Disney's greatest hits 3 CD

Wiadomości na temat Edyty.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Disney's greatest hits 3 CD

Post autor: ANETA »

Beztalenciem nie jest ale jej wykonanie przykładowo ,,I have nothing" było zalosne chociaz Amerykanie cieszą sie ze wszystkiego wiec bili brawa, z reszta nawet Edyta zaspiewa nie tak jakbym chciala to szczerze zeby i klaszcze wiec fanów rozumiem. Mysle jednak ze Aguilera nie powinna sie brac za utwory Whitney Houston bo wypada przy niej blado. Głos Aguilery przy Górniak moze tylko ,,postac" bo napewno nie konkurowac, darujcie gdzie Aguilera i ,,Litania" czy ,,To nie ja" .... niewykonalne. Edyta Górniak to głos jakiego nie było, nie ma i nie bedzie !!!
Ostatnio zmieniony 27 gru 2005, 23:23 przez ANETA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Disney's greatest hits 3 CD

Post autor: B@r »

ANETA pisze:Amerykanie cieszą sie ze wszystkiego wiec bili brawa
Co?! :shock: Coz za generalizacja...

Christina ladnie wykonala Run To You, a zadna piosenka Whitney nie jest latwa do wykonania poprzez to, ze WH wspaniale to sama zrobila.

Odnosze wrazenie, ze lubisz wokalnie tylko Edyte i Mariah. Twoje prawo, ale jest duzo utalentowanych artstek i wcale nie musza "drzec japy" by tworzyc dobra muzyke. Christina osiagnela sukces, o jakim Edyta niestety moze tylko pomarzyc i nagrala genialna plyte, a takze jedna swiateczna, a Edyta nas nie rozpieszcza.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Disney's greatest hits 3 CD

Post autor: ANETA »

Aguilere lubie, naprawde i cenie bo robi kawal dobrej roboty, udowodniła to na ,,Stripped" ale jej głos przy Edycie jest zaden. Christina naprawde skrzypi i to wlasnie na Stripped, nie wyciąga czysciutko wysokich dźwieków a tylko wokalistki które potrafia to zrobic kocham (czyt. Edyta i Mariah)

Wiem ze Whitney ma trudne piosenki ale ,,I have nothing" jest jedna z tych troche łatwiejszych powiedziałabym.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Disney's greatest hits 3 CD

Post autor: Monika23 »

Magda pisze:Christina osiagnela sukces, o jakim Edyta niestety moze tylko pomarzyc i nagrala genialna plyte, a takze jedna swiateczna, a Edyta nas nie rozpieszcza.

heh gdyby Edyta mieszkala w Ameryce to tez pewnie by odniosla sukces i na odwrot ...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Disney's greatest hits 3 CD

Post autor: vanity »

a jaką skalą operuje Christina że zapytam....

pozatym mieliśmy próbki Edytowych wykonań znanych piosenkarek. mnie np Edytowe wykonanie my heart will go on się nie podobało. co z tego że wyciągnęła by tę piosenkę.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Disney's greatest hits 3 CD

Post autor: B@r »

Monika23 pisze:
Magda pisze:Christina osiagnela sukces, o jakim Edyta niestety moze tylko pomarzyc i nagrala genialna plyte, a takze jedna swiateczna, a Edyta nas nie rozpieszcza.

heh gdyby Edyta mieszkala w Ameryce to tez pewnie by odniosla sukces i na odwrot ...
Wielu amerykanskich artystow nie odnosi tam sukcesu, chociazby Anastacia... Ale rozumiem, ze latwiej byloby jej startowac ta tamtym rynku gdyby sie tam urodzila.

[ Dodano: Wto Gru 27, 2005 5:19 pm ]
vanity pisze:a jaką skalą operuje Christina że zapytam....
Mariah ma troche ponizej 5 (wbrew temu co sie pisze, bo 7 to niemozliwe po prostu), Christna troche mniej, mysle, ze 4 do 4.5 (zalezy jak nisko potrfi, bo wysoko, podobnie do MC, zdecydowanie). Edyta mowila, ze ma 4. Whitney tez ok. tyle, przynajmniej miala. Musialabym jednak dokladniej posprawdzac.

