Kolejny koncert branżowy

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: grzechoo »

Tak wogóle to tu pisano juz o 3 sprawach zweiązanych z Edytą: otwarcie H&M w Katowicach, Koncert zamknięty w Katowicach (to zapewne ten, na którym był Robson i przekazał wiadomośc od Edi) oraz piknik w Wawie, o którym pisał Krzysiek.
I o żadnym wydarzeniu tak się złożyło że nikt nie wiedizał :roll:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Kasia »

magdamiecz pisze:No dobra, ja wyjasniam sprawe... Po prostu umknął wam post Krzyska.. wiec jeszcze raz zacytuje go:
KrzysiekF pisze:Taka informacja pojawiła się w gronie tematycznym grono.net n
====
byl piknik jakis na wyscigach konnych w wawie na sluzewcu, i edyta byla atrakcja wieczorna:) nawet calkiem calkiem dala koncercik ale zabraklo fanow, gdzie byliscie??n
====
Czy ktoś wiedział o tym występie Edyty ??
TO NIE CHODZI O H&M!!!!!!
Pozdrówki :)
NIe no to wiem, po mi post nie umknął. mi chodzi raczej o to ze nic o tym nie wiedzieliśmy(ście, bo ja mam do wawy daleko :P )

Tylko nie wiem czy Krzysiek uył słowa "koncercik" w dosłownym tego słowa znaczeniu czy nazwał tak jakiś Edytowy wygłup? :DDD
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4865
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Marek »

Piknik w Warszawie był imprezą zamkniętą :!: i nawet jeżeli byśmy wiedzieli o koncercie przed to nie było szans aby tam się dostać :!: Wiele jest koncertów zamkniętych i po co informacje o tych koncertach skoro są dla pewnego grona osób? W Opolu był koncert otwarty i informacje o nim były na stronie.
W Katowicach Edyta była zaproszona na zakupy i co biegalibyście za Edytą po sklepie jeżeli byście wiedzieli o tym że jest tam? Dziwne, jeżeli Edyta chciałaby aby tak było to poinformowałaby na stronie. Zapewne dzisiaj robi zakupy gdzieś w supermarkecie, szkoda że nie ma info na stronie :lol: co niektórzy pewnie biegaliby za Edytą :D
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Monika23 »

Dokładnie,zgadzam sie z Markiem.
Jak jest koncert otwarty to sa informacje podane,a nie widze koniecznosci podawania informacji,ze Edyta wybiera sie na zakupy:]
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Magda M »

No ja tez nie miałam zamiaru biegac po H&M w poszukiwaniu Edki .... a co do Wawy to po prostu chcielismy wiedziec - jak sie słyszy ze coś było to sie tez zastanawia dlaczego sie tam nie było ;) A jakis gronowicz z www.grono.net na tym pikinku był wiec stąd to całe zamieszanie :D

Pozdrówki :)
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4865
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Marek »

Ok, chcieliście tylko wiedzieć o tym koncercie ale nie obwiniajcie że na stronie oficjalne Mariusz nie zamieścił informacji o tym koncerciku. Strona należy do Edyty i na pewno sama decyduje o tym jakie informacje przekazywać.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Piter »

Wielu artystów gra koncerty zamknięte i jakoś informacje na ten temat są na ich stronie, a choćby po to, że strona powinna udzielać oficjalnych informacji, powinna być źródłem takich informacji. Ktoś np. zostałby zaproszony na koncert zamknięty, koncert Edyty, chciałby sprawdzić, czy to nie plotka (bo przecież często się słyszy nieprawdziwe informacje o tym, że Edyta gdzieś zaśpiewa), no i co robi, wchodzi na jej oficjalną stronę, a tam co? Wielkie nic.

Edyta pisze na stronie głównej: "...znajdą tu Państwo wyczerpujące informacje na temat mojej działalności artystycznej". Czy na koncertach zamkniętych występuje więc jako matka Polka, a nie Edyta Górniak- piosenkarka?

Wiem, że Mariusz jest tylko wykonawcą strony i nie można umieścić tam informacji, na jakie Edyta sie nie zgadza, dlatego nie mam do niego pretensji. Organizacyjnie jednak Edyta leży i kwiczy, i te zamknięte koncerty to pryszcz, o wiele gorszy był pamiętny dla mnie koncert w Łodzi, o którego odwołaniu dowiedziałem się od osoby, która widziała w centrum doczepki do plakatów. I wtedy stwierdziłem, że coś w tym wszystkim nie gra... Fani to nie motłoch, któremu rzuca się jakieś resztki informacji, ochłapy po prostu!
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Titter »

Piter pisze:Wielu artystów gra koncerty zamknięte i jakoś informacje na ten temat są na ich stronie, a choćby po to, że strona powinna udzielać oficjalnych informacji, powinna być źródłem takich informacji. Ktoś np. zostałby zaproszony na koncert zamknięty, koncert Edyty, chciałby sprawdzić, czy to nie plotka (bo przecież często się słyszy nieprawdziwe informacje o tym, że Edyta gdzieś zaśpiewa), no i co robi, wchodzi na jej oficjalną stronę, a tam co? Wielkie nic.

