Viva

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 484
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Viva

Post autor: audarya »

rozumiem Twoje podekscytownaie, bo też uważam, że sesja jest super, ale nie zapominaj, że Edyta jest PIOSENKARKĄ i śpiewaniem powinna się zając, a nie graniem w filmach! 8P



Jestem jak najbardziej za tym, żeby Edi w filmie lub musicalu wystąpiła. Mariah w "Glitter" zagrała świetnie i było dużo pięknej muzyki ;)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Viva

Post autor: Marrcino »

Chill-out pisze: Ot cała Edyta...
phi. madrala sie znalazl 8)

hmmmm ciekaw jestem co tam w srodku :D
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 484
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Viva

Post autor: audarya »

maleo pisze:gada o swoim życiu prywatnym.
Ja jako fan z jednej strony czuję się rozczarowany (gdzie jest muzyka do cholery??), a z drugiej zachwycony (piękne zdjęcia, szczery wywiad o trudnych chwilach z życia Edyty
No więc widzisz, że jednak w ten sposób możemy ją poznać. Muzyka jest na płycie i wszystko doskonale słychać :smile:

[ Dodano: 28-11-2008, 09:53 ]
ja32 pisze:edyta to nie tylko muzyka. jej zycie cierpienie smutek smiech radosc z mazenstwa dziecka tez powinien obchodzic was... to zycje, ona jest kobiea a nie szafa grajaca itp.
Dats Rajt :?
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Viva

Post autor: karol »

Czy naparwde nikt nie ma mozliwosci zamieszczenia całości skanów?
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Viva

Post autor: Magda M »

maleo pisze:
magda s pisze:ze muzyce nasza edi jest juz spelniona
To mnie dobiło.
Wszyscy wiemy, że Edyta nie ma już wielkich ambicji muzycznych (nie chodzi mi tu o podbój świata), ale te zdnie to już przesada.
Słucham??!!! A kim Ty jesteś że możesz jej mówić czy ma prawo być spełniona czy nie?? Edyta jest człowiekiem tak samo jak Ty czy ja. żyje dla siebie i dla swojej rodziny. Ma prawo mieć swoje priorytety. Nie musi być zabwicielem świata, nie musi spełniać zachcianek ludzi którzy chcą żeby nagrała 100 płyt by ich zaspokoić. Ona na prawdę jest człowiekiem a nie maszyną... Mało który Polak jest wielce ambitny ale mało kogo to interesuje. Edyta nie ma 20 lat. Pośpiewała sobie, pozwiedzała świat... Nie ma aspiracji na miarę Madonny ale czy to na prawdę aż tak źle? Ma swoich fanów, płyty się sprzedają, kase zarabia, od czasu do czasu jest troche szumu wokół niej. Cieszymy się jak gwizdki z wywiadu, z piosenki, z płyty. Myślisz że Edyta nie zdaje sobie z tego sprawy??

[ Dodano: 28-11-2008, 10:43 ]
Bardzo bym chciała żeby Edyta cały czas nagrywała dla nas płyty na miarę Dotyku czy EG ale pogodziłam się już dawno z rzeczywistością.. .. Ona juz nie potrzebuje takiej potrzeby... Jak to ujeła: Daje ludziom tyle ile chce dać. jesli nie daje więcej to po prostu dlatego że nie chce.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Viva

Post autor: Matiz99 »

Magda M pisze:
maleo pisze: To mnie dobiło.
Wszyscy wiemy, że Edyta nie ma już wielkich ambicji muzycznych (nie chodzi mi tu o podbój świata), ale te zdnie to już przesada.
Słucham??!!! A kim Ty jesteś że możesz jej mówić czy ma prawo być spełniona czy nie?? Edyta jest człowiekiem tak samo jak Ty czy ja. żyje dla siebie i dla swojej rodziny. Ma prawo mieć swoje priorytety. Nie musi być zabwicielem świata, nie musi spełniać zachcianek ludzi którzy chcą żeby nagrała 100 płyt by ich zaspokoić. Ona na prawdę jest człowiekiem a nie maszyną... Mało który Polak jest wielce ambitny ale mało kogo to interesuje. Edyta nie ma 20 lat. Pośpiewała sobie, pozwiedzała świat... Nie ma aspiracji na miarę Madonny ale czy to na prawdę aż tak źle? Ma swoich fanów, płyty się sprzedają, kase zarabia, od czasu do czasu jest troche szumu wokół niej. Cieszymy się jak gwizdki z wywiadu, z piosenki, z płyty. Myślisz że Edyta nie zdaje sobie z tego sprawy??

