Czat z Edyta

Wiadomości na temat Edyty.
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Czat z Edyta

Post autor: aduja »

mancia pisze:
Anetka, bez urazy, ale czasem odnosze wrazenie, ze ... nie myslisz w ogole. 8)
Hehhee ale wyznania, znowu coś się dzieję, będzie jadka :grin: :grin: :P :P :P
Eee tam, jadka. Skoro Anetka chlapie jezorem caly czas na temat Edyty, to moge i ja chlapnac od czasu do czasu na temat Anetki... 8)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Czat z Edyta

Post autor: ANETA »

Nie zdenerwujecie mnie :D nie dam sie

Jestem jedną z najgorliwszych wyznawczyn Edyty w naszej sekcie ale mam oczy i wiem ze artysci musza ciagle kombinowac. Żaden z nich nie jest sobą. Edyta byla wpieniona ostro na FAKT ale odchodzac ze sceny chciala pokazac jaki to Fakt i SE jest zły bo przez nich rezygnuje ze sceny. Oczywiscie zgadzam sie bo to wredne szmaty !!!! :571: Tak naprawde nigdy nie chciała odejsc na powaznie. Czym by sie zajeła?? robiłaby placki w restauracji ??
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Czat z Edyta

Post autor: aduja »

Ale skad ty o tym wszystkim mozesz wiedziec? Przeciez nie jestes Edyta, nie siedzisz w jej glowie. Skad ta pewnosc w slowach, ktore piszesz?
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Czat z Edyta

Post autor: ANETA »

Codziennie z Edytą godzinami rozmawiamy na gg 8)
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Czat z Edyta

Post autor: aduja »

Taaa jest. 8)

Nie chcialabym, zebys mnie zle zrozumiala, ale bardzo latwo jest rzucac oskarzenia czy im podobne sady na czyjs temat, nie majac pojecia, jak to naprawde jest.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Czat z Edyta

Post autor: betka »

ANETA pisze:Tak naprawde nigdy nie chciała odejsc na powaznie.
właśnie to twoje przekonanie, że "tak właśnie było" może być delikatnie mówiąc drażniące. ja jednak dopuszczam możliwość, że to co wtedy się działo nie było zabiegiem marketingowym :wink:
może jestem naiwna, ale nie wierzę w tak doskonałe aktorstwo Edyty
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Czat z Edyta

Post autor: vanity »

aduja pisze:ANETA napisał/a:
vanity napisał/a:
pamiętam, że wiele osób było pewnych, że Edka celowo zrobiła zamieszanie wokół swojego odejścia, by z równie wielkim hukiem powrócić.

Ja tak własnie mysle nadal.

Anetka, bez urazy, ale czasem odnosze wrazenie, ze ... nie myslisz w ogole. Cool

I ty tak piszesz, ty, ktora jestes chyba jedna z najgorliwszych wyznawczyn Edyty? Razz
ja trochę obrobię Anetkę.
po 1 - szanowanie kogoś za talent, a postępowanie tego kogoś to 2 różne sprawy
po 2 - nie wiem jak było, ale gdyby się okazało, że Edka specjalnie narobiła tego szumu - to bym się wogóle nie zdziwiła. np będąc chwilkę potem na Ukrainie nie wyglądała jak ktoś kto wychodzi z depresji.... to nie grypa która przechodzi równo po 7 dniach.

[ Dodano: 2006-02-15, 16:52 ]
aduja pisze:Nie chcialabym, zebys mnie zle zrozumiala, ale bardzo latwo jest rzucac oskarzenia czy im podobne sady na czyjs temat, nie majac pojecia, jak to naprawde jest.
to prawda, ale Edka już w 96 rzucała karierę dla rodziny :D
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Czat z Edyta

Post autor: Mist »

Na pewno ma inne priorytety teraz. I sukces nie jest na pierwszym miejscu. Zreszta Edyta juz sie chyba nim nacieszyla...