Wg mnie wystracza jakies 3 oktawy do "diwowego" spiewania, do tego duzo sily w glosie, ladne vibratto i operowania glosami chest, mixed i head (nie wiem jak to technicznie po polsku sie mowi).

Christina ma duza skale w kazdym razie, natomiast dosc plytkie vibratto. Co do jej skrzeczenia (a moze o chropowaqtosc Anecie chodzi), to Chris na plycie Stripped dziekowala Lindzie Perry, autorce Beautiful, za pokazanie jej, ze mozna spiewac tak chropowato i dalej brzmiec dobrze (bo Chris miala wczesniej obsesje zeby brzmiec gladko).
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Disney's greatest hits 3 CD

Post autor: Dobi »

ANETA pisze:Proszę Cie, Edyta ma miliard razy lepszy glos od Aguilery. Christina w wysokich dzwiekach skrzypi, na Stripped jej skala znacznie spadla w porownaniu z pierwszym albumem. I nie przekonuj mnie bo sie na tym znam.
Muszę Ci kochana zmartwić bo ja też się znam.
Nie bądz taka hop do przodu bo Ci z tyłu zabraknie 8)

Cóż z tego, że Edyta ma głos jak go po prostu marnuje wydając jakieś kicze w stylu "Lunatique" czy "Sexuality" :!:

Poza tym a dyskusja jest bezowocna bo i tak każdy wie swoje. Jest to temat o składance Disneya a nie o wyższości Edyta nad Christiną.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Disney's greatest hits 3 CD

Post autor: vanity »

Magda pisze:Wielu amerykanskich artystow nie odnosi tam sukcesu, chociazby Anastacia
poważnie!!!! ja myślałam że tam jest wielką gwiazdą... no ale ja nie śledzę jej kariery...

PS. dzięki Madziu za odpowiedz :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Disney's greatest hits 3 CD

Post autor: ANETA »

Magda pisze:Mariah ma troche ponizej 5 (wbrew temu co sie pisze, bo 7 to niemozliwe po prostu), Christna troche mniej, mysle, ze 4 do 4.5 (zalezy jak nisko potrfi, bo wysoko, podobnie do MC, zdecydowanie). Edyta mowila, ze ma 4. Whitney tez ok. tyle, przynajmniej miala. Musialabym jednak dokladniej posprawdzac
HAHAHAHAHA zaraz ktos tu jeszcze napisze ze Britney Spears spiewa lepiej od Edyty. Nie denerwujcie mnie stwierdzeniami ze Aguilera ma skale 4 (a nawet 4.5) a Edyta 4. Gdzie Aguilera i wykonanie czysto ,,Litanii" ?? No gdzie?? Ludzie, nie dobijajcie mnie

I niech Christina przestanie sie zachwycac swoją chrypką bo nie ma czym. Ela Zapendowska w programie IDOL wypowiadając sie na temat ówczesnych talentów stwierdziła ze Aguilera nie wyciąga czysto najwyższych dźwieków, za to Mariah była zachwycona - bo i jest czym.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4868
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Disney's greatest hits 3 CD

Post autor: Marek »

Edyta ma 4 :?: a gdzie tam, jak ma 2,5 to będzie max :P

tak naprawde nie wiem ile Edzia ma i nie słyszałem aby kiedyś o tym mówiła :roll:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Disney's greatest hits 3 CD

Post autor: ANETA »

Podobno juz przed wystepem na Eurowizji jakas babka powiedziała Edycie ze ma nadzwyczajnie skonstruowane struny głosowe (cokolwiek to znaczy) i chodzilo jej o wysokosc wydobywanego dźwieku.
Zobaczcie chociazby to: http://youtube.com/watch.php?v=J1Rg69UL ... 20Aguilera
Ładna piosenka, ładne wykonanie ale czy słuchajac jej głosu i wysokich dźwieków mozna powiedziec ze poradziłaby sobie z ,,To nie ja" ? Zwłaszcza z genialnym wykonaniem z Opola 98???? IMPOSSIBLE, za wysokie progi.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4868
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Disney's greatest hits 3 CD

Post autor: Marek »

