Koncert w Toruniu - kto chętny?

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: egrata »

Ale wam zazdroszczę.

Mam nadzieję, żę nanastępnym koncercie będziemy sie bawić wszyscy razem !!
Proszę o więcej relacji
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: B@r »

Bob pisze:Ale wam zazdroszczę, dziś wybieram sie do 3-ki na koncert świąteczny, mam cicha nadzieję , że reprtuar sie powtórzy. Już teraz wiem , że kilka osób z Fotrum spotka sie na Mysliwieckiej.Do zobaczenia.
Dodawajcie Edytce otuchy,bo było po Niej widac,ze przejmuje sie tym koncertem w trojce.No i cos mi sie wydaje,ze to jednak miały byc kolędy... :roll: Pytała sie nas czy będziemy słuchac...chyba nasza odpowiedz jest jasna. :wink:

[ Dodano: 2004-12-19, 09:43 ]
I jeszcze chcialam sie pochwalic ze siedzialam w pierwszym rzędzie dokładnie naprzeciwko Edytki. :wink:
ornitier
Hope for us
Hope for us
Posty: 19
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:28
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: ornitier »

Aguss pisze: I jeszcze chcialam sie pochwalic ze siedzialam w pierwszym rzędzie dokładnie naprzeciwko Edytki. :wink:
A za nami cała gmina :D
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: Virtual Tom »

Dzięki wielkie za fajną relację. :)
To muisał byc dla Was niezwykły wieczór i jak myślę nam tez się troszkę tej atmosfery udzieliło.
Zaczytałem się :grin:

radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 658
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: radek »

Ja tez chcialem podziekowac za relacje i prosze o wiecej. Prosze o zdjecia i ten krotki filmek z koncertu jak dacie rade zamiescic-to jest dla mnie i pewnie dla wielu ktorzy nie byli bardzo mila niespodzianka zobaczyc Edyte na zdjeciach i moze nawet kawaleczek uslyszec. Serdecznie jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: Wiolinka »

dziekuję za piekne relacje! Dostaliście można powiedzieć wspaniały prezencik na świeta, posłuchać i zobaczyć na żywo Edzię! :grin: Śliczne fotki :!: :grin: Mam nadzieję, że po tym koncercie nikt z Was nie rozchorował się? :wink:
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: Grzechu »

A czy po koncercie gadaliście z Edytą na poważniejsze tematy ( plany na przyszłość, sprawa sądowa czy o naszym forum ) czy nie było na to czasu ?
ornitier
Hope for us
Hope for us
Posty: 19
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:28
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: ornitier »

Grzechu pisze:A czy po koncercie gadaliście z Edytą na poważniejsze tematy ( plany na przyszłość, sprawa sądowa czy o naszym forum ) czy nie było na to czasu ?
Nie bylo czasu... Edyta byla podziebiona, tylko w sweterku w holu bylo dosc zimno :)

Dla zainteresowanych kolejna porcja fot www.icpnet.pl/~macz/torun
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: B@r »

Grzechu pisze:A czy po koncercie gadaliście z Edytą na poważniejsze tematy ( plany na przyszłość, sprawa sądowa czy o naszym forum ) czy nie było na to czasu ?
zapytalismy o koncerty to Edyta tak tylko mruknęła "No cos tam planujemy"....Czyli trudno powiedziec co nas czeka :wink:
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: Wiolinka »

Aguss pisze:
Grzechu pisze:A czy po koncercie gadaliście z Edytą na poważniejsze tematy ( plany na przyszłość, sprawa sądowa czy o naszym forum ) czy nie było na to czasu ?
zapytalismy o koncerty to Edyta tak tylko mruknęła "No cos tam planujemy"....Czyli trudno powiedziec co nas czeka :wink:
hihihi czyli jak w czeskim filmie, nikt nic nie wie :D
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: Grzechu »

Wiolinka pisze:
Aguss pisze:zapytalismy o koncerty to Edyta tak tylko mruknęła "No cos tam planujemy"....Czyli trudno powiedziec co nas czeka :wink:
hihihi czyli jak w czeskim filmie, nikt nic nie wie :D
...ale wszyscy wiedzą o co chodzi :D
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: egrata »

Dziękuję za sliczne zdjęcia, jak w byliście blisko Edytki :)- super - nic innego wam nie mogę napisać jak gratuluję takich miejsc. A wogóle to ktoś Wam tam kazał usiąść, czy jak otworzyli salę to od razu wbiegaliście ??