[ Dodano: 28-11-2008, 10:43 ]
Bardzo bym chciała żeby Edyta cały czas nagrywała dla nas płyty na miarę Dotyku czy EG ale pogodziłam się już dawno z rzeczywistością.. .. Ona juz nie potrzebuje takiej potrzeby... Jak to ujeła: Daje ludziom tyle ile chce dać. jesli nie daje więcej to po prostu dlatego że nie chce.
Zgadzam się z Magdą.
Przypuszczam, że Edyta osiągnęła przez ostatnie prawie 20 lat więcej niż sama przypuszczała i więcej niż chciałby nie jeden polski artysta.Równie wiele co osiągnęła także przeżyła, przeszła przez wiele trudnych i bardzo trudnych momentów swej kariery.W latach 95-99 doświadczyła bardzo wiele różnorodnych i nowych doświadczeń, zyskując ogrom wspomnień.Sprzedała ponad milion płyt, media napisały już o niej chyba wszystko co było możliwe.Można by tak wymieniać w nieskończoność.
Oczywiście to jej nie usprawiedliwia by tak postępować.Wszak ma ma dopiero 36 lat.Przed nią jeszczxe drugie 20 lat ,,kariery''.Jeżeli tylko by chciała.Wiem ze my bysmy chcieli napewno.Nie mam na myśli kariery w kształcie takim jak do roku 2004.Chodzi mi o płyte raz na dwa, dwa i pół roku, w między czasie kilka singli, i udzielanie się publiczne.Myślę że rodziny w taki sposób by nie zaniedbała.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Viva

Post autor: ANETA »

Wywiad jest śliczny, zdjęcia prześliczne !!! Dawno już nie byłam tak zadowolona i dumna z Edyty. Zrozumiałam teraz dlaczego płakała w JOŚiu, musiała dusić w sobie emocje które pod wpływem muzyki, dźwięków jeszcze trudniej ukryć. Zrozumiałam dlaczego tyle razy pozdrawiała męża i mówiła, że go kocha. Ona go wspierała, walczyła ze swoimi emocjami i jego chorobą.
Wzmianki o Allanku też słodkie, najzabawniejsze o tym jak ją pyta czy wszyscy ludzie mają ości i jak narysować prąd :lol3:
Wierzę, że ten wywiad przekona wielu czytelników do Edyty (o ile będą chcieli go przeczytać ale może te piękne zdjęcia skuszą)

A co do planów muzycznych to ja już podczas premiery Perły czułam, że Edyta na tym etapie czuje się spełniona i nie ma marzeń muzycznych. Tak odczytywałam z jej wypowiedzi. Szczerze mówiąc wolę jej głos sprzed lat także nie czekam z utęsknieniem na jej płyty.
Ostatnio zmieniony 28 lis 2008, 11:28 przez ANETA, łącznie zmieniany 1 raz.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Viva

Post autor: Chill-out »

Matiz99 pisze:
Chill-out pisze: Ot cała Edyta...
Chill Out, albo nie przemyślałeś swojego posta, albo naprawde nie znasz Edyty.Ona nie wyraża emocji i przeżyć przez muzykę? Szczególnie można tak stwierdzić po ostatniej płycie 8P
Oczywiście,ze wyraża emocje przez muzykę.Nie mówiłem o emocjach a o przeżyciach,doświadzceniach. Edyta nie może ich wyrażać w sztuce bo przecież nie tworzy a jedynie odtwarza....
Edyta zawsze wolała uzewnętrznić się w wywiadach...
Matiz99 pisze: Chciałbym też zwrócić uwagę że wywiaz z pewnością został skrócony.Być może redaktorzy stwierdzili że perypetie rodzinne Edyty są ciekawsze dla czytelnika niż jej twórczość?
To na pewno ale Edyta ze swoim statusem spokojnie może stawiać warunki i zgodzić się na tytuł dot.rodziny a przez większość rozmowy opowiadać o muzyce i swoim życiu zawodowym.Oczywiście te kilka pytań o rodzinie też może się znaleźć.Wszystko zależy od tego jak dogada się z gazetą...
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Viva

