Co z nowa plyta?

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: Piter »

Popieram słowa Kamila.
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: aduja »

Lal, chlopie, cos ty zrobil z tym postem tej adui??? 8)
DeathlySilence pisze:
Aduja pisze:Jezuuuuuuuuuuu, ale marudzicie, niektorzy! :twisted:
Puk puk...kto tam :?: Dekalog...Lucek już na Ciebie czeka :twisted:
A moze "dialog"? I deathlucek? :twisted:

A grzechy niech wam beda odpuszczone... :razz: :idea: 8)
DeathlySilence pisze:I tak nie nagra w najbliższym czasie, więc w czym rzecz...a podróż poślubna i tak będzie...Jamajka, Hawaje, Dominikana, jeden h*j ...
Alez wulgaryzacja ludu sie posunela do przodu... :neutral:
DeathlySilence pisze: i tak nas nie zabierze ze sobą :570:
Dzieki Bogu, nalezy sie jej troche spokoju. 8)
DeathlySilence pisze: P.S. Piszesz z Polski :?:
Nie, z Jamajki. 8)

PS. "Ciekawosc to pierwszy stopien do piekla" - jak mowia niektorzy... :P
Piter pisze:Popieram słowa Kamila.
I jeszcze ten ze swoim "blogoslawienstwem". 8)

Czy wyscie juz totalnie poszaleli? Marudy, marudy, poczytajcie sie troche!!!! :? 8)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: Piter »

Mi się własnie wydaje, że Kamil nie marudzi. Na chłodno analizuje fakty, zachowanie ludzi itp. No, ale nieważne.
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: aduja »

Wazne, wazne. Nie badz taki zgaszony. 8)

Ja rozumiem, krytyka - krytyka, ale jedno sobie trzeba jednak uswiadomic: to, co momentami uprawiacie, nie wplywa pozytywnie na was samych, bo jestescie zdolowani przez cos, na co nie macie wplywu. Tyczy sie to zwlaszcza paru osob...

To nie sprawi, ze Edyta zmieni swoje postepowanie. I spelni wszystkie zyczenia jak dobra wrozka. Niestety. Pozostaje czekac.

8)
ramixx
Invisible
Invisible
Posty: 4
Rejestracja: 10 mar 2005, 13:44
Lokalizacja: okol. Katowic

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: ramixx »

Mnie na koncercie 19.11 w Warszawie nie będzie... cóż... nie będę pisać dla czego tak się stało - wybieram koncert Tiesto we Wrocławiu :D.
Z przyjemnością natomiast chciałbym usłyszeć od Edyty kiedy zaprezentuje nam swoje dzieło ;) bowiem jak wszyscy chciałbym nasycić uszy nowym brzmieniem Edyty.
Dla osób, które mają zamiar zawitać na warszawski koncert mam propozycję aby ktoś zabrał ze sobą gigantyczny baner z wyraźnym napisem w formie zapytania - oto moja propozycja: EDYTO! JAK DŁUGO MAMY CZEKAĆ NA TWOJĄ PŁYTĘ?? (a poniżej podpis) FANI
Do tego można zaprosić media (TVN, Polsat, TVP, może być i nawet TV Trwam ;)) ... może uda jej się odpowiedzieć przed kamerami na to zapytanie od fanów... (będą dowody!) jeśli Edyta wspomni o konkretnej dacie wydania CD wszyscy się o tym dowiemy!
Pozdrawiam wszystkich wyczekujących, niecierpliwych i ciekawych nowego stylu Edyty
8)
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: Monika23 »

ramixx pisze:Dla osób, które mają zamiar zawitać na warszawski koncert mam propozycję aby ktoś zabrał ze sobą gigantyczny baner z wyraźnym napisem w formie zapytania - oto moja propozycja: EDYTO! JAK DŁUGO MAMY CZEKAĆ NA TWOJĄ PŁYTĘ?? (a poniżej podpis) FANI
Do tego można zaprosić media (TVN, Polsat, TVP, może być i nawet TV Trwam ... może uda jej się odpowiedzieć przed kamerami na to zapytanie od fanów... (będą dowody!)
Tak moze ja jeszcze zwiazac ?:> jak bedzie miala czas i ochote to plyta bedzie
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: vanity »

