Oświadczenie Edyty

Wiadomości na temat Edyty.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Piter »

alicja pisze:W pale mi sie nie mieści, że Edyta jest w stanie przekreślić miłość człowieka, który tyle jej dał, tak się o nią troszczył... rany...
Widocznie masz za małą pałę.
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: alicja »

Piter pisze:
alicja pisze:W pale mi sie nie mieści, że Edyta jest w stanie przekreślić miłość człowieka, który tyle jej dał, tak się o nią troszczył... rany...
Widocznie masz za małą pałę.
Pójdę dalej, ku Twojej uciesze.. w ogóle jej nie mam.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Piter »

alicja pisze:Pewno, ze nikt nas nie prosił o wsparcie i komentarze, ale skoro wszyscy mogliśmy się cieszyć ich szczęściem podczas ślubu, to teraz na tej samej zasadzie mamy prawo się zastanawiać co tak na prawdę się stało, bo SZKODA, że tak to się potoczyło. Emocje nami targają Piter, powinieneś to doskonale rozumieć, w końcu jesteś fanem Edyty nie? ;) :P
Jestem fanem jej dokonań artystycznych. Nie budzi we mnie emocji jej życie prywatne. Mogę jej współczuć jak każdemu innemu człowiekowi, ale nie mam zamiaru ulegać jakiejś histerii. Co więcej, daleki jestem nawet od oceny dokonań moich przyjaciół, najbliższych mi osób. Każdy jest kowalem własnego losu. A ja szanuję wybory innych osób.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2009, 16:30 przez Piter, łącznie zmieniany 1 raz.
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: alicja »

Piter pisze:
alicja pisze:Pewno, ze nikt nas nie prosił o wsparcie i komentarze, ale skoro wszyscy mogliśmy się cieszyć ich szczęściem podczas ślubu, to teraz na tej samej zasadzie mamy prawo się zastanawiać co tak na prawdę się stało, bo SZKODA, że tak to się potoczyło. Emocje nami targają Piter, powinieneś to doskonale rozumieć, w końcu jesteś fanem Edyty nie? ;) :P
Jestem fanem jej dokonań artystycznych. Nie budzi we mnie emocji jej życie prywatne. Mogę jej współczuć jak każdemu innemu człowiekowi, ale nie mam zamiaru ulegać jakiejś histerii. Co więcej, daleki jestem nawet od oceny dokonań moich przyjaciół, najbliższych mi osób. Każdy jest kowalem własnego losu.
Spoko, rozumiem, akceptuję, pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: vanity »

alicja pisze:Dom był chyba Darka z tego co pamiętam, więc Edyta wyniosła się na swoje, na to wygląda.
Edyty, media pisały, że teściów, ale to nieprawda.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Piter »

alicja pisze:
Piter pisze: Jestem fanem jej dokonań artystycznych. Nie budzi we mnie emocji jej życie prywatne. Mogę jej współczuć jak każdemu innemu człowiekowi, ale nie mam zamiaru ulegać jakiejś histerii. Co więcej, daleki jestem nawet od oceny dokonań moich przyjaciół, najbliższych mi osób. Każdy jest kowalem własnego losu.
Spoko, rozumiem, akceptuję, pozdrawiam ;)
Ja również. Przepraszam za "pałę" - zabrzmiało ostrzej, niż to było w planie.
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: alicja »

Piter pisze:Ja również. Przepraszam za "pałę" - zabrzmiało ostrzej, niż to było w planie.
Absolutnie się nie obraziłam, ta wymiana zdań na temat "pały" mnie rozbawiła :wink:

Vanity, byłam przekonana, ze to Darka.. no proszę, dzięki za uświadomienie :)
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Ewa_P »

