Edyta od sikorek

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta od sikorek

Post autor: grzechoo »

vanity pisze:rozumiem doskonale że ktoś martwi się o żołądki ptaków, ale sprawa jest dla mnie dziwna. a to dlatego że Edka i ta organizacja namawiają do ich karmienia, a ja słyszałam wielokrotnie, że poprzez dokarmianie ptaków w miastach (np słynny rynek w kraku) powoduje się że one się przyzwyczajają do życia w mieście. czyli żerują na chlebie turystów/mieszkańców i już odpuszczają sobie prowincję. suma summarum srają w miastach, niszczą budynki pomniki itd no i przy okazji oduczają się same zdobywać pożywienie, no i siedzą w centrach miast zamiast w czystym lasku...
Ale to jest Edyta od sikorek a sikorki w Polsce są zimą więc za dużo nieobsrają, zresztą nasrają na śnieg ;) :lol:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Estratos »

Ta akcja potwierdza jedynie, ze Edyta nie panuje nad swoim wizerunkiem i sama nie wie czego chce. Widac, ze brakuje jej specjalisty od PR czy dobrego managera, ktory poprowadzil by jej wizerunek w odpowiednim kierunku. Jezeli akcja 'dokarmiania ptakow' wywolala usmiech politowania na ustach fanow Edyty to pomyslcie co o tym sadza inni. Moze i akcja jest dobra, ale moim zdaniem doprowadzi do infantylizacji jej i tak juz zinfantylizowanego wizerunku. Bo ptaki to dokarmiaja dzieci w przedszkolu, a nie ludzie dorosli. Najwyrazniej Edyta zmienia target. Bo jezeli chce tworzyc plyte z muzyka chillout to za tym powinien isc odpowiedni wizerunek. A tak szykuje nam sie teraz promocja plyty oparta na ptaszkach i slubie. Zreszta watpie, zeby plyta wyszla w tym roku. Bo na jesien zapowiada sie wysyp plyt: Beaty Kozidrak, Anny M. Jopek, bodajze Lipnickiej i Portera.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Titter »

Zgadzam sie w 100%.. Ja nawet nie chce myslec jak skomentuje to moja tata.. Nie obedzie sie bez zlosliwych komentarzy na pewno..
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Bob »

Zgadzam się z Michałem w całej rozciągłości jego postu.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2007, 11:34 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Grzechu »

Bob jak zwykle poleciał tekstem :D Dobre ;)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta od sikorek

Post autor: ANETA »

Gdyby Edyta pomagała dzieciom nie byłoby szumu na forum ale ze opiekuje sie ptaszkami to juz lekkie poruszenie ... ja w tym szumie równiez po czesci uszestnicze bo juz nie moge sie doczekac nowej płyty.
A tak wogole to gdzie Edyta bedzie uzyczac swojej twarzy? Na billboardach ? :roll: W gazecie ? Boże ....Nie obejdzie sie bez smiechu rodaków .... Mogła dac pieniądze, wesprzec akcje ale nie uzyczac swojego wizerunku.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Magda M »

ćwir ćwir :lol:
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Marcin A. »

Po raz kolejny podpisuje sie pod słowami Michała.
Edyta kompletnie nie panuje nad swoim wizerunkiem i obawiam sie,ze tak juz zostanie,a wszelkie zyczliwe uwagi i podpowiedzi w tym kierunku potraktuje jako kolejny atak na Jej osobę.A szkoda,bo jest wiele osób,które mogłyby Jej pomóc....
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta od sikorek

Post autor: B@r »

Ja rowniez zgodze sie z Michalem.Niestety odnosze wrazenie,ze Edyta zaczyna sie kreowac na bohaterke piosenki "Jej portret". "Naprawde jaka jestes nie wie nikt,bo tego nie wiesz sama Ty"...
Niby ten gest z ptakami nie jest niczym karygodnym to sympatyczne,ale nie w momencie gdy takie akcje stają się podstawa kreowania wlasnego wizerunku.No bo ostatnio jest tego przesyt...jakies bankiety,hotele,golf a teraz ptaszki...Gdyby jeszcze obok tego szła Muzyka to byloby to ok...
Bardzo zachwiał sie obraz Edyty w oczach wielu Polakow,nie mowie tu tylko o fanach,bo oni beda
kochac Edyte mimo wszystko.Kiedys Edyta była ikoną dobrego smaku i to w kazdej dziedzinie.
Wzbudzała zachwyt kreacjami,zachowaniem,szacunkiem dla publicznosci i wlasnie tym,ze Jej kariera opierala sie nie na bankiecikach tylko na Muzyce.Szkoda ze to sie zmieniło.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Titter »