aduja pisze:To nie sprawi, ze Edyta zmieni swoje postepowanie. I spelni wszystkie zyczenia jak dobra wrozka. Niestety. Pozostaje czekac.
pozostaje czekać, ale wróżka mogła by coś powiedzieć, tym bardziej że udziela wywiadów w prasie no i ma swoją stronę internetową... tym bardziej że płyta powinna już być, a tu ni widu ni słychu. to nie jest narzekanie. tylko niecierpliwe czekanie. czekanie na kolejną płytę, których jest w jej dyskografi jak kot napłakał.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: ANETA »

Mam nadzieje ze nikt nie ma zamiaru robic takich transparentów, jeszcze by sie na nas Edyta obraziła i wtedy co??? To nie jest ironia, naprawde mogłaby strzelic focha.
Z drugiej strony mogłoby byc Jej przykro
Z trzeciej strony wiedziałaby ze nam zalezy na tej płycie
Z czwartej strony mogłaby sie zaczac spieszyc (co u Edyty chyba sie nie zdaza, ale...) i wyszłaby debilna płyta a po co nam to??
Jest jeszcze jakas piąta strona tej sprawy?? :wink:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: monia80 »

dorota pisze:taaaa...szybko to my tej płytki nie ujrzymy :roll:
zawsze cos będzie,allanek,mąż,choroba,miesiąc miodowy.... i tak w kółko
tylko ze potem będzie coraz ciężej :(
Przepraszam ale na milosc Boska czy to cie dziwi :evil: ze Allanek,maz zawsze beda dla edzi najwazniejsi .Dla mnie Edyta jest najwazniejsza jako czlowiek nie jako artystka.Jest cudownym czlowiekiem daje temu wyraz i nisamowicie mi imponuje ,bo nie zachowuje sie jak gwiazdka rozpiszczona jak ostanio czyta sie duzo o mandarynie ktorej kariera tylko w glowie przez co niszczy rodzine -zal mii bardzo Michala,bo to przedobry czlowiekk dlaktorego rodzina znaczy tyle coo dla Edzi a Edyte niesamowice podziwiam imponuje mi -jest przykladem dla wielu poskich matek ktore kariere przekladaj nad dziecko i rodzine -kobieta ma pieniadze slawe a potrafi przy tym wszystkim mowic tak cudownie o takich sprawach wydawaloby sie co ciesza tylko "szarakow" o rodzinie o tym by wyjsc z mezem i synkiem na spacer dla edzi najwaznijesza jest rodzina i niesamowicie to w edzi cenie odkrylam jej cudowna zalete, ze potrafi zrezygnowac z kariey potrawi doskonale poukladac sobie wartoscii w zycia, ze najpierw rodzina poznie kariera-jak sie patrzy na te gwiazdy zlwaszcza amerykanskie to tylko rozwody ,cpaja, pala imprezuja sie a Edyta jest przykladna matka i zona-jest dla mnie autorytem jako czlowiek a nie artysta -kiedys chce i bede z niej brac przykald bo niesamowice mi imponuje Edyty poswiecenie sie dla rodziny-potrafi w tym zaklamanym przewartosciowanym zyciu, gdzie pieniadz zadzi- pokazac inne cenniejsze waratosci -uczy tyle dobrego -Ja wlasciwe juz nie patrze na edzie jako na artystke na plyty czy coskolwiek z podziwem obserwuje jej zycie rodzinne to jak podchodzi do wielu spraw jaki ma system wartosci i staram sie i mysle a nie czytac gazet glupi -dlaczego tak postepjue czy ja nie postapilabym tak samo .wogole sie jej nie dziwe tez gdybymm byla slawna i miala slub chcialbym ta piekna uroczystosc zachowac tylko w skromiutkim gornie i uciec daleko daleko i znikim sie nie dzielic .
rozumiem doskonale jej wrazliwosc.
Aduja ma tu racjie cos okropnego co sie tu dzieje na forum -teraz naloty- eda plyta kiedy -ty juz na straty,fani sie odrwacaja od cibie, co za muzke znow tworzysz.ja na miesjcu edyty juz zerwalambym z kariraa i stworzyla wspanialy dom poswiecila sie wkocnu temu co kocham rodzinie.

