Flesz

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Flesz

Post autor: Emila555 »

Nie dziwią mnie Wasze reakcje. Nie taką Artystkę pokochaliśmy.
Niech walczy o dziecko, zawsze będę trzymać za nią kciuki mimo wszystko, niech walczy sobie z Darkiem, przecież pogodziła się z przeszłością, to co jej szkodzi :roll: , ale niech na litość boską nie pozwala sobie na takie artykuły! Czy Edyta naprawdę nie widzi, że tym zachowaniem zraża do siebie ludzi?

Jeśli już my jako fani mamy dosyć czytania tych nowinek z jej życia prywatnego, to co dopiero reszta społeczeństwa, która nie jest emocjonalnie z Edytą związana?

Napiszę już po raz setny , że szkoda mi w tym wszystkim Allanka. Dziecko nie jest niczemu winne, a to co się teraz dzieje na pewno się na nim odbije, jeśli już teraz nie odczuwa tego co się wokół niego i jego rodziców wyprawia.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5911
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Flesz

Post autor: Kopaneek »

Cieszmy się koncertami, płytą i Consequences, które ma swoje 5 minut w krajach 3. świata. <3
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Flesz

Post autor: DAAMI »

Potwierdzam, że ta informacja jest podana w SHOW, w tej gazecie Edyta jest na okładce (zdjęcie z TOPtrendów, ale zęby nie są wystarczająco białe ;( :lol: ), skanów nie mam, ale fotki są przeważnie z faktu, ale jedno co mi utkwiło w pamięci. "Jak poinformował nas asystent Gwiazdy - Marcin Wieczorek ... " :lol3:
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Flesz

Post autor: ja30 »

powinna zakonczyc te zabawe z krupa sadowo nie ma co sie bawic z nim
Awatar użytkownika
tochie
Sit down
Sit down
Posty: 50
Rejestracja: 12 gru 2008, 13:52
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Sleep With Me
Lokalizacja: kraków

Re: Flesz

Post autor: tochie »

http://afterparty.pl/newsy_artykul,9361.html "Oddałam mu decyzje, karierę i moje pieniądze". Edyta robi się coraz bardziej bad girl :hellobaby:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5045
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Flesz

Post autor: addar »

abstrahując od całego tego szamba, edyta dobrze krupisku pocisneła, sam bym tego lepiej nie ułożył :lol: , ewidentny kompleks" męża swojej żony"....co nie zmieia faktu, ze oboje powinni sie zamknąć
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2758
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Flesz

Post autor: pijej1 »

Dziwne! Przecież to Darek wyciągnął Landrynę z szamba w jakie wpadła serwując godne statecznej kobitki i pierwszej matki polki dbającej o edukacje synalka wyzwiska skierowane do dziennikarzy, nie wspominając już o zwyzywaniu fanów zrzeszonych na naszym forum. Gdyby nie On pewnie zakończyłaby swoją karierkę już pata temu. A teraz ma czelność wyrzucać, że to z jego winy jej już legendą obrosła międzynarodowa kariera legła w gruzach!
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5045
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Flesz

Post autor: addar »

pijuś czy ty wiesz co gadasz? skad wiesz że to ON ją ocalił, co on takiego zrobił dla Edyty...aaaaaa "zrobił " jej allana...facet nie ma zadnego talentu który wywindnowalby go i wpłynał wielce na kariere edyty, muzyk sredni, manger jak się okazało kiepski, to co on zrobił dla edyty to kazdy inny z fujarą w spodniach by potrafił, z tym że gdyby byl przystojniejszy allan mialby jeszcze lepsze geny 8P


Nie rozumiem dlaczego wciąz jest tu grupa osób która broni tego "byłego męża" nie wiecie co się działo w milanówkowej willli , a już rozsądzacie: Eda-zła, On-dobry, skad takie wnioski? bo dive znacie lepiej i wiecie że z niej niezłe zióko,jego nie znacie, i kto wie może skuurwys... z niego jeszcze większy...gdyby edce było jak w niebie to by go nie zostawila... z relacji edki i jego zachowań ja mogę tylko wysnówać że jest on jak brzydal który uchwycił pieknego motyla. Stał sie bardzo zaborczy/zazdrosny, przejał jej całe życie, zabranial sie spotykać, zwierzać prasie, wybudował mur przy willi , mysle że to on namówił ede na wojne z brukowcami i tą całą szopkę z narodzinami allana, Edyta będąc sobą zaraz po poradzie pobrykałaby do gali i zrobiła piękne sweet focie, ale jemu sie zachciało ukrywania i walki, a i tak wina zeszła na edyte i jej pamietne "#CIACH#.. szczury"
koleś chciał ja za wszelką cene zatrzymać ,ale był zbyt normalny zbyt powszechny zeby móc utrzymać fantazyjną dive... on lubił spędzać leniwe wieczory przy kominku z herbatką w ręku a jej po intensywnych latach promocji z poczatku też sie to podobalo, ale po czasie chciała wrócić do bardziej ekscytujacego życia...nie wymagam od was kochania i tylko bronienia edy, ale nie moge" paczeć" jak z tego fałszywego kolesia robi sie świetego-pokrzywdzonego
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2012, 16:44 przez addar, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5911
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Flesz

