TAKA PRAWDA

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: Magda M »

ja tez kupie oryginał oczywiscie ! Jedyne płyty ktore mam w domu zakupione za wlasne pieniadze to płytki Edki !!!!!!!! i tym razem tez na bank kupie :D

PS> Wlasnie Michal skąd masz tego newsa o Edce i singlu na Sylwka???
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: DeathlySilence »

Już tyle 'prawd' o tym forum, jego użytkownikach itd. nasłuchałem się, że jedna więcej nie robi różnicy :wink:

Forum uzależnia, dlatego utkwiłem tu na dłużej niż myślałem i jest mi z tym dobrze... :)

Tyle wyznań, więc i ja powiem, jestem tu dla...siebie :wink: :P
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: Kasia »

A ja mam pytanie. O czym mamy gadać w tym temacie :?: Bo nie za bardzo rozumię pierwszego posta. Sarafina, narzekasz że gadamy nie na temat, że plotkujemy o tym jak Edka wyglada, co mówiła itp. a sama zaczynasz taki temat... :roll: Nie rozumię Cię.

JA osobiście lubie offtopować. :DDD I czasami mam ochote powiedziec co mysle o zachowaniu edki, i czasami to pisze. :DDD Ale chyba częściej przeciwstawiam sie tym którzy mówią ze to co powiedziała jest głupie, czy ze głupio wygladała, itp. :DDD

I jeszcze raz PROSZĘ o wytłumaczenie do czego służy ten temat :??? Bo jak na razie to nie wiem.

Jeszczes ie pozale troche. :DDD

Szkoda że Edka nas "troche" zaniedbuje... :( Ja sie tym nie przejmuje, jakoś z tym żyję, ale wiem że jest tu sporo ludzi którym na niej naprawde zalezy i którzy bez niej nie żyją. Przykłądem jest Aneta. :DDD Ona to zawsze do Edki nawiaze i powie co mysli. i mi jest skoda że tacy FANI sie marnują i czekają. Bo mimo że Aneta mówi źle czasami o Edce, jak narzeka ze jeszcze nie ma płyty itd. to jestem pewna ze bedzie przy niej zawsze. :DDD (choć nie znam Anety) i szkda mi sie zaczyna tracić nadzieje w Edke. :(((

Aneta, przepraszam ze Cię użyłam za przykład, ale tak jakoś wyszło,a Ty sie nadajesz. :))))))
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: vanity »

Kasia pisze:Bo mimo że Aneta mówi źle czasami o Edce, jak narzeka ze jeszcze nie ma płyty itd. to jestem pewna ze bedzie przy niej zawsze. n
nie tylko Aneta tak ma. płyt mamy mało jak na staż naszej gwiazdy, dlatego niecierpliwimy się każdymi przedłużającymi się nagraniami, szczególnie jak jest termin, płyty i postępów ani widu ani słychu. ostatnio (chwała Olivierowi!) czegoś się dowiedzieliśmy.
sarafina
Make it happen
Make it happen
Posty: 104
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:56
Lokalizacja: hollandia

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: sarafina »

" jestem tu dla ludzi , poplotkowac , pogadac ..."

dla Ajudy trzeba by bylo dodac : ..i dowalic komos jak tylko nadarzy sie okazja.."

dziecko , kto cie skrzywdzil?


@## Sarafina @##
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: Kasia »

1. Jest funkcja "cytuj" oboj "ignoruj" i ">" :lol: czyli cytuj wybiórczo. jak chcesz cytowac mozesz tego uzyc> Znajduje się w lewym górnym rogó POSTA koło wykrzyknika. :D Bo nie wiem kogo cytowałas.
2. Dzięki za odp. 8)
sarafina
Make it happen
Make it happen
Posty: 104
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:56
Lokalizacja: hollandia

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: sarafina »

nie do ciebie , dzieki za informacje ciesze sie ze poprawilam ci humor.



@## Sarafina @##
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: aduja »

sarafina pisze:" jestem tu dla ludzi , poplotkowac , pogadac ..."

dla Ajudy trzeba by bylo dodac : ..i dowalic komos jak tylko nadarzy sie okazja.."

dziecko , kto cie skrzywdzil?


@## Sarafina @##
Oj, safarino, chyba ty.