Edytko ja jestem z toba nie obchodzi mnie juz twoja plyty -kibicuje ci teraz nie jako artystce ale czlowiekowi. Jest dla mnie autorytetem patrzac na cibie chcialbym moc tworzyc taka wlasnie rodzine jak Ty -i zebym nigdy pracy nie poswiecala nad dziecko i rodzine chce brac z ciebi przyklad.Milosci i ogrom ciepla Wam zycze- wierze ze spelnisz sie jako wspanila mama i zona.Kochani z was ludzi -tworzycie probujecie tworzyc cos wspanialego na tym swiecie a wredny swiat chce to zniszczyc nie pasujecie do tego zla chamstwa musicie byc silni .

[ Dodano: 2005-11-18, 13:10 ]
ramixx pisze:Mnie na koncercie 19.11 w Warszawie nie będzie... cóż... nie będę pisać dla czego tak się stało - wybieram koncert Tiesto we Wrocławiu :D.
Z przyjemnością natomiast chciałbym usłyszeć od Edyty kiedy zaprezentuje nam swoje dzieło ;) bowiem jak wszyscy chciałbym nasycić uszy nowym brzmieniem Edyty.
Dla osób, które mają zamiar zawitać na warszawski koncert mam propozycję aby ktoś zabrał ze sobą gigantyczny baner z wyraźnym napisem w formie zapytania - oto moja propozycja: EDYTO! JAK DŁUGO MAMY CZEKAĆ NA TWOJĄ PŁYTĘ?? (a poniżej podpis) FANI
Do tego można zaprosić media (TVN, Polsat, TVP, może być i nawet TV Trwam ;)) ... może uda jej się odpowiedzieć przed kamerami na to zapytanie od fanów... (będą dowody!) jeśli Edyta wspomni o konkretnej dacie wydania CD wszyscy się o tym dowiemy!
Pozdrawiam wszystkich wyczekujących, niecierpliwych i ciekawych nowego stylu Edyty
8)
a to przyklad totalnej beznadzieji naszczescie jest tu wiele osob na poziomie i z pewnoscia nikt nie zrobi takiego tranasparentu,gdyz Edzi koncerty sa na wysokim poziomie kulturalnym tam huliganow i urwisow nie ma.-lec na koncert kogo tam chcesz a do warszawy -hm czy Edyta kaze ci jechac :roll: masz wybor wal na koncert do wroclawia i jedz sobie sama z takim tranasparentem na swojego idola okey -niczego rownie zalosnego i podlego tu pod adresem Edzi nie przeczytalm.Nawet chyba fakcior czegos podlejszego by nie wymyslil a jeslii juz to moze na nieco innym poziomie.
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: mancia »

Może trochę z innej strony ale

"Działalność w cywilnej spółce Budka Suflera Production przyniosła mu ponad 130 tys. zł straty. Jednak z tytułu praw autorskich i koncertów osiągnął dochód ponad 350 tys. zł."


To tylko pokazuje,że taki artysta, którego nie lubię ale wiemy ,że sprzedaje dużo płyt ma problemy z rentownością swojej firmy.


P.S.
Nie podaje źródła ,że to z interia.pl wziuęłam :grin: bo Oni też źródeł nie podają :P :P
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: Estratos »

pisz lepiej: "jeden z mniej znaczacych polskich portali internetowych" :P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: vanity »

