Onet, Interia, WP, Gazeta

Informacje o Edycie na portalach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: anet97 »

Dlaczego oni tak tną te wywiady? strasznie męczące to jest, trzeba co minute klikać kolejny wywiad :(
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Gosia1423 »

Nie dość, że tną, to jeszcze wszystko trąci tanim szukaniem sensacji... Dno, a nie dziennikarstwo.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: B@r »

Gosia1423 pisze:Nie dość, że tną, to jeszcze wszystko trąci tanim szukaniem sensacji... Dno, a nie dziennikarstwo.
Znajdź mi taką niekończącą się sensację tanią - jak to nazwałaś - z Anną Marią Jopek, Anitą Lipnicką albo np. Kayah. Powodzenia.

Z każdym raczej rozmawia się tak, jak lubi :) I na takie tematy, jakie lubi. :)
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: michal.p »

Lub nie ma się jaj zapytać Edyty wprost kiedy nowa muza, płyta itp.
Łatwiej jej zadać pytanie z którego może łatwo wybrnąć, tak żeby samemu się ze świty nie wyleciało.
Gorzej, jak się wyleci. Wtedy nadchodzi odwet.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Gosia1423 »

B@r pisze:
Gosia1423 pisze:Nie dość, że tną, to jeszcze wszystko trąci tanim szukaniem sensacji... Dno, a nie dziennikarstwo.
Znajdź mi taką niekończącą się sensację tanią - jak to nazwałaś - z Anną Marią Jopek, Anitą Lipnicką albo np. Kayah. Powodzenia.

Z każdym raczej rozmawia się tak, jak lubi :) I na takie tematy, jakie lubi. :)
Oczywiście, bo takie wywiadziki, to pełen profesjonalizm... A mało to razy mają click bajtowe nagłówki...

Przepraszam bardzo, ale to nie jest tak, że to dziennikarz przygotowując się do wywiadu układa pytania? Ja osobiście na tak denne pytania bym nie odpowiadała, no ale cóż.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: ray »

To jeszcze nie koniec wywiadów nagranych po występie w "Big Brother Arena". Edyta rozmawiała wtedy jeszcze z "Vivą!"...

„Miałam łzy w oczach, trzaskałam drzwiami”: Edyta Górniak o Allanie:
https://www.youtube.com/watch?v=zUjidHeivXk

Sam występ z Królem trwał 3 minuty, a te wszystkie wywiady dla portali plotkarskich - chyba z godzinę...
michal.p pisze:Lub nie ma się jaj zapytać Edyty wprost kiedy nowa muza, płyta itp.
Kiedy w 2017 pewien dziennikarz zapytał Edytę, czy Andromeda to zapowiedź nowej płyty, usłyszał w odpowiedzi: "Proszę się nie wychylać". :PP
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: michal.p »

ray pisze:
michal.p pisze:Lub nie ma się jaj zapytać Edyty wprost kiedy nowa muza, płyta itp.
Kiedy w 2017 pewien dziennikarz zapytał Edytę, czy Andromeda to zapowiedź nowej płyty, usłyszał w odpowiedzi: "Proszę się nie wychylać". :PP
I to znaczy, że miał jaja. Że Panczyk czy ten Nychnerewicz wolą pytać o to co u Allana i jak wspomina sesje w LA sprzed 4 lat...
Albo jest się dziennikarzem z jajami, albo dupą. Ewentualnie hieną.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Michael »

ray pisze:„Miałam łzy w oczach, trzaskałam drzwiami”: Edyta Górniak o Allanie:
https://www.youtube.com/watch?v=zUjidHeivXk
Nie wiem, czy ona zdaje sobie z tego sprawę, ale Allan dojrzewa, a ona robi mu siarę przed kolegami opowiadając historie o przytulaniu i przychodzeniu do jej łóżka :roll:.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: mpjp »

