VIVA NAJPIEKNIEJSI

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Edi wyglądała pięknie i tak samo śpiewała....
kinga pisze:Ale świństwo, że ucięli piosenkę końcową
Dokładnie to samo pomyślałam ale dobrze, że Edi zaczynała 8P Mam nadzieję że ktoś nagrał bo chcialabym to jeszcze raz posłuchać...szkoda że Edka sama nie śpiewała ;( Ale i tak moim zdaniem to był najlepszy duet tego wieczoru no i jeszcze Cerekwicka z Wodeckim mi się podobali :-) Ogólnie moim zdaniem ta cala gala głupia jest 8P Ci dwaj gadali bez sensu...duety jakoś dziwnie brzmialy niektóre.... :P (moja siorka w połowie wyszła z pokoju :P )
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: Isabel »

Wydaje mi się[a mogę się mylić],że Edi jest chyba trochę przeziębiona.Na końcu było słychać...
Awatar użytkownika
VanityFair
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 244
Rejestracja: 29 gru 2007, 23:20
Ulubiony album: EG/Perła
Ulubiona piosenka: Perfect Moment
Lokalizacja: far away

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: VanityFair »

No, ja też... miała taki wysoki głos... ja taki lubię... a na końcu zrobiła niski...
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Edyta wyglądała zjawiskowo i pięknie śpiewała (jak zawsze).
Szkoda tylko że nie sama...;)
Gala mi się nie podobała i gdyby nie Edzia to poszłabym w ślady siostrzyczki i wyszłabym z pokoju 8P Jeszcze podobal mi się duet Cerekwickiej z Wodeckim....
kinga pisze:Ale świństwo, że ucięli piosenkę końcową
Dokładnie to samo pomyślałam... 8P Ale cieszę się że Edka zaczynała tą piosenkę :P Mam nadzieję żę ktoś nagrał :-D

[ Dodano: 2008-02-18, 21:34 ]
izusia pisze:Wydaje mi się[a mogę się mylić],że Edi jest chyba trochę przeziębiona.Na końcu było słychać...
przeziębiona???
POwiem szczerze że się nie wsłuchiwalam ale też pewnie dlatego nie dostrzeglam tego :P Moim zdaniem Edka tylko troche wyżej niż zwykle śpiewała...coś w stylu Błękitu Myśli :D
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: DeathlySilence »

Kilka mp3 ode mnie jakie zdołałem nagrać (znów się spóźniłem - wchodzi mi to powoli w krew) :wink:
Czekam na lepszą jakość, bo jakieś szumy mam na TVP2.

Halina Frąckowiak & Feel - Tin Pan Alley (Live VN'08)
http://www.sendspace.com/file/dolli6

Grażyna Łobaszewska & Maciek Maleńczuk - Brzydcy (Live GN'08)
http://www.sendspace.com/file/zuo0dr

Edyta Górniak & Bogusław Mec - Jej portret (Live VN'08)
http://www.sendspace.com/file/p2g16d

Edyta Górniak & Artyści - Czas nas uczy pogody (Live VN'08)
http://www.sendspace.com/file/04t86h

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nie oglądałem od początku.
Nie obchodziło mnie kto wygra.
Jak zwykle tylko muzyczna część była warta uwagi.
I niestety i to skopano...czym...doborem artystów.
Konferansjerka i te skecze - mój ci losie...przemilcze.

Najlepszy duet to moim skromnym zdaniem Edyta Górniak i Bogusław Mec oraz Wodecki i Kasia (choć tego występu nie nagrałem, załapałem się jeszcze w tv zanim kompa odpaliłem) :wink:
Przykro się słuchało zawodzenia kolesia z Feel 8) Aczkolwiek Pani Halina pokazała klase. Co jak co, to Jej piosenka.
Strasznie zirytował mnie Maleńczuk. Co to było :?: Ani to luz, ani maniera artystyczna...olewka. Widziałem ten grymas na twarzy Pani Grażyny, kiedy Maciek 'śpiewał'. Mnie skręcało. Łobaszewska klasa sama w sobie.

Żenujące jest to jak poskąpili czasu antenowego...wiadomo -> misja reklamowa -> napisy przeleciały niczym błyskawica. :B

P.S. Post na poprzedniej stronie mi nie wyszedł - proszę o kasację, bo nie mogę go zmodyfikować. :-)
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 18:39 przez DeathlySilence, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: lisa »

Pierwsza rzecz jaką sobie pomyślałam kiedy wygrała Natasza: czy tutaj aby nie zaszła jakaś pomyłka? Jasne, jest piękną kobietą, ale jej osiągnięcia są równe zero, żadnej osobowości nie ma, a myślałam że tą nagrodę przyznaje się również za piękne wewnętrzne.

Poza tym do samego końca liczyłam na zwycięstwo Alicji Bachledy- Curuś, która jest naprawdę przepiękną dziewczyną, z urokiem, z talentem, w zeszłym roku zagrała w naprawdę niezłym filmie, zbiera dobre recenzje za granicą i wydaje mi się, że mogłaby sporo osiągnąć.