Ja mysle, o tych warsztatach wokalnych...i nie daje mi to spokoju. Czyzby to taka mala probka przed rzuceniem sie na gleboka wode i otworzeniem jakiejs profesjonalnej szkoly hmm???
Staly biznes, mniej wyczerpujacy emocjonalnie. A skoro maja wlasna firme i chca wydawac plyty innych utalentowanych ludzi, kto wie?......
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Czat z Edyta

Post autor: vanity »

Mist pisze:Ja mysle, o tych warsztatach wokalnych...i nie daje mi to spokoju. Czyzby to taka mala probka przed rzuceniem sie na gleboka wode i otworzeniem jakiejs profesjonalnej szkoly hmm???
Staly biznes, mniej wyczerpujacy emocjonalnie. A skoro maja wlasna firme i chca wydawac plyty innych utalentowanych ludzi, kto wie?......
być może choć wcale to nie jest takie stałe źródło. no bo śpiewania nikt się nie nauczy w tydzień, trochę trudno sobie wyobrazić że Edka udziela regularnie korepetycji, no i najważniejsze, skoro gwiazda ze świetnym wokalem to i ceny też powinny być świetne. swego czasu Ela Zapendowska mówiła coś o stworzeniu takiej szkoły i coś wspominała, że z tego nie da się żyć.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Czat z Edyta

Post autor: magda s »

dangerous_mind
Hope for us
Hope for us
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2006, 20:33
Lokalizacja: G-ce

Re: Czat z Edyta

Post autor: dangerous_mind »

Wywiad z czatu jest udostępniony na: http://teledyski.onet.pl/10172,976146,teledyski.html :)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Czat z Edyta

Post autor: Virtual Tom »

Zgoda na sesję dla Playboya jest siłą charakteru :lol: :lol: :lol: Cóż za banialuki! :shock: Dawno nie słyszałem takiego kitu :shock: chociaż nie! Politycy przodują w tej materii 8)
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Czat z Edyta

Post autor: Mist »

vanity pisze: być może choć wcale to nie jest takie stałe źródło. no bo śpiewania nikt się nie nauczy w tydzień, trochę trudno sobie wyobrazić że Edka udziela regularnie korepetycji, no i najważniejsze, skoro gwiazda ze świetnym wokalem to i ceny też powinny być świetne. swego czasu Ela Zapendowska mówiła coś o stworzeniu takiej szkoły i coś wspominała, że z tego nie da się żyć.
no tak... ale nie sadzisz chyba, ze Edyta wpadla na taki pomysl jedynie z potrzeby serca? Trudno nie odniesc wrazenia, ze to ma byc pewnego rodzaju eksperyment, ktory czemus zapewne sluzy.
Ciekawe...
Tom pisze:Zgoda na sesję dla Playboya jest siłą charakteru Laughing Laughing Laughing Cóż za banialuki! Shocked Dawno nie słyszałem takiego kitu Shocked chociaż nie! Politycy przodują w tej materii Cool
Nie wiesz, ze jesli sie chce to na wszystko mozna znalezc przekonywujace wytlumaczenie? Poza tym ona mowila o swoich odczuciach, byc moze wlasnie dla niej to oznaka wzmocnienia. Poczucia sie komfortowo w swojej wlasnej skorze i checi wyeksponowania tego. Plus dodatkowe bonusy: zwrocenie na siebie uwagi przed wydaniem nowego singla i zlotego deszczu na konto.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1126
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czat z Edyta

Post autor: Pawel »

dangerous_mind pisze:Wywiad z czatu jest udostępniony na: http://teledyski.onet.pl/10172,976146,teledyski.html :)
Czy ktos umie to ściagnąc, nagrać itp i zamieścić na forum?
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Czat z Edyta

Post autor: ANETA »

Mysle ze Edyta poprzez warsztaty chce wyłonic jakis talent i w swojej wytwórni nagrac tej osobie płyte. I na niej zarobic ale to zrozumiałe, na wszysktim trzeba robic kase jak jest okazja.
ODPOWIEDZ