Kolejny koncert branżowy

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: homerowa »

fajnie, fajnie, ale czemu nikt nie raczy powiedziec o takiej imprezie wczesniej. Czemu nikt o tym nie wiedzial. Po co sa te strony oficjalne (tzn. 1-na) na ktorej i tak kompletnie nic nie ma. No coz impreza zamknieta i koniec kropka, wstep nieupowaznionym wzbroniony :D
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: KrzysiekF »

Taka informacja pojawiła się w gronie tematycznym grono.net :)
====
byl piknik jakis na wyscigach konnych w wawie na sluzewcu, i edyta byla atrakcja wieczorna:) nawet calkiem calkiem dala koncercik ale zabraklo fanow, gdzie byliscie??:)
====
Czy ktoś wiedział o tym występie Edyty ??
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Magda M »

zwsze było tak ze Fan wie najlepiej... czemu z nami jest na odwrót... :roll: nikt nam nic nie mowi... a potem beda mowic ze Edka nie ma fanow :roll:
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: egrata »

Mnie jest bardzo przykro, że nikt - nam FANOM nie dał znać. JEstem rozczarowna, ponieważ mogłam Edytę spotkać tak w trochę innej sytuacji niż na koncercie. Nie umię tego przeżyć, dlatego żę mieszkam 60 km od Katowic i jakby ktoś dał znać już bym tam była. To jest okropne
EDytko - dlaczego nie informujesz nas o takich wydarzeniach jak to w Katowicach ????
Przecież miłoby ci było jakby kilka fanów się pojawiło. I My bylibyśmy szczęśliwi i na pewno Ty. No chyba że jesteśmy już nieważni.... :(


p.s.KIEDY BĘDZĘDZIE KONCERT NA ŚLĄSKU ?? mam na myśli okolice Katowic ??
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Kasia »

egrata pisze:dlatego żę mieszkam 60 km od Katowic
Ty 60 a ja niecałe 30, moze nawet mniej... :(
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: kinga »

No dobrze, ja Was rozumiem, ale Edyta robila tam zakupy. Nie wiem, czy bylaby taka szczęśliwa jak myślicie, bo nie dość, że przeszkadzali Jej fotoreporterzy caly czas robiąc zdjęcia (nawet przy przymierzalni), to jeszcze ciągnąlby się za Nią łańcuch fanów... To moim zdaniem byloby dla Niej dość krępujące.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Kasia »

No ale Edyta tam podobno śpiewała. jesli było to niezaplanowane to ok, ale jesti nie?
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: kinga »

Edyta tam NIE śpiewala. Mariusz chyba już o tym pisal...
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Kasia »

hehe, to ja nie wiem dlaczego sie burzycie ze o tym nie wiedzielście?(no ja tez coś napisałam, ale znowu nie byłam w temacie :P ) Kobiety potrzebują zakupów. :DDD
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7370
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Piter »

kinga pisze:No dobrze, ja Was rozumiem, ale Edyta robila tam zakupy. Nie wiem, czy bylaby taka szczęśliwa jak myślicie, bo nie dość, że przeszkadzali Jej fotoreporterzy caly czas robiąc zdjęcia (nawet przy przymierzalni), to jeszcze ciągnąlby się za Nią łańcuch fanów... To moim zdaniem byloby dla Niej dość krępujące.
I tylko dlatego informację o tym wydarzeniu musieliśmy znaleźć gdzieś w necie, a nie na oficjalnej stronie? Zaczynam się zastanawiać po co Edycie ta strona, bo nawet o występach Edyty w tv dowiaduję się z niej na kilka godzin przed emisją albo nawet po.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Magda M »

ale ja juz nie kumam... przeciez tu nie chodzi o H&M tylko o Wawe.... :!: :!: A na ten temat Mariusz nic nie pisał :roll:
Przeczytajcie jeszcze raz:
KrzysiekF pisze:byl piknik jakis na wyscigach konnych w wawie na sluzewcu, i edyta byla atrakcja wieczorna:) nawet calkiem calkiem dala koncercik ale zabraklo fanow, gdzie byliscie??
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Alka »

no to niezle, koncerty, wizyty Edki w miejscach publicznych, a fani dowiaduja sie o tym na samym koncu i to z prasy, po raz kolejny zadaje pytanie: po co strona Mariusza ? ja rozumiem,ze ktos chce miec zajecie i znalezc sie w jakis sposob blisko swego idola, ale jak cos robic to porzadnie. Zgadzam sie z wypowiedziami powyzej,ze nawet o programach tv dowiadujemy sie z telewizji czy gazet telewizyjnych. Jasne,ze pewnie sporo fanow przyszloby do miejsca gdzie Edyta ma koncert zamkniety czy jakies spotkanie, ale jej fani to ludzie na poziomie i nie sadze by w momencie gdy Ona cos zalatwia, kupuje czy spiewa ciagnal sie za nia sznur fanow. Szkoda,ze to wszystko tak funkcjonuje jak funkcjonuje, bo rzeczywiscie coraz czesciej mozna odniesc wrzenie,ze fani nie sa juz do niczego potrzebni...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Kasia »

Hehe, teraz to ja już nic nie kumam. :D czy gomgę prosić kogoś kto sie na tym zna żeby wyjaśnił sprawe? Najlepiej nich nikt tu już nie komentuje, tylko niech cei mariusz wypowie. :)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Magda M »

No dobra, ja wyjasniam sprawe... Po prostu umknął wam post Krzyska.. wiec jeszcze raz zacytuje go:
KrzysiekF pisze:Taka informacja pojawiła się w gronie tematycznym grono.net n
====
byl piknik jakis na wyscigach konnych w wawie na sluzewcu, i edyta byla atrakcja wieczorna:) nawet calkiem calkiem dala koncercik ale zabraklo fanow, gdzie byliscie??n
====
Czy ktoś wiedział o tym występie Edyty ??
TO NIE CHODZI O H&M!!!!!!
Pozdrówki :)
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2005, 0:53 przez Magda M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: vanity »

Alka pisze:Zgadzam sie z wypowiedziami powyzej,ze nawet o programach tv dowiadujemy sie z telewizji czy gazet telewizyjnych. Jasne,ze pewnie sporo fanow przyszloby do miejsca gdzie Edyta ma koncert zamkniety czy jakies spotkanie, ale jej fani to ludzie na poziomie i nie sadze by w momencie gdy Ona cos zalatwia, kupuje czy spiewa ciagnal sie za nia sznur fanow.
ja do waszych wypowiedzi dodam, że fani są zwykle mniej upierdliwi niż fotoreporterzy. dziwi mnie to dlaczego mieliby fani jej przeszkadzać, a sama wybrała się na zakupy w blaskach fleszy.
ODPOWIEDZ