Damięcki to samo jak u Urbańskiej. Pomijając fakt, ze jego uroda wogóle do mnie nie trafia, to jeszcze aktor z niego żaden, talentu nie zarejestrowałam, osobowości też brak. Nie wiem czym się kierowali ludzie głosując. Jezeli tylko powierzchownością to szkoda.

Eda w formie, pomijając fakt, że nie lubię tej piosenki. Pani Halina pięknie, bardzo mi się podobało! Skowyt koleżki z Feel co prawda trochę psuł całość, ale ogólnie jestem zachwycona panią Haliną! Maciek Maleńczuk którego tak lubię, dzisiaj mnie zawiódł na całej linii.... Szkoda, bo bardzo lubię tą piosenkę.
Szyc i Karolak próbowali być zabawni, bardzo lubię obu ale wyszło im to jakoś słabo. Szczyt żenady to Linda przebierający się za dziwne postacie i robiący z siebie przy okazji coraz większego pajaca... Torbickiej też można mieć dosyć ze względu na jej wszechobecność na tego rodzaju galach, ale trzeba przyznać, ze co by nie było ta kobieta zawsze ma klasę i gdyby nie ona poziom spadłby już chyba poniżej zera...
Ostatnio zmieniony 18 lut 2008, 21:48 przez lisa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: Isabel »

GosiaczeQ_14 pisze:przeziębiona???
POwiem szczerze że się nie wsłuchiwalam ale też pewnie dlatego nie dostrzeglam tego Moim zdaniem Edka tylko troche wyżej niż zwykle śpiewała
Tak mi się wydaje,Jeszcze jak podziękowała za występ to chyba miała taki lekko zachrypnięty głos.
Mi się troche nie podoba jak Edyta usiłuje śpiewać operowo,ale nie narzekam.Występ udany :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: Aro »

Srednio mi się podobało. Nie przepadam za takim głosikiem jaki dziś zaprezentowała. Lepiej zaśpiewała w ucietym (jak tak można?!) finale. Odjazdowy był za to duet Piotrka Kupichy z Haliną Frąckowiak. Lubie ten kawałek. Halinka dała na końcu czadu.

Natasza Urbańska chyba zasnęła w solarium. 8P
Ostatnio zmieniony 18 lut 2008, 21:41 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: Alita »

Edyta pełna klasa :-D Zabrakło mi pełnej pary ale oczywiście taki był zamysł by piosenka była w klimacie falsetowym, spokojnym, ślicznie :-) Wygląd zjawiskowo!

Wygrana Urbańskiej to chyba pomyłka 8P przecież ona się nigdzie nie pokazuje, nie wierzę ze to widzowie ją wybrali, jest ładną, urodziwą kobietą, śpiewa przyzwoicie choć do mnie kompletnie nie trafia, ta jej przemowa jakby conajmniej dostała Oskara :lol3:
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: Monika23 »

Aro pisze:Odjazdowy był za to duet Piotrka Kupichy z Haliną Frąckowiak
Tez mi sie podobalo. Super!
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: diuk69 »

Edyta pięknie zaśpiewala,choc wolę,jak śpiewa sama,bez takiej "pomocy" :hellobaby: Cala gala strasznie się ciągnela :wink2: ,bo wyniki jasne
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: Joan »

Chyba pierwszy raz nik nie narzeka. Edi była piękna a sukinka przepiękna i ogólnie wszystko OK
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: Alita »

lisa pisze:Pierwsza rzecz jaką sobie pomyślałam kiedy wygrała Natasza: czy tutaj aby nie zaszła jakaś pomyłka? Jasne, jest piękną kobietą, ale jej osiągnięcia są równe zero, żadnej osobowości nie ma, a myślałam że tą nagrodę przyznaje się również za piękne wewnętrzne.
zgadzam się, chyba Januszek wystawił kaskę dwójce :lol3:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: Aro »

Zapomniałem napisac, że Edyta wyglądała po prostu przepieknie. Slicznie upięte włosy. Skojarzyła mi się ta fryzura z Cyganerią.
Awatar użytkownika
Jadzia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 207
Rejestracja: 01 lut 2008, 0:13
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Gdańsk

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: Jadzia »

Uwialbiam ten specyficzny głos Edytki, który zaprezentowała w tej piosence.
Wyglądała ślicznie, bardzo podoba mi się w upiętych, w ten sposób włosach.
Naprawdę niesamowicie efektowny występ ;)

Co do samej gali ...
Natasza dostała tę nagrodę chyba tylko za urodę, bo jeśli chodzi o osobowość i to, co sobą prezentuję, to była cała gama kandydatek, które moim zdaniem o wiele bardziej zasługiwały na zwycięstwo. No, ale nie od dziś wiemy, na ile obiektywne są te wszystkie plebiscyty :P

A za uciętą końcówkę gali to powinni dostać po tyłkach! xD
ODPOWIEDZ