Edyta od sikorek

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Piter »

Ja też chciałbym płyty już teraz, chyba każdy by chciał. Tylko, że myślę sobie, że jeśli ma być ona super kosztem czasu to ok, gorzej jak będzie do #CIACH#, wtedy się wścieknę, że na NIC musiałem tyle czekać.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta od sikorek

Post autor: vanity »

no chwila. jopek wydaje płyty często i wszystkie są na poziomie. wcale nie uważam że aby płyta była dobra musi się robić bardzo długo...
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta od sikorek

Post autor: kinga »

Zgadzam się vanity co do kwestii, że żeby plyta byla dobra, nie musi się robić bardzo dlugo. Natomiast nie zgodzę się co do p. Jopek. Mnie jej utwory nie ruszają kompletnie. Ale to moje zdanie.

I mają rację ci, którzy piszą, że Edyta byla kiedyś ikoną smaku w każdej dziedzinie. Kiedyś nie zobaczylibyśmy Edyty na scenie w dresie... Nie mówię, że mi to jakoś szczególnie przeszkadza, nawet przeciwnie, jeśli Jej tak wygodnie, ale pamiętam czasy, gdy Edyta mówila, że nie występuje na scenie dwa razy w tej samej kreacji i trzymala się tego. Kiedy to bylo... :sad:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Kasia »

MI sie pomysł podoba. Wszyscy prawie piszecie, że powina zająć się płytą, ale co jej z tego wyjdzie jak o niej nie slychać? Zacznie się promować, choćby przez karmienie ptaków (choć brzmi to głupio :lol: ) a potem więcej ludzi płyte kupi. Od czasu do czasu coś o płycie wspomni i juz. To wystarczy według mnie.


A tak troche poza tematem, to mi sie tu nawet nie za bardzo chce wypowiadac. Już mnie to nudzi. wszyscy (prawie) albo marudzą, albo się czegos czepiają. W ogóle jakoś głupio się czuje. Już się tym mniej interesuje. chyba sie już przesłuchałam o Edycie i musze odpocząć. Głupio przyznac...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Piter »

vanity pisze:no chwila. jopek wydaje płyty często i wszystkie są na poziomie. wcale nie uważam że aby płyta była dobra musi się robić bardzo długo...
Nie napisałem, że płyta musi się robic długo.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Edyta od sikorek

Post autor: DeathlySilence »

Kasia pisze:Zacznie się promować, choćby przez karmienie ptaków (choć brzmi to głupio ) a potem więcej ludzi płyte kupi. Od czasu do czasu coś o płycie wspomni i juz. To wystarczy według mnie.
Wiesz Kasiu i tu jest cały problem, żeby promocja płyty nie wiązała się z akcjami medialnymi nie związanymi z muzyką (tak jak część się obawia, że temat muzyczny zaćmi jakaś afera, ślub itp.) I te przemycanie skąpych informacji w wywiadach o 'płycie' (czyli o życiu prywatnym) - wolałbym, żeby proporcje te były przynajmniej wyważone, a nie jak dotychczas...
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Kasia »

Wiem, mnie też to troche wkurza, a przez to nie chce mi sie czekać na więcej.mam juz dość tych obiecanek-cacanek. Rozumie ze Edyta się stara, ale nie bierze pod uwage fanów. Niektórzy mają już dość.

[ Dodano: 10-09-2005, 22:47 ]
Przeczytałam że kampanie zaczyna się 4 października. to moje urodziny. :grin: Muszę się przyłączyć, tylko żeby mnie skleroza nie złapała. ;)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Dobi »

Michael pisze:Gdyby teraz był 1 kwietnia,to bym pomyślał,że to Prima Aprilis :P
Dawno nie czytałem czegoś równie idiotycznego 8)
Dokładnie. Wiadomość dnia...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta od sikorek

Post autor: vanity »

kinga pisze:Zgadzam się vanity co do kwestii, że żeby plyta byla dobra, nie musi się robić bardzo dlugo. Natomiast nie zgodzę się co do p. Jopek. Mnie jej utwory nie ruszają kompletnie. Ale to moje zdanie.
a ja Jopek lubię i szanuję. i fajnie że sobie jazzuje....
kinga pisze:mają rację ci, którzy piszą, że Edyta byla kiedyś ikoną smaku w każdej dziedzinie. Kiedyś nie zobaczylibyśmy Edyty na scenie w dresie... Nie mówię, że mi to jakoś szczególnie przeszkadza, nawet przeciwnie, jeśli Jej tak wygodnie, ale pamiętam czasy, gdy Edyta mówila, że nie występuje na scenie dwa razy w tej samej kreacji i trzymala się tego. Kiedy to bylo... Sad
...zeszła na psy... niestety.... a tak fajnie było podczas płyty EG, ah te ciuchy.....
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Piter »

Dla mnie Edyta nigdy nie była ikoną dobrego stylu. Nie mówię, że ubierała się badziewnie, ale generalnie odtwórczo i bez jakiegoś smaczku jaki można zaobserować u niektórych kobiet jak Nicole Kidman, Kylie Minogue, czy Winona Ryder. Ale to tylko moja opinia. Poza tym nie pamiętam kiedy to Edyta miała 1 kreację na 1 raz? Za czasów Dotyku? Bo przy EG już ta zasada była przecież łamana.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta od sikorek

Post autor: vanity »

piter dobra, ale forsa nie ta w porównaniu z np kidman. ją stać na każdy ciuch. no i ma pewnie z 5 stylistów w każdym ze swoich 5 domów.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Piter »

Mi się wydaje, że nie o kasę tu chodzi. Są w Polsce wokalistki, które ubierają się świetnie. DLa mnie najlepiej ubraną polską wokalistką jest Reni Jusis. Lubię też Kayah za odwagę i eksperymenty.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Edyta od sikorek

Post autor: pijej1 »

prosze jak bardzo ewoluowal ten temat z ataku na fanow kpiacych jawnie z tej akcji do grupowego wyrazania swojej dezaprobaty :P dziekuje! nie pamietam kto pierwszy sie zaczal nabijac z tej akcji - czyzby czyzyk??
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta od sikorek

Post autor: ANETA »

Mysle ze treść naszych postów wynika ze zdenerwowania i braku cierpliwosci - wszyscy czekamy na jedno - NOWA PŁYTĘ UKOCHANEJ EDYTKI :wink: Gdyby Edytka zajęła sie opieką ptaszków np. podczas trasy koncertowej gdy płyta byłaby juz dawno w sklepach a teledyski smigały w tv - raczej nikt nie powiedziałby złego słowa na ten temat. Teraz jednak w wielu z nas cierpliwwosc sie wykryusza i dlatego dochodzi do własnie takich postów. Kochani, musimy sie uzbroic w cierpliwosc, ta płyta nepewno bedzie lepsza jesli bedzie dopieszczona wiec potrzeba czasu. Ja ze swojej strony obiecuje cierpliwość :wink: mimo ze mnie skręca już ciekawosc co tam Edi nam przygotowała :wink:
pav graham
Make it happen
Make it happen
Posty: 161
Rejestracja: 21 gru 2004, 11:55
Lokalizacja: London
Kontakt:

Re: Edyta od sikorek

Post autor: pav graham »

Strasznie sie to wszystko juz przeciaga. W moich oczach za bardzo. Edka traci przez niedotrzymywanie obietnic. Szkoda by tracila tez swoich wirnych fanow. A jak wnioskuje z forum ludziska zaczynaja sie troszeczke buntowac!
No nic, cierpliwosc powinna byc wynagrodzona.

xxx
ODPOWIEDZ