Co myślicie o obecnym wizerunku Edyty ??

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Alexola
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2005, 15:01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Co myślicie o obecnym wizerunku Edyty ??

Post autor: Alexola »

Moim zdaniem ta zawsze promienna i uśmiechnięta wokalistka roztacza wokół siebie jakąś dziwną aurę... Coś takiego, co sprawia, że ludzie są do niej pozytywnie nastawieni... Tak po prostu, bo jest... Do tego dołożyć cudowny głos pełen ekspresji i wspaniałe wykonania, bo przecież kiedykolwiek pojawia się na scenie, ujmuje publiczność wielością uczuć wywołanych podczas jednego utworu.... Kiedy patrzę na nią właśnie w takim momencie, przypomina królową. Nie pytajcie czemu, nie wiem. Może dzięki własnemu stylowi w ubiorze... Bo zawsze, nawet teraz po urodzeniu dziecka, pokazuje się w doskonale dobranych kreacjach. Może dzięki zawsze idealnie ułożonym fryzurom... To jest po prostu kobieta z klasą :) Jakie jest Wasze zdanie? Odbieracie ją tak samo? Pozdrawiam serdecznie :)

PS. Myślę, że tym, którzy kochają Edytę może przypaść do gustu debiutancki utwór, który niedawno pojawił się w sieci:

link usunięty
Obrazek
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4865
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Co myślicie o obecnym wizerunku Edyty ??

Post autor: Marek »

Alexola, witamy na forum :) jednocześnie informuję że linki do nagrań studyjnych nie można zamieszczać na forum, zgodnie z regulaminem [link zostanie usunięty]

Pozdrawiam :)
Alexola
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2005, 15:01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Co myślicie o obecnym wizerunku Edyty ??

Post autor: Alexola »

W takim razie przepraszam, nie wiedziałam :) Jeśli ktoś jednak byłby ciekawy, mam nadzieję, że nie jest nielegalne zaproszenie na moją prywatną stronę (w profilu) ;) Pozdrawiam
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Co myślicie o obecnym wizerunku Edyty ??

Post autor: Magda M »

hihihi nie ma to jak rekalama ;)

hehe, witaj na forum Alexola, :D
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Co myślicie o obecnym wizerunku Edyty ??

Post autor: grzechoo »

Tak witamy. Dawid Koczy jest mi znany, tylko niewiem skąd, czyżby brał udział w programie u Wiśniewskiego co wygrał Maciek Starnawski?
Co do Edyty: talent, uroda, klasa i tysiąc innych cech (w tym tkwi ten magnetyzm) sprawiają ze ciagnie mnie w stronę Edyty. Zaczarowała mnie swym głosem 11 lat temu i to trwa po dzień dzisiejszy i trwać będzie (tylko żeby mnie tu nikt nie zlinczował, ale dla mnie najlepszą płytą jest Perła ze względu na mieszankę stylów muzycznych i obecny głos podoba mi sie bardziej mimo iź mogę słuchać Edytę śpiewającą wysoko i niżej.
Alexola pisze:Do tego dołożyć cudowny głos pełen ekspresji i wspaniałe wykonania, bo przecież kiedykolwiek pojawia się na scenie, ujmuje publiczność wielością uczuć wywołanych podczas jednego utworu
To jest fakt. Wystarczy popatrzeć chociażby na opolskie występy - zawsze porywa nasza gwiazda tłumy, zawsze są owacje, okrzyki Edyta Edyta Edyta :grin: bo Edyta jest THE BEST
Alexola pisze:Kiedy patrzę na nią właśnie w takim momencie, przypomina królową.
Bo to jest królowa przynajmniej śpiewu, pieknego śpiewu.
Edi You are the Queen Of My Heart
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co myślicie o obecnym wizerunku Edyty ??

Post autor: Dobi »

Ktoś napisał kiedyś na forum, że Edyta mogłaby przywiązywać trochę większą wagę do tego jak się obecnie ubiera.

Owa osoba podałą też przykład. Na koncert zakłada dresik a na pole golfowe szpilki! :roll:
Alexola
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2005, 15:01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Co myślicie o obecnym wizerunku Edyty ??

Post autor: Alexola »

Hehe, ja nie zabiję ;) Choć moją ulubioną płytą Edyty jest pierwsza anglojęzyczna "EDYTA GÓRNIAK"... Za prostotę, za emocje, za zabójczy głos..... po prostu.... Znam tę wspaniałą wokalistkę również od dawna, aczkolwiek nie potrafię napisać dokładnie, nawet w latach.... Kocham "Miles and miles away from you"..... "Perfect moment"..... Tak, to są te moim zdaniem najcudowniejsze.... Które czuję całą sobą.....
I tak samo jest z tą piosenką powyżej, dlatego chciałam się nią z Wami podzielić... Po prostu pomyślałam, że Wy zrozumiecie...
Zgadza się, grzechoo, to o niego chodzi, choć nie potrafię porównać tego, co było wtedy z tym, co teraz słyszę.....
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Co myślicie o obecnym wizerunku Edyty ??