Wiecie co te wywiady to żenada... no jak można znów tak infantylnie się pokazywać. I o tych jajeczkach Krupy - nie... nie...
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: ChristopherP »

michal.p pisze:
ray pisze:
Kiedy w 2017 pewien dziennikarz zapytał Edytę, czy Andromeda to zapowiedź nowej płyty, usłyszał w odpowiedzi: "Proszę się nie wychylać". :PP
I to znaczy, że miał jaja. Że Panczyk czy ten Nychnerewicz wolą pytać o to co u Allana i jak wspomina sesje w LA sprzed 4 lat...
Albo jest się dziennikarzem z jajami, albo dupą. Ewentualnie hieną.
Ale ci ludzie to nie jest żadne dziennikarstwo. Oni tylko stoją z mikrofonem i ewentualnie transkrybują odpowiedź. Żyją z tego, że :edi: chce im udzielać wywiadów, więc zadają tylko takie pytania, jakie ona chce sama usłyszeć i trzymają kciuki, że w potoku słów Edyta sprzeda im jakąś nową clickbaitową sensację. Co Edyta oczywiście robi, bo ubóstwia bycie w clickbaitowych nagłówkach.

Porównajcie sobie to jak na pytania o kwestie prywatne odpowiada Edyta, a jak ostatnio na przykład zareagowała Reni Jusis zapytana, nomen omen, o Edytę. I to mimo tego, że przeprowadzająca wywiad naprawdę stara się wycisnąć jakiś chodliwy temat.

https://www.youtube.com/watch?v=WGavTM3Unz8

To jest klasa i dojrzałość. To co robi Edyta w tych wywiadach to prostactwo i brak poszanowania dla czyjejkolwiek prywatności - swojej własnej, syna, rodziny, partnerów, współpracowników.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: IgaAga »

Najlepszy fragment wywiadu jest o domu, nie ma mieszkania, ponieważ ma traumę po nieudanych związkach pomieszkuje to tu to tam. To Allan jest bezdomny? Dla dziecka nie warto stworzyć domu? Jeśli nie matka to kto tworzy dom, ognisko domowe, narzeczony z instagrama, do którego jedzie się na Wielkanoc?
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: ChristopherP »

IgaAga pisze:Najlepszy fragment wywiadu jest o domu, nie ma mieszkania, ponieważ ma traumę po nieudanych związkach pomieszkuje to tu to tam. To Allan jest bezdomny? Dla dziecka nie warto stworzyć domu? Jeśli nie matka to kto tworzy dom, ognisko domowe, narzeczony z instagrama, do którego jedzie się na Wielkanoc?
Nie, tylko Edyta jest bezdomna. W jakimś innym wywiadzie Edyta mówi, że Allan ma swoje mieszkanie.

Chyba tutaj, ale nie mam siły drugi raz przez to przebrnąć, żeby sprawdzić:
https://www.youtube.com/watch?v=zUjidHeivXk
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: spot_me »

Wlasnie mialem o tym napisac, ze zblizajaca sie do 50ki kobieta chwali sie, ze nie ma domu. Jak to wrozy na jej przyszlosc i ewentualna starosc. Smutne bardzo.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: IgaAga »

Dom to nie tylko mury, to atmosfera, ciepło, ognisko domowe, oaza i przystań. Wspólne spotkania, rodzinne święta zwłaszcza dla nastolatka, chyba chłopak ma dopiero 15 lat.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: ray »

michal.p pisze:Że Panczyk czy ten Nychnerewicz wolą pytać o to co u Allana i jak wspomina sesje w LA sprzed 4 lat...
Nie chciałbym bronić B@ra, bo jego artykuły, w moim odczuciu, bardzo szkodziły i Edycie, i Justynie Steczkowskiej, ale muszę zwrócić uwagę, że to w końcu nie kto inny, a właśnie B@r zapytał Edytę, czy ma taką myśl, by trasę akustyczną zarejestrować i wydać na płycie.

Kolejne wywiady nagrane po występie w "Big Brother Arena":

Czy Edyta Górniak wróci na Eurowizję?:
https://www.youtube.com/watch?v=hm9SwdNz7XM

„Nie mogę mieć rozstrojonego jelita” - Edyta Górniak o swojej diecie:
https://www.youtube.com/watch?v=XfgKkwo08lo

Dodano po 23 godzinach 33 minutach 52 sekundach:
Jaką matką jest Edyta Górniak?:
https://www.youtube.com/watch?v=UVeNdemxgmY
ODPOWIEDZ