Christina Aguilera

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7370
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Christina Aguilera

Post autor: Piter »

aduja pisze:
flame pisze: Maryśka też macha rękami. George Michael również - może to po prostu nawyk div? ;)
Moment. Nie mowie o machaniu rekami, tylko ruszaniu palcami. To roznica. 8)

Co do rak, to Mariah jest bardzo statyczna, jesli juz porownywac je obie, a co do diw... To nie okreslilabym Kryski tym mianem nawet na torturach. :D
Hmm, prawdę mówiąc to wielokrotnie widziałem merdające paluszki u Mariah. Merda nimi jak motylek skrzydełkami. Zresztą jak to ktoś ostatnio powiedział Mariah to żałosna słonica, której wydaje się, że jest motylkiem.
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Christina Aguilera

Post autor: aduja »

Piter pisze:
aduja pisze: Moment. Nie mowie o machaniu rekami, tylko ruszaniu palcami. To roznica. 8)

Co do rak, to Mariah jest bardzo statyczna, jesli juz porownywac je obie, a co do diw... To nie okreslilabym Kryski tym mianem nawet na torturach. :D
Hmm, prawdę mówiąc to wielokrotnie widziałem merdające paluszki u Mariah. Merda nimi jak motylek skrzydełkami. Zresztą jak to ktoś ostatnio powiedział Mariah to żałosna słonica, której wydaje się, że jest motylkiem.
Rozumiem, ze to merdanie widziales we wlasnych snach i miales wtedy uczucie, ze jestes latajacym sloniem? Zalosnym, do tego.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Christina Aguilera

Post autor: Estratos »

Piter pisze:Hmm, prawdę mówiąc to wielokrotnie widziałem merdające paluszki u Mariah. Merda nimi jak motylek skrzydełkami. Zresztą jak to ktoś ostatnio powiedział Mariah to żałosna słonica, której wydaje się, że jest motylkiem.
u Edyty tesh widzialem to "granie na mikrofonie"
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7370
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Christina Aguilera

Post autor: Piter »

aduja pisze:
Piter pisze: Hmm, prawdę mówiąc to wielokrotnie widziałem merdające paluszki u Mariah. Merda nimi jak motylek skrzydełkami. Zresztą jak to ktoś ostatnio powiedział Mariah to żałosna słonica, której wydaje się, że jest motylkiem.
Rozumiem, ze to merdanie widziales we wlasnych snach i miales wtedy uczucie, ze jestes latajacym sloniem? Zalosnym, do tego.
Nie, zaślepiona hipokrytko. Podczas koncertu Mariah w MTV, w czasie promocji "Charmbracelet".
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Christina Aguilera

Post autor: aduja »

Piter pisze:
aduja pisze: Rozumiem, ze to merdanie widziales we wlasnych snach i miales wtedy uczucie, ze jestes latajacym sloniem? Zalosnym, do tego.
Nie, zaślepiona hipokrytko. Podczas koncertu Mariah w MTV, w czasie promocji "Charmbracelet".
To jest to "wielokrotnie", zalosny sloniu?
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Christina Aguilera

Post autor: ANETA »

Nadają sobie tym samym rytm. Jesli nie robią tego w nadmiarze to jest ok a Mariah napewno bardzo rzadko sie to zdaza. Widziałam u niej jak maopcha plausdzkami ale ,,w powietrzu" a nie na mikrofonie
A u Edyty tego nigdy nie widziłam
Ostatnio zmieniony 26 maja 2006, 23:35 przez ANETA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Christina Aguilera

Post autor: Virtual Tom »

Ostrzegam Was! :zly:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7370
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Christina Aguilera

Post autor: Piter »

Nie zauważyłaś bidulko, że to był jedynie przykład takiego zachowania Mariah? Ty się upierasz przy tym, że Kryśka merda, a Twoja święta wielooktawowa wieprzowina nie macha, więc przykro mi, ale to nieprawda.
I kończę z Tobą dyskusję, bo to tak jakby gadać do ściany, do tego sfrustrowanej. Trwaj w swoich knotach, ale nie faszeruj nimi innych, bo nie wszyscy muszą być aż tak naiwni.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Christina Aguilera

Post autor: Estratos »

ANETA pisze:A u Edyty tego nigdy nie widziłam
to przejrzyj jej nagrania live :-)

w zasadzie to co to za zarzut, ze ktos rusza palcami? Edyta podnosi reke do kory jak wchodzi w wysokie rejestry i nikomu to nie przeszkadza.
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Christina Aguilera

Post autor: aduja »

Piter pisze:Nie zauważyłaś bidulko, że to był jedynie przykład takiego zachowania Mariah? Ty się upierasz przy tym, że Kryśka merda, a Twoja święta wielooktawowa wieprzowina nie macha, więc przykro mi, ale to nieprawda.
I kończę z Tobą dyskusję, bo to tak jakby gadać do ściany, do tego sfrustrowanej. Trwaj w swoich knotach, ale nie faszeruj nimi innych, bo nie wszyscy muszą być aż tak naiwni.
Juz wiem, znowu masz okres. 8P :lol3:

Ale wybaczam ci, miedzy nami - kobietami. 8)

Czytasz wybiorczo, zacytuje wiec chocby Anete, moze teraz zalapiesz.
ANETA pisze:Nadają sobie tym samym rytm. Jesli nie robią tego w nadmiarze, to jest ok, a Mariah na pewno bardzo rzadko sie to zdarza. Macha palcami, ale "w powietrzu", a nie na mikrofonie
Spokojnej nocy zycze - tym really sfrustrowanym. :lol3:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Christina Aguilera

Post autor: vanity »

Piter pisze:święta wielooktawowa wieprzowina
:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol: :lol: :lol3: :lol: :lol3: :lol: :lol3: :lol: :lol: :lol: :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Christina Aguilera

Post autor: Virtual Tom »

Powaliło Was? Naprawdę was powaliło :hahaha:

Nie macie jak widac czego analizować, więc zabieracie się za pierdoły :hellobaby:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7370
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Christina Aguilera

Post autor: Piter »

----
Ostatnio zmieniony 27 maja 2006, 0:04 przez Piter, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Christina Aguilera

Post autor: B@r »

ANETA pisze:Nadają sobie tym samym rytm. Jesli nie robią tego w nadmiarze to jest ok a Mariah napewno bardzo rzadko sie to zdaza. Widziałam u niej jak maopcha plausdzkami ale ,,w powietrzu" a nie na mikrofonie
U Whitney tez widzialam.
Tom pisze:Może by tez tak reagować w podobny sposób na posty oświeconej inaczej, wiecznie prowokującej, niby inteligentnej?
Zdecydowanie. :x
A nazywanie Pitera kobieta wyglada jak wycieczka do jego seksualnosci. I tego nikt nie cenzuruje! :evil:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Christina Aguilera

Post autor: Estratos »

Krysia z bratem Michalem :D i skonczcie te glupie klotnie, w tym watku wielbimy Aguilere :D

Obrazek
ODPOWIEDZ