TAKA PRAWDA

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
sarafina
Make it happen
Make it happen
Posty: 104
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:56
Lokalizacja: hollandia

TAKA PRAWDA

Post autor: sarafina »

mysle , ze w zwiazku z tym , ze nic nie dzieje sie juz od dluzszego czasu jesli chodzi o muzyke...to nasze dykusje sa naprawde bez sensu...o takich #CIACH# sie tu gada...ludzie...wiem ze trzeba to uszanowac , ze edzia chce pozyc , ale po co te obietnice cacanki..kazdy sie napala a potem rozczarowania...

kiedys czytalo sie te forum z ciekawoscia , teraz gatki sa czy sie komus podobalo ze muwila o konikach i kotkach i siniaku czy nie....

@## sarafina @##
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: Monika23 »

Nikt nie zmusza do wchodzenia i czytania.
Ja lubie tu zagladac,ze wzgledu na fajne osoby,dzieki ktorym rowniez mam wiele rarytasikow muzycznych :)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: Virtual Tom »

Sarafino narażasz się na lincz, czy zdajesz sobie z tego sprawę? :D
Monika raczyła Ci juz odpisac, któż będzie następny? :D

:chowa głowę w piasek:

:lol: 8)
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: Monika23 »

Tom pisze:Monika raczyła Ci juz odpisac, któż będzie następny?
tak raczylam :D
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: Virtual Tom »

A ja czekam na offtopic :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: Aro »

sarafina pisze:mysle , ze w zwiazku z tym , ze nic nie dzieje sie juz od dluzszego czasu jesli chodzi o muzyke...to nasze dykusje sa naprawde bez sensu...o takich #CIACH# sie tu gada...ludzie...wiem ze trzeba to uszanowac , ze edzia chce pozyc , ale po co te obietnice cacanki..kazdy sie napala a potem rozczarowania...

Gdybym przychodził tu tylko dla Edyty to musiałbym wpadać raz na dwa miesiące bo średnio tyle o Edycie coś słychać w mediach. Ja przychodze tu podyskutoweać z ludźmi których już od jakiegoś czasu znam (przynajmniej wirtualnie). Nie toczą się tu tylko dyskusje w działach NEWS, EDYTA czy MEDIA, ale także INNE SPRAWY gdzie dyskutuje się na różne tematy i to także część forum jak dla mnie ważna. Chcesz dyskutować tylko o Edycie to nie zaglądaj do innych działów, a jesli nie będzie już o czym dyskutować no to może poczekaj na wydanie pyty. :)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: Magda M »

Ja widze ze niektorzy maja problemy i nie mają ich gdzie rozwiązac.... TO JEST FORUM FANOW EDYTY GÓRNIAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: Tu nie trzeba na okrągło gadac o Edycie!!! Jak ja niektorych ludzi nie rozumiem... Co im przeszkadza ze sobie wymsylamy, zmyslamy.... dewagujemy.... offtopujemy :roll: Jesli komus sie nie chce tego czytac niech tego nie czyta. A nam to sprawia przyjemnosc.. ponarzekamy, posmiejejmy sie ... jak widac forum nie jest puste, zawsze jest mnostwo postow do czytania to o czyms chyba swiadczy!! przeciez tu nikt nikogo nie trzyba, hello!!
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: Marek »

Słuszna uwaga, to nie jest forum o Edycie Górniak :D tylko Forum FANÓW Edyty Górniak ;)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: Titter »

Monika23 pisze: Ja lubie tu zagladac,ze wzgledu na fajne osoby
JA TEZ :D Kilka osob jest mi szczegolnie bliskich :)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: Magda M »

Monika23 pisze:Ja lubie tu zagladac,ze wzgledu na fajne osoby,dzieki ktorym rowniez mam wiele rarytasikow muzycznych
i ja tez sie pod tym podpisuje!!!!!!!!!!!!!
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: Piter »

Cóż, dla mnie Edyta jest już tylko wspomnieniem. Dawniej nawet lubiłem oglądać z nią wywiady, dziś mam wrażenie, że oglądam kretynkę. Choroba zwana Edytą Górniak mi powoli przechodzi, ale jeszcze jakieś korzenie we mnie ma, być może jest nieuleczalna. Tak więc wpadam tu i czytam niektóre głupoty, oszustwa prosto w oczy, jedną wielką ściemę w stylistyce domestosa i nie zamierzam na razie zaprzestać. Sarafino, może odpocznij jak Cię to męczy, ja Cię rozumiem w każdym razie. Pozdrawiam. ;)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: ANETA »

Ja na forum zaglądam tylko dla Edyty bo co z tego ze znam Was (osoby z koncertu w Galerii Mokotów) z widzenia jesli nie znamy sie prywatnie. Oczywiscie dzieki Wam ma duzo zdjec i plików muzycznych itp (dzięęęki) ale głównym celem jest dla mnie EDYTA GÓRNIAK !!! Nie ma dnia zebym o Niej nie myslała. Widze w Niej wady ale widze tez zalety których ma mnóstwo, zwłaszcza wokalnie jest genialna, tak jak Wy czekam na płyte ale co do cholery mozemy zrobić ???Nie mamy wpływu na czas nagrywania tej płyty, to wolny zawód i Edyta moze nagrywac ile chce, jesli nie chce to wcale nie musi ... no taka prawda. Z resztą mysle ze wcale nie leniuchuje, ze płyta jest juz ku końcowi jezeli Ona pojawia sie w mediach coraz czesciej. Na co Jej te wystepy w TV, rozważana sesja do Playboya? To musi słuzyc promocji nowej płyty. Edyta nie ma jedynie talentu do kreowania swojej osoby, a bynajmniej straciła go jakies 3-5 lata temu. Nie potrafi grać bo w showbiznesie trzeba grac, tu nie mozna byc naturalnym, poprostu sie nie da, musisz sie usmiechac gdy boli głowa i byc miłym. Edyta nie jest twarda ! Chwilami robi z siebie malutką, głupiutką dziewczynke (co nie słuzy Jej wizerunkowi) i jak walnie jakis czasem zart to nie zawsze chce mi sie smiac, chyba mamy inne poczucie humoru ...

I zdanie reasumujące moją wypowiedź: FANI NIE MAJĄ PRAWA WYMUSZAC NICZEGO NA EDYCIE. Ona nie ma wobec nas zadnych zobowiązan, nie wiem dlaczego wielu z Was tego nie rozumie...
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: Virtual Tom »

Cóż Aneto wychodzi na to,żę można CIę zaliczyć do dinozaurów - biedne gadziki tak starsznie skończyły:(

Ja tu obecnie jestem w pierwszej kolejności dla Magdy Miecz :D:D:D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: Magda M »

Tom pisze:a tu obecnie jestem w pierwszej kolejności dla Magdy Miecz
i love You Tom :D
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: Titter »

Tom pisze:Cóż Aneto wychodzi na to,żę można CIę zaliczyć do dinozaurów - biedne gadziki tak starsznie skończyły:(

Ja tu obecnie jestem w pierwszej kolejności dla Magdy Miecz :D:D:D
No prosze prosze, co za wyznania :D:D:D
ODPOWIEDZ