Post autor: grzechoo »

Dobi pisze:Na koncert zakłada dresik a na pole golfowe szpilki!
Zwykłe czepianie się. Edycie jest we wszystkim dobrze.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Co myślicie o obecnym wizerunku Edyty ??

Post autor: marlena »

grzechoo pisze:
Dobi pisze:Na koncert zakłada dresik a na pole golfowe szpilki!
Zwykłe czepianie się. Edycie jest we wszystkim dobrze.
też mi się tak wydaję :)
(z tym ze jej we wszystkim dobrze)
poza tym Edyta zdaje sie jest na etapie powracania do figury z przed narodzin dziecka - no to po co inwestowac w zabujcze kreacje ja zaraz sie nie przydadzą :lol: :lol:

jestem ciekawa jaki bedzie styl - czyli jej wizerunek na nowej płycie - juz sie nie mogę doczekac :D
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co myślicie o obecnym wizerunku Edyty ??

Post autor: Dobi »

Jak zwykle czepianie się :!:
Nic nie poradzę, że jesteście tak bezkrytyczni wobec Edyty :?
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Co myślicie o obecnym wizerunku Edyty ??

Post autor: Magda M »

też mi się tak wydaję n
(z tym ze jej we wszystkim dobrze)
poza tym Edyta zdaje sie jest na etapie powracania do figury z przed narodzin dziecka - no to po co inwestowac w zabujcze kreacje ja zaraz sie nie przydadzą Laughing Laughing

jestem ciekawa jaki bedzie styl - czyli jej wizerunek na nowej płycie - juz sie nie mogę doczekac :D
marlena nic dodac nic ując :D Tez uwazam ze Edce we wszytkim dobrze :) mi tam nie przeszkadza ze na kocercie paraduje w dresikach a na polu gofowym chodzi w sexi szpilkach :D Mi to odpowiada... i nowego wizerunku tez doczekac sie nie moge!!!! ehhhh ciekawe ciekawe!!!!!!!!
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Co myślicie o obecnym wizerunku Edyty ??

Post autor: grzechoo »

marlena pisze:Edyta zdaje sie jest na etapie powracania do figury z przed narodzin dziecka - no to po co inwestowac w zabujcze kreacje ja zaraz sie nie przydadzą
I mamy odpowiedź.
Skoro ładnemu we wszystkim dobrze to co dopiero pięknej Edusi :razz:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Co myślicie o obecnym wizerunku Edyty ??

Post autor: Piter »

Mi się Edyta we wszystkim nie podobała... To człowiek, a nie lalka i mimo tego, że Edyta to piękna kobieta nie we wszystkim było jej do twarzy.
Od Edyty czasem bije monotonią jeśli chodzi o ciuchy i wydaje mi się, że często nie ma na siebie pomysłu, a często też ubeirze się jak stróż w Boże Ciało. Nie podoba mi się np. na tym zdjęciu z dzisiejszego opolskiego koncertu. Te cienie... okropność. Ale może to tylko jedna nieudana fotka. Oczywiście czasami Edyta ubrała się ekstra, bardzo podobała mi się czerwona sukienka z Trafficu.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Co myślicie o obecnym wizerunku Edyty ??

Post autor: Magda M »

a widzisz Piter - masz jednak racje.... przypomniałes mi - raz jeden Edka mi sie nie podobała - tzn moze to tylko na zdj tak wychodzila... chodzi własnie o te plakaty reklamujące lunatique.... jakos nie moge sie do nich przekonac... nie podoba mi sie jak na nich wyglada....

A co do tej fotki z dzis to ja nawet nie zwróciłam uwagai na makijaz ;) ale moze to tylko tak na fotce wyszła...

A co do pomysłu na sibie to mysle ze Edka nie ma jednego pomysłu na siebie tylko ma ich kilka i je czesto miesza.... z róznymi skutkami :P I to mi bardzo nie przeszkadza.... Bo zazwyczaj wychodzi jej to na dobre... :)

Pozdrówki :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Co myślicie o obecnym wizerunku Edyty ??

Post autor: ANETA »

Mam podobne zdanie co PIter, Edi nie zawsze trafia w mój gust ale mimo wszystko to piekna kobieta. Zazwyczaj podobają mi sie jej kreacje i wyglad. Od Niej bije aura, jest kochana :wink:
ODPOWIEDZ