Hit, hit, hurra!

Edyta w pierwszej edycji show TVP1 (2016).
ODPOWIEDZ
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: ray »

alicjaanna pisze:Po pierwsze fanem jest się całej twórczości, a nie tylko tej co ma być dopiero wydana. Nawet, jeśli Edyta wyda płytę za parę lat, prawdziwi fani zostaną.
To jest bardzo złe myślenie. Bo wynika z niego, że prawdziwy fan to ktoś, kto nie może sobie pozwolić na żadną krytykę, nawet tę konstruktywną. Twoim zdaniem, prawdziwy fan musi akceptować wszystkie wybory Edyty i powinien się cieszyć na przykład z tego, że Edyta udostępniła na swoim Facebooku link do kolejnego artykułu z Jastrzabpost czy Party - i to jeszcze często artykułu z błędami rzeczowymi.
alicjaanna pisze:Po drugie liczba fanów rośnie np. na YouTube od początku roku liczba polubień profilu Edyty zwiększyła się od 5600 do 8100. Liczba wyświetleń piosenek szybko rośnie "Teraz tu" zbliża się do 5 milionów, a drugi teledysk "You High" do miliona. Bardzo dobre symptomy.
Wzrost liczby subskrypcji profilu Edyty na YouTube to pewnie efekt udziału Górniak w Eurowizji. Profil Edyty polubili miłośnicy tego konkursu - nie tylko z Polski.
Absolutną nieprawdą jest stwierdzenie, że liczba wyświetleń piosenek Edyty szybko rośnie. Obecnie dużo nowych odsłon ma jedynie teledysk do Dumki na dwa serca. Klip do Teraz-tu ma słaby wynik jak na ponad 5 lat obecności na YouTube. W ciągu ponad 63 miesięcy Teraz-tu nabiło 4,9 mln odsłon, a ostatni teledysk Beaty Kozidrak w ciągu zaledwie 3 i pół miesiąca nabił ponad 4 mln odsłon. Tak więc jest różnica. Klip do On the run ma 795,5 tys. wyświetleń. Równo 2 miesiące temu, kiedy minęło 5 lat od premiery tego klipu, na liczniku były 792 tys. Zatem przez ostatnie 2 miesiące On the run odtworzono w sumie tylko 3500 razy. To jest bardzo słaby wynik. Oba klipy do Your high razem wzięte po prawie 28 miesiącach na YouTube mają tylko niespełna 2,3 mln wyświetleń - i to też nie jest dobry rezultat.
alicjaanna pisze:Jak to liczba fanów ubywa, przecież napisałam, że na YouTube rośnie i liczba wyświetleń teledysków, według mnie to jedyny miarodajny wskaźnik popularności.
Liczba wyświetleń teledysków zawsze będzie rosnąć - maleć przecież nie może. :) Ale, jak już udowodniłem wyżej, w przypadku Edyty nie ma mowy o szybkich przyrostach liczby odsłon.
alicjaanna pisze:To, że zapowiadała płytę, teledysk każdy może zmienić zdanie, wczoraj się podobała, dzisiaj może być różnie.
U Edyty zazwyczaj jest właśnie "różnie".

Wracając do "Hit, Hit, Hurra!"...
Decyzja Edyty o udziale w tym programie była posunięciem bardzo złym. Udział w tym "show" jeszcze bardziej utrwala wizerunek Edyty jako celebrytki, a nie artystki. Gdyby jeszcze równolegle miała koncerty, albo wydała coś nowego, można by to zrozumieć... Ale do końca roku są jeszcze 3 miesiące i Edyta przez ten czas zagra zaledwie jeden biletowany koncert. I prawdopodobnie niczego nowego w tym roku już nie wyda. Została panią ze szklanego ekranu, jedynie odcinającą kupony od dawnych sukcesów.
Oglądalność "Hit! Hit! Hurra!" mogłaby jeszcze chociaż troszeczkę podskoczyć, gdyby ogłoszono, że Edyta będzie tam śpiewać. Ale wygląda na to, że ona nie chce...
alicjaanna
Make it happen
Make it happen
Posty: 118
Rejestracja: 18 mar 2014, 8:34
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Kielce