Edyta pisze na stronie głównej: "...znajdą tu Państwo wyczerpujące informacje na temat mojej działalności artystycznej". Czy na koncertach zamkniętych występuje więc jako matka Polka, a nie Edyta Górniak- piosenkarka?

Wiem, że Mariusz jest tylko wykonawcą strony i nie można umieścić tam informacji, na jakie Edyta sie nie zgadza, dlatego nie mam do niego pretensji. Organizacyjnie jednak Edyta leży i kwiczy, i te zamknięte koncerty to pryszcz, o wiele gorszy był pamiętny dla mnie koncert w Łodzi, o którego odwołaniu dowiedziałem się od osoby, która widziała w centrum doczepki do plakatów. I wtedy stwierdziłem, że coś w tym wszystkim nie gra... Fani to nie motłoch, któremu rzuca się jakieś resztki informacji, ochłapy po prostu!
Podpiszę się pod tym - może bardziej lightowo ujęłabym ostatnie zdanie.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4865
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Marek »

Piter, przyznaje 100% racje, oczywiście takie informacje [koncerty zamknięte]powinny być na stronie tylko widocznie Edyta myśli inaczej.... i chodziło mi o to że wszyscy uczepili się Mariusza, obwiniając go że nie ma info na temat koncertów. To Edyta decyduje o tym co jest na stronie :!:

Widocznie Pani Górniak już nie zależy tak na Fanach jak kiedyś :?
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Alka »

świetnie to ująłeś Piter.
Co do wykonawcy strony to może niech On wpłynie na Edyte, albo po prostu zlikwiduje strone, bo naprawde do profesjonalizmu to daleko.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: vanity »

Marek pisze:Widocznie Pani Górniak już nie zależy tak na Fanach jak kiedyś Confused
mnie się to zdaje już od jakiegoś czasu, i coraz bardziej nie zależy....
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: Alka »

vanity pisze:
Marek pisze:Widocznie Pani Górniak już nie zależy tak na Fanach jak kiedyś Confused
mnie się to zdaje już od jakiegoś czasu, i coraz bardziej nie zależy....
jeszcze troche i zacznie zalezec znowu, wyda Edyta plyte i nie czarujmy sie ktos musi ja kupic...
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: ANETA »

Edyta nie zaniedbuje Fanów, wystepuje nawet gdy jest przeziębiona (Opole), wtedy kiedy juz naprawde nie może mówic to juz niestety jest zmuszona odwołać występ. Szkoda ze nie jestesmy informowani przez stronę o tym gdzie jest Edi np. chodzi o jej pobyt na Służewcu - byłam ostatnio ok 2 tyg w Wawie i bardzo chetnie przejechałabym sie tam żeby moze chociaz miec okazje Ją zobaczyc jak by wychodziła, lub cokolwiek przeciez dla Fana nawet chwilka z Edytką jest na wagę złota, chyba to zrozumiałe. Wielka Szkoda ze o tym nie wiedziałam ... :? :sad:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: vanity »

Fotoerotica 2005

5 grudnia 2005 (poniedziałek) w klubie *Foksal 19" odbędzie się wernisaż najlepszych prac fotografów nagrodzonych w konkursie Fotoerotica 2005. Coroczny konkurs polskiej edycji miesięcznika Playboy cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Jury złożone z członków redakcji pod przewodnictwem redaktora naczelnego Playboya wyłoniło zwycięzców.

Podczas wernisażu prac zaplanowano wieczór specjalny, który tradycyjnie poprowadzi Marcin Meller. Gwiazdą wieczoru będzie : Edyta Górniak.

Przez całą noc potrwa impreza klubowa z udziałem dj'a Oliviera Delachanela, który przyjeżdża do nas prosto z Paryża -jest autorem kompilacji muzycznych *Saint - Germain des-Pres Cafe

Wstęp wyłącznie za okazaniem zaproszenia.



link do tego czegoś:
http://wirtualnemedia.pl/document,,id,476240.html
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Kolejny koncert branżowy

Post autor: ANETA »

A jak zdobyc to zaproszenie? Czy zwykły ziemianin moze tam wejsc?
ODPOWIEDZ