Paulla Ignasiak

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Robert »

www.paulla.pl

we fragmencie "i gdyby ktos" brzmi jeszcze bardziej edytowo :P

ciekawe czy na plycie bedzie ta piosenka taka szybka fajna co jej fragment ktos tu kiedys publikowal
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Estratos »

przypomina nawet edyte w tym teledysku. ladnie dziewczyna spiewa, nie mozna jej tego odmowic. "koleda" mnie nie porwala zupelnie jednak
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Ewa_P »

No podobna jest, nie da się zaprzeczyć. Jakkolwiek śmiesznie to nie zabrzmi to nie tylko śpiewa, ale nawet mówi podobnie jak Edyta kiedyś- takim ściszonym, nieśmiałym głosikiem :wink2: (słychać to w filmiku z kręcenia teledysku). Ale to wcale nie oznacza, że dziewczyna nie ma talentu, wręcz przeciwnie - całkiem miło się jej słucha, wygląd też ok, no i stronę internetową ma niezła, a jeszcze płyty nie wydała... :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: B@r »

Faktycznie "I gdyby ktos" brzmi BARDZO edytowo. Spiewa bardzo ladnie, chociaz trudno tego spokojnie sluchac wlasnie przez nasuwajace sie podobienstwo. Nie sadze jednak, by celowo probowala sie upodobnic do Edy, bo bycie kopia moze byc przeklenstwem, chociaz oczywiscie wie to na pewno tylko Paula. Z taka, a nie inna barwa sie urodzila, no co zrobic.

Nic do niej nie mam, ale tez mala ja znam. Ale zycze jej wszystkiego dobrego i jestem ciekawa, czy nagra jakis ciekawy material. Piosenki na stronie www przyjemne.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7370
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Piter »

Tak. Całkiem przypadkiem brzmi jak Edyta. I całkiem przypadkiem tak mówi. Swego czasu, śpiewając w Szansie z Kukulską, całkiem przypadkiem miała fryzurę na ówczesną Edkę, ruszała się podobnie, miała podobne gesty. Może przypadkiem dziewczyna ma schiza i jako dr Jekyll robi u niej Górniak.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 557
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: betka »

ja też nie wierzę w przypadek. Co innego podobna barwa a co innego "chodowanie" własnej maniery na cudzą- bardzo charakterystyczną..
ale niech śpiewa, powodzenia :-)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: vanity »

wow w biografii pisze, że ma 5 oktaw.

Paula wychodzi dobrze i podoba mi się, ale to przez to skojarzenie z Edytą. Jeśli uda jej się wypromować to ludzie będą mieć chyba niezły zamęt w głowie.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: GosiaczeQ_14 »

No muszę powiedzieć że ma podobną barwę głosu do barwy naszej Edytki ale to i tak nie to samo :-) Edyta jest jedna w swoim rodzaju nie do podrobienia...nie znam tej Pauli ale ma fajny głos ale nie potrafi dać tylu emocji poprzez śpiew co daje nam Edzia...(to tylko moje zdanie)
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Isabel »

Racja.Paula nie umie a w kazdym razie ja nie odebrałam tego przekazu emocji jaką daje Edzia swoją wrazliwością...Ale ma bardzo ładną barwę głosu podobną do Edyty :)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: B@r »

Piter pisze:Tak. Całkiem przypadkiem brzmi jak Edyta. I całkiem przypadkiem tak mówi. Swego czasu, śpiewając w Szansie z Kukulską, całkiem przypadkiem miała fryzurę na ówczesną Edkę, ruszała się podobnie, miała podobne gesty. Może przypadkiem dziewczyna ma schiza i jako dr Jekyll robi u niej Górniak.
Jak napisalam, nie znam jej bardzo, wiec moge sie mylic w swojej ocenie. Na starcie lubie ludziom dac szanse. :)
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: pilsner »

Piter pisze:Tak. Całkiem przypadkiem brzmi jak Edyta. I całkiem przypadkiem tak mówi. Swego czasu, śpiewając w Szansie z Kukulską, całkiem przypadkiem miała fryzurę na ówczesną Edkę, ruszała się podobnie, miała podobne gesty. Może przypadkiem dziewczyna ma schiza i jako dr Jekyll robi u niej Górniak.
a propos Szansy umieściłem jej wykoannie Im wiecej ciebie na youtubie, szczególnie na początku brzmi niesamowicie podobnie do Edki, przybrała taką edkową manierę,
choć wykonanie piosenki marne według mnie :wink2:


http://www.youtube.com/watch?v=cv73ZkHrIbE
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Blur »

początek dousznie jakbym Edytę słyszał...jej nowa piosenka jakaś taka marna
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Kamui Shiro »

Ej, serio, ja byłem pewien, że to Górniakowa, jak poleciała ta kolądka w 4Fun TV przed Wigilią xD Po prostu identyczny niemal głos, identyczny niemal wygląd... klon :)
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Ravek »

przykro sie robi, jak czyta sie wypowiedzi niektorych osob. Paula jest jaka jest. Skoro sami twierdzicie, ze jej nie znacie, czemu zakladacie, ze ona upodabnia się do Edyty? a moze u niej to naturalne? I akurat w teledysku do koledy wyglada duzo bardziej podobnie do Kukulskiej z czasow plyty po tamtej stronie.
A piosenki... uwazam, ze niektore ciekawsze, niz piosenki edyty i wedlug mnie przekazuje mnostwo emocji. Ale no wlasnie, zeby emocje odbierac, trzeba kogos poznac, a przynajmniej tworczosc artysty. nie przesluchac raz, dwa...
No i czemu kurcze niektorzy z Was od razu zakladaja, ze ona podrabia Edyte? Czy sami chcielibyscie, zeby Wam na poczatku kariery (jakiejkolwiek) podcinano skrzydla?

Ja uwazam Paule za swietna wokalistke, wyjatkowo utalentowana. Plyta pojawi sie wkrotce i uwazam, ze ma szanse naprawde zawojowac...

Zycze jej wiele sukcesow, bo zasluguje na to. Pracowala zbyt ciezko. a efekty slychac:)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Kamui Shiro »

Ojej, to nie moja wina, że foka ma podobny głos i wygląd! Mam kłamac, że mi się nie skojarzyła? xD
ODPOWIEDZ