Aguss pisze:Kiedys Edyta była ikoną dobrego smaku i to w kazdej dziedzinie.
Wzbudzała zachwyt kreacjami,zachowaniem,szacunkiem dla publicznosci i wlasnie tym,ze Jej kariera opierala sie nie na bankiecikach tylko na Muzyce.Szkoda ze to sie zmieniło.
No wlasnie.. szkoda..
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Monika23 »

Ja mysle,ze po prostu nie mozna dogodzic wszystkim i nigdy nie bedzie tak,ze popra ja wszyscy w tym co robi.. i niewazne,czy ptaki,dzieci czy zwierzeta..mnie cieszy to,ze moge jej jeszcze sluchac,bo moglo byc inaczej.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta od sikorek

Post autor: ANETA »

Własnie - chcemy Jej słuchac a od ,,Perły" nie dostalismy nic oprócz kilku numerów (coverów) z koncertów. Z drugiej jednak strony wole aby nagrywała płyte dłuzej a była ona lepsza niz miałabym ją dostac teraz o gorszą. Z ,,trzeciej" strony patrząc to wielu artystów wydaje co roku bardzo dobre płyty np. Mariah Carey od 1990 do 1995 co roku otrzymywalismy jej płyty, potem było co dwa lata ... dlaczego Edyta tak nie potrafi ? Jopek, Kukulska, Kowalska .... one potrafią. ,,Perłę" nagrywała kilka lat a okazała się (jak dla mnie) kiepska ... Sama nie wiem co myslec ... poprostu chciałbym czesciej dostawac płytke od Edi, nie chce aby ropraszała sie niepotrzebnymi sprawami.

Sama sie dziwie swoim słowom, kocham Ją do granic mozliwosci ale chwilami trace cierpliwosc ....
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta od sikorek

Post autor: vanity »

grzechoo pisze:Ale to jest Edyta od sikorek a sikorki w Polsce są zimą więc za dużo nieobsrają, zresztą nasrają na śnieg n Laughing
rozumiem sikorki tak, inne ptaszki niekoniecznie.... bardzo ciekawe.... jedne zwierzątka kochamy, inne mniej - szczegół że z tego samego gatunku...
Michal pisze:Zreszta watpie, zeby plyta wyszla w tym roku. Bo na jesien zapowiada sie wysyp plyt: Beaty Kozidrak, Anny M. Jopek, bodajze Lipnickiej i Portera.
no to pięknie :(
ANETA pisze:Z ,,trzeciej" strony patrząc to wielu artystów wydaje co roku bardzo dobre płyty np. Mariah Carey od 1990 do 1995 co roku otrzymywalismy jej płyty, potem było co dwa lata ... dlaczego Edyta tak nie potrafi ?
tym bardziej że edka ma możliwość dostawania piosenek z dwóch źródeł i polskich i zachodnich. nie chodzi mi tu o zabawę jak celina raz angielska płyta raz francuska, ale mogłaby częściej wydawać płyty niż raz na kilka (dłuuuuugich) lat. tym bardziej że edka jest wszechstronna i też mogłaby się pobawić innymi stylami jak jopek.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Piter »

A ja się nie zgodzę z Michałem i cieszę się, że Edyta nie udziela się tylko w tych akcjach charytatywnych, które są "trendy"...
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta od sikorek

Post autor: ANETA »

Uwazam ze lepiej wydac płyte jesienią niz na swięta, wtedy jest megakonkurencja bo kazdy artysta chce aby jego album był prezentem pod choinkę. A do nastepnego roku chyba Edytka nie bedzie nas trzymac ...litości. Edi - na jesien prosimy :wink:
ODPOWIEDZ