EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Estratos »

vanity pisze:no ale to nie edka ma zwoływać konferencję prasową by poinformować o zmianie - to raczej brocha tv - tym bardziej że podanie info w necie na stronie oficjalnej nie jest zbyt skomplikowane. a choć tyle mogli uczynić.
zrobimy z tego aferke? w koncu mamy nagrana zajawke z nazwiskiem Edyty? :P
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Marek »

Powinni wyjaśnić tą sytuację na początku programu. Przeprosić widzów :!:
Przed chwilą była zapowiedz programu i Edyta nie została wymieniona :evil:
Ostatnio zmieniony 04 lis 2005, 20:10 przez Marek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: vanity »

Michal pisze:zrobimy z tego aferke? w koncu mamy nagrana zajawke z nazwiskiem Edyty? n
ja to bym maila wysłała że są pupy a nie profesjonaliści. nie pierwszego i nie ostatniego zapewne....
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

skandal!!! pomijajac to ze telewizja nie podala ze jednak edyty nie bedzie to i nasza ulubienica ostatnimi czasy przegina po prostu przegina i zaczyna mnie to pomalu #CIACH#, tak dalej a plyte bedzie mogla sobie wydac tylko dla samej siebie bo skutecznie zraza ludzi do Siebie

kocham ja bardzo , ale tak samo bardzo nierozumiem i niepopieram ostatnich zachowan , i niech nikt niezarzuca mi ze niejestem prawdziwym fanem bo ja uwazam ze jestem po prostu wszystko ma swoje granice!!!
Justa
The story so far
The story so far
Posty: 447
Rejestracja: 10 lut 2005, 10:41
Lokalizacja: Polska

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Justa »

Tylko się nie denerwujmy - bez paniki - tylko SPOKÓJ może nas uratować
Skąd ta pewnosć że to wina Edzi??
Wcale jej nie bronię - ale nie znam wersji II strony :?

Fakt - nie wygląda to miło, wszyscy się napalilismy się by ją zobaczyć a tu figa, trochę smutno...

cóż przeżyjemy :chlip: :chlip: :chlip: :(
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Piter »

Michal pisze:
Piter pisze:Zastanawia mnie tylko dlaczego to zawsze Edyty nie ma tam, gdzie wcześniej się ją zapowiada?

Ale Majewskiego tesh zapowiadali i go nie bedzie. Po prostu my obserwujemy glownie Edyte i nie wiemy o tym, ze jakas tam Mandaryna czy Kozidrak nie wystapily, a je zapowiedziano. :-)
Jasne.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: vanity »

moim zdaniem obojętnie czy edka nie mogła czy po prostu odechciało się jej nagle, to do programu należy poinformowanie o zmianach. bez jakichkolwiek dlaczego. proste info: niestety nie będzie jej. tyle. już nie mówię o wizji (nowa zapowiedz może być kosztowna , no ale nawet na starej można puścić literki), ale w necie już mogli napisać o tym. inaczej wprowadzaja ludzi w błąd, i nie mam na myśli tylko nas. generalnie głupio to wygląda z punktu widzenia widza.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Bob »

I dobrze , że nie wystąpiła w tym beznadziejnym programie/ głównie dla debili/, TV publiczna stara się chyba przebić ubiegłosezonowy ,,hit" z TVN-u z Darwinem w tytule.Chwalić Boga , że w końcu odmówiła ,w /na żywo/ w nie zaaranzowanych wczesniej sytuacjach wypada blado....Chyba, że miałaby zaśpiewać jakiś hicior, chociażby z Perły,ostatnio mam fazę na wszystkie wersje tego kawałka, a Perła po polsku w wersji balladowej powala mnie znowu, po kilku latach od premiery.Nigdy przecież nie zaśpiewała wcześniej w TV ani Perły czy WIT, które są najpiekniejszymi w mojej opinii kawałkami z tej sesji. Ale pewnie dla niej to odległa przeszłość, podobnie jak Never will I, które robi na słuchaczach piorunujace wrazenie.To tak na marginesie, bo nowego singla z klipem / tym bardziej płyty!!!/ ani widać ani słychać. Na powrót trzeba mieć pomysł, czego przykładem jest Madonna ze znakomitym Hung up w wersji singlowej i klipu, no i wczorajsze wejście na gali MTV, genialne...
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Virtual Tom »

A ja dochodzę do wniosku, że naprawde szkoda 8) Edyta to towar w sam raz na taki program, towar jak widać deficytowy :D
Ostatnio zmieniony 04 lis 2005, 22:12 przez Virtual Tom, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Aro »

A ja się bawiłem dobrze oglądając ten program nawet bez Edyty. Rozśmieszyła mnie dziś Pani Basia. :D Hanka Śleszyńska poradziła sobie rewelacyjnie z karą jaką jej zadali. Jeszcze trochę i ten facet z informacji PKP pobawił by się z nią w seks telefon. :lol: :lol: :lol: :lol:


Majewskiego nie było bo pewnie TVN się nie zgodził. TVP powinna wprowadzić zakaz występowania ich gwiazd w programach TVN-u. TVN często z nich korzysta.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Virtual Tom »

Arku to jakis horror - morderstwo na rozumie :lol:
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Titter »

A mnie sie Pani Basia tez podobala :D:D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: vanity »

ArO pisze:Majewskiego nie było bo pewnie TVN się nie zgodził. TVP powinna wprowadzić zakaz występowania ich gwiazd w programach TVN-u. TVN często z nich korzysta.
tvn nie pozwolił na tvp, ale pozwolił na polsat i kubę? szymon w poniedziałek ma SHOW może mu nie pasiło. przecież to on go przygotowuje, czyta swoje teksty. pozatym w tvn jest bożena dykiel i zdaje się że na polsacie prowadzi jakieś kulinaria. wątpie by tvn zabraniał. jak ktoś się bije to chyba przede wszystkim polsat z tvn.

program oglądałam przez chwilę, potem dałam sobie spokój....
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Aro »

Vanity, ale to przecież tylko 2 godziny. Nie przesadzajmy bo Majewski przecież nie jest aż taki zajęty. On tylko wymysla głupkowate dowcipy i pytania. Program jest nagrywany więc przecież mogą go nakręcic kiedy chcą. TVN zawiesił Zubilewicza bo wystąpił w reklamie więc równie dobrze może nie zezwolić na to zeby Szymon był w programie TVP. W programie który zabiera widzów TVN-owi bo mimo, że w piątki na TVN leca super hity to "Załóż się!' ogląda blisko 4 mln widzów ("Władcę Pierścieni: Dwie Wieże" oglądało tylko 3 i pól mln, co było pewnie wielkim zaskoczeniem dla TVN-u).

tvn nie pozwolił na tvp, ale pozwolił na polsat i kubę?
No, ale to przecież Polsat pozwolił, a nie TVN. TVN często zaprasza do swoich programów gwiazdy TVP. Zobacz ile razy w "Mamy Cię!" były gwiazdy znane głownie z "M jak miłość". TVN podciąga sobie oglądalność zapraszając te gwiazdy.

I teraz najważniejsze. Ewa Gawryluk ma zniknąc z "Na Wspólnej" dlatego, że prowadzi na Polsacie konkurencyjny dla TVN-u program z uzdolnionymi dzieciakami.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: vanity »

nic aro nie wymyślę do tego. to skomplikowana sprawa to wszystko....
diabli wiedzą o co w tym chodzi i kto ma rację...
Zablokowany