ANETA pisze: Zobaczcie chociazby to: http://youtube.com/watch.php?v=J1Rg69UL ... 20Aguilera
Ładna piosenka, ładne wykonanie ale czy słuchajac jej głosu i wysokich dźwieków mozna powiedziec ze poradziłaby sobie z ,,To nie ja" ? Zwłaszcza z genialnym wykonaniem z Opola 98???? IMPOSSIBLE, za wysokie progi.
Oczywiście że NIE poradziłaby sobie... chyba że na plecy przyczepiliby jej jeszcze jedną parę płuc :lol: :D ...i dodatkowo dwie przepony :P czy ja już pisałem że nie lubię Krystynki :twisted: ;)

Pozdrowionka ;)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Disney's greatest hits 3 CD

Post autor: vanity »

ANETA pisze:HAHAHAHAHA zaraz ktos tu jeszcze napisze ze Britney Spears spiewa lepiej od Edyty
ja mam blade pojęcie o tych wszystkich skalach nieczystościach w głosie itd. nie znam się (choć powiem szczerze że poduczyłabym się gdybym miała jakiś"podręcznik" czy coś, z ciekawości) oceniam tylko na własne ucho czy coś mi pasi albo nie.

Aguilera mi generalnie pasi. Britney mi pasi ale tylko do momentu kiedy mi się nie znudzi (jakieś 10 odtworzeń - potem mi słabo). sama skala to nie wszystko. barwa to też cudo. wyżej bodaj napisałam że wykonanie My heart will go on mnie nie powaliło w wykonaniu Edki choć ma i skalę i barwę. to chyba nie rzecz w tym by każda piosenkarka siłowała się z Litanią, i Edyta z utworami innych piosenkarek. chyba chodzi o to by dla siebie znaleźć coś fajnego i odpowiedniego jak np Edka i jej Litania.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Disney's greatest hits 3 CD

Post autor: ANETA »

Marek - jestes wielki !!!! :D

Ja Christine cenie wokalnie (nie mam szacunku za pokazywanie nagich piersi i czerwonych majtoli) ale nie poradziałby sobie z zadną trudna pisoenką Edyty, Mariah ani Whitney.

Tutaj wogole zrezygnowała z wysokich dźwieków bo wiedziała ze nie da rady (które na płycie tak ,,ładnie zaspiewala"): http://youtube.com/watch.php?v=E0IYDwlC ... 20Aguilera
vanity pisze:
ANETA pisze:HAHAHAHAHA zaraz ktos tu jeszcze napisze ze Britney Spears spiewa lepiej od Edyty
ja mam blade pojęcie o tych wszystkich skalach nieczystościach w głosie itd. nie znam się (choć powiem szczerze że poduczyłabym się gdybym miała jakiś"podręcznik" czy coś, z ciekawości) oceniam tylko na własne ucho czy coś mi pasi albo nie.

Aguilera mi generalnie pasi. Britney mi pasi ale tylko do momentu kiedy mi się nie znudzi (jakieś 10 odtworzeń - potem mi słabo). sama skala to nie wszystko. barwa to też cudo. wyżej bodaj napisałam że wykonanie My heart will go on mnie nie powaliło w wykonaniu Edki choć ma i skalę i barwę. to chyba nie rzecz w tym by każda piosenkarka siłowała się z Litanią, i Edyta z utworami innych piosenkarek. chyba chodzi o to by dla siebie znaleźć coś fajnego i odpowiedniego jak np Edka i jej Litania.
Ja czyjs talent oceniam po barwie ale przede wszystkim po skali głosu
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Disney's greatest hits 3 CD

Post autor: B@r »

Marek pisze:Edyta ma 4 :?: a gdzie tam, jak ma 2,5 to będzie max :P

tak naprawde nie wiem ile Edzia ma i nie słyszałem aby kiedyś o tym mówiła :roll:
No to jak nie wiesz, to co sie wysmiewasz. :lol: :D

A 2 i pol to chyba ja mam. :D:D:D

A tak serio, to wszystko co napisalam o oktawach sklecilam z roznych dyskusji, ktore sledzilam na paru forach. Nie jest powiedziane, ze jest tak, a nie inaczej.
Zablokowany