Ewelina Flinta

Wszystkie dyskusje związane z wokalistką

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 507
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Ewelina Flinta

Post autor: kamil87 »

To teraz zachęcam do posłuchania moim zdaniem najlepszego wykonania piosenki "Dziwny jest ten świat" oczywiście nie licząc Czesława Niemena. Chociaż według mnie wykonanie Eweliny nie było gorsze.

http://mail.bpl.vectranet.pl/~kamil/Ewe ... ot'05).mp3
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Gabra »

ostatnimi czasy bawię się zdjęciami Eweliny i robię avatary :) może ktoś jest zainteresowany :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

OMG... ile ja tego narobiłam :D
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Marcin A. »

Ewelina jakos do mnie nie przemawia muzycznie,choć bardzo miła z Niej dziewczyna. :)
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Ewelina Flinta

Post autor: magda s »

jjakby to powiedzięc, nie umywa się 'głosowo" i "twarzowo" do Naszej Edytyki,zresztą mój brat miał okazje z nią pracowć i twierdzi,że fałszuje niemiłosiernie,a Edyty nie lubi a jak sa próby to uwielbia ją słuchać 8)
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Marcin A. »

magda s pisze:jjakby to powiedzięc, nie umywa się 'głosowo" i "twarzowo" do Naszej Edytyki,zresztą mój brat miał okazje z nią pracowć i twierdzi,że fałszuje niemiłosiernie,a Edyty nie lubi a jak sa próby to uwielbia ją słuchać 8)
Rozumiem,że Ewelina oficjalnie nie lubi Edyty,ale słucha jej muzyki,tak?????
A co do fałszowania,to sie zgadzam.Robi to po mistrzowsku. :D :D :D :D :D
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Ewelina Flinta

Post autor: magda s »

nie Ewelnia tylko mój brat :P

[ Dodano: 2006-04-05, 21:27 ]
pokrętnie napisałąm,jak zwykle zresztą sorki ;)
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Marcin A. »

Sorki,ale chyba mało kumaty jestem,bo juz nic nie rozumiem. :roll: :D
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: Ewelina Flinta

Post autor: 1316gosiaczek »

Marcin A. pisze:A co do fałszowania,to sie zgadzam.Robi to po mistrzowsku.
pieknie to ujales :D :D :D
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2006, 21:38 przez 1316gosiaczek, łącznie zmieniany 1 raz.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Ewelina Flinta

Post autor: magda s »

Ewelina fałszuje,tak twierdzi mój brat( i to prawda),ale bart nie lubi też Edyty a lubi ją słuchąc na próbach!brat miał kilak okazji pracowac i z Edi i z Eweliną,pisze dlatego żeby nie było ,że moja rodzinka jest pro -edytowa :D
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: Ewelina Flinta

Post autor: 1316gosiaczek »

Ewelina fałszuje,tak twierdzi mój brat( i to prawda),ale bart nie lubi też Edyty a lubi ją słuchąc na próbach!brat miał kilak okazji pracowac i z Edi i z Eweliną,pisze dlatego żeby nie było ,że moja rodzinka jest pro -edytowa
po prostu wiedzą co dobre ;) :D :D
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Ewelina Flinta

Post autor: DeathlySilence »

:?: fałszuje :?:

Wporządku, podajcie jakiś konkretny przykład 8) Jak to się objawia...nie trzyma się linni melodycznej, nie łapie rytmu, czy co... :wink: Zapodajcie pliczek, lub wskaźcie kiedy to miało miejsce (jak podczas koncertu jakiegoś dla tv to zapodam mp3 jeśli będę miał w swoich zbiorach - a przynajmniej sam go przeanalizuje bardziej pod tym kątem).

Ewelina w Idolu była oceniana przez jedną z czołowych nauczycielek/profesjonalistek w dziedzinie emisji głosu i rzeczy z tym związanych (Elę Zapendowską) - i jakoś nie padło, że 'fałszuje'...miała jeden zarzut do niej tylko podczas wykonywania utworu Aquarius - że nie zdołała jej udźwignąć przy schorowanym gardle :wink:

No to jesteście zdania, że 'fałszuje'...tak więc oczekuje na szerszą argumentacje tej tezy - nie licząc - 'a mój brat powiedział...bla bla bla' 8)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Ewelina Flinta

Post autor: vanity »

DeathlySilence pisze:miała jeden zarzut do niej tylko podczas wykonywania utworu Aquarius - że nie zdołała jej udźwignąć przy schorowanym gardle
nie wiedziałam o tej "awarii" ale pamiętam ten występ i bardzo mi się podobał :D
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Dobi »

Posiadam obie płyty Eweliny tzn. "Przeznaczenie" oraz "Nie znasz mnie". O ile pierwsza podobała mi się (nie wszystkie utwory ale większość) o tyle druga zawiodła mnie na całej linii.

Po singlowym i dość dobrym "Nie znasz mnie", spodziewałem się utworów utrzymanych w tym stylu. Tymczasem na płycie znalazły się tylko dwie rockowe piosenki 'Tak zrób" oraz "Kusiciel". Reszta to "zapychacze", które umieszczono na płycie aby tylko zająć miejsce.
Słuchając płyty "Nie znasz mnie", pierwszy raz usnąłem... z nudów.
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Gabra »

Dobi pisze:Tymczasem na płycie znalazły się tylko dwie rockowe piosenki 'Tak zrób" oraz "Kusiciel".
ojj.. a mi "tak zrób" działa strasznie na nerwy. Bardzo nie lubie tej piosenki. Za to kocham "Oni" - wsluchałeś się w nią?
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Magda M »

Dobi, zgadzam sie z Tobą w całej rozciągłośći - pierwsza płyta tez mi sie bardzo podobała, natomiast druga.... bardzo szybko zostałą usnieta z mojego kompa - razem z promującym ją kawałkiem.....

A jeszcze jesli chodzi o to fałoszowanie: DS, nie słyszysz tego ? :?: :shock: Owszem, zgadzam sie ze Ewelina rewelacyjnie spiewała na żywo w Idolu i sama sie zawsze dziwie ze po tym programie tak marnie wypada w koncetrach na zywo.... Po sieci nawet krązy jej kawałek w ktorym to wszystko slychac... niech pomysle - to chyba jest "Załuje zi Cie znałam" - uszka bolą momentami.....

A wiadomo coś o nowej płytce Eweliny??? Posłucham z przyjemnością czego w jej wykonankiu :)

[ Dodano: 2006-04-11, 09:02 ]
DeathlySilence pisze:nie trzyma się linni melodycznej
dokladnie, nie trzyma sie linii .

ten utworr to na samym początku jej kariery był nagrany - tzn to wykonaniue "Załuje ze Cie znałam" - masz to??? Jesli tak to czekamy na pliczek :grin:
ODPOWIEDZ