Co z nowa plyta?

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Xenia
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 19 mar 2005, 17:26
Lokalizacja: Berlin

Co z nowa plyta?

Post autor: Xenia »

Wiecie cos na temat nowej plyty od Edyty?

Edyta przeciez sama powiedziala ze nowa plyta ukaze sie na jesien a przed tym jeszcze dostaniemy nowy single...

No i co teraz?

Juz mamy pazdziernik i jeszcze nic nie slychac ...albo wiecie wiecej?

Bardzo Wam dziekuje za wszelkie informacie! Danke!
marcinek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 17 gru 2004, 13:12
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Perła
Lokalizacja: Suwałki

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: marcinek »

Spokojnie, trochę cierpliwości... Edytka nas nie zawiedzie ;)
Xenia
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 19 mar 2005, 17:26
Lokalizacja: Berlin

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: Xenia »

No wiem :-)))

Wiem ze jak Edyta powie ze bedzie plyta to tez bedzie :-))) no ale kiedy ;-)

Tak bym chciala wiedziec ile i jakich piosenek tam bedzie ...jaki bedzie cover no i zupelnie wszystko :-)))
marcinek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 17 gru 2004, 13:12
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Perła
Lokalizacja: Suwałki

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: marcinek »

tak wszystko w swoim czasie... :) :) :) :) :) :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: ANETA »

Myslę, ze rozmowa na ten temat nic nie zmieni, to nie od nas zalezy kiedy płyta bedzie wydana tylko od samej Edyty i Jej wytwórni
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: Kasia »

Nie wiem gdzie jest ten temat o płycie gdzie było troche więcej napisane??

Ja nie chce żadnej nowej płyty :!: NIe chce nowej Edyty :!: Ja chce żeby Ona była taka jak kiedyś :!: Bo taką ją pokochałam :!:

Pewnie sie dziwicie skąd u mnie taka zmiana. Waśnie widziałam teledysk na MTV Classic When You Come Back Tu Me. Ona tam tak ścicznie wygląda, tak poięknie spiewa. Dlaczego przechodzi na jakis chill-out :?: Przeciez to nie jest to w czym jest najlepsza. Ona powinna sie wydzierac> nie wazne ze jest po 30 i moze jej sie głos niszczyć. Niech tak nie mówi bo to ściema. nie trzeba daleko szukac. Np. Kozidrak. Wiec dlaczego :?: Zmiana stylu zycia nie ma nic wspólnego ze zmianą rodzaju muzyki. Jak już to ze zmianą ich słów. Dlaczego od razu wszystko zmienia???

Coś ze mną nie tak. Mogłabym pojechac do tej Warszawy na Jej koncert ale ni chce. Co sie ze mną dzieje :?: :cry: :cry: :cry: To jakiś koszmar. A może potrzebuje terapii?? Troche odpocząć od tych wszystkich Jej płyt? Ale już od wakacji ich nie słucham... :( Co jest nie tak?? To przez te zmiany. :( Nie lubie zmian. :cry: :cry: :cry: Nie przestaje jej lubić, ale coś jest nie tak jak powinno. W ogóle zalamuje sie. Ja nie chce przestać Jej lubić :!: :!: :!: RATUNKU :!:... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: vanity »

Kasia pisze:Pewnie sie dziwicie skąd u mnie taka zmiana. Waśnie widziałam teledysk na MTV Classic When You Come Back Tu Me. Ona tam tak ścicznie wygląda, tak poięknie spiewa. Dlaczego przechodzi na jakis chill-out
kasiu spokojnie. spokojnie. przecież nie przechodzi na chillout na zawsze. mały eksperyment dobrze jej zrobi. potem czyli następna płyta będzie już "normalna" tak myślę.

swoją drogą ja te jej eksperymety bardzo lubię. ale to tylko eksperymenty tymczasowe. problem jest tylko taki, że na następną płytę sobie poczekamy długo, bardzo długo.... :sad:
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: Titter »

Ja nie lubie zmian - ale na nowa plyte czekam. Chce sluchac nowych piosenek!!! Z dotychczasowych plyt Edki wracam najczesciej do EDYTY GORNIAK. Jest najlepsza, cudowna i takiej muzyki chcialabym sluchac..
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: Kasia »

vanity pisze: przecież nie przechodzi na chillout na zawsze
No to jeste chyba jedyna rzecz w którą wątpię...

A na nową ppłyte tez czekam ale kupie tylko dlatego ze to Edyty a nie dlatego że bardzo chce ją usłyszec w nowej wersji... :(
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: Virtual Tom »

"Czekam... czekam... uwięziło mnie czekanie"
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: DeathlySilence »

Kasia pisze:Troche odpocząć od tych wszystkich Jej płyt?
Żeby było od czego - ja zawsze mam niedosyt w ilości płyt Edyty...4 na krzyż...cały dorobek 15 lat pracy, nie licząc kilku skoków w bok :wink:
Kasia pisze:Ale już od wakacji ich nie słucham...
Jestem na dobrej drodze do twojego wyniku...straciłem narazie chęć na Jej muze przez wszystkie dotychczasowe posunięcia...sądziłem, że umiem oddzielać muzyke od Jej zagrywek, ale nie potrafie...
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: Kasia »

Oo, czyli nie jestem sama. MOże faktycznie jakby było więcej płyt to byłoby inaczej, ale tak na prawde są tom powiedziałabym 3 płyty, bo reszta to są prawie te same piosenki.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: vanity »

Kasia pisze:Oo, czyli nie jestem sama. MOże faktycznie jakby było więcej płyt to byłoby inaczej, ale tak na prawde są tom powiedziałabym 3 płyty, bo reszta to są prawie te same piosenki.
3 płyty, zgadza się. płyta live jest bardzo fajna, bardzo udana (choć jak już mówiłam powinna być 2cd)ale jej nie liczę. płyt live naprawdę można namnożyć i różnorako wydać. ja z kilku płyt live bym się bardzo ucieszyła bo edka co tu dużo gadać na żywo śpiewać potrafi.
ale skoro w ciągu 15 lat zrobiła tylko 3 płyty studyjne (mając zreszą zero problemów z repertuarem - wnioskuję tak i z tego co się na płytach znalazło i z tego z kim współpracowała i jej status) to w przyszłości tempo nagrywania płyt będzie albo takie samo, albo jeszcze wolniejsze. :( tak więc narzekać możemy na mizerność liczebną płyt i pewnie będziemy narzekać i w przyszłości. :(
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: Monika23 »

Titter pisze:wracam najczesciej do EDYTY GORNIAK. Jest najlepsza, cudowna i takiej muzyki chcialabym sluchac..

o taaaak !! ja tez,to moj klimat :)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: Marrcino »

Kasia!!!

Wybierz się do Warszawy na koncert to Ci zły humorek przejdzie od razu. :)
ODPOWIEDZ