Rewelacyjnie wyglądała, biała sukienka przebija wszystko - poprostu bomba.
Żaluję, że mnie tam nie było, ale wierzę w to, że jeszcze nie na jednym koncercie będę się bawiła. Żałuję tego, że nie miałam okazji Was poznać, choć mało się udzielam na forum, to jednak znam Was po Waszych nickach i miłoby by było porozmawiać na "live"i zobaczyć Wasze twarzyczki :)

Będąc na koncercie w Krakowie jakoś się wstydziłam rozmawiać z forumowiczami, bo Wszyscy się znali, ale chyba teraz przełamałabym lody. Żałuję, że się nie zdecydowałam jechać, bo jak zobaczyłam, wystrój sali koncertowej, jak bliziutko byliście Edytki, to wtedy pomyślałam, "jaka ja jestem głupiutka". Ale Śląsk od Torunia trochę daleko.

Teraz czekam na koncercik bliżej mnie i na pewno będę jego gościem.
Pozdrawiam Was gorąco i gratuluję wspaniałych wspomnień, choć ja też mam co wspominać z Krakowa. Na wprost Edytki, pierwsz rząd, super zdjęcia, autograf jako pierwsza dostałam po koncercie, mam nadzieję że to nie koniec.

A jedno pytanie; Czy mówiono coś na temat autobiografii??
Całusy
Ewelina
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: B@r »

egrata pisze:Dziękuję za sliczne zdjęcia, jak w byliście blisko Edytki :)- super - nic innego wam nie mogę napisać jak gratuluję takich miejsc. A wogóle to ktoś Wam tam kazał usiąść, czy jak otworzyli salę to od razu wbiegaliście ??

Rewelacyjnie wyglądała, biała sukienka przebija wszystko - poprostu bomba.
Żaluję, że mnie tam nie było, ale wierzę w to, że jeszcze nie na jednym koncercie będę się bawiła. Żałuję tego, że nie miałam okazji Was poznać, choć mało się udzielam na forum, to jednak znam Was po Waszych nickach i miłoby by było porozmawiać na "live"i zobaczyć Wasze twarzyczki :)

Będąc na koncercie w Krakowie jakoś się wstydziłam rozmawiać z forumowiczami, bo Wszyscy się znali, ale chyba teraz przełamałabym lody. Żałuję, że się nie zdecydowałam jechać, bo jak zobaczyłam, wystrój sali koncertowej, jak bliziutko byliście Edytki, to wtedy pomyślałam, "jaka ja jestem głupiutka". Ale Śląsk od Torunia trochę daleko.

Teraz czekam na koncercik bliżej mnie i na pewno będę jego gościem.
Pozdrawiam Was gorąco i gratuluję wspaniałych wspomnień, choć ja też mam co wspominać z Krakowa. Na wprost Edytki, pierwsz rząd, super zdjęcia, autograf jako pierwsza dostałam po koncercie, mam nadzieję że to nie koniec.

A jedno pytanie; Czy mówiono coś na temat autobiografii??
Całusy
Ewelina
nie nic nie mowiono,wogole malo bylo czasu na rozmowy niestety :sad:

[ Dodano: 2004-12-19, 12:49 ]
A zebyscie widzieli jak Darek tańczył... :grin:
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: Grzechu »

Hehee, a powiedzcie mi jeszcze jedno - jak się bawiła 'gmina' na koncercie ? :lol:
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Koncert w Toruniu - kto chętny?

Post autor: karol »

Hmmm Slicznie dziekujemy za realacje. Cieszymy się ze udalo Wam sie spotkac z Edka osobiscie :razz: Rowniez dzieki za fotki.Niestety Edyta w zadniej odslonie(wygladzie) nie powalila mnie na kolana, wrecz przeciwnie :roll: Moim skromnym zdaniem ubrala sie niestosownie do swojej figury :roll: Powinna ubierac sie tak jak np. i R.Korzeniowskiego...
No ale jestem pewien ze powalila Was swoim glosem :wink:
ODPOWIEDZ