Ewelina Flinta

Wszystkie dyskusje związane z wokalistką

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Ewelina Flinta

Post autor: grzechoo »

magdamiecz pisze:ten utworr to na samym początku jej kariery był nagrany - tzn to wykonaniue "Załuje ze Cie znałam"
Miałem te live, moze jeszcze gdzieś mam, rzeczywiście nie było to fajne dla uszu, Takiej Edyty G. to słucha się live z przyjemnoscią :D
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Ewelina Flinta

Post autor: DeathlySilence »

Dobi - rock jest to bardzo obszerny zakres muzyki... :wink:
Utwór 'Tak zrób', jak sama określiła Ewelina, podchodzi bardziej pod punkrocka...

Co do 'Przeznaczenia' - tamta płytka była bardziej jednolita i...cukierkowa...choć mam do niej wielki sentyment, bo znajdują się na niej perełki, które nie są znane szerszej publiczności jak np. Agape, Icq...

'Nie znasz mnie':
- sprzedała się jak sprzedala, co nie oznacza, że jest bezwartościową płytą;
- dobór singli => jeszcze tytułowy spoko, ale drugi makabra, bezpłciowa piosenka o miości ('Nieskończona historia');
- płytka jest niejednolita => jest zmienna jak nastroje kobiety w czasie tego no wiecie :oops:
- 'zapychacze' to dla mnie najsłabsze utwory na płycie, czyli "Nieskończona historia' i 'Poczekam';
- ballady to wielki plus tego krążka: 'Laura', 'Nie widać moich łez' i 'Odkryj mnie'...;
- 'Oni'...;
- coś optymistycznego: 'Wiele jest dróg'...no i może 'Stąd do wczoraj';
- 'Chroń mnie', 'Kusicie', 'Tak zrób' - troche 'cięższe' granie 8)
- ktoś kiedyś powiedził 'Flinta bogini dźwięku', może i przesadził, ale na tej płycie Ewelina bawi się barwą swojego głosu co daje nowy wymiar każdemu z utworów;
- Ewela ma jeszcze czas na spłodzenie płyty swego życie....'Nie znasz mnie' jest dobrą płytą, ale to jeszcze nie to :wink:
magdamiecz pisze:ten utwor to na samym początku jej kariery był nagrany - tzn. to wykonaniue "Żałuję że Cię znałam" - masz to??? Jeśli tak to czekamy na pliczek :grin:
Tak mam :) Przyznam, ze się wsłuchałem i początek był niefajny - bo głos się jej zapadł = straciła lekką kontrole, ale dalej było ok :wink: Ale wrzuce pare wersji Żałuję - żeby pozwolić Ewelinie się zrehabilitować w waszych oczach :) Z najnowszą wersją live z programu Co tu jest grane - bardzo dramaturgiczna wersja :lol: Jeszcze program nie leciał w tv - mam tylko wersje z aparatu cyfrowego :wink:

Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2006, 10:04 przez DeathlySilence, łącznie zmieniany 1 raz.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Magda M »

DeathlySilence pisze:- płytka jest niejednolita => jest zmienna jak nastroje kobiety w czasie tego no wiecie
:D wiemy wiemy :D ALe mi i tak nie podchodzi na płytka ;)
DeathlySilence pisze:Ewela ma jeszcze czas na spłodzenie płyty swego życie....'Nie znasz mnie' jest dobrą płytą, ale to jeszcze nie to
Dokladnie, i ja na to czekam, bo dziewczyna ma ogromy potencjal i bardzo podoba mi sie jej żwirowy momentami głos - na pewno płytka jakas wyjdzie tym bardziej ze Ona chyba sama pisze swoje hity wiec nie jest od nikogo uzalezniona - a wydawcy szukac raczej nie musi ;) 8) :D Wiec nic tylko czekac ;) :D

pozdr ;)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Dobi »

Kiedyś w programi Kuby Wojewódzkiego przy okazji premiery płyty "Femme Fatale", Justyna Steczkowska powiedziała, że ma jeszcze czas nagrać płytę "swojego życia".
A ona przecież kilka płyt już wydała. Mam nadzieję, że Ewelina nie będzie musiała czekać długo na swoją płytę życia...