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: alicjaanna »

Według mnie to bardzo dużo, w ciągu dnia liczba wyświetleń Teraz Tu wynosi ponad 1000 co daje 350000 w ciągu roku, to bardzo dużo. Teledysk Terra Steczkowskiej w ciągu trzech lat ma tylko 200000 wyświetleń, widać kolosalną różnicę.
Dzienna liczba wyświetleń wszystkich piosenek Edyty na jej profilu jest około 4000, rocznie daje to 1500000, a przecież nie ma piosenek z wcześniejszych płyt np. Dotyk, Nie proszę o więcej itd. wtedy byłoby ponad 2500000. To jest bardzo dużo, dlatego napisałam co niektórzy nie mogą zrozumieć :) że fanem jest się nie tylko przez płytę, która mam być wydana, ale także za wcześniejszą twórczość. Te 1500000 wyświetleń rocznie potwierdzają moje zdanie :)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Dobi »

"Fakt" może i nie pisze o porażce programu ale Pudelek już nie jest tak wyrozumiały :ha: Oczywiście z nagłówka wynika, że jest to nowy autorski program Edyty za który odpowiada tylko ona :P

-> Nowy program Górniak przegrywa z konkurencją! Traci widzów z odcinka na odcinek
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5554
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Flux »

Kiedyś śledziłem na bieżąco większość programów z Edytą, może oprócz takich kwiatków jak JOŚ. Siedziało się z wypiekami przed telewizorem, czekając na jej występ na jakimś koncercie czy gali, chętnie oglądało się wywiady, nawet jeśli plotła głupoty. Zdarzało się nawet wstać wcześniej kiedy gościła w porannym programie czy później położyć spać, bo jako gwiazda wieczoru występuje często ostatnia. Nagrywało się to wszystko. Dziś nie muszę być z nią totalnie na bieżąco, wystarczy nadrobić "zaległości" następnego dnia w internecie. Nie czuję, żebym coś tracił kiedy ominie mnie jej live. Nie ma już tych emocji towarzyszących jej pojawieniu się gdziekolwiek w przestrzeni medialnej. Tak też jest z tym programem. Nie obejrzałem ani jednego odcinka i jakoś nie mam ochoty tego uczynić.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: endeven »

@Ray, wczoraj wieczorem najpierw pousuwałeś komentarze AlicjiAnny, dałeś jej ostrzeżenie, że jej wypowiedzi nic nie wnoszą i atakuja innych. Potem Nuklodem zaapelował, by już w tym wątku nie prowadzić dyskusji, bo każdy swoje racje przedstawił, a teraz widze, że @Ray nadal kontynuujesz dysputę. Uważam to jednak za samowolkę moderacyjną i nadużywanie swojej zieleni.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: ray »

alicjaanna pisze:Teledysk Terra Steczkowskiej w ciągu trzech lat ma tylko 200000 wyświetleń
Teledysk do Terry pojawił się na YouTube 29 listopada 2014, a więc nie 3 lata temu, tylko 22 miesiące temu. I nie ma 200 tys. wyświetleń, tylko 210 tys. Jeżeli rozmawiamy o liczbach, bardzo proszę trzymać się faktów.
Poza tym, Terra jest utworem bardzo niekomercyjnym i zestawianie wyników akurat tego singla (czy ostatnich piosenek Natalii Kukulskiej) z Teraz-tu czy Your high nie jest właściwe. Sprawiedliwe byłoby porównanie Your high i Teraz-tu z ostatnimi singlami tych wokalistek, które tak jak Edyta są obecne na rynku już od co najmniej kilkunastu lat i które nadal wydają muzykę radio friendly, jak właśnie wspomniana Beata Kozidrak czy Ania Dąbrowska. W porównaniu z nimi Edyta wypada na YouTube słabo.
endeven pisze:@Ray, wczoraj wieczorem najpierw pousuwałeś komentarze AlicjiAnny, dałeś jej ostrzeżenie, że jej wypowiedzi nic nie wnoszą i atakuja innych. Potem Nuklodem zaapelował, by już w tym wątku nie prowadzić dyskusji, bo każdy swoje racje przedstawił, a teraz widze, że @Ray nadal kontynuujesz dysputę. Uważam to jednak za samowolkę moderacyjną i nadużywanie swojej zieleni.
Nadużywaniem władzy jest to, że przyznałem ostrzeżenie za posty, które były tylko atakowaniem innych? No proszę Cię. :)
Tak, w nocy, kiedy wróciłem do domu, postanowiłem odpowiedzieć merytorycznie na wszystkie tezy Alicji, z którymi się nie zgadzam. Również po to, by pokazać, że nawet jeżeli się z kimś na forum nie zgadzamy, możemy prowadzić rozmowę bez wbijania sobie szpil, opierając się na faktach.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Aro »