Post autor: Marrcino »

Ale marudzicie niektorzy. Przeciez Edyta nie opowiada tam o tym ile razy dziennie uprawia seks, nie zdradza jakichs intymnych szczegolow. Po prostu mowi co jej sie przydarzylo w ostatnim roku i wyciaga wnioski. Wiadomo, ze nie bedzie gadac tylko i wyłącznie o muzyce bo tematyka osobista bardziej sklania do kupna gazety. Wszyscy jakios moga mowic a ona nie. Phi! Co innego gdyby sie zwierzala Faktowi ale robi to z ladna otoczka (sesja) w dobrym magazynie.

Zgodze sie tu z Magda. Nie wymagajmy od niej cudow. Ona naprawde mysli o fanach i o tym zeby dac im jak najwiecej. Sama to podkreslala w rozmowie z nami. Zgodzila sie zaspiewac TNTJM z mysla o nas. Nagrala boski teledysk. Wkrotce plyta swiateczna na ktora wszyscy od lat czekamy. Pewnie najchetniej siedzialaby z Allankiem w domu i spelaniala sie jako hałsłajf.

Ja sie ciesze z kazdej takiej sesji i wywiadu bo przynajmniej wiem co u Edi slychac. To jest tez jakas forma kontaktu z fanami. :-)
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1901
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Viva

Post autor: Grzegorz »

Kupiłem dziś Vivę. Zdjęcia bardzo ładne. Te zdj w czarnej sukni z koniem na plaży ciągle kojarzą mi się z teledyskiem Madonny - "Frozen". Wywiad wywiadem, wiadomo że wszyscy strasznie rozgoryczeni że Edyta nie podała dokładnej daty dotyczącej wydania świątecznej płytki. Nie ma co narzekać, jeśli płyta ma być wydana to będzie! 8) Co do "spełnienia muzycznego" to nie oznacza przecież że Edyta zamierza przestać śpiewać, po prostu nie goni już za sławą i za sukcesami. Inna sprawa to to że sukces przychodzi sam np. przy wydaniu jakiejś fajnej przyjemniej płyty która świetnie się sprzeda... A te zdj naprawdę super. Takiej Edyty jeszcze nie widziałem. Śliczna!! :shock:
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Viva

Post autor: Blur »

Matiz99 pisze:Magda M napisał/a:
maleo napisał/a:

magda s napisał/a:
ze muzyce nasza edi jest juz spelniona


To mnie dobiło.
Wszyscy wiemy, że Edyta nie ma już wielkich ambicji muzycznych (nie chodzi mi tu o podbój świata), ale te zdnie to już przesada.

Słucham??!!! A kim Ty jesteś że możesz jej mówić czy ma prawo być spełniona czy nie?? Edyta jest człowiekiem tak samo jak Ty czy ja. żyje dla siebie i dla swojej rodziny. Ma prawo mieć swoje priorytety. Nie musi być zabwicielem świata, nie musi spełniać zachcianek ludzi którzy chcą żeby nagrała 100 płyt by ich zaspokoić. Ona na prawdę jest człowiekiem a nie maszyną... Mało który Polak jest wielce ambitny ale mało kogo to interesuje. Edyta nie ma 20 lat. Pośpiewała sobie, pozwiedzała świat... Nie ma aspiracji na miarę Madonny ale czy to na prawdę aż tak źle? Ma swoich fanów, płyty się sprzedają, kase zarabia, od czasu do czasu jest troche szumu wokół niej. Cieszymy się jak gwizdki z wywiadu, z piosenki, z płyty. Myślisz że Edyta nie zdaje sobie z tego sprawy??

[ Dodano: 28-11-2008, 10:43 ]
Bardzo bym chciała żeby Edyta cały czas nagrywała dla nas płyty na miarę Dotyku czy EG ale pogodziłam się już dawno z rzeczywistością.. .. Ona juz nie potrzebuje takiej potrzeby... Jak to ujeła: Daje ludziom tyle ile chce dać. jesli nie daje więcej to po prostu dlatego że nie chce.



