Magiel Towarzyski

Nowy program na TVN Style

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: vanity »

programu nie widziałam, ale możłiwe że Karolajna nie lubi Edyty. a że się nabija z Edytowych wywiadów, cóz mnie nie raz było słabo jak czytałam o czym Edka mówi. ma to do czego przyłożyła swą śliczną łapkę. natomiast co do znalezienia ojca, weźcie pod uwagę to że jego rodzina wiedziała że on chce się z nią spotkać, weźcie pod uwagę że on nie był zaginiony i weźcie pod uwagę że prasa nigdy nie miała problemów z jego znalezieniem. więc to szukanie nie było takie trudne. moim zdaniem nie chciała (czemu się nie dziwię), ale pewnie wersja "chciałam ale nie mogłam" fajniej brzmi.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: B@r »

pilsner pisze:No nie wiem w kazdym razie dowalili jej szczególnie za kłamstwo, ze próbowała odszukac ojca, ale nie zdązayła, co wg Kina i Piotrowskiej jest jawną nieprawdą!
A co ich to obchodzi?!
Piter pisze:Ja mam alergie na takie pierdu-pierdu, z którym gwiazdy biegną do prasy.
Zdecydowanie, niemniej alergie mam na takich, ktorzy robia rzne kretynskie rankingi. Korwin-Piotrowskiej nie moglam sluchac odkac sie pojawila w radiu, zawsze mnie draznila i z Eda nie ma to nic wspolnego.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: Piter »

No, ja kiedyś lubiłem KP. Dziś za szybko mówi - boję się takich osób, są jak poseł Kurski.

[ Dodano: 2007-03-22, 23:14 ]
Widziałem dziś Magiel. Reżyser "Testosteronu" opowiadał, że umówił się kiedyś z Edytą na wywiad. Umówili się w danym miejscu, o danym czasie. Gdy się szykował do wyjścia z redakcji, dowiedział się od kolegów, że wywiadu z Górniak nie robi - zadzwoniła do redakcji i powiedziała, że ten pan miał podczas rozmowy za mało entuzjamu w głosie.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: DeathlySilence »

Miło ze strony Edyty, że poinformowała o odwołaniu umówionego spotkania :wink2:
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: Gabra »

Miło ze strony Edyty, że poinformowała o odwołaniu umówionego spotkania
Zawsze mogła po prostu nie przyjść :P
Darius
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 17 lut 2006, 0:23
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: Darius »

Może trochę w temacie, trochę zbaczając: nie wiem, czy pamiętacie jak Piotrowska prowadziła w radio Zet talk-show ze znanymi ludźmi (około 95 - 96 rok). Edyta była wtedy częstym gościem, a Piotrowska po prostu słodziła, lała miód. Więc coś się musiało stać. Albo:
1. Edyta kiedyś odmówiła jej wywiadu
2. Piotrowska zrozumiała, że Edyta miała więcej...
3. Piotrowska jest jak chorągiewka, jak większośc Polski kocha Edytę, ona też. Jak w modzie jest wylanie pomyj na głowę Górniak, Piotrowska dorzuci swój kubełek.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: Piter »

A może jest po prostu obiektywna?
Darius
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 17 lut 2006, 0:23
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: Darius »

.
Piter pisze:A może jest po prostu obiektywna?

Może jest a może nie jest, nie znam jej.

Jednak zawiść, zawziętość, kąśliwość z jakimi wypowiada się o innych każe mi przypuszczać, że jest zwykłą... a nie napiszę, to byłoby subiektywne

Miłego wieczorku
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: Piter »

No może jest i zwykłą... ale przy tym obiektywną. No chyba, że wszyscy ci krytykowani ludzie maja z nia na pienku?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: vanity »