Post autor: Kopaneek »

addar Mam nagranie z koncertu, jak Anioł wypowiada słowa "I moja Kotwica Życiowa... DARIUSZ KRUPA! Cmok cmok". :edi:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5045
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Flesz

Post autor: addar »

Kopaneek pisze:addar Mam nagranie z koncertu, jak Anioł wypowiada słowa "I moja Kotwica Życiowa... DARIUSZ KRUPA! Cmok cmok". :edi:
kopciu a co zazwyczaj mówi sie do ukochanej osoby?, edyta jak sam mówisz jest egzaltowana i czesto hiperbolizuje uczucia i uzywa wielkich słów gdzie normalny człowiek nigdy czując w ten sposób nie używałby az takich sformułowań...edka lubi wielkie słowa, gorzej u niej z wielkimi czynami-i tu pies pogrzebany może mówić;" to bedzię najbardziej muzyczny rok" a wychodzi duuupa, moze również bełkotać "o kotwicy życia" a czuć po prostu " lubię go bo dał mi dom i dziecko" :lol:
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2012, 16:45 przez addar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2758
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Flesz

Post autor: pijej1 »

mam wrażenie addar że z każdym postem kolejnym sam sobie zaprzeczasz :shock:

No niektórzy tak już mają :lol3:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5045
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Flesz

Post autor: addar »

pijej1 pisze:mam wrażenie addar że z każdym postem kolejnym sam sobie zaprzeczasz
nie pijusiu ja sie po prostu patrze na problem kompleksowo..nie oceniam ludzi czarno-bialo, wiem że kazdy ma dobre i złe strony, to ty masz tendencje do kategoryzowania i dychotomicznych podziałów. Ja wiem że edyta ma wiele wad ale równoważy to wieloma zaletami, to że jej wytkne że jest leniwa, krnąbna itp nie zmienia faktu że landryne po prostu lubię...to tak jak z tobą...mogę napisać że jesteś największym trollem forumowym a i tak cie lubię bo jesteś zabawny , ty natomiast gdy ktoś ci podpadnie w najmniejszej pierdółce skreslasz go i zaczynasz wojenki na wszystkich polach...czekaj kogoś mi to przypomina?? aaaaaaaaaaaaaa jestes podobny do Górniakowej
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2758
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Flesz

Post autor: pijej1 »

addar pisze:ty natomiast gdy ktoś ci podpadnie w najmniejszej pierdółce skreslasz go i zaczynasz wojenki na wszystkich polach...
Przykłady proszę!
addar pisze:czekaj kogoś mi to przypomina?? aaaaaaaaaaaaaa jestes podobny do Górniakowej
No widać zauważyłeś cechę landrynki, którą we własnych powyższych postach zanegowałeś sugerując, że to Dariusz jest be :P
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Flesz

Post autor: KrzysiekF »

Proponuje Wam spacer , jest pięknie za oknem. Co byście nie napisali to i tak to nie zmieni faktu , że Edyta jest na muzycznym dnie. Wasze kłótnie nie sprawią , że ukochana Edytka zamknie się w chatce w Ustrzykach Dolnych i nagra przepiękne arcydzieło. A wejść i okien do chatki będą pilnowały rycerzyki w postaci najlepszych Fanów.

Kupujcie stare płyty i single , zachowajcie cząstki talentu i daru, który miała Edyta.

PEACE&LOVE.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2012, 17:09 przez KrzysiekF, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5045
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Flesz

Post autor: addar »

ale ty jestes prostolinijny...jezeli napisze ze darius jest ble to z automatu oznacza ze eda jest dla mnie święta??? zdradze ci sekret : edyta to też niezła cholera

a przyklady to twoje niezliczone ataki, przykład niedawny: twoje ciągłe ataki na adminów tylko dlatego ze kiedys nie zrobili jak ty chciałeś :-)
ODPOWIEDZ