Co z nowa plyta?

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: aduja »

Jezuuuuuuuuuuu, ale marudzicie, niektorzy! :twisted:

Po prostu masakra! :twisted:

Rok temu o tej porze mowy nie bylo o zadnej plycie, i bylo ok. 8) Ludzie sie cieszyli, ze bedzie pozegnalny koncert. A teraz co? To zle, tak niedobrze. Jak cos nagrywa, to zle, bo sie nie wydziera, jak sie pokazuje na imprezie, to zle, ze sie pokazuje, bo albo zle ubrana, albo ma powiekszone usta, albo spiewa z playbacku, albo sie udziela nie w tej akcji, co trzeba, jak cos o niej w prasie, to tez oczywiscie cos nie tak, no bo ... Itd. itp.

Ludzie, wyluzujcie, prosze, blagam!!!! 8) I to sie nie odnosi tylko do tego topiq. Tylko do calosci zawartosci tego forum...

Bo Edyta, czytajac to forum, nie nagra zadnej plyty i wyjedzie na Jamajke. Chcecie tego? 8)
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: Kasia »

marrcino pisze:Kasia!!!

Wybierz się do Warszawy na koncert to Ci zły humorek przejdzie od razu.
Miałam zamiar, ale nie mam ochoty... :( Mówie że coś ze mną nie tak... A poza tym nie mam z kim jechać... :(((
aduja pisze:Bo Edyta, czytajac to forum, nie nagra zadnej plyty i wyjedzie na Jamajke. Chcecie tego?
Edyta tego nie przeczyta. nie przeczyta ani słowa z tego co tu pisze. ja najej miejscu to bym nawet na internet nie wchodziła. tyle ze ona jest w tej dobrej sytuacji że raczej nie wiem co tu o Niej niektórzy piszą 8) Ale na forum nie wejdzie. tego jestem pewna. Zresztą mi to już chyba wszystko jedno... :( :( :( :cry:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: vanity »

aduja pisze:Rok temu o tej porze mowy nie bylo o zadnej plycie, i bylo ok. Cool Ludzie sie cieszyli, ze bedzie pozegnalny koncert.
nic mi nie wiadomo na temat radości z pożegnalnego koncertu.

aduja pisze:A teraz co? To zle, tak niedobrze. Jak cos nagrywa, to zle, bo sie nie wydziera, jak sie pokazuje na imprezie, to zle, ze sie pokazuje, bo albo zle ubrana, albo ma powiekszone usta, albo spiewa z playbacku, albo sie udziela nie w tej akcji, co trzeba, jak cos o niej w prasie, to tez oczywiscie cos nie tak, no bo ... Itd. itp.

Ludzie, wyluzujcie, prosze, blagam!!!! Cool I to sie nie odnosi tylko do tego topiq. Tylko do calosci zawartosci tego forum...
jesteśmy wyluzowani. po prostu sobie rozmawiamy. i może dlatego rozmawiamy bo każde z nas jest inne, i pragnie czegoś innego, i ma inny gust....
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: Kasia »

Ale teraz jestem nie fair w stosunku do Aduji. Bo całkiem niedawno sama tak myślałam i pisałam i wszyscy sie czepiali, a właściwie to Ona ma racje. I ja dalej tak mysle, ale jest nie tak jak być powinno. czegoś mi brakuje żeby nie tracić wiary w Edke. Tylko czego?? MOże powinnam posłuchac ulubionych piosenek?? Szyby, Będę śniła, Nie opuszczaj mnie, Gone, Linger, The day before the rauin, Invisible, Cross my heart?? MOże ale nie mam siły słuchac wszystkich od razu, musze po kolei, w ogóle ostatnio i sie ne zdarza przesłuchac całej płyty do konca....
Xenia
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 19 mar 2005, 17:26
Lokalizacja: Berlin

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: Xenia »

Moze 19. na koncercie powie cos na temat plyty albo moze ktos sie ja spyta jak bedzie mial szance sie zblizyc do Edytki, hmmm?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: vanity »

Xenia pisze:Moze 19. na koncercie powie cos na temat plyty albo moze ktos sie ja spyta jak bedzie mial szance sie zblizyc do Edytki, hmmm?
błagam niech ktoś zapyta jak będzie miał okazję! :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: ANETA »

