Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Virgin & Doda

Post autor: Kamui Shiro »

coctu pisze:pomijajac powyzszy tekst z oficjalnej strony dody, ktorego nie komentuje powiem wam szczerze, ze nie bardzo rozumiem wasza krytyke dody. ja nie jestem jej fanka, ale uwazam ze ona ma takie same prawo istniec na rynku muzycznym jak edyta i tylko dlatego ze jestem fanka edzi, ktora nie za bardzo lubi sie z doda, nie oznacza dla mnie ze musze dode krytykowac. :P :wink2:
edyta slynie z niewyparzonego jezyka
Pewnie, że ma prawo być na rynku muzycznym, ale ja nie muszę jej za to lubić ;P rzadko kiedy jakiś wykonawca tak mnie osłabia jak ona ;) jej najbardziej znane nagrania są półplagiatami, a ona sama zupełnie nie odpowiada mi pod wiekszością względów... nic bym jednak o niej nie napisał, gdyby nie to, że ponoć wyśmiewa się z Edyty, którą uważam za lepszą artystkę od niej, obiektywnie ^^ często porównywana z nią Mandaryna jest lepsza na swoim podwórku dance niż Doda na swoim pop/rock... nic do niej nie mam, ale denerwuje mnie, że akurat ktoś taki jest najbardziej popularny, a ludzie z większym potencjałem pozostają niedoceniani ;F

i Doda tez ma niewyparzony język
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Virgin & Doda

Post autor: coctu »

Kamui Shiro pisze:gdyby nie to, że ponoć wyśmiewa się z Edyty,
ale juz magda wspomniala w swym poscie i ma racje, ze edyta tez nie najlepiej wyraza sie o dodzie. obydwie obrzucaja sie epitetami co nie znaczy ze jeszcze my musimy dolewac oliwy do ognia. :P :d
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Virgin & Doda

Post autor: Kamui Shiro »

No, fakt... :? ale ja się zgadzam z Edytą, a z Dodą nie :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Virgin & Doda

Post autor: B@r »

Coctu - wreszcie ktos to napisal!!! Hmm czasami czytajac te posty mam wrazenie, ze trudno Wam przetrawic, ze Doda jest bardziej popularna od Edyty, ze dla wielu osob ma dobry glos. Chcielibyscie Ede widziec z Superjedynka, Slowikiem itp. Tak naprawde po czesci w swoim zachowaniu obie sa podobne - obie krytykuja innych chociazby, obie sa kontrowersyjne.
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Virgin & Doda

Post autor: flame »

Magda pisze:Coctu - wreszcie ktos to napisal!!! Hmm czasami czytajac te posty mam wrazenie, ze trudno Wam przetrawic, ze Doda jest bardziej popularna od Edyty, ze dla wielu osob ma dobry glos. Chcielibyscie Ede widziec z Superjedynka, Slowikiem itp. Tak naprawde po czesci w swoim zachowaniu obie sa podobne - obie krytykuja innych chociazby, obie sa kontrowersyjne.
Ja gwiżdże na to czy Doda jest bardziej czy mniej popularna od Edyty. Nie interesuje mnie też specjalnie czy i jak się o niej wyraża. Moja niechęć do Dody wynika z mojej niechęci do prostactwa. Nie zabraniam jej prawa bytu na rynku muzycznym - nikt mnie nie zmusza do kupowania jej płyt. Doda ma głos, umie śpiewać - to prawda. Do tego jest ładnym dziewczęciem, a jakże. Ale na tym, według mnie, się jej walory kończą. Słoma z butów jej sterczy, pisze koszmarne teksty (mówiąc przy tym w wywiadach, że pisanie tekstów piosenek jest proste jak budowa cepa...) i za każdym razem kiedy ją widzę przypomina mi się Jagna z "Chłopów" ;)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Virgin & Doda

Post autor: B@r »

No ale wkurzacie sie jesli ktos zle powie o Edycie, ale o innych to juz wolno?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Virgin & Doda