"""$$$$.... &&&& """"

:lol:
sarafina
Make it happen
Make it happen
Posty: 104
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:56
Lokalizacja: hollandia

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: sarafina »

nie czesto jestem na forum ale zapamietalam twoje klotnie i docinki z innymi , juz nawet nie ma tych ludzi na forum.

goraco pozdrawiam

pa pa

@## Sarafina @##
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: pijej1 »

tez sie przyłączam do grona glodnych wiedzy. skąd wyszła ta plotka??
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: Dobi »

Sarafina nie wiem czy wiesz, ale to forum ma jeszcze podtytuł...
Jednak nie jest (jeszcze) oficjalny...
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: ANETA »

Kasiu, nie ma problemu, sławna jestem przynajmniej :wink: To prawda, staram sie wszystkich usopakajac gdy narzekaja na płytę ale sama chwilami niewytrzymuję bo pragne Edyty (jej muzyki, głosu, osoby) jak powietrza. Zawsze bede przy Niej wiernie trwac, nawet jesli sie rozbierze w Playboy'u jak Ja Pan Bóg stworzyl, wtedy strace szacuenk ale miłosc zostanie.

Znałazłam cos, nie jest o Edycie ale bardzo sie z Nia łaczy, nie wiedziałam gdzie to wrzucic: http://film.onet.pl/0,0,1214382,wiadomosci.html
sarafina
Make it happen
Make it happen
Posty: 104
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:56
Lokalizacja: hollandia

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: sarafina »

mam nadzieje , ze Edzia tez dostala odszkodowanie...nie wiem czy cokolwiek bylo mowione publicznie czy tak sie stalo czy nie


@## Sarafina @##
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: monia80 »

nie i ja juz jednak nie wytrzymuje choc tak straszliwe staram sie byc dla Edusi mojego aniolka wyrozumiala ,ale Boze ja juz tak straszliwe chce ,tesknie za Jej muzzyyykaaa chce tez nowa plyte -jeziu jak Ja znow zobaczylam snieg na polu okres siwteczny sie zbliza ale tesknie za koledami w wykonaniu Edzi za nowa plyta juz tak okrutnie ja chce a tu pozostaje perly sluchac nadal bo co zrobie glodna jestem Edzi glos to balsam dla mej duszy-edytko no jak dlugo jak dlugo takie katusze -juz tak czlek teskni za twoja muzyka ,ze boli ,rozrywa mnie od srodka ,ze az tak cie pokochalm tak mocno i silno ,ze juz wiem ,ze mogla bym umrzec dla cibie mowie to z pelna odpowiedzialnoscia 25 letniej kobiety chyba juz sensu zycia bez cibie bym nie odnalazal kurcze niesamowcie wszystko wokol niej sie u mnie kreci nieslychane uczucie -przezywam straszliwe Jej radosc z slubu jej szczescie tak bardzo sie nimm ciesze.-czasami zwlaszcza teraz gdy juz tu jestem gdy wariujej z milosci gazety wszystkie przegladam whs ogladm przeraza mnie moje zachowanie czasami i milosc do niej -wydaje mi sie ze cale moje zycie mysli to wszystko wokolo edyty jak powietrze nie umial bym juz zyc bez Niej niesamowite coo teraz obserwuja u sibie jak serce walilo doslonie jak ogldalm wczoraj Edzie u Majewskiego jak mozna az takk kochac kogos-boje sie czasami,ze za bardzoo jestm owladnieta tym wszystkim Edytko prosiu o plytke prosiu bo juz doslownie coraz ciezej sie oddycha.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: TAKA PRAWDA

Post autor: ANETA »

Monika, rozumiem Cie, mnie tez czasem to uczucie do Edytki przeraza bo jest dla mnie jak powietrze, osoba dla ktorej moglabym poswiecic wszystko. Nie wiem czy ta milosc przyszla od Boga czy jest glupim wytworem mojej fantazji i obsesja ale zycie bez Edyty Górniak nie jest zyciem. Codziennie jest w moich myslach, codziennie potrzebuje Jej glosu by fukncjonowac. Ludzie pala papierosy, ja slucham Edyty i nie chce rzucic tego nalogu :wink:

Dzieki Bogu istnieje jeszcze Mariah Carey i aby calkiem nie ,,zedytowiec'' slucham, tez Mariah, mam faze na punkcie jednej i drugiej ale milosc do Edyty jest ponad wszystkim.

Mamo, jak dobrze ze tego nie czytasz, poslalabys mnie do psychiatry :D
ODPOWIEDZ