Ja lubie chillout wiec sie nie czepiam :wink: Chociaz klimaty z płyty ,,EG" sa chyba najlepsze. Powiem Wam jedno, Edyty najlepiej sie słucha jadąc Metrem :wink: odkryłam to jak zaczełam mieszkac w Wawie. Wszyscy siedza tacy zryci, patrza sie na siebie, od niechcenia czytaja gazetę a ja słucham najpiekniejszego głosu swiata :grin: Płyta napewno niedługo, jezeli Edyta mówiła ze po wyborach tzn ze premiera płyty jest juz bliska, cierpliwosci.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: vanity »

ANETA pisze:Ja lubie chillout wiec sie nie czepiam Wink Chociaz klimaty z płyty ,,EG" sa chyba najlepsze.
mam tak samo jak ty :D chillout miło się słucha :D myślę że nowa płyta mi się spodoba, jak lunatique.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: KrzysiekF »

Myśle, że narazie nie ma co gdybać, jedno jest pewne - do końca roku 2005 moim zdaniem płyty na pewno nie będzie :!:Pewnie wiosna albo lato 2006
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: ANETA »

Mysle ze taki gatunek muzyczny najlepiej sprzeda sie w zime, w lato jakos nie widze by ktos szalał przy chillout'ie
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: grzechoo »

ANETA pisze:Mysle ze taki gatunek muzyczny najlepiej sprzeda sie w zime, w lato jakos nie widze by ktos szalał przy chillout'ie
To poczekamy do jesieni 2006.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: ANETA »

:shock: Jezu .... ja mam cierpliwosc ale nie aż taką

To niemożliwe,płyta bedzie mysle na początku przyszłego roku: styczen-luty. Bynajmniej moja fantazja by tak chciała
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: dorota »

taaaa...szybko to my tej płytki nie ujrzymy :roll:
zawsze cos będzie,allanek,mąż,choroba,miesiąc miodowy.... i tak w kółko
tylko ze potem będzie coraz ciężej :(
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: vanity »

Bynajmniej moja fantazja by tak chciała
moja fantazja stoi właśnie na moje półce :(
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: DeathlySilence »

Aduja pisze:Jezuuuuuuuuuuu, ale marudzicie, niektorzy! :twisted:
Puk puk...kto tam :?: Dekalog...Lucek już na Ciebie czeka :twisted:
Aduja pisze:Po prostu masakra! :twisted:
Teksańska masakra piłą mechaniczną...
Aduja pisze:Rok temu o tej porze mowy nie było o żadnej płycie i było ok. 8) Ludzie się cieszyli, że będzie pożegnalny koncert.
Rok temu Edyta nie wspominała o jakiejkolwiek płycie, nie dawała żadnych sygnałów w tym temacie, co innego teraz...
Aduja pisze:A teraz co? To źle, tak niedobrze.
Nie da się zadowolić wszystkich, jedni narzekają na to inni na tamto i niestety tworzy się obraz jakoby wszyscy narzekali na wszystko :roll: A tak nie jest :!:
Aduja pisze:Jak coś nagrywa, to źle, bo się nie wydziera, jak się pokazuje na imprezie, to źle, że się pokazuje, bo albo źle ubrana, albo ma powiększone usta, albo śpiewa z playbacku, albo się udziela nie w tej akcji, co trzeba, jak coś o niej w prasie, to też oczywiscie coś nie tak, no bo ... Itd. itp.
Jak coś nagrywa to jest o.k. (i tu są wszyscy zgodni) - dalej jest już według uznania - innym to pasi, innym nie, a dla mnie zwisa (nie licząc playbacku)...
Aduja pisze:Ludzie, wyluzujcie, prosze, błagam!!!! 8) I to się nie odnosi tylko do tego topiq. Tylko do całości zawartości tego forum...
"Luz - blues w niebie same dziury" - a to na przemyślenie...
Aduja pisze:Bo Edyta, czytając to forum, nie nagra żadnej płyty i wyjedzie na Jamajke. Chcecie tego? 8)
I tak nie nagra w najbliższym czasie, więc w czym rzecz...a podróż poślubna i tak będzie...Jamajka, Hawaje, Dominikana, jeden h*j i tak nas nie zabierze ze sobą :570:
P.S. Piszesz z Polski :?:
ODPOWIEDZ