Błagam Was, AlicjaAnna jest od lat forumowym trollem piszacym stek bzdur i wykłócającym się o wszystko a wy macie pretensje, że jest stawiana do pionu. Sam zostałem przez tego osobnika na Facebooku ostro zwyzywany. Absolutnie nie toleruję tutaj takich osób. Sam się dziwię, że nie ma jeszcze bana.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: karen »

temat dotyczy udziału Edyty w programie-a dyskusja jest o wyświetleniach na YouTube-jaki to ma związek???
Niech ktoś to wytłumaczy...
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: LaFidelite »

Ktoś to ogląda? :-)
Przyznam, że ja poddałam się po trzech minutach.
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: witcher »

LaFidelite pisze:Ktoś to ogląda? :-)
Przyznam, że ja poddałam się po trzech minutach.

Wytrwałem trochę dłużej - obejrzałem kilka występów. Mimo, że Edyta wypada zaskakująco dobrze: jest merytoryczna, sympatyczna i po prostu normalna to całość ogląda się ciężko. Powód jest jeden: dzieciaki występujące w programie są kiepskie i taka jest smutna prawda. Nie ma się absolutnie kim zachwycać i mimo, że orkiestra nad wyraz profesjonalna jak na tego typu show to całość ogląda się po prostu źle. Podejrzewam, że nie tylko mnie się to wszystko nie klei - stąd spadająca oglądalność.
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: adaś »

https://www.youtube.com/watch?v=8MAp4D3f-vc - ,,Monika Bogdanowicz w kwartecie w Hit HIt Hurra w TVP1 Edyta Górniak śpiewa z nami"
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: KrzysiekF »

Ma chłopak gadanę... zdolności do autopromocji również. Wbijajcie do mnie :lol3:


http://wp.tv/i,syn-gorniak-zdradza-na-a ... aid=617d8b
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: spot_me »

Allan widac z lekka rozpieszczony, a moze wszyscy jego rowiesnicy sa dzis tacy, nie wiem bo nie obracam sie w tych kregach. Niestety, ale poczatek jego celebryckiej kariery bedzie koncem 'kariery' Gorniak. :?
Awatar użytkownika
Bartek
Sit down
Sit down
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2015, 20:17
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Poznań

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Bartek »

Allan jest wyraźnie rozpieszczony. Mama wmawia mu talenty, a potem chłopaczyna idzie do programu i opowiada bzdury, jaki to nie jest zdolny. Widać Edyta nie tylko kreuje rzeczywistość wokół siebie, ale także wokół syna. Czegokolwiek się synek nie chwyci, ma do tego talent... Ale w sumie nie ma się co dziwić, Edycie też wmawia się, że jest wyjątkowa we wszystkim, co robi. Na pewno bardzo go kocha, ale oby przez nadopiekuńczość syn nie utknął w okresie dzieciństwa aż do późnej dorosłości.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: niuto »

Widać, że nie macie kontaktu ze współczesną młodzieżą. Dzieciak pewny siebie, ale czy po tej jego wypowiedzi można rozpoznać jakieś szczególne rozpieszczenie? Nie powiedziałbym. Jak inni w jego wieku, zresztą starsi również, żyje w wirtualnej rzeczywistości i uwielbia lajki :)
ODPOWIEDZ