DeathlySilence pisze:Przytoczyłaś jedną z metod przyciągania do siebie słabych jednostek, samotnych, zagubionych dusz, które...
DS, człowiek taki mądry, zna metody, a nawet sobie nie zdaje z tego sprawy. Dzięki za wyjaśnienie. ;) Chociaż ja nie popadałabym w szumne określenia, bo nie widzę tu sekciarstwa. Chodziło mi tylko o to, że Edyta zrobiła ze swojego związku pierwszą miłosną telenowelę RP, a teraz ludzie są żądni dalszego ciągu. I nie można im powtarzać, że interesowanie się dalszymi losami bohaterów to jest pakowanie się z buciorami w cudze życie. Byłoby wielką naiwnością sądzić, że wszyscy grzecznie odwrócą teraz głowy i przestaną się interesować jej życiem. Najzabawniejsze jest to, że sama Edyta doskonale sobie zdaje z tego sprawę (czego dowodem chociażby współpraca z profesjonalną agencją public realtions, której głównym zadaniem będzie przecież komunikowanie się z otoczeniem). Za to część forumowiczów zdaje się kompletnie tego nie zauważać i jeszcze przekonują innych, że powinniśmy teraz przestać się interesować sprawą. Wstrzymujmy się od osądów, od oceniania, bądźmy taktowni – z tym się zgodzę, w tym macie rację. Ale niech nikt mi nie mówi, ze nie mam prawa być ciekawa prawdziwych przyczyn rozstania. I że ta ciekawość ma coś wspólnego z pakowaniem buciorów w życie Edyty. No doprawdy, bądźmy poważni.
Piter pisze:Myślę, że Twoja metafora jest nieadekwatna.
Następnym razem postaram się celniej dobierać metafory.
Piter pisze:Przecież w oświadczeniu było napisane, że sztab prasowy odpowie na wszystkie skierowane do niego pytania, tylko prosi się o zaprzestanie spekulacji.
Toteż prędzej czy później się dowiemy o co poszło. Tego akurat jestem pewna. Jej polityka komunikacyjna, a właściwie polityka jej agencji PR, jest dla mnie jasna. To, z czym dziś Edyta musi się uporać, to klasyczna sytuacja kryzysowa - w PR określa się tym mianem każdą sytuację, która może zagrozić wizerunkowi. I zawsze w takiej sytuacji powinno się zastosować strategię otwartości – trzeba zapewnić, że poda się wszelkie niezbędne informacje dotyczące przyczyn wystąpienia tego kryzysu. I my te przyczyny poznamy. W swoim czasie. Ale nie można nas winić za to, że powodowani emocjami, jak to słusznie zauważyła Alicja, brakuje nam cierpliwości i część z nas chciałaby dowiedzieć się już „tu i teraz”. Choć jeśli trzeba poczekać, dać Edycie chwilę, to oczywiste, że poczekamy. Niecierpliwie, ale poczekamy. ;)

I niezmiennie całym sercem jestem z nią. Cokolwiek się nie stanie, jestem z nią. Bo jest mi bliska, bo jej dobro leży mi na sercu. Bo się o nią martwię. I tylko z tego wynika ta ciekawość, o którą toczy się spór. Tylko z tego.
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

Edyta napisała , że się rozstają , aby odnaleź sie zawodowo, nie napisala ze sie juz nie kochaja, powtarzala juz wiele wiele razy ze gdy pracuje to musi sie odseparowac!! mieszkac w hotelach anie w domu itp itd, ja wierze , ze to wszystko spowodowane jest praca nad nowa plyta ( naiwnie, byc moze ale co mi tam...) . Jeszcze jeden aspekt mi tu sie ukazal, moze jak Krawczyk probuja machlojek podatkowych i ot cala prawda... Ja wierze, że kryzys jest jedna wilka mistyfikacją mediow...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: vanity »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:Edyta napisała , że się rozstają , aby odnaleź sie zawodowo, nie napisala ze sie juz nie kochaja, powtarzala juz wiele wiele razy ze gdy pracuje to musi sie odseparowac!! mieszkac w hotelach anie w domu itp itd,
Edyta przecież nie zaczęła pracować ostatnio, tylko robiła to przez właściwie cały okres ich małżeństwa. Nagle postanowiła zamieszkać osobno?
DYZIO_MARZYCIEL pisze:Jeszcze jeden aspekt mi tu sie ukazal, moze jak Krawczyk probuja machlojek podatkowych i ot cala prawda...
Dopóki są małżeńśtwem to chyba niewiele zdziałają, a poza tym Krawczyk z żoną chyba znowu się pobrali. WIęc ?
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Marcin A. »

Darek był z Edytą podczas gali EMA.
http://www.plotek.pl/plotek/51,79592,6540692.html?i=8
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: GosiaczeQ_14 »

"To już wyłącznie ich sprawy!"
O! zdecydowanie najmądrzejsze zdanie jakie można wyczytać na plotku :P :-)
Awatar użytkownika
azille
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 282
Rejestracja: 28 sie 2007, 20:54
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Polssskaa

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: azille »

ale Darek tragicznie schudl w ogole na tych zdjeciach sie nie usmiecha.. z jednej strony to smutne.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: dorota »

azille pisze:ale Darek tragicznie schudl w ogole na tych zdjeciach sie nie usmiecha.. z jednej strony to smutne.
z drugiej też....... :cry:
Pusiex
The story so far
The story so far
Posty: 440
Rejestracja: 22 sty 2008, 15:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Będę ¦niła
Lokalizacja: Dubeczno
Kontakt:

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Pusiex »

heeej a może to wszystko to tylko podpucha.... coś a'la dodzia i majdan.... wcale bym się nie zdziwiła...
ODPOWIEDZ