monia80 pisze:Przepraszam ale na milosc Boska czy to cie dziwi Evil or Very Mad ze Allanek,maz zawsze beda dla edzi najwazniejsi .Dla mnie Edyta jest najwazniejsza jako czlowiek nie jako artystka.Jest cudownym czlowiekiem daje temu wyraz i nisamowicie mi imponuje ,bo nie zachowuje sie jak gwiazdka rozpiszczona jak ostanio czyta sie duzo o mandarynie ktorej kariera tylko w glowie przez co niszczy rodzine -zal mii bardzo Michala,bo to przedobry czlowiekk dlaktorego rodzina znaczy tyle coo dla Edzi a Edyte niesamowice podziwiam imponuje mi -jest przykladem dla wielu poskich matek ktore kariere przekladaj nad dziecko i rodzine -kobieta ma pieniadze slawe a potrafi przy tym wszystkim mowic tak cudownie o takich sprawach wydawaloby sie co ciesza tylko "szarakow" o rodzinie o tym by wyjsc z mezem i synkiem na spacer dla edzi najwaznijesza jest rodzina i niesamowicie to w edzi cenie odkrylam jej cudowna zalete, ze potrafi zrezygnowac z kariey potrawi doskonale poukladac sobie wartoscii w zycia, ze najpierw rodzina poznie kariera-jak sie patrzy na te gwiazdy zlwaszcza amerykanskie to tylko rozwody ,cpaja, pala imprezuja sie a Edyta jest przykladna matka i zona-jest dla mnie autorytem jako czlowiek a nie artysta -kiedys chce i bede z niej brac przykald bo niesamowice mi imponuje Edyty poswiecenie sie dla rodziny-potrafi w tym zaklamanym przewartosciowanym zyciu, gdzie pieniadz zadzi- pokazac inne cenniejsze waratosci -uczy tyle dobrego -Ja wlasciwe juz nie patrze na edzie jako na artystke na plyty czy coskolwiek z podziwem obserwuje jej zycie rodzinne to jak podchodzi do wielu spraw jaki ma system wartosci i staram sie i mysle a nie czytac gazet glupi -dlaczego tak postepjue czy ja nie postapilabym tak samo .wogole sie jej nie dziwe tez gdybymm byla slawna i miala slub chcialbym ta piekna uroczystosc zachowac tylko w skromiutkim gornie i uciec daleko daleko i znikim sie nie dzielic .
rozumiem doskonale jej wrazliwosc.
poświęcenie dla rodziny - nie wątpię w to. ale coś jest z nią nie tak skoro ludzie (już) za edytą nie przepadają. może za dużo uwagi poświęca w mediach dziecku i męzowi. tym bardziej że chce swoje prywatne życie zachować w swoich 4 ścianach.
mandaryna, choć jej nie lubię (artystycznie i ludzko jest mi obojętna) jak chce sobie śpiewać, to niech sobie śpiewa. są ludzie którzy dalej uważają że liczy się ilość spędzania czasu z dzieckiem a nie jakość. w sprawy między michałem a mandaryną nie wnikam, bo one mnie nie interesują i niespecjalnie się w nich orientuję. ale z michała też jest niezłe "ziółko". sprawia wrażenie człowieka, którzy by tylko coś chciał, nie zważając na potrzeby innych. nie uważam że kiepska wokalanie mandaryna jest kiepską żoną i matką bo czasem sobie na koncert pojedzie.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: monia80 »

To ,ze ludzie nie przepadaja juz za edzia to juz wcale nie musi znaczyc ,ze z Nia jest cos nie tak.
Co Edyta zawsze musi byc mila ,delikatna :roll: dala sie do siebie wlasnie Takiej ludziom przyzwyczaic ,gdy nagla ukazal sie ten list i nagle pragnie wkocnu postawic na siebie na rodzine,wykrzyczec co Ja boli czego Ona nie ludzie pragnie - to oczywiscie ,ze ludziskom to nie wygodne.