Zgadzam się z Magdą.
Przypuszczam, że Edyta osiągnęła przez ostatnie prawie 20 lat więcej niż sama przypuszczała i więcej niż chciałby nie jeden polski artysta.Równie wiele co osiągnęła także przeżyła, przeszła przez wiele trudnych i bardzo trudnych momentów swej kariery.W latach 95-99 doświadczyła bardzo wiele różnorodnych i nowych doświadczeń, zyskując ogrom wspomnień.Sprzedała ponad milion płyt, media napisały już o niej chyba wszystko co było możliwe.Można by tak wymieniać w nieskończoność.
Oczywiście to jej nie usprawiedliwia by tak postępować.Wszak ma ma dopiero 36 lat.Przed nią jeszczxe drugie 20 lat ,,kariery''.Jeżeli tylko by chciała.Wiem ze my bysmy chcieli napewno.Nie mam na myśli kariery w kształcie takim jak do roku 2004.Chodzi mi o płyte raz na dwa, dwa i pół roku, w między czasie kilka singli, i udzielanie się publiczne.Myślę że rodziny w taki sposób by nie zaniedbała.
Wy to mnie nie rozumiecie.
Przecież rozumiem, że Edyta ma swoją rodzinę, własny rozum i wolną wole, ale gdy artysta w wieku 36 lat mówi, że nie ma żadnych marzeń związanych z muzyką to chyba nie jest najlepiej. Oczywiście, że na pierwszym miejscu jest RODZINA, ale jednak Edyta często podkreśla , że jej światem są dźwięki, a teraz gada, że osiągnęła już wszystko co chciała i nawet więcej. Nie chodzi mi tu o pogoń za sławą czy płyty na liście billboarda, ale jakieś zamieszanie w jej muzyce.
Poza tym teraz już wiem dlaczego występuje w JOŚ i dlaczego występowała w RG - w muzyce czuje się spełniona, więc jej nową pasją jest TV.
Pytanie : Co dalej??
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Viva

Post autor: Matiz99 »

Chill-out pisze:Oczywiście,ze wyraża emocje przez muzykę.Nie mówiłem o emocjach a o przeżyciach,doświadzceniach. Edyta nie może ich wyrażać w sztuce bo przecież nie tworzy a jedynie odtwarza....
Napisała kilka życiowych textów na E.K.G ;)
Chill-out pisze:Matiz99 napisał/a:

Chciałbym też zwrócić uwagę że wywiaz z pewnością został skrócony.Być może redaktorzy stwierdzili że perypetie rodzinne Edyty są ciekawsze dla czytelnika niż jej twórczość?

To na pewno ale Edyta ze swoim statusem spokojnie może stawiać warunki i zgodzić się na tytuł dot.rodziny
Pewnie podobnie jak i całą resztę olała ten ,,drobiazg''.
Marrcin pisze:Przeciez Edyta nie opowiada tam o tym ile razy dziennie uprawia seks
Marrcin, dlaczego dziennie, a nie np. tgodniowo? :-D Nieźle 8P
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Viva

Post autor: Anu$$ia »

Jak zawsze znajdą się osoby,którym coś się nie podoba. Ja bardzo cieszę się z tego wywiadu i z jego zawartości, bo mnie osobiście interesuje stan zdrowia Darka.

Co do dalszych ambicji zawodowych Edyty- myslę,że najważniejsze dla niej jest wsparcie jej fanów (czyli NAS) i to,żeby nas zadowolić. Tylko niektórzy po prostu nie chcą się dać zadowolić :P
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Viva

Post autor: Blur »

Anu$$ia pisze:Tylko niektórzy po prostu nie chcą się dać zadowolić

Ja jestem zadowolony z tego co się ostatnio wydarzyło (singiel, teledysk) i co ma się wydarczyć (płyta świąteczna), ale kiedy z ust Edyty padają takie słowa to trochę się martwię co będzie w przyszłości.
Ayula91
Linger
Linger
Posty: 888
Rejestracja: 25 maja 2008, 21:16
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Tel'aran'rhiod

Re: Viva

Post autor: Ayula91 »

maleo pisze: Wszyscy wiemy, że Edyta nie ma już wielkich ambicji muzycznych (nie chodzi mi tu o podbój świata), ale te zdnie to już przesada.
odsylam do wywiadu w Vivie, ktory ukazal sie nie dawno i ktory wlasnie komentujemy:)
widocznie zamiast czytac wywiad ogladales literki
ODPOWIEDZ