Post autor: Kamui Shiro »

flame pisze:
Ja gwiżdże na to czy Doda jest bardziej czy mniej popularna od Edyty. Nie interesuje mnie też specjalnie czy i jak się o niej wyraża. Moja niechęć do Dody wynika z mojej niechęci do prostactwa. Nie zabraniam jej prawa bytu na rynku muzycznym - nikt mnie nie zmusza do kupowania jej płyt. Doda ma głos, umie śpiewać - to prawda. Do tego jest ładnym dziewczęciem, a jakże. Ale na tym, według mnie, się jej walory kończą. Słoma z butów jej sterczy, pisze koszmarne teksty (mówiąc przy tym w wywiadach, że pisanie tekstów piosenek jest proste jak budowa cepa...) i za każdym razem kiedy ją widzę przypomina mi się Jagna z "Chłopów" ;)
Podpisuję się obiema rękami i nogami ^^ oprócz tego, że nie życzę sobie, abyś obrażał Jagnę Borynową!! :PP :wink: :wink: XD

Edyta po prostu jest dla mnie artystą, który ma pewną klasę, doświadczenie i renomę, Doda razi mnie swoją prymitywną wulgarnością, zdjęciami, na których pokazuje celowo najbardziej intymne części ciała, zarozumiałością i tupetem, plagiatowaniem znanych gwiazd zagranicznych (nawet nie mówi, że nagrywa luźne covery, a czymże jest "2 bajki" jak nie trochę pozmienianym "I'll Stand By You" Pretendersów? przynajmniej ja tak odbieram ten kawałek... albo "Viva Forever" Spice Girls + "Heaven" Adamsa kontra jej "Znak pokoju"...)

Myślę, że jej popularność nie potrwa długo - już teraz ją zaczyna tracić... z wyglądu mi się nie podoba. Lubię tylko jej "Znak pokoju" dosyć, ale uważam, że ma trochę za dużo tupetu i zarozumiałości jak na to, co sobą reprezentuje... dlatego po prostu trochę mnie razi fakt, że rywalizuje z Edytą Górniak czy Maanam, a nawet Łzami i Cugowskim - nie życzę jej źle, niech sobie będzie uwielbiana, ale powinni dla niej robić osobne konkursy ;PP a przynajmniej niech nie obnosi się z jakimiś żartami na temat tych lepszych od siebie, bo coś takiego jest wręcz niezbyt przyzwoite ;D

no, nie polubię jej na razie, przykro mi :<
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Virgin & Doda

Post autor: flame »

Magda pisze:No ale wkurzacie sie jesli ktos zle powie o Edycie, ale o innych to juz wolno?
Kto się wkurza? Ja z całą pewnością nie ;). Z resztą jej wieczne obsmarowywanie innych jest wręcz groteskowe. Wywyższanie się nad innych jest najczęściej oznaką kompleksu niższości :).
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Virgin & Doda

Post autor: B@r »

flame pisze:Kto się wkurza? Ja z całą pewnością nie
Toz Cie nie wymienilam z nicka.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Virgin & Doda

Post autor: grzechoo »

Ne reedycji płyty Ficca (pojawi się 12 czerwca) piosenka SZansa + making off (próba do festiwalu opolskiego)
http://muzyka.interia.pl/info/infid/758079
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4871
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Virgin & Doda

Post autor: Marek »

Doda idzie za ciosem! Premierowa piosenka już na płycie i zwycięstwo również bardzo prawdopodobne. Klip już jest? nie wiem nawet :d
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Virgin & Doda

Post autor: Gabra »

to juz 2 reedycja "ficci" z tego co wiem... biedni ci jej fani, a raczej bogaci musza byc :D
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4871
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Virgin & Doda

Post autor: Marek »

Druga reedycja? :shock: to już przesada, co ona chce platyne za ficze ? :D
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Virgin & Doda

Post autor: Grzechu »

Marek pisze:Druga reedycja? :shock: to już przesada, co ona chce platyne za ficze ? :D
No tak mowila w Opolu podczas odbierania zlotej plyty :hellobaby:
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Virgin & Doda

Post autor: flame »

Ficca platynowa? Figa raczej. Z makiem :PP
ODPOWIEDZ