Bo gdyby Kahay czy ktorakolwiek inna artystka nie zgodzila sie zeby przy jej slubie byli fotoreporterzy to nie byloby zpewnoscia glupich tekstow " a gdzie tym trazem sie schowala ",gdzie znikneli znow przed siwtem""znow telefony Edyty ,Darka menadzera nie dzialaja"-Edyta ma prawo do prywatnosci ,i zaden debil nie powinnien z buciarami pchac sie tam ,gdzie go.. powinno go obchodzic co sie dzije-edyta dla dziennikarzy powinna byc na estradzie a nie w parkach ,w szpitalch,bo oczymze to oswiadzczy :evil:
A trzeba bylo Eda byc gurboskorna twrada odrazu postwic na swoim jak kayah Nosowska nie certolic sie z ludzi nie patrzyc na ich potrzeby i grymasy,kaprysy ,bo to z ciebie zrobili kaprysna :evil: - slaby zawsze jest przegrany ludzie lubia wieszac sie na tych slabszych ,dobrych wrazliwcyh ludziach.ale ty edzia jestes inna i dlatego byc moze cie pokochalm tylko ,ze twoj charakter przegral z realimi tego swiata- teraz chcac zeby cie ludzie szanowali trza byc silnym,twradym ,chamskim te wartosci dominuja.
Ale to z nimi jest cos nie tak, bo ci wszyscy zagubieni w zyciu prywatnym dziennikarze dlatego wieszaja psy na Cibie ,bo nie moga sobie sobie ulozyc takiego zycia jak Ty zazdrosza ci i dlatego cie niszcza-z ich zycia prywatnego dopiero niezly gnoj by wyszedl.

Edyta niech wkocnu bedzie szczesliwa, bo nikt tak bardzo jak Ona nie zasluzyla sobie na to .Edyta niech postawi wkoncu na siebie !!!
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: ANETA »

Zgadzam się
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: vanity »

monia80 pisze:Ale to z nimi jest cos nie tak, bo ci wszyscy zagubieni w zyciu prywatnym dziennikarze dlatego wieszaja psy na Cibie ,bo nie moga sobie sobie ulozyc takiego zycia jak Ty zazdrosza ci i dlatego cie niszcza-z ich zycia prywatnego dopiero niezly gnoj by wyszed
dziennikarze to dziennikarze, bez sensu jest ich rozliczać czemu wieszają psy na edce czy innych gwiazdach, czy dlatego że są niedowartościowani, czy po prostu dlatego że pracują w tej a nie innej gazecie, nastawionej na skandale. skandale to dla niektórych praca, ale to nie znaczy że skandale należy im podawać na tacy! bo i bez tego coś znajdą!

monia80 pisze:A trzeba bylo Eda byc gurboskorna twrada odrazu postwic na swoim jak kayah Nosowska nie certolic sie z ludzi nie patrzyc na ich potrzeby i grymasy,kaprysy ,bo to z ciebie zrobili kaprysna Evil or Very Mad - slaby zawsze jest przegrany ludzie lubia wieszac sie na tych slabszych ,dobrych wrazliwcyh ludziach.ale ty edzia jestes inna i dlatego byc moze cie pokochalm tylko ,ze twoj charakter przegral z realimi tego swiata- teraz chcac zeby cie ludzie szanowali trza byc silnym,twradym ,chamskim te wartosci dominuja.
twardym - rozumię, silnym - rozumię, ale chamskim - tego nie rozumię. bycie chamskim to idealne zachowanie dla brukowców. pozatym "złe zachowywanie się" w obecności mediów burzy wizerunek, na który pracuje się latami. po edce po widać świetnie. widać to przede wszystkim po tym co ludzie myślą o edycie. kayah, kowalska, dąbrowska, kukulska ciedza w miarę cicho, i w miarę cicho jest o nich w brukowcach. lepiej wychodzą na tym medialnie, wizerunkowo i prywatnie w zaciszu 4 ścian nie mają tylu stresów.
monia80 pisze:Co Edyta zawsze musi byc mila ,delikatna Rolling Eyes dala sie do siebie wlasnie Takiej ludziom przyzwyczaic ,gdy nagla ukazal sie ten list i nagle pragnie wkocnu postawic na siebie na rodzine,wykrzyczec co Ja boli czego Ona nie ludzie pragnie - to oczywiscie ,ze ludziskom to nie wygodne.
kiedyś "siedziała ciszej" i było to dla ludzi wygodne. więcej ludzi ją szanowało. można stracić fanów np poprzez zmianę repertuaru, który nie wszystkim musi odpowiadać, ale szacunek pozostaje. w przypadku edki straciła fanów płytowych, koncertowych, a ludzie mają jej dość i jej zachowań. straciła swoim zachowaniem i postępowaniem bardzo wiele. czasem lepiej się ugryźć w język....
ODPOWIEDZ