosenka naprawdę jest hitem u mnie w okolicy wszyscy znają :) moim zdaniem to powrót Edyty po urodzeniu Alana powinien rozpocząć się właśnie od takiej przyjemnej piosenki a nie od show i niszowych singli. No ale lepiej późno niż wcale Edyta wróciła na szczyt muzycznych list przebojów i może to przekona ją do tworzenia piosenek dla "mas" :lol:
Mi nie zależy na tworzeniu piosenek dla mas. Obawiam się, że Edytcie również... :P
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: Marecki »

Eurovision Dance Poland 2009
Agata Kulesza i Stefano Terrazzino
Piosenka-Edyta górniak - To nie tak jak myślisz

Agata Kulesza i Stefano Terrazzino będą reprezentować Polskę w przyszłorocznym Konkursie Tańca Eurowizji. Gospodarzem imprezy będzie telewizyjna Dwójka.

Decyzja w tej sprawie została podjęta przez Zarząd Telewizji Polskiej 2 grudnia tego roku.

Wniosek do Europejskiej Unii Nadawców o organizację tanecznego show umożliwiła tegoroczna wygrana polskiej pary - Edyty Herbuś i Marcina Mroczka.
To opis filmiku z YT, ale nie jestem do końca przekonany w wiarygodność tej informacji. Na razie nie ma nigdzie potwierdzonych reprezentantów Polski, bynajmniej ja ich nie znalazłem.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: vanity »

123fan=]123 pisze:No ale lepiej późno niż wcale Edyta wróciła na szczyt muzycznych list przebojów i może to przekona ją do tworzenia piosenek dla "mas"
Nie chodzi o to by tworzyła dla mas, ale by MUZYCZNIE była obecna w mediach a nie przy okazji urojonej ciąży czy nieustannego nadawania na Dodę.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 484
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: audarya »

vanity pisze:Nie chodzi o to by tworzyła dla mas, ale by MUZYCZNIE była obecna w mediach a nie przy okazji urojonej ciąży czy nieustannego nadawania na Dodę.
Skąd pewność, że urojona...?
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: Ewa_P »

Magda M pisze:niektórzy nawet nie poznają kto to śpiewa, a gdy mówię że Górniak to są pozytywnie zaskoczeni :)
rafal22 pisze:kto to śpiewa ?" A ja na to że Górniak a ona Górniak ?????? Niemożliweee
Mam wrażenie, że nie ma się z czego cieszyć. To tylko świadczy o tym, że spora część społeczeństwa jest przekonana, że Edyta nie potrafi nagrać wpadającej w ucho piosenki.

Ci słuchacze, którym wpadło w ucho TNTJM, a byli nieświadomi tego, że jest to piosenka Edyty, nie staną się od dziś jej fanami tylko z tego powodu, że nagrała bardzo komercyjny utwór. Zresztą jak na mój gust średni utwór.
audarya pisze:Skąd pewność, że urojona...?
Może stąd, że Darek już zdementował te plotki? No chyba, że tym razem to on sobie zażartował z mediów i tak naprawdę to Edyta jest w ciąży, a dementi nie pochodziło od Darka tylko od osoby, którą w momencie wypowiadania tych słów udawał... well :lol3:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: Magda M »

Ewa_P pisze: Mam wrażenie, że nie ma się z czego cieszyć. To tylko świadczy o tym, że spora część społeczeństwa jest przekonana, że Edyta nie potrafi nagrać wpadającej w ucho piosenki
Połowa społeczeństwa nie zna głosu Edyty. a co w tym dziwnego??? Moim zdaniem nic. Edyta wydaje piosenki a ich nie promuje więc to chyba normalne że ludzie nie znają jej głosu. Kojarzą ją TYLKO z hymnu więc tym bardziej mnie cieszy że ta piosenka się przyjęła.
Ewa_P pisze:Ci słuchacze, którym wpadło w ucho TNTJM, a byli nieświadomi tego, że jest to piosenka Edyty, nie staną się od dziś jej fanami tylko z tego powodu, że nagrała bardzo komercyjny utwór. Zresztą jak na mój gust średni utwór.
Nie przesadzaj. To że lubi się jakąś piosenkę wcale nie musi oznaczać, że trzeba stać się fanem tego wykonawcy. Ważne żeby ludzie zaczęli kojarzyć Edytę z muzyką a nie z JOSiem, Rankigiem czy hymnem.... Zaczną doceniać ją jako artystę a nie rozkapryszoną gwiazdę.
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: Ewa_P »

Magda M pisze:Połowa społeczeństwa nie zna głosu Edyty. a co w tym dziwnego??? Moim zdaniem nic. Edyta wydaje piosenki a ich nie promuje więc to chyba normalne że ludzie nie znają jej głosu. Kojarzą ją TYLKO z hymnu więc tym bardziej mnie cieszy że ta piosenka się przyjęła.
Magda – ja nie odnosiłam się do tego, że ktoś nie zna głosu Edyty, bo to oczywiste, że nie każdy musi go znać (choć i tak wydaje mi się, że jest jednym z bardziej rozpoznawalnych damskich głosów w Polsce i na pewno nie tylko z hymnu ;) ). Chodziło mi o to, że ludzie dziwią się bardzo, kiedy dowiadują się, że TNTJM śpiewa Edyta, głównie dlatego, że nie wierzą, że Edyta może nagrać kawałek tak wpadający w ucho. Czyli tak naprawdę nie chodzi o to, że nie kojarzą jej głosu, tylko raczej o to, że kojarzą Edytę ze „smętami” nie wpadającymi w ucho.
Mam nadzieję, że tym razem wyraziłam się jaśniej;)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: Marrcino »

Aro pisze:Aż 80 płyt z piosenką Edyty do wygrania w Radiu ZET http://www.radiozet.pl/konkursy/?id=63
czy gdzies byly wyniki tego konkursu? :>
ODPOWIEDZ