Utwory, które znalazły się na płycie "Nie znasz mnie" są ambitne, ale wydaje mi się, że tak młody artysta jak Ewelina nie może sobie pozwilić na starcie na ambitne utwory. Najpierw trzeba ukształtować sobie opinię i miejse na rynku. Gdyby Ewelina poszła trochę bardziej w stronę rocka... :)
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Gabra »

Dobi pisze:Utwory, które znalazły się na płycie "Nie znasz mnie" są ambitne, ale wydaje mi się, że tak młody artysta jak Ewelina nie może sobie pozwilić na starcie na ambitne utwory. Najpierw trzeba ukształtować sobie opinię i miejse na rynku. Gdyby Ewelina poszła trochę bardziej w stronę rocka... :)
A Kowalska jak zaczynała? A HEY, Bartosiewicz? Od ambitnych.... Pięknych. I właśnie ambitne piosenki mogą utorować drogę na szczyty. Przecież szkoda by było, gdyby "Przeznaczenie" było najlepszym albumem Eweliny. Ją stać na znacznie więcej!
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Ewelina Flinta

Post autor: DeathlySilence »

No to już załadowałem kilka wersji 'Żałuję' z tą 'feralną' ;)

http://rapidshare.de/files/17715656/Ewe ... _.mp3.html => z elementami dramaturgii :D
http://rapidshare.de/files/17716470/Ewe ... _.mp3.html => wersja, która jej troche nie wyszła :wink:
http://rapidshare.de/files/17717136/Ewe ... _.mp3.html => wersja przy akompaniamencie pianinka :) Cudna :D
http://rapidshare.de/files/17717781/Ewe ... _.mp3.html
http://rapidshare.de/files/17718555/Ewe ... _.mp3.html

Tak Madzia, Ewelina na 'Nie znasz mnie' machnęła pare tekstów i wpółtworzyła muzyke :) 'Laura' to jej dziecko (wystąpiła pomyłka w druku w książeczkach) - cudna ballada :)

Ogłoszenie :!:
16 kwietnia w świątecznym wydaniu programu "Taniec z gwiazdami" w TVN będzie można zobaczyć Ewelinę. :D
Ewelina wykona na żywo utwór "Aquarius" z kultowego musicalu "Hair" w aranżacji Adama Sztaby. Układ choreograficzny do tego utworu zatańczy grupa "Volt". Świąteczny "Taniec z gwiazdami" cały będzie miał charakter musicalowy. Gwiazdy zatańczą między innymi do utworów z musicali "Grease" i "Upiór w operze". Zapraszamy w niedzielę, 16. kwietnia o godz. 20:05

Przy okazji w najbliższym czasie Ewelinę zobaczyć będzie można w programach: 'Co tu jest grane' (Teatr Roma) gdzie wykona utwory 'Żałuję' i w duecie ' Przeklinam Cię' oraz w 'Mój pierwszy raz', gdzie zaśpiewa utwór 'Black Dog' :D Terminy emisji w tv jeszcze nie są znane.
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Gabra »

DeathlySilence pisze:http://rapidshare.de/file...inale_.mp3.html => wersja przy akompaniamencie pianinka :) Cudna :D
dziękuję :D śliczne :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Ewelina Flinta

Post autor: DeathlySilence »

No i po 'Tańcu z gwiazdami'... :wink:
Co tu dużo mówić, niecałe 2 minuty występu to nie to czego oczekiwałem...ale lepsze to niż nic :wink:
Orkiestra pod batutą Adama Sztaby rewelacyjnie zagrała - a sama aranżacja genialna :)
Ewelina w kilku miejscach nie zdołała przebić się ze swoim wokalem przez wycie chórku...albo to przez ich nieprofesjonalność, albo przez przerost ambicji 8)

A tu pliczek mp3 z tego występu, nie wiem jak długo będą działać, bo wrzuciłem też na oficjalnym forum E.Flinty :wink: Miłego słuchania i Wesołych Swiąt :)
Aquarius (Live TzG'06)
http://rapidshare.de/files/18172072/Ewe ... _.mp3.html
http://s38.yousendit.com/d.aspx?id=2EK2 ... TVYR517KEF
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Gabra »

Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Magda M »

To ja sobie Aquariuss sćiągne :) :D

A chyba 2 dni temu na TV4 był wywiad z Eweliną - chyba w Vipie.... Całego nie słuchałam... czekałam az powie cos o nowej płytce... I dowiedzialam sie tylko tyle ze zaspiewa z jakąś kapelą na ich krązku - to chyba bedzie ich debiutancka płyta - tak mi sie zdaje bo ich nie kojarze.... - i podobno bedzie to cos rockowego.... DS, wiesc cos na ten temat? Moze to jakis stary wywiadzik był, nie wiem...

pozdr ;)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Ewelina Flinta

Post autor: DeathlySilence »

Na TV4, ale w MuziePL :) Właśnie dotarłem do tego wywiadu, miałem linka tylko zcasu brakło, zeby zassać ;)

Ewel zaspiewała na krążku zespołu Kula (nie mam zielonego pojęcia co to za band)...ma to być ponoć utwór rockowy...takiej Eweliny jeszcze ponoć nie słyszeliśmy...a i raczej nie będzie darcia japy, a delikatny, łagodny śpiew :roll: dopóki nie usłysze to nie wiem co o tym myśleć :wink:

Oby tylko wyszła ta płytrka, bo już dawno dawno temu Ewelina zapodala newsa, że zaśpiewała na płytce (chyba) Czerwonych Gitar (upamiętniającą całokształt ich twórczosci)...miała wyjść ona na jesień zeszłego roku, a do dzisiaj ani widu ani słychu :/

A i jest pewien song, którego pewnie nawet 1% wszystkich fanów Flinty nie zna (w tym i ja) - piosenka zarejestrowana na płycie Never Terrorism Never War (pomysłodawca Jan Paweł II) - niestety płyta trudno dostępna niczym singiel Never Will I Edki :( Jakby ktoś miał dostęp do niej to chętnie zakupie...a jak nie to przynajmniej prosze o dostawe tej piosenki na pw :lol:
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Ewelina Flinta

Post autor: aduja »

Big Fanie Eweliny, jesli jeszcze tego nie wiesz, to dzis w TVP2 o 19.00 emisja programu Jurka Kryszaka "Moj pierwszy raz" z Ewelina miedzy innymi. :wink:

Milego ogladania. :smile:

Obrazek

To chyba Ewelina, nie? :smile:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ewelina Flinta

Post autor: B@r »

W trakcie idola kibicowalam... Ali Janosz, moze za wykonanie piosenek Anastacii. Po idolu Ala przestala mnie zupelnie interesowac, natomiast Ewelina Flinta wydaje mis ie ciekawsza. Bardzo lubie ja gdy spiewa Aquariusa.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Ewelina Flinta

Post autor: Kasia »

dzisiaj Ewelina była w Mój Pierwszy raz. Czy ma ktoś moze piosenke którą śpiewała ?? ja w ogóle zaczne ściągac jjej pisoenki :) Na razie mam Nieskonczoną Historię. Nie pamietam tytułu tej wiec jeśli ktoś moze to prosze :)

mam nawet płytke Eweliny nie oryginalną, ale mi sie podoba :) W ogóle lubie ją bardzo :)

[ Dodano: 2006-04-29, 21:45 ]
Jeszcze jedno :) DS ;) Poleć mi jakieś piosenki Eweliny :) takie mocniejsze troche :) Nieźle sobie z nimi daje rade :)))
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Ewelina Flinta

Post autor: DeathlySilence »

aduja pisze:Big Fanie Eweliny, jesli jeszcze tego nie wiesz, to dzis w TVP2 o 19.00 emisja programu Jurka Kryszaka "Moj pierwszy raz" z Ewelina miedzy innymi. :wink:
Wiedziałem, ale niestety nie miałem szansy obejrzeć - wypad do szkoły mi to uniemożliwił, ale będą jeszcze powtórki, więc nic straconego... (przejrze gazete i może trafie na powtórke) :wink: Byłem przygotowany, ze będzie ten odcinek za tydzień, a tu przełożyli.

A nie poinformowałe, bo jakoś informacje na temat Flinty nie cieszą się tu zainteresowaniem 8)
ODPOWIEDZ