Darius pisze:Jednak zawiść, zawziętość, kąśliwość z jakimi wypowiada się o innych każe mi przypuszczać, że jest zwykłą... a nie napiszę, to byłoby subiektywne
nie oglądam tego, ale w przeszłości zdarzało mi się ją widzieć tu czy tam, ona zawsze miała "język".
Darius pisze:Piotrowska jest jak chorągiewka, jak większośc Polski kocha Edytę, ona też. Jak w modzie jest wylanie pomyj na głowę Górniak, Piotrowska dorzuci swój kubełek.
swego czasu w modzie były "szczury" "obsrany dzieciak" itd, myślę że te czynniki na "modę" też wpływały.
Darius pisze:Może trochę w temacie, trochę zbaczając: nie wiem, czy pamiętacie jak Piotrowska prowadziła w radio Zet talk-show ze znanymi ludźmi (około 95 - 96 rok). Edyta była wtedy częstym gościem, a Piotrowska po prostu słodziła, lała miód. Więc coś się musiało stać. Albo:
1. Edyta kiedyś odmówiła jej wywiadu
wiesz, mnie się obiło o uszy kilka wzmianek o Edycie typu: spóźnia się, albo przychodzi ze znajomymi na wywiad i potem każe dziennikarzowi zapłacić za nią i przyjaciół.... prawda albo nie.... ale generalnie wielu dziennikarzy miało spięcie z Edytą więc może coś jest na rzeczy.

a jak Piotrowska traktuje inne gwiazdy?
Darius
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 17 lut 2006, 0:23
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: Darius »

vanity pisze: jak Piotrowska traktuje inne gwiazdy?
Mnie śmieszy jak ona z pasją uwielbia pastwić się nad wypowiedziami innych, doszukuje się ideologii we wszystkim, no i sama wie lepiej wszystko, nawet niż zainteresowane osoby.
Ale języczek cięty ma, na pewno nie jest miałka.
vanity pisze:swego czasu w modzie były "szczury" "obsrany dzieciak" itd, myślę że te czynniki na "modę" też wpływały.
Zgadzam się :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: Piter »

Oglądałem ten nowy odcinek. Komentarze apropos Edyty w PANI mnie nawet rozbawiły. Dobiła mnie Doda. Gdzieś w trakcie jej wypowiedzi zgubiłem szczękę i zaniemówiłem. Myślę, że Edyta miała rację - ludzie kiedyś odejdą, a muzyka zostanie.
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: pilsner »

I znowu dowalili Edycie, heh to juz druga klapa tygodnia dla Edki!
Chyba sie na nia uwzieli, Piotrowska stwierdziła, ze to pierwsza klapa w historii programu dla miesięcznika PANI!!!
Ale najlepsza była Doda, jezu jaka ona jest głupia!!!!
Oczywiscie nie obyło sie bez komentarza dot. sporu z Edką!
rzygać mi sie chce takimi ludźmi jak Doda, ona naprawde ma sie za największą gwiazdę w Polsce???? buhahahahah kim ona jest w ogóle jest, ile płyt sprzedała do tej pory, co wartościowego zrobial dla polskiej muzyki? jakos nie moge sobie przypomniec....
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: Chill-out »

pilsner pisze: Ale najlepsza była Doda, jezu jaka ona jest głupia!!!!
Oczywiscie nie obyło sie bez komentarza dot. sporu z Edką!
rzygać mi sie chce takimi ludźmi jak Doda, ona naprawde ma sie za największą gwiazdę w Polsce???? buhahahahah kim ona jest w ogóle jest, ile płyt sprzedała do tej pory, co wartościowego zrobial dla polskiej muzyki? jakos nie moge sobie przypomniec....
Już nie tylko ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem ale również słuchać 8P Ona nie powiedziała,ze jest największą gwiazdą muzyczną,a największą gwiazdą-gwiazdą w czym się nie pomyliła.

---------------------------------------
Posty na temat Dody przeniesione do tematu o niej, czyli TUTAJ

kinga
Ostatnio zmieniony 19 cze 2007, 18:26 przez Chill-out, łącznie zmieniany 1 raz.
wspaniały
Sit down
Sit down
Posty: 58
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: wspaniały »

a można prosić jakieś szczegóły dlaczego wywiad w Pani został uznany za klapę tygodnia?? jak to Piotrowska argumentowała??
ODPOWIEDZ